I pusaci su ljudi! - Strana 2
Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 201
  1. #16

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pušači su su jedan od poslednjih autentičnih izraza izvornog čoveka
    koja filozofija kladim se da mu sokrat nije rawan

    narawno i da su pushachi ljudi,znachi i ja sam ljUd,pushim..i sta sad ako pushimo..eto dobili ste swoje prostorije,odnosno mi nashe..i sta.. necemo se swadjat..

  2. #17

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Obzirom da idem uvek protiv trendova, ja cu postati pusac. Pusit cu lulu, i to jedino na otvorenom prostoru. Medjutim zalagat cu se za ukidanje pusenja na WC-u, po stanovima jer ventilatorom precuju odvratan miris dima u moje kupatilo! U odnosu na to, miris njihovog izmeta je prava bioloska tvorevina!
    Poruku je izmenio biterlemon, 18.04.2009 u 20:48
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    I ti novi ljudi opterećeni zdravim životom i raznoraznim medikamentima imaće puno više zdravlja, a ljubav i strast će im nekako sve manje biti važni, dok potpuno ne nestanu iz sfera njihovih potreba. Uspešno će unositi u sebe idealnu kombinacije kiselina nezasićenih na trećem i šestom ugljeniku svoga lanca od omega završetka, previđajući jednu stvar, a to je da su puno opasnije kisele kiše i ostala sranja koje nam je donela industrijalizacija, a da ne govorim o evidentnoj rudimentizaciji strasti u nama zbog koje se sve više stvara iskrivljena svest da je sebičnost u stvari ljubav, tako da će iako zdravi i dugovečni ti novi ljudi nepušači biti beznadežno sami i neće i dalje znati zašto su nesrećni...

    Da, i pušači su ljudi. Još....

    Odakle ta ideja da nepushachi, a pogotovo oni koji insistiraju da se ne purnja u njihovom prisustvu, ne razmisljaju o puno otrovnijim stvarima koje ih okruzzuju? Ne verujem da i vi u to verujete To je klasichna pricha - e shto da ja vodim rachuna o bilo chemu, pa i o meni najblizzim, a kamo li o nechemu shto nije moje, kad eto fabrika celuloze u kuala lumpuru ispushta nekakve otrove. To je detinjasto pravdanje i potiskivanje greshke koje ste potpuno svesni. )



    Shto ste bezobrazniji i bezobzirniji samo jache pokushavate da demantujete svoj problem koga ste svesni. Mozzesh upotrebiti hiljadu rechi da dovedesh u vezu pushenje i emocije, zdrav zzivot i sterilnost i bezosechajnost, ali to che i dalje biti potpuno nerazumno Ne, sem pushenja nema zadovoljstava, bez autodestrukcije i trovanja drugih nema zabave )
    Tom logikom, uzzivaoci kristal metha, su vrhunski hedonisti, mudraci kojima nijie bitna duzzina zzivota vech kvalitet i duhovnost... Heroinski zavisnici su bar toliko "uvidjavni", silom prilika, da vam neche zabosti odmah svoju iglu u nogu i uvaliti pola svoje doze.
    Funny as hell


    Imam plac i dvorishte, u koje dolaze gosti... Naravno svi su me chudno gledali kad sam prvi put prekinuo tradiciju razbacivanja opushaka okolo... Reko zubima chete skupljati, naravno u shali, shto i danas pamte, ali baciti pikavac negde je isto shto i posrati se... S tim shto govno nestane....

    Ali jebte, da je ljudima toliko strano i to da se to sranje gomila i da nikad neche nestati, a da se neko ubija da sredjuje i da ceni to retko parche trave i vazduha koje nije usrano to mi nije jasno ... Kao shto mi nikad neche biti jasno da neko ode na planinu, da bi chim pre zapalio cigaru )) To je chist, legalizovani kretenizam

    Naravno, nisam fanatik da branim pushenje, kao shto ne branim po svaku cenu ni gostima koji mi dodju u kuchu, jer me uglavnom isposhtuju u svakom sluchaju, pa ili smanje ili prosto ne duvane... Ali, tamo gde ja ne mogu da odluchujem hoche li se pushtiti, pushachi su obavezno bezobzirni, bezobrazni i neuvidjavni... Naravno, to nisu oni isti pushachi koji mi dolaze u kuchu, niti che.

    Pa pocheche uskoro i potreba da se sredi sopstvena zgrada, da se ne zzivi u potpunom zapishanom zaprljanom i zapushtenom svinjcu, da se proglashava nekakvim atakom na autohtoni duhovni zzivot, ubijanje raznolikosti, sterilizacije, specijalnim ratom sa zapada, globalizacija, industrijalizacija, borba protiv prirodnih potreba itd, itd...

    A ako neko hoche da me impresionira autodestrukcijom putem udisanja dima onda nek sisa auspuh.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 18.04.2009 u 20:57

  4. #19

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Imam plac i dvorishte, u koje dolaze gosti... Naravno svi su me chudno gledali kad sam prvi put prekinuo tradiciju razbacivanja opushaka okolo... Reko zubima chete skupljati, naravno u shali, shto i danas pamte, ali baciti pikavac negde je isto shto i posrati se... S tim shto govno nestane....
    Bacanje opušaka na sve strane je stvar nekulture i tvrdim da ne odlikuje svakog pušača. Pa tako, tih što bacaju opuške po ulici, sa terasa ili po tuđim dvorištima u populaciji pušača ima verovatno srazmerno isto koliko i onih što bacaju papire, smeće ili šta ja znam sve u ukupnoj populaciji ljudi.
    Postoje i oni koji će 'ladno ući u lift sa cigaretom. Isto tako postoje i nepušači kojima se baš priprdi u liftu. Eto, pušač sam, a eto i ja nekad prdim, ali mi ne prija da uđem u lift posle takvih seljačina.
    Nazvati sve pušače nekulturnim je nekorektno. A ta i takva nekultura se neće iskoreniti nikakvim zabranama.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Eto, pušač sam, a eto i ja nekad prdim
    pa nije zdrawo trpjeti..treba prnUt..

  6. #21

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Bacanje opušaka na sve strane je stvar nekulture i tvrdim da ne odlikuje svakog pušača. Pa tako, tih što bacaju opuške po ulici, sa terasa ili po tuđim dvorištima u populaciji pušača ima verovatno srazmerno isto koliko i onih što bacaju papire, smeće ili šta ja znam sve u ukupnoj populaciji ljudi.
    Postoje i oni koji će 'ladno ući u lift sa cigaretom. Isto tako postoje i nepušači kojima se baš priprdi u liftu. Eto, pušač sam, a eto i ja nekad prdim, ali mi ne prija da uđem u lift posle takvih seljačina.
    Nazvati sve pušače nekulturnim je nekorektno. A ta i takva nekultura se neće iskoreniti nikakvim zabranama.
    sram te bilo,ako se donese zakon koji kaže da su pušači goveda,ima da se ponašaš prema istom

    komprende?

    mada eto im ideje za novi

    btw,podržao sam akciju,a vi samo pričajte...

  7. #22

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    sram te bilo,ako se donese zakon koji kaže da su pušači goveda,ima da se ponašaš prema istom

    komprende?
    alo iskuliraj bre malo s tim ponasanjem

  8. #23

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    alo iskuliraj bre malo s tim ponasanjem
    mislim da je taj smajli protivan svim zakonima,budući da je forum javno mesto...NO SMOKING

    mada opet,tema je pušačka

    ps
    ne vidim pepeljaru na slici,sram te bilo

  9. #24

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Bacanje opušaka na sve strane je stvar nekulture i tvrdim da ne odlikuje svakog pušača. Pa tako, tih što bacaju opuške po ulici, sa terasa ili po tuđim dvorištima u populaciji pušača ima verovatno srazmerno isto koliko i onih što bacaju papire, smeće ili šta ja znam sve u ukupnoj populaciji ljudi.
    Postoje i oni koji će 'ladno ući u lift sa cigaretom. Isto tako postoje i nepušači kojima se baš priprdi u liftu. Eto, pušač sam, a eto i ja nekad prdim, ali mi ne prija da uđem u lift posle takvih seljačina.
    Nazvati sve pušače nekulturnim je nekorektno. A ta i takva nekultura se neće iskoreniti nikakvim zabranama.

    na mom placu hoche. Ja sam rekao - tamo gde ja nemam uticaja glede pushachke situacije, pushachi su nekulturni i nekorektni. Oni koji mi dolaze u kuchu su korektni. Prema tome nisam rekao da su svi nekulturni, ali nisam se jasno izrazio ochigledno.

    A generalno neche pravila doneti promene tamo gde ne mogu da se primene. I generalno nekultura bacanja opushaka jeste srazmerna bacanju bilo kog drugog djubreta okolo. Prdenje u liftu jeste takodje najnizzi nivo nekulture, ali chak ni prdenje u prostoru u kome se zzivi i radi, josh nikog nije ubilo ...Osim ako se ne dokazze da inhaliranje alijas pasivno prdenje utiche na DNK chelije
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 18.04.2009 u 22:30

  10. #25

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Neznam kakvo je stanje u Beogradu ili Novom Sadu,
    ali za Budimpeshtu sam siguran - jer sam lichno prebrojavao, koliko bachenih i zalepljenih
    zhvaka ima po kvadratnom metru trotoara.
    Sada ovo blesavo zvuchi ali jednom sam shetajuchi sa jednim kolegom u starom delu Peshte
    primetio kako je trotoar bukvalno pegav od zhvaka.
    Nije me mrzelo pa sam na jednom duzhnom metru trotoara prebrojao tachno 63 bachene
    i zalepljene zhvake.
    Pikavce je veoma lako ukloniti sa asfalta, genijalnom spravom poznatom u narodu kao metla,
    dok su za uklanjanje zhvaka potrebna ozbiljna i agresivna hemijska sredstva, gomile
    radnih sati i alati koje treba chesto oshtriti.
    A svi samo pljuju po pushachima jer bacaju pikavce
    Zhvake valjda niko ne primechuje, zato shto one imaju ukus vocha ili mentola

  11. #26

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    ...prdite...ja cu i dalje da pusim...
    ...kakve sada ima veze bacanje opusaka po ulici,trice i ku(r)cine?...pusenje je stetno...podrzavam akciju protiv,iako purnjam kao lokomotiva...nego,recimo...da li je alkohol stetan?......jerbo,pade mi na pamet,kada se neki napije...moze da recimo....siluje neku zenu...ili sedne za volan pa ubije nekoga...treci se potuce pa potegne utoku ili hladno oruzje...mislim...da se zabrani i to?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Neznam kakvo je stanje u Beogradu ili Novom Sadu,
    ali za Budimpeshtu sam siguran - jer sam lichno prebrojavao, koliko bachenih i zalepljenih
    zhvaka ima po kvadratnom metru trotoara.
    Sada ovo blesavo zvuchi ali jednom sam shetajuchi sa jednim kolegom u starom delu Peshte
    primetio kako je trotoar bukvalno pegav od zhvaka.
    Nije me mrzelo pa sam na jednom duzhnom metru trotoara prebrojao tachno 63 bachene
    i zalepljene zhvake.
    Pikavce je veoma lako ukloniti sa asfalta, genijalnom spravom poznatom u narodu kao metla,
    dok su za uklanjanje zhvaka potrebna ozbiljna i agresivna hemijska sredstva, gomile
    radnih sati i alati koje treba chesto oshtriti.
    A svi samo pljuju po pushachima jer bacaju pikavce
    Zhvake valjda niko ne primechuje, zato shto one imaju ukus vocha ili mentola
    Pa jest isti djavo,ali ko kazze da ih se ne primechuje Al, kao shto rekoh nije primarni problem vech usputni... Istina je, sa asfalta se chiste metlom, a eto ja sam bez kolege na autobuskoj stanici gledao pikavce ovako pored u travi...Nije mi palo na pamet da ih brojim, lakshe je brojati travu, poshto se od njih ne vidi a i zzvake ne dolaze do izrazzaja ) A i da dolaze, to me ni malo ne teshi... Mogao bih pushache da optuzzim i za bacanje zzvaka, shto da ne...ali svakako ne mogu zzvakache zvaka da optuzzim za pikavce....
    Mozzemo otvoriti i temu o pljuvanju zzvaka ili bilo chega na sve strane, ne sporim.

    Slabo se te ulice ovde chiste od bilo chega, izgleda da svako mora da ima svog skupljacha djubreta i svog policajca inache nikad nishta nechemo promeniti.

  13. #28

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Najvise "volim" one koji kad dodju u goste, pa cude se kako se to ne pusi u mojoj kuci i jos negoduju.
    Posebno su me ostavljali bez teksta oni koji kad je sin bio beba od nekoliko meseci, postavljali pitanje dali mogu da zapale cigaretu uz kafu. Jedan je rodjak cak odbio da popije kafu, jer nije mu isla bez cigarete.

    Moj tata je dugih godina bio pusac, ali nikad, bukvalno nikad nije zapalio cigaretu kuci. I kad je isao negde u goste, nije pusio u kucu, vec sam izlazio u dvoristu ili na terasi.

    Hocu reci...nisu svi ljudi (pusaci) isti. Nekima ne trebaju upozorenja i zabrane, dok drugima moras da okacis tablu sa natpisom - zabranjeno pusenje...i mislim da je opet nece videti.


  14. #29

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Najvise "volim" one koji kad dodju u goste, pa cude se kako se to ne pusi u mojoj kuci i jos negoduju.
    Posebno su me ostavljali bez teksta oni koji kad je sin bio beba od nekoliko meseci, postavljali pitanje dali mogu da zapale cigaretu uz kafu. Jedan je rodjak cak odbio da popije kafu, jer nije mu isla bez cigarete.

    Moj tata je dugih godina bio pusac, ali nikad, bukvalno nikad nije zapalio cigaretu kuci. I kad je isao negde u goste, nije pusio u kucu, vec sam izlazio u dvoristu ili na terasi.

    Hocu reci...nisu svi ljudi (pusaci) isti. Nekima ne trebaju upozorenja i zabrane, dok drugima moras da okacis tablu sa natpisom - zabranjeno pusenje...i mislim da je opet nece videti.
    Šta je radio sa pikavcima nakon što bi popušio cigaretu ispred kuće?
    Mislim ispred javnih ustanova obično imaju one kante sa pepeljarom gore,ali čisto sumnjam da svi to imaju ispred svojih kuća...
    Vidiš npr,ako je kod nekoga pušenje zabranjeno,neću svraćati...prosto i jednostavno rečeno
    A ova tema je sama po sebi smešna,kaže u prvom postu ko hoće da podrži peticiju da podrži,međutim tolerantni su se opet javili da iskritikuju to...ako ću da tražim zamerku,naći ću 1001 u svemu,ali opet jedno je bitno-duvanski dim šteti ljudima oko vas...odlično,nek me se klone ako im smeta,ja kod njih trčati sigurno neću,a količina tolerantnih fekalija koje ću slušati će biti svedena na minimalu,ako ne i nestati totalno...

  15. #30

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Šta je radio sa pikavcima nakon što bi popušio cigaretu ispred kuće?
    Mislim ispred javnih ustanova obično imaju one kante sa pepeljarom gore,ali čisto sumnjam da svi to imaju ispred svojih kuća...
    Možda nemaju svi nepušači kantu sa pepeljarom na balkonu, ali mogu da se kladim da imaju kantu za smeće u kući. Nije teško biti fin i baciti pikavac u kantu, čak i ako vam ona nije odmah pored noge, nego taj čin zahteva i izvestan napor...



Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto ljudi ogovaraju...?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 11:22
  2. Poslovni ljudi
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.12.2010, 12:10
  3. 100 ljudi ....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.08.2010, 19:26
  4. Nasi ljudi u dijaspori
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 08:31
  5. 7 najnesrecnijih ljudi na svetu!
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •