Veliki brat, treća sezona - Strana 9
Strana 9 od 42 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 620
  1. #121

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    manuel je kretencina neopisiwo...ljigawi jado...Jowana je kretenica do bola...a radisha je klasicni debil odwratni,a nikola je seljacina na kub...eto..Makedonka je odlicna
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    A josh kaze...ima 3 kade i bazen
    (sta zna dete sta je 300 kg )

    Nego ko tu lici na Radosha Bajica

    Nesto ne zamJetih tak'og
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    A josh kaze...ima 3 kade i bazen
    (sta zna dete sta je 300 kg )

    Nego ko tu lici na Radosha Bajica

    Nesto ne zamJetih tak'og

    Pa Radiša, sinji soko među ovom čeljadiJom.
    Pa Äemu onda osmeh Å¡to sam ja niÄija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    alo ,owaj Wladimir Arsic zaista misli da je pametan ,ali pricha mu je ludilo i izrazawanje i swe to.. debilachaD uziwaju slusajuci dileju
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    A najzesce mi bilo kada su onog lika (ne zapamtih ime) zvali da ga propituju da navede 3 Pionir (li bese) proizvoda i koliko kada ima u kuci..
    Izlazi (kao s' ispita) i kaze...
    "Sve sam znao"

    Zaradio sam med, limun...blabla
    I meni je taj favorit..

    A jesi videla da se saginje kad ulazi na vrata?

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Za razliku od Morphea, ja nisam gledao ni otvaranje. A o nekim kasnijim minutima da i ne govorim.
    Ako jos jednom kazes da nisi gledao, napunicemo te sljivama, uvaljati u pesak, skuvati u loncu i pojesti za veceru..
    Pravila sam goNboce za veceru..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    I meni je taj favorit..

    A jesi videla da se saginje kad ulazi na vrata?




    I jos na kraju kaze VB-u...cao
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    manuel je kretencina neopisiwo...ljigawi jado...Jowana je kretenica do bola...a radisha je klasicni debil odwratni,a nikola je seljacina na kub...eto..Makedonka je odlicna
    Slazem se sa tobom u potpunosti,a evo ti i jedan reput za viki (makedonku)
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Meni Viki izgleda, da prostite, na kurcolomku Te se mrsi sa Karlom, te meri Arsi i Manuelu misice, pa se pipkaju.. vala, ako ne bude sexa, Veliki Brate, dzaba si krecio.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    ima li neka Indonezija tamo u kuću?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obriÅ¡ite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - Äika DuÅ¡an Radović
      Vrh

  10. #130

    14 Odgovor: Veliki brat, treća sezona




    Mesto u Bosni postalo je popularno zbog pobednika rijaliti šoua Operacija Trijumf Adnana Babajića. Godinu dana kasnije, njegovim stopama, u novom rijalitiju, kreću braća blizanci Admir i Enis Mujabašić.

    Admir i Enis Mujabašić, blizanci iz Živinica, rođeni 23. oktobra 1986. godine, ulaze u petak u kuću Velikog Brata. Oni su identični što smo mogli da vidimo u ponedeljak na "useljenju" kada je na kraju emisije emitovan profil "misterioznog kandidata sa crvenim pramenom".

    Obojica studiraju medicinski fakultet, sviraju harmoniku i gitaru, imaju devojke i "veoma su zanimljivi".
    (MONDO)

    'Ajd da ih vidimo

    O, Adnane
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    I meni je taj favorit..

    A jesi videla da se saginje kad ulazi na vrata?
    Visok covek. Jedini valja tamo cemu.



    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Meni Viki izgleda, da prostite, na kurcolomku Te se mrsi sa Karlom, te meri Arsi i Manuelu misice, pa se pipkaju.. vala, ako ne bude sexa, Veliki Brate, dzaba si krecio.
    Vala bas. Mislim da ce se tek prikazati u pravom svetlu. Crvenom sa svetiljkama.
    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ima li neka Indonezija tamo u kuću?
    Tako je zovu, a zove se Indijana, ali ne eksponira se uopste.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku





    (MONDO)

    'Ajd da ih vidimo

    O, Adnane
    Tacno sam znala da su iz Federacije :D
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Ne znam samo zašto Živinice prolaze stalno, ta selendra..mene poslije bude stid ko sve Bosnu predstavlja.

    I nisam znala da bosanski naglasak tako loše zvuči, dok ga ne čujem u reality-ijima. Nećem da progovarm više.
    Pa Äemu onda osmeh Å¡to sam ja niÄija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam samo zašto Živinice prolaze stalno, ta selendra..mene poslije bude stid ko sve Bosnu predstavlja.

    I nisam znala da bosanski naglasak tako loše zvuči, dok ga ne čujem u reality-ijima. Nećem da progovarm više.
    Pa bili im zanimljivi a jos uz to Adnan Pa meni nije svaki bosanski akcenat isti. Oni iz Sarajeva i Tuzle bas imaju izrazen. Mada stvarno od svih ljudi izbarse Indijanu. Boli te uvo. Sta mi da kazemo? Radasin, Jovana, sve lepse od lepseg. Manuel pogotovo. Mada to je juzno Ova iz Maradika je dobra.
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Pa bili im zanimljivi a jos uz to Adnan Pa meni nije svaki bosanski akcenat isti. Oni iz Sarajeva i Tuzle bas imaju izrazen. Mada stvarno od svih ljudi izbarse Indijanu. Boli te uvo. Sta mi da kazemo? Radasin, Jovana, sve lepse od lepseg. Manuel pogotovo. Mada to je juzno Ova iz Maradika je dobra.
    Adnan je pričao seljački, da se razumijemo.
    Sarajevski naglasak ne volim ni ja...iako sam htjela-ne htjela, više iz zezancije pokupila par stvari.
    Tuzla...hmm..."relativno" mi je blizu, i ne znam, nisu mi oni toliko loši sa naglaskom kakva je recimo Krajina njih nekad ni ja ne razumijem.
    Ja imam fini srednjobosanski naglasak ...samo još da me ubace u kuću...kad smo kod VB-a...

    Gledam ja sa mamom onaj dnevni pregled, kada su prikazivali kako su se Karlo i ona mala Makedonka ljubekali...i ona se naljutila i puca od bijesa i kaže meni "tiiiii, kad bi tiii tako radila, ja bih te izvukla iz kuće VB-a kroz ekran!" ...ja je palim pa nastavljam "majko draga, ja sam punoljetna, ako ja odem tamo da se ljubim, pa šta fali?" ...ona bjesni dalje "znaš šta?! Prvo ja ne znam da li bi te uopšte pustila da uđeš, da se brukam i ja...a drugo, kad bi te vidjela da radiš tako nešto, ubila bih te i ubila bi velikog brata!". ...ja legla od smijeha..." pa ne znaš ni ko je veliki brat"...ona dalje "znam, prošle godine je bila ona neka žena"
    Ja je zagrlim i poljubim...i kažem da se ne brine, da ja to ne radim javno tako.
    Pa Äemu onda osmeh Å¡to sam ja niÄija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Veliki brat, treća sezona

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ima li neka Indonezija tamo u kuću?
    Ima ona Indijana ali je jako dosadna,dal joj je to taktika ili sta al ta leti brzo napolje

    Ova sezona ima da bude najgledanija keve mi
      Vrh

Strana 9 od 42 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 19:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •