Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 14
Strana 14 od 18 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 258
  1. #196

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu sve velicine da se mere, a neke nije zahvalno meriti, posto neko
    zbog tog merenja moze da nekog opali.

    Meni se cini da ovaj post vise predstavlja necije probleme, nego sto vodi
    ka njihovom resenju.

    Jedan Jevrejski filozof je rekao " Kakvim sudom sudite, tako ce vam se suditi,
    i kakvom merom merite, takvom merom ce vam se meriti. ", dodao je jos par
    laganih, opustenih pitanja, kao sto je " Zasto vidis trun u oku svog brata,
    a balvan u svom oku ne osecas ? "

    YUpiter, najveci duhovni klizac medju zivima
    Samo ti çitaj şta pişu ti tvoji jevreji
    pa oni da imaju neşto pametno da kazu ne bi ratovali hiljadama godina...
    bar neko da ima gori od nas
    i ne zaboravi da su ti tvoji prijatelji isprobavali nekoliko vrsta naourazanja na ovom narodu 1999 godine
    u znak zahvalnosti za sve şto im narod sa ovih prostora pruza godinama ...
    Poruku je izmenio Kal_el, 17.01.2009 u 12:39 Razlog: P.S. ne znamo mi şta çemo ni sa naşim filozofima :)))
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #197

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Sami sebi smo najveci neprijatelji
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  3. #198

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Nego, dame i gospodo, veliki prijatelji Srbije, sta ste danas dobro ucinili za svoju zemlju?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #199

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Samo ti itaj şta pişu ti tvoji jevreji
    pa oni da imaju neşto pametno da kazu ne bi ratovali hiljadama godina...
    bar neko da ima gori od nas
    i ne zaboravi da su ti tvoji prijatelji isprobavali nekoliko vrsta naourazanja na ovom narodu 1999 godine
    u znak zahvalnosti za sve şto im narod sa ovih prostora pruza godinama ...
    Taj Jevrejin kojeg sam citirao se zove Isus Hrist (ne znam koliko si cuo za njega)
    Da li je on za tebe pametan ili ne to je irelevantno.
    Ja volim sve narode i smatram da oni koji su neprijatelj mog naroda trebaju za to da odgovaraju.
    Prvi put cujem da su Jevreji (Izrael) ucestvovali u nato agresiji, i VC je definitivno mesto gde jako puno stvari cujem prvi put.
    "moji Jevreji" sta to treba da znaci ?

    Jewpiter

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nego, dame i gospodo, veliki prijatelji Srbije, sta ste danas dobro ucinili za svoju zemlju?
    Evo ja docekujem njene neprijatelje i verbalno ih masakriram.
    Kada oni ciji je to posao nece, neko mora, jel' imas nesto protiv ?

    Jewpiter
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2009 u 14:31 Razlog: multi
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  5. #200

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Cuo sam da Srbin ubije Srbina u pljacki, tuci, saobracajnij nesreci, ali izjave
    tipa 'Srbi su ubili vise Srba' nego drugi narodi koji su kroz istoriju Srbije napadali sprsku teritoriju i pljackali i ubijali ovde su apsolutna novina za mene.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ti si neprijatelj sama sebi, posto sebe deklarises kao clan naroda koji je sam sebi najgori neprijatelj.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    A kada sam ja odredjivao tvoju pripadnost ?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo rekao da ja ne pripadam narodu kojem ti pripadas, ali te ne vredjam kao sto ti to radis pokusavajuci da mene stavis u kos naroda koji je
    sebi najveci neprijatelj.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja pripadam Srbima koji ne pljuju po svojoj krvi, a ti si ponosni clan naroda koji je sam svoj najveci neprijatelj, sto znaci da si ti u istoj grupi sa Srbima koji su Srpski neprijatelji.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zasto ti meni govoris sta da radim ?
    Ne govorim ti šta da radiš. Upućujem te da nađeš citat i dokažeš tvoje tvrdnje da je neko nešto rekao. Ukoliko nisi kadar to da učiniš, dokazuješ da su tvoje tvrdnje lažne.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutna je laz da sam ja nekoga ovde nazvao najvecim neprijateljima
    Srpskog naroda. (da li bi mogla da citiras moje reci u kojima ja kazem ono sto ti lazno navodis ?)
    Mogu da dokažem da si tvrdio da su oni koji smatraju da su Srbi sami sebi na strani neprijatelja Srba, Moja tvrdnja je lažna samo ukoliko onaj ko je na strani neprijatelja nije i sam neprijatelj.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, to nisam rekao, rekao sam da ste vi na strani neprijatelja Srba, posto oni zele da prikazu Srbe kao najgori narod.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Vise je nego ocigledno da se ti ne postavljas prema clanovima foruma kao obican clan, posto se tvoje izjave ne sankcionisu.
    Jako bi voleo da citam izjave clanova o tome sta sam ja od njih procitao, kako sam to izneo, i da mi oni kazu da ja njih kritikujem ili etiketiram, pa bi o tome diskutovao sa njima, a ne sa tobom.
    Tačno, ja sam jedan vrlo neobični član koji ti govori da kritikuješ i etiketiraš svoje neistomišljenike, pa tako i mene, jednog vrlo neobičnog člana. Iz svega što si izneo, i pod sledećim pretpostavkama:
    1. da se ja deklarišem ka pripadnik srpskog naroda (što nisi dokazao jer si izbegavao citiranje tvrdnji koje si paušalno izneo u svojim postovima):si izbegavajući citiranje
    2. da ti nisi taj koji određuje ko pripada, a ko ne pripada jednom narodu;
    nazvao si mene neprijateljem srpskog naroda. S ozbirom da nisam usamljena u mišljenju da često Srbi bivaju sami sebi neprijatelji (možeš pretražiti temu i videti koliko članova je ovakav stav iznelo), ti si se ipak složio se sa tvrdnjom da Srbi umeju biti sami svoji neprijatelji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #201

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Pa upravo to sto su neki rekli da smo mi sami
    sebi najveci neprijatelj je direktno povezano sa izrekom:
    "drugima vidis trn u oku, u svom balvan ne vidis".
    To je jedini razlog zasto sam citirao tu istinu, koju je citirao Isus.
    Citat MN kaže:
    I sad ce izvesni da me proglase za izdajnika,
    mrzitelja Srba, i neko ce da predlozi da me treba nabiti na
    kolac, odrubiti mi glavu i spaliti me na lomachi... ajd'...
    Nisi rekao nista sto bi te svrstalo u neprijatelje Srba.

    Jew
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  7. #202

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku

    Nisi rekao nista sto bi te svrstalo u neprijatelje Srba.
    Ja ne znam sta je to sto bi me tako klasifikovalo
    pa stoga i ne mogu da kazem sta bi to moglo da bude,
    ali neko ce vec pokusati da smisli nesto.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  8. #203

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne znam sta je to sto bi me tako klasifikovalo
    pa stoga i ne mogu da kazem sta bi to moglo da bude,
    ali neko ce vec pokusati da smisli nesto.
    Ako bude neko rekao tako nesto, posla samnom imace !

    Jewjoda
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  9. #204

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?



    ...
    Poruku je izmenio MaNemoj, 17.01.2009 u 14:38
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  10. #205

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ne govorim ti šta da radiš. Upućujem te da nađeš citat i dokažeš tvoje tvrdnje da je neko nešto rekao. Ukoliko nisi kadar to da učiniš, dokazuješ da su tvoje tvrdnje lažne.
    "Citiraj ovo ili ono" to nije govoroti nekom sta da radi ?
    Samo sam hteo da bacim svetlo na tvoje ponasanje, ako me pitas nesto, odgovoricu, sledeci put, kada mi budes rekla sta da radim, necu te ni pitati zasto mi govoris sta da radim.
    Citat M kaže:
    Mogu da dokažem da si tvrdio da su oni koji smatraju da su Srbi sami sebi na strani neprijatelja Srba, Moja tvrdnja je lažna samo ukoliko onaj ko je na strani neprijatelja nije i sam neprijatelj.
    Apsolutno, svi koji kazu da su "Srbi sami sebi najveci neprijatelji" su neprijatelji Srba, ukoliko ne dokazu da Srbi jesu sami sebi najveci neprijatelji.
    Bio sam kristalno jasan za one koji znaju da citaju.
    Boris Tadic nije neprijatelj Srbije zato sto je prijatelj Nemacke, koja je neprijatelj Srba. Kada bi Boris Tadic rekao da su "Srbi sami sebi najveci neprijatelji", Boris Tadic bi bio neprijatelj Srba.
    Citat M kaže:
    Tačno, ja sam jedan vrlo neobični član koji ti govori da kritikuješ i etiketiraš svoje neistomišljenike, pa tako i mene, jednog vrlo neobičnog člana. Iz svega što si izneo, i pod sledećim pretpostavkama:
    1. da se ja deklarišem ka pripadnik srpskog naroda (što nisi dokazao jer si izbegavao citiranje tvrdnji koje si paušalno izneo u svojim postovima):si izbegavajući citiranje
    2. da ti nisi taj koji određuje ko pripada, a ko ne pripada jednom narodu;
    nazvao si mene neprijateljem srpskog naroda. S ozbirom da nisam usamljena u mišljenju da često Srbi bivaju sami sebi neprijatelji (možeš pretražiti temu i videti koliko članova je ovakav stav iznelo), ti si se ipak složio se sa tvrdnjom da Srbi umeju biti sami svoji neprijatelji.
    Da li mozes da citiras gde sam ja tebe ili bilo koga nazvao "neobican clan" ?
    Tacno je da sam predpostavio da si neko ko misli da je Srpske narodnosti. posto bi bilo ekstremno negativno da nisi.
    "Srbi su cesto sami sebi neprijatelji." i "Srbi su sami sebi najveci neprijatelji."
    Su dve apsolutno razlicite izjave, ova druga beskompromisno parkira Srbe
    na mesto broj 1 najgorih naroda, posto nema gore od "biti sam svoj najgori neprijatelj.
    Radi se o reci "najveci", ja nisam rekao kakav si ti neprijatelj Srba, dajuci takvu izjavu, ali ta izjava nije prijateljska niti neutralna, pa kakva je onda ?

    Covek jeste svoj neprijatelj ako pusi cigarete, ali moze biti svoj najveci neprijatelj samo ako izvrsi samoubistvo, dokle god se bori za svoj zivot, znaci da covek voli sebe/svoj zivot, iako se prema njemu ne ponasa prijateljski, ali mu zivot dozvoljava da se tako ponasa.

    Lepo sam ti objasnio da sam ja Srbin koji ne daje neprijateljske izjave prema Srbima i ne radi nista negativno Srbima, koliko god ti verovala u sta ti verujes,
    ti i ja ne pripadamo istom narodu. A ti ako zelis nastavi da pricas sta god zelis.

    piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  11. #206

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Evo ja docekujem njene neprijatelje i verbalno ih masakriram.
    Kada oni ciji je to posao nece, neko mora, jel' imas nesto protiv ?

    Jewpiter
    Pri tome si potrosio odredjenu energiju za PC i net, cime direktno doprinosis zagadjenju svoje republike i planete.
    Umesto da se potrudis da svoje sugradjane pozitivnim mislima, osmehom smiris, da se osecaju bolje i toplije u ovoj republici, ti ih masakriras? Da ne mislis mozda da si dobar komsija i savesni gradjanin ove zemlje? Stvaras neprijatelje od onih, koji to nisu ali ti, kao Bogom dani pripadnik Bogom danog naroda mislis da imas pravo proglasavati ljude neprijateljima! Pri tome jos i Isusa spominjes!???

    Vidis, ja sam se nasmesio danas nekoliko Srbinu, Albancu, Madjaru, procaskao malo sa njima o vremenu, poslu, pomogao sam nekoj bakici da se popne na autobus, a uradio sam i neke poslove, obezbedjujuci drzavi porez. Smatram da sam svojim danasnjim delovanjem za nijansu doprineo opstem blagostanju i boljoj kvaliteti zivota.

    Imam li nesto protiv tebe? Ne brate, ti imas protiv nas!!

    Pa da te upitam, ko je ustvari neprijatelj Srbije i srpskog naroda?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #207

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pri tome si potrosio odredjenu energiju za PC i net, cime direktno doprinosis zagadjenju svoje republike i planete.
    Zato sto sam Srbin, jel' tako ?
    Citat b kaže:
    Umesto da se potrudis da svoje sugradjane pozitivnim mislima, osmehom smiris, da se osecaju bolje i toplije u ovoj republici, ti ih masakriras? Da ne mislis mozda da si dobar komsija i savesni gradjanin ove zemlje? Stvaras neprijatelje od onih, koji to nisu ali ti, kao Bogom dani pripadnik Bogom danog naroda mislis da imas pravo proglasavati ljude neprijateljima! Pri tome jos i Isusa spominjes!???
    Ja samo radim ono sto moram. Ja ne stvaram neprijatelje, ja nisam tvoj neprijatelj, ti si moj. Ti si bio moj neprijatelj pre nego sam ja tebi bilo sta rekao. Ja ne mrzim tvoj narod, ti mrzis moj.
    I ovaj forum ti omogucava da to javno objavljujes.
    Apsolutno, u mom notesu, ti si neprijatelj Srba br 1 na ovom forumu.
    A sto da ne spominjem Isusa, on je govorio o svojim neprijateljima, zasto ja nesmem da govorim o mojim ?
    Citat b kaže:
    Vidis, ja sam se nasmesio danas nekoliko Srbinu, Albancu, Madjaru, procaskao malo sa njima o vremenu, poslu, pomogao sam nekoj bakici da se popne na autobus, a uradio sam i neke poslove, obezbedjujuci drzavi porez. Smatram da sam svojim danasnjim delovanjem za nijansu doprineo opstem blagostanju i boljoj kvaliteti zivota.
    Zasto mislis da mene zanima sta ti radis ?
    Citat b kaže:
    Imam li nesto protiv tebe? Ne brate, ti imas protiv nas!!

    Pa da te upitam, ko je ustvari neprijatelj Srbije i srpskog naroda?
    Apsolutno, pljujes po mom narodu/meni. Ja volim svoje neprijatelje, i nemam nista protiv tebe, ja samo objasnjavam ko si ti u odnosu na mene/moj Narod.
    Neprijatelj Srpskog Naroda (sto je tema) je svako ko vidi, kaze i uradi nesto sto je protiv Srpskog Naroda (pojedinaca ili celine). Sama rec je samo objasnjiva, ne-prijatelj.
    "Ne brate" , pa ti si neprijatelj/komicar, ti podizes umetnost mrznje na novi nivo. To mora da si pokupio od Amera, (politicara/Ambasadora) oni sebe nazivaju "prijateljima Srpskog Naroda", koji pomazu Srbiju u njenom nastojanju da se pridruzi EU, koja je nelegalnim priznavanjem Kosova takodje
    "Srpski prijatelj".

    Jewrope
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  13. #208

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    "Citiraj ovo ili ono" to nije govoroti nekom sta da radi ?
    Samo sam hteo da bacim svetlo na tvoje ponasanje, ako me pitas nesto, odgovoricu, sledeci put, kada mi budes rekla sta da radim, necu te ni pitati zasto mi govoris sta da radim.
    Tvoje opiranje da citiraš delove teksta na kojima su drugi članovi (pa i ja) tvrdili ono što si ti napisao u svojim postovima mi govori da si i sam svestan kolike si laži izneo u tim postovima. Oprosti, možda grešim, ali ti mi niti jednim citatom nisi dokazao suprotno.
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    "Da li mozes da citiras gde sam ja tebe ili bilo koga nazvao "neobican clan" ?
    Da li možeš da citiraš gde sam ja rekla da si ti mene ili bilo koga nazvao neobičnim članom?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    " Tacno je da sam predpostavio da si neko ko misli da je Srpske narodnosti. posto bi bilo ekstremno negativno da nisi.
    Ekstremno negativno je da neko nije srpske nacionalnosti?
    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    "Srbi su cesto sami sebi neprijatelji." i "Srbi su sami sebi najveci neprijatelji."
    Su dve apsolutno razlicite izjave, ova druga beskompromisno parkira Srbe
    na mesto broj 1 najgorih naroda, posto nema gore od "biti sam svoj najgori neprijatelj.
    Radi se o reci "najveci", ja nisam rekao kakav si ti neprijatelj Srba, dajuci takvu izjavu, ali ta izjava nije prijateljska niti neutralna, pa kakva je onda ?
    Možda realna?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #209

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zato sto sam Srbin, jel' tako ?
    Ne, nego zato sto mislis da si Srbin.

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Ja samo radim ono sto moram.
    OK, svi mi imamo unutrasnje glasove koji nas teraju da uradimo razne stvari.

    J Ja ne stvaram neprijatelje, ja nisam tvoj neprijatelj, ti si moj. Ti si bio moj neprijatelj pre nego sam ja tebi bilo sta rekao.
    Po onome sto si napisao ispod, ne prijatelj je onaj, koji recima ili delom ucini nesto protiv necega, nekoga. Sta sam ucinio protiv tebe, pre nego sto si meni bilo sta rekao, pa da me etiketiras neprijateljem?
    Da li sam apriori neprijatelj svih novih clanova, cak i onih, koji se jos nisu ni pridruzili sajtu, te cak nisu u sebi oformili ni takvu nameru?

    J Ja ne mrzim tvoj narod, ti mrzis moj.
    Veruj, ko je osetio miris rata, ne mrzi ni pacove, kamoli ljude ili narode...

    I ovaj forum ti omogucava da to javno objavljujes.
    Naravno, neki mogu deklarisati druge fasistima, zasto ja ne bi mogao da napisem da je sramota da na godisnjicu Srebrenickog masakra niko ne postavi nijedan komentar u vezi toga, kamoli temu, ili da napisem gde su Srbi u istoriji gresili, ili da napisem, koji su Srbi ukaljali cast nacije? Ne omogucava to forum, vec demokratska drzava Srbija i Ustavom garantuje to moje pravo analogno tvom pravu.

    Apsolutno, u mom notesu, ti si neprijatelj Srba br 1 na ovom forumu.
    U mom notesu tebe nema, beznacajan si smarac.
    Btw, sta ces sa neprijateljem br 1? Prozivati ga javno, proganjati ga u RL, pretiti njegovoj porodici i njemu batinama ili egzekucijom? Preziveli smo takva stanja za vreme Milosevica. Nismo mi plasljivci a velike smo tuzibabe. Odmah jurimo EU komisijama. Eu komisije ce da deluju u tom slucaju protiv Srbije i de facto ispada da je stetu Srbiji naneno g. piter, znaci on je neprijatelj br 1 , Srba.


    A sto da ne spominjem Isusa, on je govorio o svojim neprijateljima, zasto ja nesmem da govorim o mojim ?
    Ja nisam rekao da ne smes...


    Zasto mislis da mene zanima sta ti radis ?
    A sta me briga?

    Apsolutno, pljujes po mom narodu/meni. Ja volim svoje neprijatelje, i nemam nista protiv tebe, ja samo objasnjavam ko si ti u odnosu na mene/moj Narod.
    Ja tebe toliko volim da ni ne objasnjavam ko si!

    Neprijatelj Srpskog Naroda (sto je tema) je svako ko vidi, kaze i uradi nesto sto je protiv Srpskog Naroda (pojedinaca ili celine). Sama rec je samo objasnjiva, ne-prijatelj.
    Ustav i zakoni tacno opisuju sta je neprijateljsko delovanje i kakve to protivmere povlaci.
    Verbalni delikt ne postoji u pojmu zakona (Srbija je demokratska drzava!!!).

    "Ne brate" , pa ti si neprijatelj/komicar, ti podizes umetnost mrznje na novi nivo. To mora da si pokupio od Amera, (politicara/Ambasadora) oni sebe nazivaju "prijateljima Srpskog Naroda", koji pomazu Srbiju u njenom nastojanju da se pridruzi EU, koja je nelegalnim priznavanjem Kosova takodje
    "Srpski prijatelj".
    Ti si alhemicar/madjionicar, ti podizes umetnost mrznje.
    Kao sto rekoh nikog ne mrzim a prezirati mogu one koje smatram da zasluzuju.
    Smatrati da time automatski postajem neprijatelj je prilicno primitivno misljenje.
    Ne znam zasto uzivas u Kosovskom pitanju, rekao sam da je za sada to stanje nelegalno, sto ne znci da ce biti uvek takvo.

    Sto se teme tice, nikada nisam cuo da neki narodi imaju neprijatelja. Neprijatelje imaju drzave u ratu, i to druge drzave.
    Nijedan narod ne prica o neprijateljima osim mozda par malih naroda na Balkanu. Licno mislim da je posledica vrste razmisljanja, nepostojanje tradicije, nepostovanja vrednosti i nepostovanje medjuljudskih odnosa.
    Jednom nogom mi smo jos uvek u feudalizmu. Tvoje razmisljanje je tipican primer toga.
    Bez uvrede, cisto i jasno.
    I ne zaboravi, ja te ne mrzim, ne prezirem i nisam ti neprijatelj. Ja te volim, kao sto volim i amere i arape. Svi ste vi ljudi sa svojim vrlinama i manama.
    Poruku je izmenio biterlemon, 18.01.2009 u 00:33 Razlog: greskice...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #210

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tvoje opiranje da citiraš delove teksta na kojima su drugi članovi (pa i ja) tvrdili ono što si ti napisao u svojim postovima mi govori da si i sam svestan kolike si laži izneo u tim postovima. Oprosti, možda grešim, ali ti mi niti jednim citatom nisi dokazao suprotno.
    valter (post #2), Kunic (post #3), goldie (post #5) Mish (post #12)
    " Najveći neprijatelj srpskog naroda je srpski narod. Ovo je moj stav od ranije, ali sam ga iščitavajući sve postove napisane na ovoj temi samo potvrdila. "
    Da bi stidljivo pokusala da se izvuces u postu #189 ;
    " ponoviću ono što sam davno iznela na ovoj temi: Često su Srbi sami sebi najveći neprijatelji. "
    Da ne nabrajam dalje, sve osobe koje izjavljuju da su Srbi sami sebi najveci neprijatelj (sto znaci da su svi oni koji su ovu jadnu zemlju napadali - deciji vrtic, u odnosu na to sto Srbi sami sebi rade) su moj neprijatelj, i neprijatelj ostalih lojalnih Srba. A ti si kolovodja posto nisi obican clan, nego neko ko nebi trebao da dozvoli mrznju na nacionalnoj osnovi na ovom forumu.
    Citat M kaže:
    Da li možeš da citiraš gde sam ja rekla da si ti mene ili bilo koga nazvao neobičnim članom?
    Pa nigde nisam rekao da si ti to rekla. Ti si bez ikakve logike samu sebe nazvala "neobicnim clanom", govoreci meni "Tacno je da sam ja neobican clan.", a ja taj termin nisam izgovorio.
    Citat M kaže:
    Ekstremno negativno je da neko nije srpske nacionalnosti?
    Ne, ekstremno bi bilo negativno da ti nemas nista Srpskog u sebi, da si moderator, i da ovde pljujes po Srpskom narodu, na nacin na koji to radis.
    Citat M kaže:
    Možda realna?
    Ona bi bila realna kada bi ti uspela da dokazes da su Srbi ubili vise Srba nego
    Adolf Hitler.
    Tvoje i pravo svakog coveka je 'sloboda izrazavanja', ali ta 'sloboda' nosi breme odgovornosti za ono sto je receno.
    Ali ti i tebi slicni vise nego ocigledno nemate kapacitet shvatanja kakvu tezinu i odgovornost ima tvrdnja "Najgori neprijatelj", ja ne kazem da si ti losa osoba, ni felix, ni biterlemon.... niko, ali vi niste prijatelj Srpskog Naroda, posle tako neprijateljske izjave.

    EUrope
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

Strana 14 od 18 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •