Zabraniti ultradesničarske organizacije? - Strana 8

Prikaz rezultata glasanja: Treba li zabraniti ekstremistički pokret"64 županije"

Učesnika ankete do sada
21. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Treba

    16 76.19%
  • Ne treba

    4 19.05%
  • Ne znam

    1 4.76%
Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 164
  1. #106

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Mislim , kako nazvati nekog ko kamenicama , palicama , motkama ugrozava neciji zivot i imovinu ?
    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Stoka?
    Zašto mi uvek baš ta reč padne na pamet?
    zašto li ja i ne pomislim na taj "ekstremistički pokret"64 županije" (???)
    i zašto m(en)i uvek uz reč stoka prvi padnu na pamet sadašnji ultravladar(i) ?

    Iz Miloševićeve perspektive stoka su bili baš oni..
    tada, kada su traktorima, kamenicama, palicama, motkama, paljevinama ugrožavali "nečije" živote i imovinu.


    A (gle čuda) iz moje perspektive su najveća stoka baš oni
    i sada,
    kada su rušilačke rekvizite zamenili dirigentskim palicama u "belim rukavicama" & providnim oblandama u koje su uvili svoje rušilačke zakone, idiotske diplomatske poteze, bezmozgZne postupke, halapljive otimačine, maloumne partijske likove postavljene na sve moguće položaje od značaja za sopstvenu korist...

    I sad.. baš oni treba da zabrane ikome išta.. i ultradesnicu? Kao štetnu?
    Kome štetnu?
    Državi?
    Našim životima?
    Našoj sigurnosti?
    Našoj imovini?
    Našoj sadašnjosti i budućnosti? (prošlost su nam već s'ebali)

    Pa... ima li za nas većih štetočina i veće štete od njih?
    Ja želim da se zabrani njihovo vladanje.... i postojanje!
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 11.12.2010 u 13:10

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #107

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku

    Po nekoj logici prvo što mi pada na pamet je da ne bi trebalo da imaju žiro račun i pravo na javno okupljanje.
    Šta još?
    Svaki skup, javni se može zabraniti od strane policije, bez obzira ko ga organizuje (da li je u pitanju registrovana organizacija ili neka 'ilegalna'). Što se tiče žiro računa, ukoliko nisu registrovani, nemaju poznat žiro račun već gomilu tamo nekih računa, šta 'š onda? Najlakše je izbrisati iz registra, teško je sprečiti delovanje.

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    U principu da.
    2. A sta znaci zabraniti organizaciju? Izbrisati iz registra. A sta ako nije ni upisana u registru?
    Upravo to. Organizacije o kojima se govori najčešće i nisu u registru ali deluju u Srbiji. Brisanjem organizacije iz registra se ne postiže suzbijanje njihovog delovanja, oni će nastaviti da rade kao i do sada.


    3. Da li je represija odgovor? To sto ima se zabranjuju organizacije, ne znaci da ne postoje i ne deluju. Problem je u ideologiji koju je ova zemlje negovala i podsticala godinama.
    Nema to veze sa time. Imaš slične i iste organizacije u svim ali bukvalno svim državama u Evropi. Sad reci da se u Nemačkoj neguje ideologija neonacizma a tamo ih nema tako malo. Čak naprotiv, dosta toga dolazi i od spolja. Tako na primer sajtovi neonacističkih organizacija se hostuju isključivo iz inostranstva (zato ih je i teško zatvoriti) a redovno su takve organizacije povezane sa srodnim organizacijama iz drugih zemalja. zatim finansiranje od spolja itd. Šta je jedino rešenje - edukacija. Odvući ljude od toga pravilnim usmeravanjem i brigom države da mladi ne dođu u situaciju da to vide kao alternativu. Naravno i represija prema izgrednicima. Krivica države je bila do sada da su izgrednici prolazili kako su prolazili iz poznatih ili nepoznatih razloga. Nije dovoljno osuditi jednog balavca na 10 godina zatvora, pravosuđe i tužilaštvo bi uvek morali da budu na visini zadatka bez obzira na to da li se radi o napadu na državu, neko fizičko lice ili nekoga trećeg. Al' kakva nam država nismo te sreće...

    4. Zabrana jedne organizacije radja stvaranje 5 drugih i igra zmurke ce da traje.
    Tako je.



  3. #108

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku

    Nema to veze sa time. Imaš slične i iste organizacije u svim ali bukvalno svim državama u Evropi. Sad reci da se u Nemačkoj neguje ideologija neonacizma a tamo ih nema tako malo. Čak naprotiv, dosta toga dolazi i od spolja.
    Tačno. Nisam ni rekao da ih nema, ni da je moguće iskoreniti takvo ponašanje.

    Meni idu na živce mnoge zapadne zemlje, koje neguju desne ideologije na ovaj ili onaj način.

    Da ne pominjem Francusku, Nemačku,...
    Pomenuću Ameriku čije mi je ponašanje odvratno. Kad gledam njihove filmove, svuda njihove zastave, svi ostali su prljavi zli i nemoćni, a Ameri su oni koji svima ostalim donose svetlost i demokratiju.
    Naprotiv, mislim da Amerika baš i nije oličenje demokratije. Ona je više oličenje brutalne sile i obmana, gledanja svojih interesa po cenu ugnjetavanja drugih, uništavanja bez milosti i pretnji i obećanja.
    A šta se krčka u njihovom loncu, to je opet posebna priča. Za njih je demokratija reč koja se koristi po potrebi i u EPP svrhe. Mislim da većina Amera ni ne zna šta je to niti ih je briga. Znaju da zbog te neke demokratije treba bombardovati po sveti u da je Amerika najbolja od svih zato što ima demokratiju. Reč koja je alibi za sve.
    Da se vratim na nas. Godinama je opravdanje za sve bila zaštita Srba, srpstva i srpskih nacionalnih interesa.
    Propada ekonomija - nema veze, žrtvovaćemo je zarad očuvanja vaskolikog srpstva.
    Radnici nemaju plate, ćutite, nije vreme, ugroženo je srpstvo.
    Klinci polupali grad - nema veze zaneli se slaveći srpstvo.
    Pretuku nekog stranca na ulici - pa to su samo kivni na nepravedni svetski poredak.
    Spale ambasadu - jadna deca, iz revolta zbog ugroženih prava Srba na Kosovu.
    Spale džamiju - to je zbog 400 godina vladavine otomanskog carstva.

    Koliko godina je svako ko je pokušao da ukaže na razliku izmedju zaštite Srba na Kosovu, u Hrvatskoj, Bosni i oaljenja, pljačkanja, ubistava bio proglašavan stranim plaćenikom, izdajnikom, ustašom, poturicom, ...
    Koliko godina je za sve Hrvate na televiziji bila rezervisana reč ustaše, za muslimane balije,
    Koliko godina su razni kriminalci i poremećeni umovi, ratni profiteri bili slavljeni kao primeri za sve građane

    I niko nije tim mladim ljudima (hm, niti su to više mladi ljudi, niti su toliko glupi da sami ne mogu da mućnu glavom, niti se radi samo o onima koji su ovih godina bili mladi) nije skrenuo pažnju da se zemlja najbolje brani kulturom i ekonomijom, vezama u svetu i saradnjom sa drugima. Da Ruse interesuje NIS i pozicija u Evropi, da im je Slovensko bratstvo izgovor da rade u svoju korist, da ni Nemci ni Amerikanci niti nas vole niti nas mrze, već kao i Rusi gledaju svoj interes. Da hladne glave treba rešavati probleme i temeljno raditi, makar to bolelo, a ne umirati pod sedativima i žalopojkama.

    I, da, nismo mi nikakav izuzetak, nego smo ekstrem na nekim poljima. najgora deca od svih, a ne treba da bude izgovor sve što se dešava oko nas, već treba da stremimo da budemo što bolji, ne zbog takmičenja nego zbog nas samih.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  4. #109

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Kliknuo sam da treba zabraniti,ali biti jako oprezan,
    Ako pri toj zabrani dođe do političkih malverzacija i zloupotrebe,nestade demokartije na ovim prostorima,i to malo što imamo.
    Ne treba preterivati.Svakome se u programu može naći po neka reč koja asocira na nasilje odnosno može se tako protumačiti.
    Treba pozabranjivati produkte DB-a i one organizacije koje su pod uticajem nekih vojnih i policijskih,a bogami i crkvenih struktura i njihov su instrument.
    Takođe,sve ostale,koje deluju nasilno na terenu.Organizuju ili su deo organizacije nekog nasilja,pozivaju na to i sllično.
    One,koje se samo verbalno oglašavaju ne treba dirati.Neka objasne to što misle,ma šta to bilo.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  5. #110

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    може, али да ја бирам ко спада у ултрадесничарске организације.
    први на списку би био ЛСВ (чији лидер произвољно декларише и шаље на јавно вешање) па идемо даље, закачио би све ултра организације.


    селективно забрањивање не даје резултате.

  6. #111

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Док нам ултралиберална и ултраиздајничка багра уништава земљу, убеђују нас да је највећа опасност "неонацизам".

    А телад се прима на то.

    Ајде пробај да се запослиш у државну службу, па кад не успеш, реци ми да ли су за то криви неонацисти?

    Пробај да водиш приватну фирму и плаћаш и раднке и све држави, па кад не успеш, реци ко је крив?

    Пробај да живиш нормално, одеш на летовање, зимовање, сипаш гориво у аутомобил.

    Пробај да региструјеш комби купљен за 2000 евра.

    Па ми реци да су криви неонацисти...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #112

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Док нам ултралиберална и ултраиздајничка багра уништава земљу, убеђују нас да је највећа опасност "неонацизам".

    А телад се прима на то.

    Ајде пробај да се запослиш у државну службу, па кад не успеш, реци ми да ли су за то криви неонацисти?

    Пробај да водиш приватну фирму и плаћаш и раднке и све држави, па кад не успеш, реци ко је крив?

    Пробај да живиш нормално, одеш на летовање, зимовање, сипаш гориво у аутомобил.

    Пробај да региструјеш комби купљен за 2000 евра.

    Па ми реци да су криви неонацисти...
    Zar nisu najveca telad ona koja veruju sovinistima koji spasavaju drzavu sa 25 radnih sati dnevno?
    Back in red!

  8. #113

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Yossa je hteo da kaže da država u prvi plan gura neonaciste kao državni problem No1 jer je očigledno nesposobna da rešava neka životna pitanja nas građana. Nije bitno ko je veće tele, bitno je da su nam svima bušne gaće i džepovi prazni. Tako da bih molio državni vrh da se pozabavi privredom, nezaposlenim građanima, socijalno ugroženima pa posle neka se za'ebava sa neonacistima.



  9. #114

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Yossa je hteo da kaže da je država dok su je vodili šovnisti podržani neonacistima išla u odličnom pravcu uništavanja svega što čini jedno društvo pa sada kada su nam bušne gaće moli državni vrh da kaže puj pike ne važi, sada ćemo da živimo bolje.
    Back in red!

  10. #115

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Deset godina su na vlasti i dalje se krade. Dakle prethodni režimi su krivi što ovi sada drpaju, zanimljiva logika zaista. Narod se guli porezima, a ekstra profiterima se otvaraju marketi i povremeno se pita za neku zadužbinu. Kada bi se manje kralo i rasipalo, bolje bi živeli, ali kada su ti predsednik i vlada kao Super Hik, nema 'leba.



  11. #116

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    @ Turk


    probaj da ne obraćaš pažnju na malenog. On je (za ovak'e teme) ultraAntiProtivan.

    Inače, proglasiće i tebe hejterom.
    NetHejterom.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #117

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Deset godina su na vlasti i dalje se krade. Dakle prethodni režimi su krivi što ovi sada drpaju, zanimljiva logika zaista. Narod se guli porezima, a ekstra profiterima se otvaraju marketi i povremeno se pita za neku zadužbinu. Kada bi se manje kralo i rasipalo, bolje bi živeli, ali kada su ti predsednik i vlada kao Super Hik, nema 'leba.
    Naravno, kralo se i povratkom te politike sa Koštunicom na čelu (zanimljiva slučajnost)... Poenta je da je to toliko ušlo u ovo društvo da se neće izlečiti narednih 100 godina aktivnog lečenja. Toliko su nam došle glave te 90-e, slavne godine po srpski šovinizam...
    Back in red!

  13. #118

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Nema Koštunice, krade se i dalje tako da ovi izgleda nisu ništa bolji od garniture iz devedesetih, ne kažu džabe s' kim si takav si


    Samo vi po'apsite neonaciste, mi ćemo se već nekako snaći glođući koske i gloginje



  14. #119

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    ja sam ultradesničar,
    O tome ti i pričam...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Nema Koštunice, krade se i dalje tako da ovi izgleda nisu ništa bolji od garniture iz devedesetih, ne kažu džabe s' kim si takav si
    Naravno da se krade, ovo je zemlja Srbija...

    Samo vi po'apsite neonaciste, mi ćemo se već nekako snaći glođući koske i gloginje
    Vi ste ih stvorili a mi da ih hapsimo?
    Back in red!

  15. #120

    Odgovor: Zabraniti ultradesničarske organizacije?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    O tome ti i pričam...
    vidim ja da ne znaš šta pričaš
    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da se krade, ovo je zemlja Srbija...
    Nije lopovska zemlja.. nego političari
    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Vi ste ih stvorili a mi da ih hapsimo?
    Ti da ih hapsiš...




    Znači nisi Živković... ti si Dačić

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 8 od 11 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabraniti izlaske posle ponoci mladjima od 18 godina
    Autor vlado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 20:01
  2. Nema Velike Albanije, Velike Mađarske,...
    Autor WEISHAUPT u forumu Spomenar
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 16:12
  3. Nevladine organizacije
    Autor goldie u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.06.2009, 19:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •