Novo na forumu - Strana 5
Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 145
  1. #61

    Odgovor: Novo na forumu

    Pohvalno Necromance, stvarno pohvalno . Ako si se namučio radeći i ako si išao ranom zorom u trafiku po novu kutiju cigareta, veruj mi, vredelo je truda!!!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  2. #62

    Odgovor: Novo na forumu

    Ja ne znam o cemu vi ljudi pricate ?!
    Upravo sam napisao dva posta na temi film i nauka i vrati me tu gde sam i bio a ne na pocetnu kao sto vi kazete ali mozda je kod mene i Necra sve ok a kod vas je verovatno nesto lose podeseno ili ne znam mozda je nesto trece da ne lupam u prazno samo sam zeleo da kazem da kod mene sve radi kao i do sada prosto savrseno.

    Novi izgled VC foruma je faaantasicaaan !!!
    Promena prija a jos i sva ta unapredjenja i novine pihh pa ovo je strava bre !
    VC forum je sada mnogo ozbiljniji i elegantniji nego pre i stvarno sam odusevljen

    Ako bi me neko pitao da li postoji jos jedna stvar koja treba da se odradi rekao bih da a to je da postoji ona mogucnost od ranije da mi korisnici/forumashi menjamo pozadinu (koja bi mogla biti u 3 razlicite varijante npr.) ili da makar imamo mogucnost promene boje pozadine (crvena, zelena i recimo zuta npr.) sto ne znaci da je plava losa vec naprotiv ali cisto da s vremena na vreme mi sami mozemo da promenimo svako prema svojoj zelji i trenutnom raspolozenju.

  3. #63

    Odgovor: Novo na forumu

    Samo cepaj dalje ovo je super, sve što treba tu je, ono novo što sam čačkala ok za one kojima je interesantno, samo malo da se oči naviknu :gdesuminaočare?: a problemčića će biti u hodu kao što ih ima tu i tamo i kad se ništa ne radi Keep up.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #64

    Odgovor: Novo na forumu

    Mi lajki dis malo su mi slova sitna kad kuckam, ali nema veze, tako mi vise stane slova u editor za poruke
    Nisam stigla da procackam sve i garant nista necu ni skontati, ali lepo odradjen posao po pitanju izgleda Sad ide period navikavanja dopada mi se opcija pisanja po Zidu
    Odljicno
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #65

    Odgovor: Novo na forumu

    хехе, раније је било валда- здраво број 310...
    а сада "ћао број 310"
    лудо буразеру, лудо.
    мало ћемо да се бечимо на ова слова ал, ајде, важно је да има промена.
    ја сам увек за промене.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #66

    Odgovor: Novo na forumu

    al je leeeepooooo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #67

    Odgovor: Novo na forumu

    Postoji li neka opcija kojom mogu da regulišem (i gde se ona nalazi) da, kad gledam Ko je na forumu, vidim vise od 15 komada, ali da ne moram tu brojku ja da menjam ručno svaki put? Al sam objasnila. Valjda će neko razumeti.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #68

    Odgovor: Novo na forumu

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Postoji li neka opcija kojom mogu da regulišem (i gde se ona nalazi) da, kad gledam Ko je na forumu, vidim vise od 15 komada, ali da ne moram tu brojku ja da menjam ručno svaki put? Al sam objasnila. Valjda će neko razumeti.
    Na žalost ne.

    I btw. dobro nam došli dragi čanovi, a i gosti na novi server.

    ps. Moguće da će se server danas malo zakucavati, treba još neke stvari da se podese, tako da imate još malo razumevanja.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  9. #69

    Odgovor: Novo na forumu

    Samo neka je proradilo
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #70

    Odgovor: Novo na forumu

    Ma neka se sporo otvara, razumijevanja imam. Bitno da ste mi tu

    Btw, još jednom pohvale za novitete. Istina, morat ću prostudirat sve ponovno ali.. Sa zadovoljstvom ću to da napravim
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #71

    Ala si ga opravio, e svaka ti čast :)

    Svaka čast za trud, evo od mene za trud. Sve pohvale, naravno imam i ja zamerki, ali to su više zamerke bazirane na izgledu sajta, odnosno navici od starog izgleda sajta...tako da...moram se privići na novi izgled. Ali imam jedan problem isti kao i Zrnce i Samuraj. Meni je podešen "linearni pregled, prvo najnovije", ali posle upisane moje poruke - odgovora, vrati me na najstarije prvo...? U čemu je problem? I daaa, kako da podesim da na "Nova pretplaćena tema" kad napišem odgovor da mi se ne pojavljuje kao tema koju pratim?
    Poruku je izmenio cvishna, 06.03.2009 u 11:05 Razlog: paaaa...setila sam se nečeg da dopunim

  12. #72

    04 Odgovor: Novo na forumu

    Ja tek sada videla nove opcije, ne sve, ali ono što sam videla oduševljena sam!!!

    U početku mi je dizajn tj. belina malo zasmetala , ali funkcionalnost sajta sve to potire!

    Mogu samo da zamislim do kojih lepota ćete sve ovo dovesti!!!

    Bravo! Genijalno!!! Čista 10-ka!



    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  13. #73

    Odgovor: Novo na forumu

    pohvala za sve! od izgleda samog foruma, do logo-a i novih opcija (:
    Citius, Altius, Fortius.

  14. #74

    Odgovor: Novo na forumu

    Videla, oduševljena (lenčuga sam). Kako bi bilo dobro da klikom na stavke u uprošćenom prikazu, sada arhivi, dobijemo pregled kakav je bio (sav suv tekst, ne samo prebacivanje na tu temu).
    Svaka čast na živcima konopcima, vredelo je.

  15. #75

    Odgovor: Novo na forumu

    што сте сад опет скресали број порука на форуму, то сам случајно малопре приметио? с које теме или дела форума се овог пута не рачунају поруке? музика или...?
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Ti si moja krvna grupa... Novo!Novo!Novo!
    Autor Neron u forumu Astrologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 22.08.2013, 22:04
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •