Tetovaže i pirsing - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 129
  1. #16

    Odgovor: Tattoo

    Волим тетоваже на којима су слике, грбови, слова... које имају конкретно значење. Нисам љубитељ трибала, кинеских слова, шара... и сл. Код девојака ми се не свиђају тетоваже, посебно видљиве, а ни невидљиве. Не могу рећи да ме није узбудила који пут тетоважа на месту где леђа губе своје часно име, али на том месту би ме узбудила и пуњена паприка...
    Иначе имам једну на рамену, рад је трајао пет сати, а тек што је уживање било одржавање првих дана... посебно на послу, одеш у ВЦ па се кришом мажеш испод кошуље, сам себи личиш на наркомана Мој тату је знак нечег што ми је битно и у шта верујем, уопште није оригинално.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #17

    Odgovor: Tattoo

    volim tetovaze ali previse sam trtaros da se dam nekome pod iglu. priznajem.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Tattoo

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Иначе имам једну на рамену, рад је трајао пет сати, а тек што је уживање било одржавање првих дана... посебно на послу, одеш у ВЦ па се кришом мажеш испод кошуље, сам себи личиш на наркомана .
    Hehe,ovaj deo mi je bas poznat. Jel vise ne mazes?Nije ti izbledela?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #19

    Odgovor: Tattoo

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Hehe,ovaj deo mi je bas poznat. Jel vise ne mazes?Nije ti izbledela?
    Не и Не
    Знам да би требало понекад, али не сетим се...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #20

    Odgovor: Tattoo

    Svidjaju mi se neke manjih dimenzija.....ali mua......NEVER!!
    Love comes again......

  6. #21

    Odgovor: Tattoo

    nemam nista protiv, licno imam jednu.. na vratu, skorpijicu, ponosna sam na nju sve je to ok, dok se ne pretera.. kad se odradi prvi tattoo, kod vecine ide i drugi.. i treci.. ne moz'' stati
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Tetovaze i pirsing

    ..da napisem na srpskom ...elem,malopre sam se dotakao toga na jednoj temi i ponovicu: odvratna mi je pomodarska manija koja je krenula sa pinka da se svi tetoviraju i pirsinguju. Moje duboko uverenje je da iza eventualnog posezanja za prvim ili drugim mora da stoji neki dublji razlog od trenutne zelje da budemo in...

    ...inace,imam probushenu obrvu...

    ...istetovirao bih Srebrnog letaca (ko je citao Stripoteku,zna o cemu govorim),ali nikako da izdvojim 200 eurica za to,a godine prolaze...

    ...kakvo je,uopste,vase misljenje o tatoo-u i piercing-u?

  8. #23

    Odgovor: Tetovaze i pirsing

    Pirsing mi nije toliko interesantan bez obzira na to da li je moderan ili ne...ali tatoo palim se na njih još od tinejdžerskih dana oduvek sam želela da imam jednu samo nisam bila sigurna koja bi to slika bila adekvatna

    Sad se razmišljam da pičnem ovaj moj avatar na rame pa nek' ide život

  9. #24

    Odgovor: Tetovaze i pirsing

    ja vec rekoh.. tattoo imam, na vratu..
    a pirs.. htela sam n ajeziku da ga uradim, ali sam se predomislila.. pored bola, ispostavilo se da ga svi stavljaju
    pupak mi je isfuran, sve devojke ga imaju..
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    ...nemam tetovažu...nemam pirsing...ne nosim minđuše...brnjice, prstenje, kajle i slične za*ebancije...

    ...niti imam želju za bilo čim od navedenog...

  11. #26

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    ...jaoooo,tema je vec postojala...odoh da se stidim ...

  12. #27

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Ne i nikad necu to uraditi.Ne svidza mi se to.

  13. #28

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Nemam ni jedno ni drugo, ali bih rado uradila tetovazu!
    ko tebe , ti njega

  14. #29

    Odgovor: Tetovaže i pirsing

    Nemam, a nesto me ni ne privlaci, niti me je kad privlacilo da se tetoviram, a ni mindjuse, alke, brnjice, I slicno da stavljam-siguran sam da I nece nikad. Da me pali, to ne nikako, vise volim cistu kozu, nego...
    ...................

  15. #30

    Odgovor: Piercing & tatoo

    me like topic

    imam probusenu hrskavicu (uvo)
    a hocu to isto i sa druge strane (sl weekend)
    tetoviram se za zimski raspust
    a planiram pirs jezika sledece godine

    svidja mi se i lipring ali cu to preskociti....
    I am the storm I am the wonder
    And the flashlights nightmares
    And sudden explosions

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •