Borbe pasa (i stereotipi o psima za borbe) - Strana 12
Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 188
  1. #166

    Odgovor: Borbe pasa

    Meni je mnogo zao pit bullova....samo zbog ljudi koji govore da tu resu treba istrebiti...ali pit nije uopste agresivan koliko0 neki misle...ja cu za koji dan kupiti pita...a svi politicari ruzhe pitove samo zbog borbi i svi ih crne kako su KRVOLOCNI i AGRESIVNI sto NISU!!!


    ovaj snimak ce reci sve...koliko su dobri...a pesma ide uz to koliko ljudi lazu o njima(pesma se zove beautiful lie-30 second to mars)POGLEDAJTE:

  2. #167

    Odgovor: Borbe pasa

    Uh bre,citao sam sve ono sta napisaste ovde na ovoj temi. Malo je onih koji imaju ikakvog pojma,ali ajde...
    Neko je napisao "Procentualno naj vise napada na coveka je od strane pita". Nije nego,gde to stoji,gde to pise ? Pa naj vise napada na coveka je upravo od onih malih rasa (Pekinezer,Pinch,itd.) da ih ne nabrajam sada sve. Jeste da se njihov ujed (zagriz) ne moze meriti snagom drugih vecih rasa ,ali...ujed je ipak ujed.
    Koliko smo samo puta procitali po casopisima,koliko je puta bilo po koje kakvim medijima,optuzbe i naslovi tipa "Pit Bul je...bla bla bla,Sarplaninac je....bla bla bla, Rot....,Doberman itd.?
    Dok se o onim patuljcima nista ne spominje,a verujte da jesu daleko vise ujedljiviju no gore navedene rase.

    Oni koji se ne razumeju bas naj bolje.....ne mojte pisati koje kakve gluposti,samo sebe blamirate.

  3. #168

    Odgovor: Borbe pasa

    Mda, mi sebe blamiramo, mi smo znate, talentovano glupi.... Hvala kolega na savetu, ali mislim da si se ti upravo ovim odgovorom izblamirao do jaja!
    Nisam jos cula da je neko umro od ujeda pekinezera ili civave! A da li je umro od ujeda dobermana ili pita?????

    p.s. ja ne citam casopise, vec "studiram" poreklo pasa, njihov temperament i odgoj!
    Nemoj se ni truditi da mi odgovoris, jer bi moglo da se desi da ujedem!
    Poruku je izmenio Bombica, 14.08.2009 u 21:38 Razlog: nepotrebni citat
    neunistiva zlojebaba!

  4. #169

    Odgovor: Borbe pasa

    -Tacno u 10 šalji dalje , gde kod Vojinca na ćošku. Na dan Svetog Stefana bi domaćini u kafanama posle svake časice sve više hvalili svoje pse, ššta moj šarov ššto je to pseto.. Ajde nemo da zajebavaš, kao po scenariju morao bi da dobaci nego od gostiji, možda čak i sam vlasnik nekog zeljova, belova, ali verovatnije neko od gostiju kome u opisu zanimanja stoji inventar kafane... u 10 kod Vojinca je nešto čemu je sudjeno da se desi.
    ..................
    I čudno mi nešto, sad se prisećam, nesećam se da sam vidjao žena na takvim manifestacijama...
    E da mi je da se opet vozim saonicama po selu, da pijem vina iz plastičnih balona na dan babine slave u trećoj kući od vojincove ćoške.

  5. #170

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Mda, mi sebe blamiramo, mi smo znate, talentovano glupi.... Hvala kolega na savetu, ali mislim da si se ti upravo ovim odgovorom izblamirao do jaja!
    Nisam jos cula da je neko umro od ujeda pekinezera ili civave! A da li je umro od ujeda dobermana ili pita?????

    p.s. ja ne citam casopise, vec "studiram" poreklo pasa, njihov temperament i odgoj!
    Nemoj se ni truditi da mi odgovoris, jer bi moglo da se desi da ujedem!
    Pazi,pazljivo procitaj sta napisala si !
    Ja ne "studiram" pse, iz kuckarske familije poticem,gde su radni psi uvek bili daleko cenjeniji i vredniji nego li "fifike",eksterijerni,napuderisani,grumingom doterani.
    A kada vec "studiras"...prostudiraj malo bolje to sto napisa...ko je ikada rekao da se od ujeda pekinezera i slicnih ne moze umreti ?
    O moze,moze i te kako.

    QUO VADIS STUDENT ?

  6. #171

    Odgovor: Borbe pasa

    Skandalozno !!!
    Evo ga jedan zli,Pit u akciji...
    Bits & Pieces Dog viciously attacks reporter… with love and kisses

    Gledanje se ne preporucuje za one koji nemaju dooobar zeludac.

  7. #172
    Cao Lorde Borise...citao sam tvoje komentare ovde i ne bih se slozio oko komentrara kada si reko da je u srbiji tesko naci liniskog pita za borbu...mnogo je razvijena organizacija sto se tice borbe pasa u srbiji ... ima puno pasa ... stalno se organizuju borbe a psi se prodaju u inostranstvu mnogo dobro , nas srpski casopis SRCANOST ima ogromni tiraz i salje se sirom sveta u najzabacenije zelje... poz svima

    Citat cetniks kaže: Pogledaj poruku
    pit nije star 500god on je stvoren u 19 veku
    Psi koji su se koristili za borbu su se ranije zvali "buldozi" ,a kasnije kada su mnogi irci otisli u ameriku promenili su ime svojim buldozima u ime: "americki pit bull terier" poz
    Poruku je izmenio Bombica, 16.08.2009 u 23:44 Razlog: uzastopni postovi

  8. #173

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat utvar kaže: Pogledaj poruku
    Pazi,pazljivo procitaj sta napisala si !
    Ja ne "studiram" pse, iz kuckarske familije poticem,gde su radni psi uvek bili daleko cenjeniji i vredniji nego li "fifike",eksterijerni,napuderisani,grumingom doterani.
    A kada vec "studiras"...prostudiraj malo bolje to sto napisa...ko je ikada rekao da se od ujeda pekinezera i slicnih ne moze umreti ?
    O moze,moze i te kako.

    QUO VADIS STUDENT ?
    ja napisala sam to sto sam i mislila i ne moram ponovo da "pazljivo" citam to sto ja napisala sam (dovoljno sam intelEgentna da zapamtim misao koju sam pismeno iskazala). Aj' sad... o cemu se ovde govori o radnim psima i napuderisanim fifikama ili o borbi pasa - preciznije pitovima. Obrati paznju na fabulu....
    neunistiva zlojebaba!

  9. #174
    Pit bull terier - jedna lepa umiljata rasa pasa i steta ih je zabraniti. Ja nebi zabranio ni jednu rasu.

    Jedna plemenita rasa koju je steta zabraniti. Terieri su najpametniji psi... borimo se za njihov jos bolji uzgoj u srbiji pa i sire,ipak su oni dobra lepa i umiljata stvorenja.
    Poruku je izmenio Bombica, 20.08.2009 u 22:40 Razlog: uzastopni postovi

  10. #175

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nisu agresivni jer ih koriste u borbi vec je vrsta uzgojena za borbu!
    Naravno da se ovcari povuku kad gube jer to im je instikt koji poseduje svaka normalna zivotinja. To je princip da ostanu manje povredjeni i da prezive.
    Uprkos tome pit je kao kamikaza, pa pogledaj jos jednom te fotografije o unistenim psecim zivotima. Pa o cemu opet da pricamo, ej?

    A analiza mentalne sposobnosti sagovornika je posledica kompleksa vise vrednosti. Kad nema argumenata ili nisu ciste racunice, najlakse je verbalnog protivnika ``karakteristati``!
    Vidim da ti ovde samo znas da pljujes po rasi!!! Najbolje da izadjes iz ove teme jer ovde ne komentarises borbe pasa vec pises licne i netacne dozivljaje o rasi koje nisu tacne. Pit bul nije kod nas priznat da bi se zabrani. NJihovu agresivnos mozes da uporedis sa mnogim rasama,ima mnogo agresivnijih rasa od pita. Isto kako u borbi kad ide do kraja pit se tako ponasa i u ostalim situacijama i kada zavoli gazdu to pokazuje na impresivan nacin. Ja ne bih zabranio ni jednu rasu pasa jer svaka rasa nadje svoje miljenike. Cuvaj te pse jer su oni nasi najverniji prijatelji

  11. #176

    Odgovor: Borbe pasa

    Ja imam jednu zenku koja je okotila 11 komada,ona se zove Liza ima 4godine i neverovatno je umiljata,a kod su deca u blizini ponasa se kao umiljata macka.

    Sto se tice borbi pasa(na zalost pre nisam mislio ovako ali srecom opametio sam se)

    To je najgora stvar koju mozes da uradis,da pustis zivotinju koja ti je verna da povredjuje i sebe i drugu zivotinju..grozno.Ja to nisam radio samo sam gledao neke snimke i tad su mi izgledali zanimljivo ali ljudi..zamislite se malo bolje,pa to je mucenje zivotinja..
    To je isto kao kad bi ucio dete da bude manijak ili ubica...sramota me je sto sam nekad mislio drugacije i stidim se toga najiskrenije jer ja bas volim sve zivotinje i sve bi dao da mogu da budem clan drustva za zastitu zivotinja.

  12. #177

    Odgovor: Borbe pasa

    borbe pasa su nelegalne pujdavine pasa naborbu ,pri kojim .psi gube zivote .SAVCE I ASTRA mrzi borbe pasa . NEKADA SAM VODIO CANETA,I BIO JE SAMPION.

  13. #178

    Odgovor: Borbe pasa

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ja napisala sam to sto sam i mislila i ne moram ponovo da "pazljivo" citam to sto ja napisala sam (dovoljno sam intelEgentna da zapamtim misao koju sam pismeno iskazala). Aj' sad... o cemu se ovde govori o radnim psima i napuderisanim fifikama ili o borbi pasa - preciznije pitovima. Obrati paznju na fabulu....
    kazes da studiras pse, a istrebila bi rasu pit? jer ovde je rec da pitovi nisu krivi za to sto se pustaju u borbu. pusta se i sarplaninaci azijat i ... 1 kinolog nece nikad reci to sto si ti rekla tako da sumnjam da si ti kinolog. sto se tice nekog ko mi je rekao da se u srbiji ne drze linije za borbe,drze se i to veoma mnogo... znam ja to i znam vecinu vecih odgajivaca,ali to ne valja govoriti na otvorenom forumu,jer ima puno ovakvihl judi koji nemaju pojma pa ce to jos samo vise...
    Poruku je izmenio Bombica, 14.02.2010 u 20:08 Razlog: обрисане увреде

  14. #179

    Odgovor: Borbe pasa

    dva pita, tri pita, koliko ima pitova?

    borbe...ne nikako
    Poruku je izmenio Bombica, 14.02.2010 u 20:08

  15. #180

    Odgovor: stereotipi o pit bulu

    ...da čim vidi drugog psa - napada,

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izložbe pasa
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 19:59
  2. Svetski dan borbe protiv side
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.12.2008, 18:20
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.06.2008, 04:16
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •