FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 2
Strana 2 od 43 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 639
  1. #16

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    nego.....kad ce da pocne fajt izmedju Zorice Kraljice i onog malog picopevca iz "Lude kuce"?


    zima nikako da prodje,vrestling je sve kasnije i kasnije,veseli Japanci me vise smaraju,komsiju u zgradi su se primirile (mada mi je neko zdipio dve stolice i sanke s terase),pa ko velim.....aj nek se bar ovi zadevaju i mlate dok ne izginu ko Mancester Junajted...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Bacih pogled (pogled mi se vrati ) tek toliko da ne živim u neznanju... Svi još nekako, mada za više od polovine tzv VIPovaca nikad čula, ali kad ugledah mlađanog tog i tog (jer mu ne znam ime) kog ćemo lako prepoznati po onoj kruni koju je nosio, okrenuo mi se želudac. Momak je tzv TV lice, voditelj sa katastrofalnom dikcijom, podštapalicama tipa "ovaj" i "znači", iritantan do te mere da brzinom svetlosti menjam kanal kada ga ugledam. Možda bolje ašovi nego što se teveiše... Grozna sam, znam, ali i oni su. Neću gledati. Ionako svako jutro slušam sinoćne utiske od koleginice koja hvata beleške da nešto ne propusti...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Navijacu za Fircija
    ivancica
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Neću gledati. Ionako svako jutro slušam sinoćne utiske od koleginice koja hvata beleške da nešto ne propusti...
    Kod mene je pocela groznica od jutros.
    Nema potrebe da gledam, jer da se zavucem u misiju rupu, cini mi se i tamo bi cula o desavanjima na farmi.
    Sinoc sam pocela da gledam ulazak vip zvezda
    Kad sam videla dve zvezdice granda, pa Ivana, bilo mi je dosta.
    Ivan je VIP?
    Jel to isti onaj Ivan koji skakuce po tv emisijama k'o majmunce, kad ga puste iz kaveza?
    Pricamo li mi to istom Ivanu, koji je objavio, cini mi se jedan album.
    I to katrastofalan.
    To je za nas VIP?

    Sta bi bio jedan Cola npr. da je usao u kucu, ako je Ivan VIP
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    Sta bi bio jedan Cola npr. da je usao u kucu, ako je Ivan VIP

    On ne bi ni ušao na farmu skoro da niko od njih, zapravo i nije pravi Vip, ali na to smo već navikli, i što se tiče farme i što se tiče velikog brata


    Neeeego, ova Zorica Roza, se tako zahebala što je ušla u kuću, da nije ni svesna toga. Ljudi će je još više zamrzeti, nego što je sad mrze, grozna je. A onaj šatro voditelj, kralj, njemu izgledA nisu sve ovce na broju, ili dobro glumi, ili je stvarno takav, nisam ga ranije viđala, sada sam ga prvi put videla, tako da pojma nemam kakav je.

    Mada, tek je početak, videćemo


    Firči
    Sajko
    Maja
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene je pocela groznica od jutros.
    Nema potrebe da gledam, jer da se zavucem u misiju rupu, cini mi se i tamo bi cula o desavanjima na farmi.
    Sinoc sam pocela da gledam ulazak vip zvezda
    Kad sam videla dve zvezdice granda, pa Ivana, bilo mi je dosta.
    Ivan je VIP?
    Jel to isti onaj Ivan koji skakuce po tv emisijama k'o majmunce, kad ga puste iz kaveza?
    Pricamo li mi to istom Ivanu, koji je objavio, cini mi se jedan album.
    I to katrastofalan.
    To je za nas VIP?

    Sta bi bio jedan Cola npr. da je usao u kucu, ako je Ivan VIP
    ne znam cemu tvoja zbunjenost oko VIP titule
    pa ne mislis valjda da bi Cola ili Brega ili Brena ili Ceca ili bilo ko ko zaista uziva status zvezde usao u neki rijaliti?
    pa ljudi imaju poslove i termine,nemaju kad da se zajebavaju na selu ili po kojekakvim kucama

    ovde su VIP ovi sto ih treba nekako povratiti.....(skoro da su umreLi) ili oni sto su napravili jedan spot,jednu emisiju,jednu reviju pa tek treba da se iskazu i upadnu u oci.....

    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Necu da gledam iz protesta. Nisu tu ni Milic ni Markovicka, nema zabave. Ne znam ko ce da bude dovoljno velika budalina kao Milic pa da bude interesantno. Gavrilovic je smesan kao tragican film.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne znam cemu tvoja zbunjenost oko VIP titule
    Nije zbunjenost.
    Kad sam videla sinoc Ivana kako se sepuri kao paun i VIP clan odmah mi se smucilo.
    pa ne mislis valjda da bi Cola ili Brega ili Brena ili Ceca ili bilo ko ko zaista uziva status zvezde usao u neki rijaliti?
    pa ljudi imaju poslove i termine,nemaju kad da se zajebavaju na selu ili po kojekakvim kucama
    Naravno da ne mislim.
    Mada bih ja volela da vidim Cecu, kako cisti stalu.

    ovde su VIP ovi sto ih treba nekako povratiti.....(skoro da su umreLi) ili oni sto su napravili jedan spot,jednu emisiju,jednu reviju pa tek treba da se iskazu i upadnu u oci.....


    E onda je Ivanu trebalo godina i godina da upadne u oci .
    I Zorici.
    Bolje da su nazvali emisiju
    - Dinosaurusi jos postoje
    bar bih znala o cemu se radi.
    Ovako danima polemisu, najavljuju zvezde,ja mislim ,ajd bice nesto.
    Kad ono Ivan Indy Zorica
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    sastav ce se menjati
    jedni ispadaju,drugi dolaze....bumo videli ko ce sve biti....
    pa Serifovicka vez izlazi za koji dan
    a licno sam da Brunclik leti sa sve onom obojenom dzukelom.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a licno sam da Brunclik leti sa sve onom obojenom dzukelom.....
    A kad si vec kod tog obojenog kuceta
    Pitam se da li je ona normalna?!
    I kakav to mozak je smislio tako nesto.

    Bolesno.
    Mislim, sto su je mrzeli, nije joj bilo dovoljno, sad ga je naderala
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Mislim da ce Firci da ispliva u prvi plan po pitanju razgaljivanja rulje ali ne znam kako ce se dalje odvijati njegova rijaliti karijera jer mu ne znam karakter.. Znam samo da je dovodio Marinu kod Beze ondak kad je ona bila opasna riba, a ja kao mali deca isla da mi dzafer natochi malo u slatki fishek pa smo se susretali..
    Citala sam nedje njene intervjuije, ne prica bas lepo o njemu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Sta bi bio jedan Cola npr. da je usao u kucu, ako je Ivan VIP
    Ljakse ko i Ivan...

    Ne pratim i neću ni ubuduće. Niko, ali niko mi nije interesantan. Mislim, na šta da trošim vreme: da gledam Zoricu Brunclik, Fanki ĐiJa, Macu po 318000-i put (a i ranije sam ga izbegavao), Miloša Bojanića (mala digresija: pre par godina na moreTu upoznam ti ja izvesnu Iris (igrom slučaja, devojka iz NS-a ), onako preplanula, duga plavkasta kosa, možda par kg viška al' na pravim mestima i neke ludačko zelene oči , zagotivimo se mi na plaži (gde sam se ja kao neplivač izležavao dok su moji ortaci glumili ajkule sa ljudskim likom), ispričamo se ko da se nismo videli 100 godina, pa sutra opet (a ja u to vreme emotivno rasut pošto me mala debela stoka šutnula (jbt., samo me šutiraju) par meseci ranije, al' se još uvek motala tu i tamo), i tu poĆne diiivna "krivo je more" priča, al' ne lezi vraže...dolazi ona kod mene i sva važna mi kaže: Hoćeš da idemo u vilu kod Bojanića? Kod kog Bojanića? Kod Miloša. to mi je prijatelj, kod njega je najbolji provod. I počne da me ubeđuje kako su on i sin Bane super pevači, blablabla...i ja joj kažem, Aj zdravo i odem na sladoled. Toliko o mom obožavanju Bojanića) i ostalu ekipu bledoLikih... ne, hvala.

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake


    S'a je bRe ovo
    Slucajno sam veceras naletela na ovo cudo...
    Zorica (citiram)...Ja sam dama
    Milosh ima saobracajni fakultet...
    Svadjaju se kao neki pijacari...QQ
    Maja o nekom peshkiricu za "donje" lice prica (skontala kasnije da je to intimni peskiric), o gacama koje je Milosh metIo na sto...
    A rozLo kuce je...no comment
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja ih gledam kad god naletim ...Indy diskvalifikovana jer nije kao sluškinja htjela da spava u štalE.

    Raka diže frku zbog nekih gaća ...a Miloš je Zoricu duuuboko uvrijedio jer je rekao da nisu trebali da dozvole da jedno kuče uđe na farmu.

    Dugo im je trebalo da počnu da se svađaju. A znala sam da će Zorica biti akter svađe, osjećala sam.

    Firci, Sajko, Marija...eventualno Maca, iznenadio me koliko radi.


    Meni je Ivan ogavan.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ne stvarno.. Udje li Vendi, sve cu da razgodim..
    Cu da uzmem godisnji, neplaceno, bolovanje, trudnicko.. Necu birati sreCva da ispratim sve sto ta multitalentovana zena izusti..
    Pa koliko nam se puta u zivotu pruzi prilika da ucimo i upijamo od najboljih?!
    Do tada.. Odo'.. Jbnti shljaku..

    Stigli novi farmeri, čeka se i Kemiš


    Maca i Firči su konstatovali da na farmi vlada virus gazdovanja...
    Mnogi farmeri su se nadali da će na imanje ući i Vesna Vukelić Vendi.


    GUŽVA - Tri devojke su napustile Farmu, a zamenili su ih voditelj emisije City Vladimir Stanojević, grandovka Biljana Sečivanović i mis Beograda Milica Nastić, koji su u ponedeljak ušli u kuću. S njima je kao gost došao i bivši farmer Toma sa svojim Pantersima i odmah napravio veselu atmosferu.
    Mnogi farmeri su se nadali da će na imanje ući i Vesna Vukelić Vendi, ali se to, na njihovu žalost, nije dogodilo. Inače, postoji i opcija da čuveni harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš, suprug Zorice Brunclik, uđe na farmu u Lisojevićima, najverovatnije samo na dan.
    Treće nedelje gazda na imanju će biti Miloš Bojanić. On je već izabrao sluge, a to su Nemanja, koji se, prema Bojaniću, najmanje trudi na farmi i Zorica, koju je kaznio jer je prošle nedelje ona bila gazdarica imanja kraj Barajeva.
    - Trudiću se da u vreme vladavine iskustvo prenesem na druge, ali ću uvesti i sistem rada prema kojem će sve da funkcioniše savršeno - politički je objasnio svoje viđenje vođenja imanja Bojanić.
    Maca i Firči su konstatovali da na farmi vlada virus gazdovanja i da čim neko postane gazda, odmah uvodi red, rad i disciplinu.

    IZVOR
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 2 od 43 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 19:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 17:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •