"Volim TE..." - Strana 2
Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 152
  1. #16

    Odgovor: "Volim TE..."

    Po mom misljenju reci "Volim Te" nemaju vise veliko znacenje zahvaljuci ljudima koji te reci upotrebljavaju tek tako bez veze radi reda!!
    Reci " Volim te " imaju znacenje samo ako se te reci i dokazu i pokazu e tad dobijaju tek svoje znacenje!!!

    VOLIM TE ..laz koja lepo zvuci, onome ko je cuje...

  2. #17

    Odgovor: "Volim TE..."

    Ma te su reči previše zloupotrebljavane. Pa su izgubile dostaod nekadašnje snage. Zato ja prelazim sa reči na dela. Pokazujem, ne govorim.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #18

    Odgovor: "Volim TE..."

    I ja spadam u one koji pokazuju, ali i govorim s vremena na vreme. Ne obazirem se na to ko kad kome i zašto govori te dve reči i da li ih izgovara bez smisla i bez emocija, da li od njih pravi kliše ili ih koristi kao kartu iz rukava... ne zanimaju me drugi u tom smislu, niti tuđu ljubav procenjujem... Sve što radim ili kažem, kažem iskreno i onda kad mislim da je momenat za to. Ponekad i kada nije. Nikada mi nije bilo žao što sam te dve reči izgovorila, jer sam ih izgovorila onim ljudima koji u meni neće umreti pre mene. Ne tražim ih nazad, a ako ih dobijem - to ugreje srce. Ponekad čak mislim da neću stići da onim ljudima koje volim to sve i pokažem, pa kad se toga setim obavezno potrošim i jedno "Volim te" ili nešto slično što to isto znači... ko me poznaje, zna da to i mislim i zna da to nije samo fraza

    Izvin'te me idem da zovem batu da mu kažem da ga volim... i drugog batu... i sad ću i Malom Od Hladnog Oružja da kažem, samo da izađe iz kade a i njemu...

    Volim te kao što nebo voli sunce,
    pa ga svaki dan svojim plavetnilom cjeliva...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: "Volim TE..."

    U trenutcima neke melanholije volim da cujem te dve famozne reci,ali iskreno ne reagujem na reci vec na dela..."volim te" treba da se izgovara u trenutku pravog osecanja,mada se danas cesto upotrebljava iz koristoljublja,na zalost...
    A ljubav i to "volim te" u pravom i iskrenom trenutku ume da bude "lek za dusu"
    " voli jer velika su srca koja vole..."

  5. #20

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat Andjelak kaže: Pogledaj poruku
    A ljubav i to "volim te" u pravom i iskrenom trenutku ume da bude "lek za dusu"
    ...i nekad ti toliko treba da te reči čuješ da te prosto boli ukoliko ih ne izgovari u pravom momentu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #21

    Odgovor: "Volim TE..."

    Nisam ja nesto jaka na recima kad je ljubav u pitanju,tj kad su te reci u pitanju iako sma veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejika maza...
    Te reci su rezervisane bas kad me preplavi to neko osecanje srece i zadovoljstva i ljubavi ,kada pozelim da zaustavim trenutak..

    Isto tako volim i da ih cujem ali ne preterano cesto,mnogo mi vise tako znace jer ih ni ja ne govorim osim ako to uistinu ne osecam...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #22

    Odgovor: "Volim TE..."

    To je toliko delikatno, da mi je total shit ponavljat i i otrcati. Posle je to pranje zuba....
    Nemam obicaj da to izjavljujem. Pogotovo kada si sa nekim kratko, to samo moze da iskomplikuje stvari. To zvuci kao neko obecanje i rezervacija. Ili bar kao neki podsetnik...
    Mislim da je "volim te", adekvatno kad nekog zelis za ceo zivot ili bar tako mislis.
    "Volim te" je takodje sjajna alatka za manipulaciju! Moze da ne znaci nista! A ko voli govornike, taj moze da nasedne.

    Zaljubljenost, nije ljubav!

    Neka to visi u vazduhu, neka mirise i neka mami i neka je uvek tu, ali da ne moze da se dohvati. Ako se ljubav ne izjavljuje, ne znaci da je nema. Naprotiv! A i strast je super, i niko se necima na "obozavam te"!

    Nek naprave bre neki volimtemetar, pa da se ne razmisljamo vise...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  8. #23

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    To je toliko delikatno, da mi je total shit ponavljat i i otrcati. Posle je to pranje zuba....
    So what? I zube treba prati redovno.

    Ja imam obichaj to da izjavljujem, ako sam u vezi i ako tako osecam, dovoljno sam siguran u sebe da kazzem ono shto mislim i nikada se ne kajem zbog onog shto sam rekao... Fora je u tome shto i ne govorim bilo kome. Debeo filter mora da prodje da bi izvukla iz mene bilo shta, ali jednom tamo ima sve. I opet, shta god da bude, ako sam joj i rekao "Volim te" u tom momentu i nisam mislio na neshto drugo...

    Ne mora chak ni da bude recheno tim rechima. Zna ona da to kazzem i kad cutim, ali ni jednog trenutka nece posumnjati, ako ja to ne zzelim. Ako nju raduje chuce to 100 puta dnevno i svaki put ce biti iskreno... Medjutim, kao to negde vec rekoh, nishta preterano nije dobro (sem seksa) tako se i ljubav mozze sprzziti i potroshiti, ako jedan partner gushi drugog svojim preteranim potrebama bilo da kazze bilo da chuje...

    Ako ljubav mirishe i ako je u vazduhu... Onda je tu. Onda je jedini razlog da je ne kazzesh tvoj strah i tvoja nesigurnost da ce tvoja voljena uzeti tvoje "krhko srdashce" i zgaziti ga stiklicom, a sve tako da ispadne fazon ja sam cool and macho kershme ... Opet nesigurnost...

    Istina je da je ljubav igra u koju svako ulazze ono shto ima... Istina je da veshtije igrache prati i bolja sreca... Ali je stina je i da cesh ako se plashish da igrash mozzda chitav zzivot preploviti bez ikog chak i kada ti chopor pravih prodefiluje palubom..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 26.01.2007 u 19:58

  9. #24

    Odgovor: "Volim TE..."

    Sumnjam da cu ikad vise
    No me toques

  10. #25

    Odgovor: "Volim TE..."

    Dobro se zamislim,udahnem duboko pa tek onda izgovorim.Nisam od onih koji olako mogu nekom da izjave ljubav.Sa druge strane oni koji su to culi od mene mogu biti milion posto sigurni da je to iskreno.
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #26

    Odgovor: "Volim TE..."

    Vezano za gusenje tim recima...
    Zapravo kad je veza stabilna i kad se to oseca u zraku niko i ne primecuje dal su te reci izgovorene ali kada nesto ne stima onda osecamo potrebu da nam se ljubav potvrdjuje pa makar i recima...
    jednostavno potreba da se izbrise nesigurnost..
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #27

    Odgovor: "Volim TE..."

    Ma ja mu to stalno govorim... I on meni. Ne vidim u tome ništa loše, niti bljutavo - prosto neko ima potrebu da to govori stalno, neko nema. To je isto kao što ima parova koji se posle nekog vremena više i ne drže za ruke, niti se ljube ovlaš i sl. a kod nas je to maltene pod obavezno Često ga i pitam da li me voli, ne zato što mislim da je naprasno prestao, nego zato što je to tako lepo čuti

  13. #28

    07 Odgovor: "Volim TE..."

    Uh... Retko kada govorim to... Ne znam zasto... I da on meni 50 puta za jedno vece kaze "Volim te" ja ostajem nema... Znam ja da to smeta, ali sta mogu, takva sam, nisam navikla da to izgovaram. Ali kada kazem, znaci da sam sigurna u to sto govorim i da sam iskrena.

  14. #29

    Odgovor: "Volim TE..."

    Imam potrebu da cujem te carobne reci,a i da ih ja uputim,ali ne naravno cesto, jer u to onda ne bih verovala, to bi onda bilo tako otrcano i izgubilo bi car tih reci!

    Ipak, vise volim da mi to dokaze delima, a ne recima, mislim da je lako reci "volim te", ipak to treba dokazati, pokazati, jer tako bih bila sigurnija da me stvarno voli!!!
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  15. #30

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Imam potrebu da cujem te carobne reci,a i da ih ja uputim,ali ne naravno cesto, jer u to onda ne bih verovala, to bi onda bilo tako otrcano i izgubilo bi car tih reci!

    Ipak, vise volim da mi to dokaze delima, a ne recima, mislim da je lako reci "volim te", ipak to treba dokazati, pokazati, jer tako bih bila sigurnija da me stvarno voli!!!
    Svaka cast, i ja mislim isto!
    Ja sam sigurna da me moj dragi VOLI, jer mi to stvarno i dokazuje, a VOLIM TE, uvijek upotrijebi u pravom trenutku!
    Ja sam jedna sretna zena!!!

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •