Navijači Vojvodine - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 135
  1. #16

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Navijači Vojvodine: A Zvezda i Partizan!?

    Navijači fudbalskog kluba Vojvodina ogorčeni su na policiju i tužilaštvo zbog hapšenja predsednika tog kluba Ratka Butorovića i upravnika sportskog centra "Vujadin Boškov" Milana Čabrića zbog sumnji da su učestvovali u nameštanju rezultata u Meridijan Superligi.

    Navijači Vojvodine u saopštenju pitaju šta je sa Crvenom zvezdom i Partizanom, koji su u poslednjih 15 godina osvojili 27 od mogućih 30 titula prvaka.

    "Ogorčeni smo zbog montiranog i brutalnog hapšenja", ističu navijači Vojvodine i ocenjuju da ovo "nije prvi put da režim pokušava da nadje krivca u našem klubu, kako bi skrenuo pažnju sa centara moći koje ne smeju da diraju. Ti centri moći i tvorci svih malverzacija u našem fudbalu u poslednjih 60 godina nalaze se u vodećim beogradskim klubovima".

    Navijači Vojvodine u saopštenju tvrde da postoje mnogobrojni dokazi koji "nesumnjivo ukazuju na finansijske malverzacije, nameštanja i druge zakulisne radnje" beogradskih klubova.

    Dodaje se i da FK Vojvodina u poslednjih 20 godina nije osvojila nijedan trofej, da se u poslednjih osam godina borila za opstanak i da je "postojala opasnost da se klub zbog finansijskih problema ugasi".

    "Gle čuda, za sve probleme u našem fudbalu kriva je baš Vojvodina. Ratko Butorović je u nasem fudbalu tek godinu i po dana, i sada se on javnosti predstavlja kao dežurni krivac", piše u saopštenju, koje je potpisano sa "Ujedinjeni navijači Vojvodine".

    (Beta)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #17

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    VOJVODINA DOČEKUJE PARTIZAN

    Interesantan podatak izneo je trener fudbalera Vojvodine Ivica Brzić na jučerašnjoj konferenciji za novinare upriličenoj pred derbi 25. kola Meridijan superlige s Partizanom, koji se igra sutra u 15. 30 sati u Novom Sadu.


    - Sadašnji trener Partizana Slaviša Jokanović bio je moj igrač, dok sam kao šef stručnog štaba radio u Vojvodini, a trener sam bio i Miroslavu Đukiću u Radu. Poznato je i to da je sadašnji selektor sedeo na klupi crno-belih u našoj najboljoj jesenjoj partiji, kada je bilo 3:3. Obojica su mladi stručnjaci, nekadašnji odlični igrači i reprezentativci, pa im želim da i u ovom poslu imaju zapažene karijere. Ipak, uz svo poštovanje, očekujem da Vojvodina sutra pobedi Partizan rekao je Brzić.

    Podseća iskusni stručnjak da su oba tima u zimskoj pauzi pretrpela promene.
    - Nama su otišli Kahriman, Kačar, Pekarić i Despotović, a Partizanu Rukavina. Međutim, crno-beli su sticajem okolnosti, što zbog povreda, ali i zbog kartona, bili prinuđeni da promene i par centarhalfova za sutrašnji duel napominje Brzić.

    Ulaznice
    Cena karata za sutrašnji meč je: 500 dinara zapad, 300 istok i 200 sever. Ulaznice mogu da se kupe na blagajni stadiona Karađorđe danas i sutra od 10 časova.

    Premije
    Na pitanje da li će Crvena zvezda eventualno premirati igrače i stručni štab Vojvodine za pobedu nad Partizanom, Ivica Brzić je rekao:
    - Prvi put čujem za takvu mogućnost. Zaista ne znam ništa o tome.

    Prema rečima stratega Vojvodine navijačka podrška sutra će takođe imati značajnu ulogu.
    - Uvek su naši dueli bili mamac za publiku. Tako je bilo i kada sam igrao, a i kasnije kada sam bio trener. Neizvesnost i činjenica da nikada nije bilo izrazitog favorita, privlačila je navijače na tribine. Kao što verujem u osvajanje tri boda, tako se nadam da će naši navijači sutra biti brojniji i glasniji na stadionu Karađorđe poručio je Brzić.

    Za navijače Vojvodine povoljna vest je ta što se u tim vraćaju centarhalfovi Miodrag Stošić i Igor Đurić, a zbog kartona će pauzirati Savo Pavićević i Janko Tumbasević.

    S. Savić

    MARKO JOVANOVIĆ, BEK PARTIZANA
    Pobeda vodi do titule

    Povrede su se baš okomile na fudbalere Partizana. Poslednji u nizu rekonvalescenata je desni bek Nemanja Rnić, koji zbog toga nije igrao ni 133. večiti derbi, a prognoze su da je za njega i završena sezona. Priliku je zato dobio mladi reprezentativac Marko Jovanović i čini se u potunosti je iskoristio. Iako je u početku imao problema sa Ognjenom Koromanom, kasnije je svoj posao odradio sasvim korektno.

    - Bilo mi je teško protiv Zvezde, jer sam u utakmicu ušao sa pet treninga posle nezgodne povrede. Za to kratko vreme pokušao sam da se maksimalno pripremim fizički, kako bih izdržao sve napore, ali i psihički jer sam malo klonuo. Uspeo sam na kraju sve da prebrodim i, čini mi se, pružim dorbu partiju protiv Zvezde. U početku sam imao tremu, ali posle nije bilo problema.

    Partizan ima pet bodova prednosti nad Crvenom zvezdom, ali i nekoliko teških mečeva do kraja sezone. Konačni cilj je titula, ali već sutra crno beli gostuju Vojvodini u Novom Sadu. Voša je prošle sezone umela da zagorča život parnom valjku.
    - Izuzetno cenim ekipu Ivice Brzića. Oni poslednjih godina rade odlično i uz rame su sa nama i Crvenom zvezdom. Neugodan su rival za sve protivnike u ligi. Možda se čini da u poslednje vreme Vojvodina igra promenljivo, ali to je skup odličnih pojedinaca i neki njihovi kiksevi ne bi trebalo da nas zavaraju. Protiv nas će se sigurno prikazati u pravom svetlu i zato će nam biti jako teško da trijumfujemo. A pobeda je imperativ, jer želimo da osvojimo titulu šampiona.

    Jovanović najveću pretnju očekuje od Dušana Tadića.
    - Vidim da se polako vraća u formu i to me ne raduje s obzirom da se radi o jako dobrom igraču. U njegove kvalitete mogao sam da se uverim i u mladoj reprezentaciji. Kao jako talentovanog istakao bih i Danijela Aleksića zaključio je bek crno - belih
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Volim Vojvodinu i Partizan a nikao da povatam kako teku pripreme Vojvodine koji od novih igraca dosao

  4. #19

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Навијам за звезду а имам неку дозу респекта и према веојводини...
    -----
    србија
    Србијо моја поносна буди!

  5. #20

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Budi NovosađanIN, navijaj za Vojvodinu!









    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  6. #21

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Za početak 2:0 i tri boda.

    Idemo dalje.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #22

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Pozdravljam sve firmase! Na utakmici protiv zvezde je bilo 2 pobede! U fudbalskom smislu i navijackom! Fenomenalna koreografija, extra navijanje, sto su nasi fudbaleri nagradili sa 2 lepa pogotka i sa 3 nova boda!

    Idemo dalje, sledeci je javor

  8. #23

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Bravo,bravo odusevili me protiv slabe Zvezde.Voleo bi da zavrse iza Partizana ove godine jer ipak je Partizan jak za ovu ligu

  9. #24

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Марић: Без храбрости нема победе

    Новинар: Б. С.

    Ни после трећег кола новосадски-црвено-бели не знају за победу, у пролећном дела првенства. Шеф стручног штаба Зоран Марић био је на прагу тога да дебитује књижењем три бода, пошто је Драган Мрђа матирао Бранка Граховца у 81. минуту, али је домаћине успео да спасе Бобан Стојановић пет минута пре краја. - Штета што нисмо победили, пошто смо у већем делу меча контролисали ситуацију на терену. И поред тога што смо остали прикраћени за комплетну радост, све честитке мојим момцима на професионалном приступу. Али, мало им је недостајало храбрости и то је коштало три бода. Међутим, не бисмо смели да будемо разочарани ремијем, јер у Чачку мало која екипа може да рачуна на позитиван резултат - истакао је први стручњак Новосађана, додајући да сада има потпун увид у могућности екипе, која има доста простора за напредак, пре свега у том правцу да игра динамичније и агресивније на читавом терену. Борац је гостима, чини се, свесно препустио иницијативу, како би голману Жељку Бркићу претио из контранапада, а утакмица се не би могла сврстати у категорију допадљивих. Било је много тактичког надмудривања и чекања на грешке супарника. Управо из таквих ситуација су Новосађани, у наставку, успели да створе неколико изгледних прилика, с тим да су и домаћини могли да се обрадују у 60. минуту, када је на додавања Дарка Лазовића лопта, коју је из волеја упутио Бојана Павловић завршила поред гола. У самом финишу је на додавање Душана Тадића одлично реаговао Драган Мрђа, прихватајући лопту, после чега ју је мајсторски пребацио преко истрчалог домаћег чувара мреже. Недуго затим је попустила концентрација одбрана гостију и у гужви се најбоље снашао Бобан Стојановић, па из непосредне близине главом послао лопту на право место. Стрелци: Стојановић у 85. за Борац, Мрђа 81. за Војводину. Стадион Борца. Гледалаца: 2.500 Судија: Караџић (Београд). Жути картони: Миловановић, Дмитровић, Мугоша, Игњатовић, Лазовић (Борац) и Ђурић, Тадић, Поповић, Мрђа, Павловић (Војводина). Борац: Граховац, Антић, Игњатовић, Дмитровић, Пејовић, Драгутиновић, Мугоша, Лазовић (Ђоковић), Стојчев, Павловић (Стојановић), Миловановић (Гркајац)Војводина: Бркић, Стошић, Павловић (Ловрић), Ђурић, Мијатовић, Поповић, Тумбасевић, Буач (Хуцишвили), Тадић, Грозданоски (Лазетић), Мрђа.

    У 20. колу Јелен суперлиге постигнути су и ови резултати: Хајдук Јагодина 0 : 0
    ОФК Београд Црвена звезда 2 : 2 (Јевтић 16, 44 - Короман 61, Милијаш 90),
    Банат Рад (Барето 24 - Калуђеровић 46),
    Напредак Јавор 3 : 1 (Јовановић 23, 48, Бинић 49 - Брајковић 8,
    Партизан Чукарички 2 : 0 (Жука 30, Томић 84).

    Партизан 20 13 5 2 36 : 9 44
    Војводина 20 11 3 6 23 : 14 36
    Ц. звезда 20 10 5 5 36 : 21 35
    Јавор 20 8 7 5 25 : 20 31
    Борац 20 6 10 4 19 : 18 28
    Хајдук 20 6 7 7 16 : 17 25
    Јагодина 20 7 3 10 18 : 28 24
    ОФК Београд 20 6 6 8 18 : 30 24
    Чукарички 20 6 4 10 18 : 24 22
    Рад 20 3 10 7 14 : 20 19
    Напредак 20 5 4 11 18 : 28 19
    Банат 20 4 6 10 13 : 25 18

    21. коло, 18. марта у 13.30 и 16
    Хајдук - Банат
    Јагодина - Партизан
    Чукарички Станком - Напредак
    Набитфарм Јавор - ОФК Београд
    Црвена звезда - Борац
    Војводина - Рад

    22. коло, 21. марта у 14 и 16
    Банат - Војводина
    Рад - Црвена звезда
    Борац - Хабифарм Јавор
    ОФК Београд - Чукарички Станком
    Напредак - Јагодина
    Партизан Хајдук
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #25

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #26

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    ФК Црвена Звезда у распаду - ФК Војводина у налету 0-1, Драган Мрђа...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #27

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    -Jak, moderan, takticki ispostovan, visoki presing, zgusnuta sredina ako nije dubinka u prazan prostor onda preko krila. Isto ono sto sam gledao i na prvoj utakmici u sezoni. Da je pravde i groblje je trebalo ovako da prodje.

  13. #28

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Jak, moderan, takticki ispostovan, visoki presing, zgusnuta sredina ako nije dubinka u prazan prostor onda preko krila. Isto ono sto sam gledao i na prvoj utakmici u sezoni. Da je pravde i groblje je trebalo ovako da prodje.
    Није прошло због судије и грешака наше одбране. С тим да ми је одбрана и данас изгледала несигурна, најбољи пример она лопта коју је Кизито извадио из гола малтене... а то шта Мрђа промашује је невероватно...
    Али течност у игри постоји, не памтим да је то Воша имала, обично су смарали најстрашније, занимљиво је гледати их... што је нама који редовно идемо на стадионе право освежење
    А и ако ћемо право, и Роми су били очајни... ваљда није било меса у мензи...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #29

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    -Pa Tana i rece da ce ako gladuju bolje da trce / ma sve je to jedna teska tuga, a najgore sto je Partizan aman nikakav - celu sezonu sa po 1:0 sve u zadnjih pola sata.
    A i to sto je Kiza izvukao iz gola je posle odbitka.

  15. #30

    Odgovor: Navijači Vojvodine

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -pa tana i rece da ce ako gladuju bolje da trce / ma sve je to jedna teska tuga, a najgore sto je partizan aman nikakav - celu sezonu sa po 1:0 sve u zadnjih pola sata.
    A i to sto je kiza izvukao iz gola je posle odbitka.
    Има Партизан квалитета, нећемо тако. Имају и Роми, кад хоће знају да играју, рецимо њихова одбрана ми је у првом полувремену била на моменте солидна...

    Није после одбитка, стално пуштају да их противнички играчи лако пролазе, да их нико не чува, Омару је ту улетео неометан.

    Иначе, регионална лига закон. Србија, Бугарска, Румунија, Грчка...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Biramo najdebilnije "navijače"
    Autor Invisibleman u forumu Navijači
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.08.2012, 12:59
  2. Navijač ili simpatizer
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30.08.2012, 12:48
  3. Navijači Vojvodine sa zastavom Vojvodine sa zvezdicama
    Autor vojvodina2 u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.05.2011, 19:42
  4. Navijačke pesmice i himne
    Autor SQUAW u forumu Navijači
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 14:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •