Muškarci pitaju, žene odgovaraju! - Strana 5
Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 140
  1. #61

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam odakle ti to da zene vole od sinova da prave devojcicu?Govoris iz licnog iskustva...ili...?

    pročitaj naziv teme i drži ga se dobro ...

    ovde mi (muškarci) pitamo, a ne vi (žene)

    lickate ih, doterujete, oblačite odelca sa kravatom, duge kosice, minđušice ... terate ih da sednu kada piške ... ne date im da se uvaljaju u prašinu u parku dok jure za golubovima sa drugom decom ... padne mi mrak na oči kada vidim tako nešto u gradu
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #62

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    pročitaj naziv teme i drži ga se dobro ...

    ovde mi (muškarci) pitamo, a ne vi (žene)

    lickate ih, doterujete, oblačite odelca sa kravatom, duge kosice, minđušice ... terate ih da sednu kada piške ... ne date im da se uvaljaju u prašinu u parku dok jure za golubovima sa drugom decom ... padne mi mrak na oči kada vidim tako nešto u gradu
    Da li si ti ikad cuo za retorsko pitanje?Pitanje koje se postavlja,ali se ne ocekuje odgovor na njega.E,ovde je bilo bas to

    I da....ovo je bio ipak odgovor na tvoje pitanje-a ne pitanje.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #63

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zasto padate na jednog drugostepenog glumca kao sto je Dzordz Kluni?

    Ne volim glumce!
    Figo! Bolji je! Malo poruzan, dlakav, ali...uh!
    Ne zna sto se pale na doticnog glumca...Meni se on najvise dopada u reklami za Nescafe jer volim tu kafu, no ne bi bilo lose ni popiti je snjim....onako iz ciste radoznalosti... interesuje me srce li ili ne!

  4. #64

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mogu li dve zene da budu prijateljice? Ali trajne, iskrene, neshto kao mi dechaci? Chini mi se da ste tu prilichno tanke....

    Mislim da dečaci i devojčice na sasvim drugi način shvataju prijateljstvo... Vi ćete prijateljem nazvati i onog momka s kim jednom nedeljno odigrate partiju basketa, popijete pivo tu i tamo kad se sretnete, ili kome (ili ko vam) odradite poneku sitnu uslugu... Za koliko takvih prijatelja možete da stavite "ruku u vatru", pozvati ga u dva noću jer ste u bedaku, ili mu bez problema priznati da ste "jednoj" dozvolili da vas voza jer ste toliko zaljubljeni u nju, da vam je sve jedno šta vam i kako radi sve dok je sa vama? Pred koliko njih bi mogli da se rasplačete (sasvim ljudski), a da vas ne proglasi za pi...cu i slinu?
    Za devojčice je prijateljstvo poput kulta... Prijateljica je nešto poput sestre, osoba od poverenja, neko ko je uvek tu, neko ko sluša, boluje, pati zajedno sa mnom... Prijateljica je zadnja linija odbrane od svega i svačega... Neko pred kim sam ogoljena do kraja... Neko pred kim ništa nije blam...
    Znači ima prijateljstava i prijateljstava... Dečaci ih imaju puno... Raznih ...Devojčice samo jednu ili dve... Ali prave...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #65

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Zašto volite da od sinova pravite devojčice?

    Ko voli od sinova da pravi devojcice? Mislim da svaka majka, koja ima sina, voli da joj sin bude pravi muskarac. Lepo vaspitan, kulturan, sa odredjenim manirima, ali muskim, naravno. Mamin sin je uvek najlepsi, to je normalno.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  6. #66

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zasto padate na jednog drugostepenog glumca kao sto je Dzordz Kluni?
    Iz sličnih razloga zbog kojih vi padate na Pamelu Anderson...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #67

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da dečaci i devojčice na sasvim drugi način shvataju prijateljstvo... Vi ćete prijateljem nazvati i onog momka s kim jednom nedeljno odigrate partiju basketa, popijete pivo tu i tamo kad se sretnete, ili kome (ili ko vam) odradite poneku sitnu uslugu... Za koliko takvih prijatelja možete da stavite "ruku u vatru", pozvati ga u dva noću jer ste u bedaku, ili mu bez problema priznati da ste "jednoj" dozvolili da vas voza jer ste toliko zaljubljeni u nju, da vam je sve jedno šta vam i kako radi sve dok je sa vama? Pred koliko njih bi mogli da se rasplačete (sasvim ljudski), a da vas ne proglasi za pi...cu i slinu?
    Za devojčice je prijateljstvo poput kulta... Prijateljica je nešto poput sestre, osoba od poverenja, neko ko je uvek tu, neko ko sluša, boluje, pati zajedno sa mnom... Prijateljica je zadnja linija odbrane od svega i svačega... Neko pred kim sam ogoljena do kraja... Neko pred kim ništa nije blam...
    Znači ima prijateljstava i prijateljstava... Dečaci ih imaju puno... Raznih ...Devojčice samo jednu ili dve... Ali prave...
    ...vidi dusho, ja na to gledam kao na prstenove: ako uzmemo da sam ja centar sveta (malo neskromno, ali je tako ), prvi krug (ili prsten) oko mene je moja porodica. Sledeci su 4 - 5 ortaka pred kojima mogu da budem kakav god hocesh i da pricham shta god hocu bez straha da cu da budem proglashen za bilo shta (ponekad je drugi krug toliko jak da se preplice sa prvim, po intenzitetu osecanja)...treci prsten chine 10 - 20 ljudi kojima mogu da se obratim za odredjene usluge u odredjenim trenucima, da odigram partiju basketa ili neshto slichno...chetvrti su poznanici koji mogu, a i ne moraju da mi zivot chine lepshim...i to ti je to.

    Mislim da strashno greshish kada nas dechake generalno posmatrash kao povrshne shto se prijateljstava tiche, ja bih rekao da je bash suprotno, zbog toga sam i postavio ovo pitanje...

    ...nego, imam josh jedno:

    shta pishe na vratima i po zidovima u zenskim javnim WC-ima?

    Naime, ne znam da li i kod vas ostavljaju slichne bljuvotine kao u svakom mushkom WC-u (grad totalno nebitan) - od brojeva telefona do detaljnih opisa shta bi neko uradio licima u uniformi ili shoferima (i gejevi se izgleda pale na shofere, op. a. )...a kod vas, shta ima?


  8. #68

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Mislim da strashno greshish kada nas dechake generalno posmatrash kao povrshne shto se prijateljstava tiche, ja bih rekao da je bash suprotno, zbog toga sam i postavio ovo pitanje...

    Imala sam ja u vidu i to uopštavanje kada sam odgovarala na pitanje... Ali je i tvoje pitanje kao takvo (upošteno) postavljeno, tako da me ič ne grize savest ... Ne bi mi poverovao kada bih ti rekla koliko mi je ovdašnjih derana potvrdilo "tezu"... Uostalom, vi dečaci se razlikujete jedan od drugog baš kao i mi devojčice... Odstupanja svuda ima
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #69

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    shta pishe na vratima i po zidovima u zenskim javnim WC-ima?

    Naime, ne znam da li i kod vas ostavljaju slichne bljuvotine kao u svakom mushkom WC-u (grad totalno nebitan) - od brojeva telefona do detaljnih opisa shta bi neko uradio licima u uniformi ili shoferima (i gejevi se izgleda pale na shofere, op. a. )...a kod vas, shta ima?

    Sećam se da sam u jednom ženskom WC-u pročitala: "If you are not living on the edge, you are taking too much space."



  10. #70

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Sećam se da sam u jednom ženskom WC-u pročitala: "If you are not living on the edge, you are taking too much space."
    Eeeeee, blago vama...ima i necheg pametnog da se prochita...



    @NSdj:

  11. #71

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zasto padate na jednog drugostepenog glumca kao sto je Dzordz Kluni?
    Ko kaze da zene padaju na takve likove? Mrzim klasicne lepotane kao sto su Bred
    Pit, Dzordz Kluni, i ostali......

  12. #72

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Da li se osecate zapostavljeno, manje vrednom ili cak ugrozenom ?

    Zapravo kako se osecate u vezi sledecih cinjenica ? (devojke/zene)

    Najbolji kuvari u svetu: muskarci
    Najbolji vozaci: muskarci
    Direktori u firmama i preduzecima: muskarci
    Glava porodice: muskarac
    Naucnici: muskarci (Nikola Tesla, Ajnstajn npr.)
    Velikani klasicne muzike: muskarci (Bah, Betoven, Cajkovski ...itd.)
    Korijaci, Obucari, Elektricari, Bastovani: muskarci ... svuda nas ima a nigde zena jbt...

    U svim tim kategorijama koje navedoh ima zena naravno, u nekim kategorijama ih nema ili tek po neka, ali mnogo manje i konkretno nisam ni u jednoj TV emisiji video kuvaricu vec kuvara i nisam cu za ni jednu naucnicu a toliko je naucnika.

    Da ne bih bio obesen ili nesto slicno tome u svoju odbranu prilazem svoje misljnje Ja licno mislim da treba biti malo vise ravnopravnosti izmedju polova.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 04.12.2008 u 16:10 Razlog: Jel mogu da dam mito i ne kazem razlog ? :-)

  13. #73

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Da li se osecate zapostavljeno, manje vrednom ili cak ugrozenom ?
    Zapravo kako se osecate u vezi sledecih cinjenica ? (devojke/zene)

    Najbolji kuvari u svetu: muskarci
    Najbolji vozaci: muskarci
    Direktori u firmama i preduzecima: muskarci
    Glava porodice: muskarac
    Naucnici: muskarci

    U svim tim kategorijama koje navedoh ima zena naravno ali mnogo manje i konkretno nisam ni u jednoj TV emisiji video kuvaricu vec kuvara i nisam cu za ni jednu naucnicu a toliko je naucnika.

    Da ne bih bio obesen ili nesto slicno tome u svoju odbranu prilazem svoje misljnje Ja licno mislim da treba biti malo vise ravnopravnosti izmedju polova.

    Ma kakvi... Samo vi radite i budite naj u svemu... Ja lično se neću osećati ni zapostavljeno, ni manje vredno, čak ni ugroženo... Možda ćete se samo vi koji najbolje kuvate, vozite, direktorujete, glavinjate i naukujete, malčice osećati iskorišćeno...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #74

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Da li se osecate zapostavljeno, manje vrednom ili cak ugrozenom ?
    Zapravo kako se osecate u vezi sledecih cinjenica ? (devojke/zene)

    Najbolji kuvari u svetu: muskarci
    Najbolji vozaci: muskarci
    Direktori u firmama i preduzecima: muskarci
    Glava porodice: muskarac
    Naucnici: muskarci

    U svim tim kategorijama koje navedoh ima zena naravno ali mnogo manje i konkretno nisam ni u jednoj TV emisiji video kuvaricu vec kuvara i nisam cu za ni jednu naucnicu a toliko je naucnika.

    Da ne bih bio obesen ili nesto slicno tome u svoju odbranu prilazem svoje misljnje Ja licno mislim da treba biti malo vise ravnopravnosti izmedju polova.
    Ne vidim razlog da se bilo koja žena, zbog navedenih situacija oseća ugroženo.
    I moj momak voli da kuva, a ja se ni sekunde ne bunim protiv toga, meni lično to sasvim odgovara. I to nije područje na kom bih se takmičila sa nekim muškarcem.
    Da su najbolji vozači, to ti je sasvim subjektivno mišljenje, jer kako pojedine žene voze, koje poznajem, muški im nisu ni blizu. E sad, bavljenje sportom koje podrazumeva vožnju je prirodnije momcima jer imam utisak (možda pogrešan ali ga ipak imam) da se na to oni više lože.
    Ovo za direktore ti je skroz glupo i grešiš.
    A tek ovo za glavu porodice
    A za naučnike postoji jednostavno objašnjenje (naučno)
    Za naučna istraživanja je potrebno vreme i nijedna (ili većina) žena ne želi da svoj život potroši na taj način.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #75

    Odgovor: Muskarci pitaju, zene odgovaraju!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Da li se osecate zapostavljeno, manje vrednom ili cak ugrozenom ?
    Zapravo kako se osecate u vezi sledecih cinjenica ? (devojke/zene)

    Najbolji kuvari u svetu: muskarci
    Najbolji vozaci: muskarci
    Direktori u firmama i preduzecima: muskarci
    Glava porodice: muskarac
    Naucnici: muskarci

    Najbolji kuvari u svetu: muskarci
    Mozda, ali malo koji stvarno i kuva. To su uglavnom kuvari po hotelima, restoranima i kafanama. To im dodje zanimanje, a zeni svakodnevna obaveza. Zato mozda bolje i kuvaju sto im ne spada u obavezu.

    Najbolji vozaci: muskarci
    Ovo je vec za diskusiju. Mislim da je to vise predrasuda nego cinjenica.

    Glava porodice: muskarac
    Muskarac je glava porodice, ali je zena kicma.

    Naucnici: muskarci
    Znas kako. Kad bi se zene bavile naukom ne bi imale vremena za kuvanje, pranje, peglanje, decu, a muz bi bio taj koji bi morao sve te poslove da obavlja umesto nje. Samo zena, koja se posveti profesiji, karijeri, bez porodice, moze da bude naucnik. Mislim da ih je zato malo.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •