Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara... - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 60
  1. #31

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Haha i Emmanuel Kant bi ti zavideo da vidi ovu temu.

    Ja bih postavila jedno pitanje...
    Posto ti skidas mrak, postoji li neko ko gasi svetlo?
    Ova moja sijalica u glavi kao da ima automatsko punjenje, nema sanse da joj ispraznis bateriju. Kako da je isteram, oslabim, potopim i da vise ne razmisljam?
    Zasto ne mogu kao i sve druge ovcice da pratim stado? Zasto sam uvek crna ovca ili izgubljena ovcica ili....?
    E sad konkretno pitanje, znam da na ove gore nemas odgovor k'o ni ja to ja samo naglas razmisljala...
    Zasto vecina muskaraca izbegava zene koje su "pametnije" od njih, koje imaju neko zvanje, karijeru i zaradjuju vise?
    Ja nemam odgovor?Takvo pitanje ne postoji...Tu sijalicu ne mozhesh nikako sama da ugasish,to jedino mogu ja da uradim za tebe...Kad budesh stalno i non-stop mislila na mene,sijalica nece goreti...Znachi,sve je na meni,samo treba da te navedem da mislish stalno na mene...To cemo vec reshiti...
    Zato shto ne pratish stado,zato ti mene u potpunosti razumesh i drago mi je zbog toga...Kao i ja tebe...
    Ti si moja Aska,a ja tvoj Wuk...
    Poshto si pravilno iskoristila navodnike,odgovoricu ti i na ovo pitanje...
    Ako si ti ta zhena,vidish da te ne izbegavam...Ali da...Ja nisam vecina,zaboravih na trenutak...Vidish shta mi radish,Upecana?
    Zato shto se ambiciozne zhene ne vole,nego se vole skromne...Ako govorimo o pravim mushkarcima,naravno...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #32

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Da li to znaci da te skromne koje treba da vole pravi muskarci u prevodu su kucanice, ne izlaze, ne rade, od muza traze dzeparac, radjaju decu, kuvaju rucak i td...? A pored toga da nisu skolovane, da ne daj boze znaju razmisljati, da imaju svest same sebe i svoje nesvesti?
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  3. #33

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Da li to znaci da te skromne koje treba da vole pravi muskarci u prevodu su kucanice, ne izlaze, ne rade, od muza traze dzeparac, radjaju decu, kuvaju rucak i td...? A pored toga da nisu skolovane, da ne daj boze znaju razmisljati, da imaju svest same sebe i svoje nesvesti?
    Neeee...Shkola nema veze sa razmishljanjem,inteligencijom,kao ni sa mozgom..Josh ako je u pitanju pogreshno obrazovanje...Tek onda nastupa problem...
    Znash ono,nekom je djabe i 100 komata fakulteti da zavrshi,ako je tutuban...
    Skromna zhena izlazi,nije kucanica,radi,ali je u svakom momentu skromna...To se ne postaje,to se radja...Za to ne postoji shkola...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #34

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Ok znaci sta smo danas utvrdili? Ti skidas mrak onim nesvesnima, pokazujes "prave" pute i ucis ljude da zive? S druge strane zeni koju treba da volis palis mrak, tj gasis sijalice da cuje samo tebe i da se slaze sa tvojim misljenjem a da nije ni svesna da ima drugo negde u dubini. Pametno nema sta.
    Sto bi moj narod rek'o "Chapeau"
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  5. #35

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Ok znaci sta smo danas utvrdili? Ti skidas mrak onim nesvesnima, pokazujes "prave" pute i ucis ljude da zive? S druge strane zeni koju treba da volis palis mrak, tj gasis sijalice da cuje samo tebe i da se slaze sa tvojim misljenjem a da nije ni svesna da ima drugo negde u dubini. Pametno nema sta.
    Sto bi moj narod rek'o "Chapeau"
    Ne...Pogreshno si me skontala...To bih uradio tebi zbog tebe,da se malo "odmorish",jer znam kako ti je...A samim tim,pomogao bih i sebi...
    Teshko onima koji su kao ti i ja,koji Istinu vide u moru lazhi,a blago onima koji lazh prihvataju kao jedinu istinu...Jer videti Istinu,zna mnogo da boli,ponekad su bolovi nesnoshljivi,ponekad sijalica u glavi,nikako da se ugasi...
    Shto se tiche "mraka" i skidanja istog,mislim na ove druge,koji su deca Babylona i kao telad,ne vide nishta...
    Ali,to nema veze sa tobom,kao shto ni tvoje pitanje,nema veze sa temom...
    Poruku je izmenio Meggy, 18.06.2011 u 19:40 Razlog: s pesmicama na Muziku ;)
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #36

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Kako sad pitanje nema veze s temom? Nije ovde zadata tema nikakva. Mogu da pitam sta me zanima u vezi muskaraca a posto si musko (mislim, nadam se) sad cuti i trpi
    Imam ja jos pitanja sveznajuci sveznade...
    Zasto muskarci ne mogu da prihvate da dele zenu? Da pojasnim...laki su na prevari (oni mogu oni su musko) ta recenica mi nikad nece biti jasna a kad zena hoce jednako da vrati; da mogu kamenovali bi je isti ti muskarci koji spavaju sa tamo necijim zenama.....i tako u krug...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  7. #37

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Kako sad pitanje nema veze s temom? Nije ovde zadata tema nikakva. Mogu da pitam sta me zanima u vezi muskaraca a posto si musko (mislim, nadam se) sad cuti i trpi
    Imam ja jos pitanja sveznajuci sveznade...
    Zasto muskarci ne mogu da prihvate da dele zenu? Da pojasnim...laki su na prevari (oni mogu oni su musko) ta recenica mi nikad nece biti jasna a kad zena hoce jednako da vrati; da mogu kamenovali bi je isti ti muskarci koji spavaju sa tamo necijim zenama.....i tako u krug...
    Lepotice,ti mene nisi nishta pitala o mushkom rodu,u prethodnom postu,nego prichash o meni,a usput pitash neshto o meni lichno...Ali drago mi je shto mislish na mene...
    Zhene se ne dele,jer se u zhene ulazi,a mushkarci ulaze...Kakav bi to mushkarac bio,koji bi dozvolio zheni da ga vara?Ionako na svetu ima duplo vishe zhena,tako da se ni matematika ne uklapa...Morate da se borite za svog mushkarca,inache,odnese ga druga...Na svakog od nas,po dve zhene...I na svakog pedera,ide drugi,znachi to je josh 4 zhena...Ne ide da budu zapostavljene...
    A koja je to zhena pristala da deli svog mushkarca?Samo ona koja je sa njim iz bilo kog razloga,osim ljubavi...Znachi,ni mushkarci se ne dele sa drugim zhenama...
    A zhena tim "vracanjem",samo pokazuje da je tupava,i da nije nishta bolja od njega...A,uglavnom,mushkarac nikad i ne sazna za to vracanje,shto opet dovodi do toga,da ta zhena nije narochito bistra i da je,opet,uradila neshto,iskljuchivo na svoju shtetu...
    Me Bring Da Enlightenment...

  8. #38

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Prestani da lupetas zivota ti. Kad pitam nesto u vezi muskaraca ti ionako odgovaras u tvoje ime, pa bolje onda direktno da pitam tebe zar ne?
    U svakom slucaju na moju srecu, vecina muskaraca koje poznajem ne razmisljaju kao ti.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  9. #39

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Prestani da lupetas zivota ti. Kad pitam nesto u vezi muskaraca ti ionako odgovaras u tvoje ime, pa bolje onda direktno da pitam tebe zar ne?
    U svakom slucaju na moju srecu, vecina muskaraca koje poznajem ne razmisljaju kao ti.
    Ne,ja odgovaram kako razmishlja drushtvo,kako razmishljaju mushkarci...Izgleda da nemash srece sa okruzhenjem...To shto nose kravate i shto su ushtogljeni,ne znachi da su mushkarci...Niko od njih,ne bi poginuo za tebe,za razliku od Yah...
    Zato ti mene volish vishe od svih njih,zar ne?
    Me Bring Da Enlightenment...

  10. #40

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Meni ne treba muskarac koji ca za mene da pogine vec sa mnom da zivi, da mi pomaze, da jednomerno delimo sve, da me razume isto toliko koliko i ja njega...
    A oni sa kravatama zaista nisu moj stil, zato ih i ne biram ali ne dozvoljavam ni tamo nekom zidaru da ugusi sve moje JA pa da budem samo ON.
    Ti dajes utisak najpametnijeg, najjaceg, svemoguceg....ali iza toga isto se krije ranjiva dusa, nesigurna,koja se krije iza tamo nekog oklopa viteza Koje...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  11. #41

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Meni ne treba muskarac koji ca za mene da pogine vec sa mnom da zivi, da mi pomaze, da jednomerno delimo sve, da me razume isto toliko koliko i ja njega...
    A oni sa kravatama zaista nisu moj stil, zato ih i ne biram ali ne dozvoljavam ni tamo nekom zidaru da ugusi sve moje JA pa da budem samo ON.
    Ti dajes utisak najpametnijeg, najjaceg, svemoguceg....ali iza toga isto se krije ranjiva dusa, nesigurna,koja se krije iza tamo nekog oklopa viteza Koje...
    Ne treba ti u danashnjem prividno-sigurnom nachinu zhivota...Ali videcemo vec sledece godine,kako stvari stoje...A da ne pricham za 2013...
    Gazde sistema nam pripremaju neshto,chega ljudi nisu ni svesni...Ali to je vec druga pricha...
    Opet si me pogreshno procenila...Ja odajem utisak zaljubljenog Raste...
    Jedino ako treba da ti nacrtam...Nije problem,mogu ja i to...Sve za tebe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  12. #42

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ne treba ti u danashnjem prividno-sigurnom nachinu zhivota...Ali videcemo vec sledece godine,kako stvari stoje...A da ne pricham za 2013...
    Gazde sistema nam pripremaju neshto,chega ljudi nisu ni svesni...Ali to je vec druga pricha...
    )
    Ajde pojasni a sta ce to da bude? Bas me zanima, neka je druga prica u ovoj temi mi postavljamo pitanja ti odgovaras.
    Ono za crtanje moze ako znas dobro da crtas hihi
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  13. #43

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Ajde pojasni a sta ce to da bude? Bas me zanima, neka je druga prica u ovoj temi mi postavljamo pitanja ti odgovaras.
    Ono za crtanje moze ako znas dobro da crtas hihi
    Ne mogu sad da ti objashnjavam,mnogo ima da se pishe...Evo ti ovde pa prochitaj...
    Deca Sunca...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #44

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Zasto imam osecaj da se obracas bas meni u ovom tekstu?
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  15. #45

    Odgovor: Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Zasto imam osecaj da se obracas bas meni u ovom tekstu?
    Zato shto sam to Yah pisao,get it?A tebi je potrebno jedno dobrooo "skidanje mraka"...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene pitaju, muškarci odgovaraju
    Autor Buba Erdeljan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 07.05.2015, 23:46
  2. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  3. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  4. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •