Ceda Jovanovic - Strana 9
Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 202
  1. #121

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    E bre Y ono sto se vuce sa stola staklena, odvojeno ziletom je belo, zuta je bila predvidjena za Slovence, seti se * podvuceno zutim *.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Možda bi ova vest trebala biti u forumu vesti, ali niko je nepostavi. Miroslav Mišković progovorio o otmici, dajući značajnu ulogu Čedomiru Jovanoviću. Moram da priznam da ni jednom ni drugom neverujem. I jednom i drugom dogorelo, ako pobedi Mišković, Čeda je ugasio za svagda. Ali ako pobedi Čeda, onda samo on dobija biće druga politička ličnost u Srbiji, posle Tadića. Mišković će u tom slučaju vrlo malo izgubiti, jer on nije Karić, ipak radi mnogo bolje i pametnije od njega, ali će omogućiti Čedi da skoči kao niko dosad.
    I za jednog i drugog, po meni, važi ona vulgarna narodna izreka, dozvolite uz izvinjenje: Širokom dupetu su (mu..)testisi mera, a obadvojica su ih raširili ohohoo.
    In vinas veritas
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    ...jel' to onaj Miskovic sto je radio u Genex-u...
    ...znam samo onu Milku Forcan...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    U vrlo kratkom periodu oko 200 članova je napustilo LDP i svi su iz Vojvodine. Uzrok je autokratsko ponašanje g.Čedomira Jovanovića i ne pridržavavanje programa stranke. Američka ambasada je demantovala navode g-dina Jovanovića a u vezi vlasnika Delte g-dina Miškovića.
    Igra mečka, pa i pred LDP-om zaigrala!
    In vinas veritas
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    U vrlo kratkom periodu oko 200 članova je napustilo LDP i svi su iz Vojvodine. Uzrok je autokratsko ponašanje g.Čedomira Jovanovića i ne pridržavavanje programa stranke.
    Sad ce im biti dovoljan i obicni autobus za sastanak svih clanova stranke.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Goran Svilanović. bivši ministar, a sada neko međunarodno m.do, gostujući u utisku nedelje vrlo lepo objasni sukob Čede i Miškovića, i ko nije gledao da pojasnim. Kampanja protiv Miškovića je naručena preko Čede a od dela vlade Srbije, i iznenađujuće jaku podršku medija.Šta ko dobija a šta ko gubi? Čeda napadom na Miškovića i Deltu slabi poziciju napadnutog, slabi DS i Tadića, jer deo birača radikalno_demokratski raspoloženih iz DS će glasati za LDP, samim tim smanjuje razliku između DS i DSS-a. Finansijski uticaj Miškovića na vladu slabi jer je i on slabiji, Finansijska pozicija medija koji su vodili kampanju jača, a samim tim i političkih opcija koje su iza tih kuća.
    In vinas veritas
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Jbt ko je dozvolio ovu temu.... osim ako cu da vam dajem telefone i kvalitet robe koju je klinac uzimao... Pa BUREK iz VB je zahvalnija tema ili treba da priznam da je marketing cudo jedno........
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Jbt ko je dozvolio ovu temu.... osim ako cu da vam dajem telefone i kvalitet robe koju je klinac uzimao... Pa BUREK iz VB je zahvalnija tema ili treba da priznam da je marketing cudo jedno........
    ...brate,a jel moze roba da bude ono,sto cistijas,a?...mislim,cenim kvalitet kao i Ceda...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Prokicev intervju za Kurir od pre dve godine.
    INTERVJU: Nenad Prokić, 21. novembar 2005. Kurir
    član Predsedništva LDP-a
    ČEDA MOŽE i SA SRS!

    Može se dogoditi da radikali postanu tipična evropska stranka. Čedino obezbeđenje plaćaju biznismeni. Kosovo je ZAUVEK IZGUBLJENO!

    Nenad Prokić, član Predsedništva Liberalno-demokratske partije Čedomira Jovanovića, sablaznio je javnost izjavom da će, ako zatreba, napraviti "modernu Srbiju bez Srba". Šta je time hteo da kaže, kakav je njegov odnos prema lideru LDP-a i zašto se ova stranka otvoreno zalaže za nezavisno Kosovo, Prokić objašnjava u intervjuu za Kurir.

    - Izjavu o Srbiji bez Srba smislio sam zbog iskrene zabrinutosti da naše društvo ima negativni kod, da živi neku smrtonosnu mutaciju. Toliki porazi, tolika nesposobnost da se prepozna sopstveni interes zaista mogu dovesti do nestanka Srba. Naravno, nisam hteo da kažem da bih voleo da Srbi nestanu...

    Dosta se prašine podiglo zbog Vaše izjave da se emotivno slažete sa Aleksandrom Vučićem...
    - Ne razumem zašto ne mogu da imam iskrenu emociju koju delim sa gospodinom Vučićem! I on i ja smo zabrinuti za Kosovo, samo je razlika u tome koliko ta zabrinutost može nešto da promeni. Zalažem se za uljudnu političku komunikaciju sa svima na političkoj sceni.

    Da li to znači da bi LDP u jednom trenutku mogao da sarađuje i sa SRS?
    - Zašto da ne?! Moramo da budemo sposobni da sarađujemo sa svim političkim subjektima. I radikali imaju poneku dobru osobinu.

    Na šta konkretno mislite?
    - Oni su autentična stranka, konzistentnija i iskrenija od DSS-a, recimo. Imaju izražen nacionalni diskurs, ali ga ispoljavaju pogrešnim političkim rečnikom. Hoću da verujem da i oni žele dobro ovom društvu.

    Kako Vi objašnjavate bogatstvo kojim raspolaže Vaš lider. Odakle mu pare?
    - Ne mogu da zavirujem nikom u džep, niti da ga ispitujem kako je zaradio pare. Mislim da Čeda nije bogat čovek. Ono što vidim jeste da u stranci nema novca.

    Da, ali kako je Čeda iz kožne jakne i pocepanih "starki" uskočio u skupa odela, okružio se telohraniteljima i uleteo u džipove?
    - On je čovek koji je uhapsio Slobodana Miloševića! Ne mogu da mu kažem da se odrekne džipova i telohranitelja. On je uradio nešto što nije smeo nijedan srpski policajac.

    Ali, ko finansira njegovo obezbeđenje?
    - Pristalice njegove političke ideje.

    Ko konkretno, ko?
    - To ćete morati njega da pitate.

    Vi ga nikada niste pitali ko mu daje obezbeđenje?!
    - To bi bilo nevaspitano pitanje. S druge strane, zašto ne možete da zamislite situaciju u kojoj neki biznismen, koji ima poverenja u njega, sve to plaća? Mislite da je to problem za čoveka koji uspešno radi u Parizu, Ženevi ili Londonu?

    Kako se oni zovu?
    - Ne znam.
    no comment. Badava sto je taj intervju kasnije objasnjavan na razlicite nacine, cak i demantovan. Ovo sto je izreceno stoji.
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...brate,a jel moze roba da bude ono,sto cistijas,a?...mislim,cenim kvalitet kao i Ceda...
    Nama i prilici,mi ne gajimo iluzije da povedemo narodne mase u prosperitetniju buducnost...mi u bolje sutra mozemo da povedemo samo neke
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    "Celo selo šmrče belo", gde li Čedino selo?
    In vinas veritas
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    "Celo selo šmrče belo", gde li Čedino selo?
    ...samo POP radi dop...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Mafijin ili Djindjicev sin?
    Za ili Protiv
    Pod tema - Prevremeni izbori i konkretno za koga ?
    Pre da je Djindjiceva greska,jedna od vecih,ako ne i najveca...

    Mafijin sin ? Ni slucajno,mafija bi propala sa takvim sinovima...jednostavno klinac kome je godilo drustvo svih onih kojima se divio,pa sad cvrge,macole ili sta vec,nije mu bilo bitno,jer zbog Djindjiceve greske trebao je i on mafiji,pa svima lepo...

    Izbori me ne zanimaju...

    Ceda opstaje sve dok je budala da placaju clanarinu i nekih koji sve znaju o njemu,pa njihove planove sprovodi u parlamentu,a zauzvrat ima para za 'obezbedjenje' i platu u parlamentu...

    'obezbedjenje' shvatite uslovno,jer je samo sminka koju on em voli,em odvraca obican narod da ga pljune ili gadja jajima gde god prodje...

    Sve je farsa i bice jos dugo...ne samo kod nas i nije samo Ceda...

    p.s. u poslednje vreme ga i rodjena zena provaljuje,ali to ima veze vise sa temom o 'losim momcima' i pogresnim izborima...
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Goran Svilanović. bivši ministar, a sada neko međunarodno m.do, gostujući u utisku nedelje vrlo lepo objasni sukob Čede i Miškovića, i ko nije gledao da pojasnim. Kampanja protiv Miškovića je naručena preko Čede a od dela vlade Srbije, i iznenađujuće jaku podršku medija.Šta ko dobija a šta ko gubi? Čeda napadom na Miškovića i Deltu slabi poziciju napadnutog, slabi DS i Tadića, jer deo birača radikalno_demokratski raspoloženih iz DS će glasati za LDP, samim tim smanjuje razliku između DS i DSS-a. Finansijski uticaj Miškovića na vladu slabi jer je i on slabiji, Finansijska pozicija medija koji su vodili kampanju jača, a samim tim i političkih opcija koje su iza tih kuća.
    Ti si se, vidim, bas navukao na B92...gledaj malo pink, odmori dusu i mozak, pusti te ozbiljne emisije ....

    ...nego, sad cu da te naucim necemu:

    "...celo selo voli belo,
    celo selo voli belo, celo selo voli belo,
    samo pop radi dop,
    samo dop i jedan top,
    ovo je ipak preveliki zalogaj,
    don't drink & drive when you can smoke & fly..."

    ...mnogo je bolja pJesma od one tvoje...
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ovo je tema Čeda Jovanović, a ne b-92. To što je G. Svilanović u utisku nedelje govorio o pomenutom gospodinu ja sam samo preneo njegovo mišljenje, ali nisam ništa krivio tvoju voljenu tv! Što se tiče predložene pesme ja još uvek radije slušam "Znaš li draga onu šljivu ranku" Mije Krnjevca. Seljak ostaje seljak, mada mi ni Ravelov "Bolero" nije mrzak, pogotovu ono sa bubnjevima.
    In vinas veritas
      Vrh

Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •