Srbija - Evropska Unija - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 144
  1. #46

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Pošto je ponuda prijema Srbije u EU, ali bez naglaska na Kosovo, "pročitana", ceo hor zapadnih mudatora je počeo da demantuje to i da naglašava navodnu odvojenost ta dva pitanja. Znači ovoga puta šargarepa se otkinula i pala magarcu pod noge, šta li je sledeće?
    In vinas veritas

  2. #47

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Malo pomalo ili se meni samo čini, EU poče polako da uvžava naš, ma koliko napadan, jedinstveni stav oko Kosova i Srbije. Najnovija vest o vizama ili bolje reći ukidanju viza to najbolje govori. I ovoga se puta pominje Hag, ali ne ultimativno, što daje neku nadu da su nas malo primetili, bar malo, onako kako i treba da nas vide. Ovi predsednički izbori su doneli i pre završetka nešto dobro a to je jedinstvo spoljne politike, i ma kako bilo teško i iznuđeno, ipak je stabilno jedinstvo koje osta neokrnjeno. A kako će biti dalje, pa svakako bolje nego što je bilo!
    In vinas veritas

  3. #48

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Saopštenje LDP
    Prodavci tuđeg


    25.01.2008, Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr. Vojislav Koštunica i Predsednik Republike Srbije i predsednički kandidat Boris Tadić predvodili su delegaciju Vlade Republike Srbije u Moskvi, gde su: neovlašćeno i kradom od gradjana države Srbije u okviru potpisivanja energetskog sporazuma sa Rusijom, u bescenje prodali većinski paket u javnom preduzeće NIS Srbije, čime su zanemarili interese države Srbije i učinili Srbiju na duži rok potpunim energetskim zavisnikom od jedne strane sile.

    Sklapanje ovog sporazuma je, za Liberalno demokratsku partiju, još jedan klasičan primer nepoštovanja zakona i osnovnih ekonomskih parametara, kojom nas ova Vlada odvlači sve dalje od Evrope i praktično ukida svaku priliku za normalizaciju stanja u zemlji.

    Za najmanje četiri puta manju sumu od bilo koje relevantne procene vrednosti NIS-a, Rusima je predat većinski paket u ovom javnom preduzeću, kao i većinski paket u mešovitom preduzeću za gazdovanje budućim gasovodom, kao i zaštita monopolskog položaja NIS na tržištu naftnih derivata u Srbiji u naredne 2 godine od potpisivanja sporazuma... znači sve što su mogli da urade na štetu sopstvene države i gradjana prilikom potpisivanja ovog sporazuma Koštunica i Tadić su uradili. Čak i Milošević, koji je u mnogo gorim medjunarodnim uslovima prodavao Telekom, napravio je bolji posao za svoju zemlju - dobio je i više novca i zadržao tzv. Zlatnu akciju kojom je zaštitio mehanizam upravljanja javnim dobrom.

    Ovaj poklon naše vlade državi Rusiji nezabeležen je u istoriji međunarodnih ugovora. Ovaj nerazuman postupak srpske Vlade LDP može da protumači samo kao čin izdaje osnovnih državnih interesa i kao posledicu ogromne korupcije u samom državnom vrhu.

    Molimo građane Srbije i da zarad istorije i budućnosti zapamte i imena ljudi koji su, pored Predsednika Tadića i Premijera Koštunice sačinjavali srpsku delegaciju: šef diplomatije Vuk Jeremić, potpredsednik Koordionacionog tela za jug Srbije Nenad Popović, ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić, ministar za energetiku Aleksandar Popović.

  4. #49

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Molimo građane Srbije i da zarad istorije i budućnosti zapamte i imena ljudi koji su, pored Predsednika Tadića i Premijera Koštunice sačinjavali srpsku delegaciju: šef diplomatije Vuk Jeremić, potpredsednik Koordionacionog tela za jug Srbije Nenad Popović, ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić, ministar za energetiku Aleksandar Popović.
    Ovo je završetak saopštenja LDP-a, a ja bih samo dodao:

    - To su oni isti ljudi koji su Srbiju 5 oktobra poveli put Evrope u jednom demokratskom procesu. Sa njima nije SPS i Milošević, nije ni Šešelj, Nikolić i radikali, nisu ni mnogi drugi koji nisu bili za demokratiju. Pa gde ćemo sada tražiti krivce, ako je LDP sa pratećim strankama oko njega, ukupno 5,5% biračkog tela, onda ostatak od 94,5% je malenkost koja naopako misli ovoj zemlji?
    In vinas veritas

  5. #50

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    - To su oni isti ljudi koji su Srbiju 5 oktobra poveli put Evrope u jednom demokratskom procesu. Sa njima nije SPS i Milošević, nije ni Šešelj, Nikolić i radikali, nisu ni mnogi drugi koji nisu bili za demokratiju. Pa gde ćemo sada tražiti krivce, ako je LDP sa pratećim strankama oko njega, ukupno 5,5% biračkog tela, onda ostatak od 94,5% je malenkost koja naopako misli ovoj zemlji?
    Ti ljudi su poveli na put, znas koga...
    UDBA je cudo, ubili su Djindjica (covek koji je otvorio put ka Evropi) i sada opet vode ovo drustvo pa i Kostunicu sa njegovim poltronima.
    To ti je kao Andersenova bajka, "ljudi, pa car je go!"
    Ldp tj. Ceda kao glasnogovornik te ideje je taj decak koji se usudio to da kaze.
    A napredne ideje su uvek bile u manjini.

  6. #51

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Sa retorike, a u vezi pristupanja Srbije u EU, znači sa retorike po sistemu :nemojmo da ih ljutimo za sve su u pravu, neće nas primiti.,prešli samo na retoriku: iako ih malo naljutimo opet ćemo u EU, zovu nas trebamo im. A zašto im trebamo, pa zbog ravnoteže, plaši ih Putin, i njegov sve veći uticaj u svetu. I pošto smo mi još ostali kao rupa na karti Evrope, sad počeše da se svi grabe da zakrpe tu rupu sa svojim materijalom.
    In vinas veritas

  7. #52

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Sa retorike, a u vezi pristupanja Srbije u EU, znači sa retorike po sistemu :nemojmo da ih ljutimo za sve su u pravu, neće nas primiti.,prešli samo na retoriku: iako ih malo naljutimo opet ćemo u EU, zovu nas trebamo im. A zašto im trebamo, pa zbog ravnoteže, plaši ih Putin, i njegov sve veći uticaj u svetu. I pošto smo mi još ostali kao rupa na karti Evrope, sad počeše da se svi grabe da zakrpe tu rupu sa svojim materijalom.
    Jbga, ceo dan sloboda, samo jasem po netu.
    Ma koga mi ljutim, pa dosadili smo Bogu i narodu sa pricom naseg premijera "malo ocemo, malo necemo u EU"
    Putin pametan shvatio, "malo cemo da zamutimo i eto NIS-a na poklon"

  8. #53

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Uze Rus NIS, dadoše mu ga Tadić, Koštunica i Velja! Opšta tuga nasta na zapadu a i kod naših prozapadnih, moglo je da ode jevtinije, a mi bi imali u džepu više, i plus pustiše i gasovod da ide kroz Srbiju, e što je mnogo, mnogo je, sa čime li će sad da nas štroje(škrope).Možda sa nedavanjem dozvole za pristupanje sporazumu za pridruživanje EU. I tu se pokazalo da imamo prijatelje, zvuči paradoksalno, ali su nam Holanđani sada najveći prijatelji jer nam čuvaju celovitost zemlje, naravno posredno sa time što nedaju saglasnost. Ja ih nešto nevolim, ali im odajem priznanje za doslednost i na taj način činjenje usluge nama. Možda bi bilo dobro da se jedna ulica u Beogradu preimenuje u Holandsku, ili još bolje u Hašku, a koja će to da bude, možda je najbolje ona koja je vodila prema Hagu i aerodromu.
    In vinas veritas

  9. #54

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Uze Rus NIS, dadoše mu ga Tadić, Koštunica i Velja! Opšta tuga nasta na zapadu a i kod naših prozapadnih, moglo je da ode jevtinije, a mi bi imali u džepu više, i plus pustiše i gasovod da ide kroz Srbiju, e što je mnogo, mnogo je, sa čime li će sad da nas štroje(škrope).Možda sa nedavanjem dozvole za pristupanje sporazumu za pridruživanje EU. I tu se pokazalo da imamo prijatelje, zvuči paradoksalno, ali su nam Holanđani sada najveći prijatelji jer nam čuvaju celovitost zemlje, naravno posredno sa time što nedaju saglasnost. Ja ih nešto nevolim, ali im odajem priznanje za doslednost i na taj način činjenje usluge nama. Možda bi bilo dobro da se jedna ulica u Beogradu preimenuje u Holandsku, ili još bolje u Hašku, a koja će to da bude, možda je najbolje ona koja je vodila prema Hagu i aerodromu.
    Tipicna gorcina u glasu gubitnika koji je eto "napakostio" zlom zapadu i poklonio NIS Rusima.
    Nisam cuo da i jedna iole ozbiljnija drzava svoju monopolisticku firmu daje direktnom pogodbom a ne na tenderu ili sl.
    A kakva je je to celovitost u pitanju? Zao mi je ali politika koju podrzavas je krivac sto Kosovo vise nije u Srbiji i sto ova agonija traje jos.

  10. #55

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Tipicna gorcina u glasu gubitnika koji je eto "napakostio" zlom zapadu i poklonio NIS Rusima.
    Nisam cuo da i jedna iole ozbiljnija drzava svoju monopolisticku firmu daje direktnom pogodbom a ne na tenderu ili sl.
    A kakva je je to celovitost u pitanju? Zao mi je ali politika koju podrzavas je krivac sto Kosovo vise nije u Srbiji i sto ova agonija traje jos.
    Maleni mnogo talasaš i prvi okrešeš, pa pusti i druge malo da pišu protiv mene, tvoju priču znam napamet kroz deset postova unapred, zar ne shvataš ja ti zadajem teme gorke i ti gorko pišeš, rekao sam ti: sića smo mi u politici, hajde opusti se malo.
    In vinas veritas

  11. #56

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Maleni mnogo talasaš i prvi okrešeš, pa pusti i druge malo da pišu protiv mene, tvoju priču znam napamet kroz deset postova unapred, zar ne shvataš ja ti zadajem teme gorke i ti gorko pišeš, rekao sam ti: sića smo mi u politici, hajde opusti se malo.
    "Tiha voda breg roni" cika morrib-e.
    U onih 130 miliona ulozenih u Cediste ima nesto i za mene. Vec sam napisao, 1 post = 1 dolar, pa ti vidi. Moram malo da "radim" na edukaciji generacija koje ce da (ako Bog da) zive u Evropi. Dosta ljudi ovo cita pa i moji mentori (ne smem da zabusavam).
    A pobijati tvoje misljenje argumentima mi prija, em sto je dobro zbog dinamike.
    Samo opusteno....

  12. #57

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Хајде да свако ко жели напише зашто да уђемо или не уђемо у европу!

    ја прилажем следеће:



    Stvara se nova islamska drzava u Evropi

    Vladislav Jovanovic


    Sjedinjene Americke Drzave, NATO i Evropska unija se upinju iz petnih zila da vecinskim Albancima na Kosmetu podare nezavisnu drzavu na suverenoj teritoriji Srbije. Ahtisarijev plan proglasili su za katehisis od kojeg ni za jotu ne odstupaju. Vicu uglas da ih nebo cuje da on nema alternativu i da jos samo preostaje da Rusija i jos nekoliko clanica SB UN prestanu da mu se suprotstavljaju, sto se smatra vise tehnickim nego politickim delom posla.

    Sto se nesaglasavanja zvanicne Srbije s planom tice, samouvereni Zapad nije, izgleda, mnogo zabrinut: vidi svoju sansu u njenom latentnom nejedinstvu i protivrecju. Dok jedan kopredsednik naseg pregovarackog tima istrajava na cvrstom kursu i zasada suzdrzano opominje Zapad da bi u takvoj antisrpskoj politici imao sta da izgubi, drugi kopredsednik se ocajno brani od svake pomisli da bi Srbija mogla da stiti svoju teritoriju svim legitimnim sredstvima i kao aksiomski slogan istice opredeljenje za EU i ocuvanje integriteta zemlje. Kao da ta dva cilja nisu medju sobom protivurecna, na sta nam je, sa zvanicnog mesta u EU, vec ukazano podsecanjem da je za ulazak u EU nuzno resiti pitanje Ratka Mladica i pokazati kooperativnost u vezi sa resavanjem statusa Kosmeta. Ali, cak i da su zvanicnici EU bili takticniji i izbegli da nas na te obaveze tako brutalno opomenu, takozvana kooperativnost u vezi sa Kosmetom bi nas cekala pred samim vratima EU, kada bi uslov bio da prethodno priznamo nezavisno Kosovo i normalizujemo odnose i saradnju sa tim otetim delom nase drzave.

    Pravi argument za osnivanje nove islamske drzave u Evropi lezi u cinjenici da se Sjedinjene Americke Drzave i Zapad nalaze u velikim problemima u islamskom svetu zbog proizraelske politike na Bliskom istoku, neuspelih ratova u Iraku i Avganistanu i planiranih kaznenih mera protiv Irana i mozda jos nekih arapskih zemalja. I, zbog toga im je hitno potrebno da proizvedu primer uspesnih partnerskih odnosa i saradnje sa jednom islamskom zajednicom u Evropi, pri cemu bi im Srbija posluzila kao moneta za potkusurivanje.


    Taj cilj vise se i ne skriva; moze se naci u diskusiji u americkom Kongresu i u javnim zalaganjima za nezavisnost Kosova i Metohije zvanicnih i drugih kompetentnih politickih licnosti.

    Istorijska analogija pomaze da se shvati i zakljuci da je stvaranje svake nove islamske drzave u Evropi rezultat politike nasilja i da su u njihovom nastajanju uvek ucestvovale vanevropske sile.

    Prva je nastala mavarska drzava u Spaniji, posto je tajfunski arapski dzihad na Zapad zaustavljen u juznoj Francuskoj, u VII veku. Ali, poraz kod Poatjea nije sprecio da se islamska mavarska drzava u Spaniji odrzi sve do XV veka, kada je pod vojnickim pritiskom ojacalog katolicizma potisnuta u severnu Afriku.

    Druga islamska drzava nastala je na Balkanu, kao posledica silovitog prodora otomanskih Turaka, preveravanja autohtonog hriscanskog stanovnistva u islamsku veru i naseljavanja islamskih zajednica sa Kavkaza i Anadolije. I pored katastrofalnog poraza pod zidinama Beca, krajem XVII veka, Otomanska imperija se odrzala na Balkanu sve do Balkanskih ratova 1912, zadrzavsi i posle toga jaka islamska uporista u skoro svim balkanskim zemljama.

    Treca islamska drzava u Evropi, koju projektuju SAD, uz pomoc NATO-a i EU, rezultat je njihove vojne agresije na SRJ 1999. godine, potpomognute najprizemnijim propagandnim ratom i brojnim politickim manipulacijama svake vrste. Argumenti koje navode za ostvarenje toga cilja "ne drze vodu", jer bi mogli da se koriste i za stvaranje drugih novih islamskih drzava: Kurdistana u Iraku, Darfura u Sudanu, Aceha u Indoneziji, Cecenije u Rusiji, Kurdistana u Turskoj, i tako dalje, ali se to ipak ne cini.

    Istorija, pak, uci da sve sto se nasiljem stvara, pre ili kasnije, nasiljem i nestaje.

    E, sad!

    Postavlja se logicno pitanje:

    Da li je jedan od nedefinisanih ciljeva SAD i NATO da nasilnim osnivanjem drzave kosovskih Albanaca stvore trajnu nestabilnost u tom delu neuralgicnog Balkana, kako bi ubuduce mogli lakse da se mesaju i produzavaju svoje prisustvo u nedogled?

    Ako je tako, gde je tu Srbija?

    Videti sire:

    - "Glas javnosti" http://www.glas-javnosti.co.yu/ od



  13. #58

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Хајде да свако ко жели напише зашто да уђемо или не уђемо у европу!
    Da udjemo recim zbog:

    Bolje socijalne zastite.
    Boljeg obrazovanja.
    Boljih medjuinstitucionalnih komunikacija od kulturnih do naucnih.
    Smanjenja nezaposlenosti i postepenog povecanja plata.
    Smanjenje odlaska mladih trbuhom za kruhom.
    Povoljnijih cena.
    Poljoprivrednih subvencija.
    Bolje infrastrukture.
    Vecih ekonomskih mogucnosti.
    Komunikacije bez granica.
    Smanjenja uticaja sektaskih organizacija.
    Buducnosti sa Kosovom, Hrvatskom, Bosnom, Crnom Gorom,... u istoj drzavi.
    Jedne monete.
    Buducnosti nase dece.

    Dovoljno?
    Back in red!

  14. #59

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Pedro Lacks Political Experience, ali vidim da pominjene Dveri Srpske, pa evo jedan mali komentar ako koga interesuje, Danilo Tvrdišić je u pitanju, EU - ogled o Srpskoj šizofreniji:

    http://www.nspm.org.yu/koment_2007/2007_tvrdisic1.htm
    _________Una16

  15. #60

    Odgovor: Parafiran sporazum Srbija-EU

    Ево, скупштина Србије ратификовала ССП... још само да га ратификује колико, 27 држава ЕУ

    Za SSP glasalo 140 poslanika, 214 za energetski sporazum
    Skupština Srbije ratifikovala SSP i energetski sporazum
    Autor: Agencije, Blic online | 09.09.2008. - 10:45 izmena 13:53
    Skupština Srbije ratifikovala SSP i energetski sporazum

    Skupština Srbije usvojila je danas Zakon o potvrđivanju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Evropskom unijom i Zakon o potvrđivanju Prelaznog trgovinskog sporazuma sa EU, kao i energetski sporazum sa Rusijom.

    Za potvrđivanje SSP-a glasalo je 140 poslanika, a 28 je bilo protiv od ukupno 168 poslanika. Poslanici SRS, kao ni poslanici poslaničkog kluba Tomislava Nikolića nisu učestvovali u izjašnjavanju o potvrđivanju tih sporazuma. Oni su, međutim, glasali za potvrđivanje energetskog sporazuma sa Rusijom, koji je dobio podršku 214 poslanika, dok je protiv bilo 22, a jedan poslanik nije glasao od ukupno 237 poslanika. Protiv ratifikacije gasnog sporazuma glasala su 22 poslanika Liberalno demokratske partije, Lige socijaldemokrata Vojvodine i Saveza vojvođanskih Mađara. Energetski sprorazum sa Rusijom predviđa izgradnju gasovoda kroz Srbiju i prodaju Naftne industije Srbije ruskom "Gaspromu", koji je pozdravio ratifikaciju ovog sporazuma, naglasivši da će celokupna privreda Srbije imati koristi od tog sporazuma.

    Skupština Srbije je danas većinom glasova usvojila i 11 zakona o potvrđivanju međunarodnih finansijskih sporazuma i ugovora, ukupne vrednosti od 286,5 miliona evra. Za ratifikaciju ovih zakona izjasnile su se stranke vladajuće većine i LDP, a u glasanju nisu učestvovali poslanici SRS, DSS i NS.
    Parlament je na početku sednice potvrdio mandat novom poslaniku sa liste "Za evropsku Srbiju" Bojani Stanojević, koja je na toj funkciji zamenila Milana Vukovića koji je podneo ostavku.

    Država potpisnica SSP-a dobija podršku i pomoć EU, ali on stupa na snagu tek pošto ga ratifikuje svaka od zemalja članica EU. Kandidatura za članstvo u EU obično se podnosi u toku sprovođenja SSP-a.
    Sporazumom su obuhvaćene oblasti trgovine, carina, subvencija, dampinga i koncesija, zaštite potrošača, konkurencije i državnih monopola, intelektualne i industrijske svojine, javnih nabavki, socijalne politike, obrazovanja, transporta, energetike i životne sredine. Definisane su i obaveze i modaliteti saradnje u oblastima bankarstva i osiguranja, pravosuđa, bezbednosti, zaštite ličnih podataka, kontrole granica i azila, borbe protiv organizovanog kriminala i terorizma.
    Stupanjem na snagu SSP-a ukidaju se carine i količinska ograničenja na uvoz industrijskih proizvoda poreklom iz Srbije u EU. Ukidaju se i carine na uvoz industrijskih proizvoda poreklom iz Zajednice u Srbiju, osim proizvoda navedenih u aneksu sporazuma. Te carine će se postepeno smanjivati i ukidati u prelaznom periodu.

    Evropska komisija pozdravila ratifikaciju SSP
    Evropska komisija pozdravlja ratifikaciju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (SSP) u Skupštini Srbije i istovremeno naglašava da je, sa strane Evropske unije, odluka o procesu ratifikacije SSP i stupanja na snagu Privremenog sporazuma u rukama zemalja članica EU, izjavila je danas u Briselu Kristina Nađ, portparol evropskog komesara za proširenje Olija Rena.
    "Današnja ratifikacija SSP u Skupštini Srbije je dobrodošla vest", izjavila je Nađova na konferenciji za novinare, naglašavajući da EK ohrabruje "svaku meru koja približava Srbiju EU". "Što se tice EU, odluka o ratifikaciji SSP i stupanju na snagu Privremenog sporazuma je u rukama Saveta (ministara) kao što je jasno navedeno u zaključcima Saveta ministara od 29. aprila, istakla je ona. "Evropska komisija je jasno rekla da, posle hapšenja Radovana Karadžića, smatra da bi trgovinski deo sporazuma trebalo da stupi na snagu, ali još jednom - odluka je u rukama država članica, naglasila je Nađova.
    Savet ministara EU će o eventualnoj odluci o stupanju na snagu Privremenog sporazuma raspravljati 15. septembra na sastanku u Briselu, posle posete Beogradu glavnog tužioca Haškog tribunala Serža Bramerca, 10. i 11 septembra.

    EU i Srbija će, u periodu od najviše šest godina, počevši od stupanja na snagu SSP, postepeno uspostaviti bilateralnu zonu slobodne trgovine.
    Srbija se sporazumom obavezuje da nastavi da podstiče saradnju i dobrosusedske odnose sa drugim državama regiona, uključujući i odgovarajući stepen međusobnih koncesija u pogledu kretanja lica, robe, kapitala i usluga, kao i razvoj projekata od opšteg interesa. Srbija se sporazumom obavezuje da počne pregovore sa državama koje su već potpisale SSP, radi zaključivanja bilateralnih ugovora o regionalnoj saradnji, čiji će cilj biti povećanje obima saradnje između tih država.

    Na dnevnom redu i zahtev za smenu predsednice skupštine
    Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović izjavila je u ponedeljak da će na dnevnom redu sledeće sednice biti, između ostalog, i zahtev opozicije za njeno smenjivanje. Nakon završetka vanredne sednice parlamenta, ona je pozvala šefove poslaničkih grupa na sastanak o narednoj sednici, ocenivši da će biti potrebno da parlament pauzira dan-dva pre početka nove sednice.
    Đukić-Dejanović je ocenila da je Skupština Srbije ratifikovanjem Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju EU, energetskog aranažmana s Rusijom i više finansijskih ugovora, donela sve bitne odluke za dalji ekonomski razvoj i za bolji život građana.
    "Poželela bih da ovaj zakonodavni momenat bude samo prva karika u lancu čitavog niza događaja koji će to obezbediti u praksi", rekla je predsednica srpskog parlamenta.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Eko-unija zelenih Vojvodine - kontakt?
    Autor plavioblak u forumu Online savetnik
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.06.2010, 17:56
  2. Srbija na CNN - u
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2007, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •