Медији - Strana 4
Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 228

Tema: Медији

  1. #46

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Znaci, veceras gosti u emisiji RTS-a urednici Politike, Novosti i ni vise ni manje nego Press-a...
    Kakva bolesna zemlja, sve nenormalno je postalo "normalno"....
    Шта фали Пресу?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #47

    Odgovor: Медији

    jedino gore od presa je pravda.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #48

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта фали Пресу?
    Yosso, ako ne znas sta fali Press-u onda nesto fali tebi...
    Back in red!

  4. #49

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Yosso, ako ne znas sta fali Press-u onda nesto fali tebi...
    Знао ти или не знао, теби нешто фали одавно чобанчићу

    Гледао сам данас репризу, схватио сам шта фали Пресу. Њихов уредник Вучићевић, који писаше својевремено како се Чеда љубио са Кумом и Шиптаром кад их је посећивао у затвору, запитао се откуд малој и сиромашној странци ЛДП паре да је већ почела да емитује предизборне спотове. Споменуо је да они велике паре добијају од једног финансијера. Гледам и онај манифест (подсети ме на Манифест комунистичке партије... они се с нама зајебавају очигледно), одличан квалитет штампе... подсећа ме на ЈУЛ, и они су имали минорну подршку у народу, али зато пара ко плеве...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #50

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Знао ти или не знао, теби нешто фали одавно чобанчићу

    Гледао сам данас репризу, схватио сам шта фали Пресу. Њихов уредник Вучићевић, који писаше својевремено како се Чеда љубио са Кумом и Шиптаром кад их је посећивао у затвору, запитао се откуд малој и сиромашној странци ЛДП паре да је већ почела да емитује предизборне спотове. Споменуо је да они велике паре добијају од једног финансијера. Гледам и онај манифест (подсети ме на Манифест комунистичке партије... они се с нама зајебавају очигледно), одличан квалитет штампе... подсећа ме на ЈУЛ, и они су имали минорну подршку у народу, али зато пара ко плеве...
    Kao sto rekoh...
    U ovoj zemlji nenormalno postaje "normalno"...
    Srbekistan...
    Back in red!

  6. #51

    Odgovor: Медији

    ...Choban tera ustasheeeeeeeee...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #52

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto rekoh...
    U ovoj zemlji nenormalno postaje "normalno"...
    Srbekistan...
    Па да. Најмања парламентарна странка има највише пара, најскупљу кампању, оргоман утицај на медије... ЈУЛ 2
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #53

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па да. Најмања парламентарна странка има највише пара, најскупљу кампању, оргоман утицај на медије... ЈУЛ 2
    Koliko je meni poznato svi clanovi JUL-a su danas clanovi DSS-a a ne LDP-a...
    Sto se tice kampanje provozaj se po Beogradu pa ces da vidis ko najvise trosi na reklame...
    Prva konvencija LDP-a u studentskom parku a DSS-a u Areni...pih...
    Back in red!

  9. #54

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Koliko je meni poznato svi clanovi JUL-a su danas clanovi DSS-a a ne LDP-a...
    Sto se tice kampanje provozaj se po Beogradu pa ces da vidis ko najvise trosi na reklame...
    Prva konvencija LDP-a u studentskom parku a DSS-a u Areni...pih...
    Да, а чланови Српског четничког покрета типа Биљане Србљановић, Верана Матића, Николе Самарџића... су данас заклети ЛДПовци
    Немам времена да се возам по Београду, али гледам телевизију понекад. А и сећам се кампање за председничке изборе... одакле новци Чедо? Од чланарине?
    И кад погледаш оне спотове... говорење углас, хипнотичко понашање, сугестивност... бррр, секта 1/1. Тач д скрин, тач д скрин!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #55

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И кад погледаш оне спотове... говорење углас, хипнотичко понашање, сугестивност... бррр, секта 1/1. Тач д скрин, тач д скрин!
    Osnovi marketinga kakva sekta, izuzetno profesionalno odrađena medijska kampanja-provokativno, moderno i ubedljivo.

  11. #56

    Odgovor: Медији

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Osnovi marketinga kakva sekta, izuzetno profesionalno odrađena medijska kampanja-provokativno, moderno i ubedljivo.
    Не видим ништа провокативно у тим спотовима.
    Модерно... плиз, "зато што тама немож да победи светло... пчелице, цвеће фазони"... па ти гласови који се преклапају, хорски, хипнотички, као зомбији. Пропагира крдо, мукање углас, понављање мантри, шупљих фраза... све супротно од појединца, мишљења, индивидуалности, јасно дефинисаних ставова...
    Убедљиво... убедљивији су ми Јеховини сведоци.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #57

    Odgovor: Медији

    Promuklost sa jakom dernjavom, crvenilo lica, iskolačene oči, psihodelično preklapanje raznih glasova, takođe psihodelično ponavljanje jednih te istih rečenica i slogana, sve je to što čini novu kampanju za izbore, sa željom da nas ubede da baš za njih treba da glasamo. Mediji su se prihvatili posla branja para, gde se plaća, i bezdušnog navijanja gde je debelo plaćeno da se navija za tu opciju. Pet -šest štampanih glasila i jedna tv, pojačana sa info programom pred izbore, imaju isti zadatak: da verno prenesu instrukcije desetara Solane i pukovnika Buša, i ubede zabludele Srbe da gledaju unapred, i izaberu vladavinu savremenog svetskog Hitlera, koji će ih u budućnosti, kao i što je bilo u prošlosti; bombardovati, ponižavati i zatirati.
    In vinas veritas

  13. #58

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не видим ништа провокативно у тим спотовима.
    Модерно... плиз, "зато што тама немож да победи светло... пчелице, цвеће фазони"... па ти гласови који се преклапају, хорски, хипнотички, као зомбији. Пропагира крдо, мукање углас, понављање мантри, шупљих фраза... све супротно од појединца, мишљења, индивидуалности, јасно дефинисаних ставова...
    Убедљиво... убедљивији су ми Јеховини сведоци.
    to shto nijedna druga stranka u srbiji ne moze da smisli originalan slogan, niti da unese nishta novo u kampanju, pa sad to (ustvari, ne samo sad, i na proshlim a i na predsednichkim izborima) uradio bash LDP kojeg taaako ne mozesh da smislish... meni deluje kao da si zato malo gnevan.
    kakve shuplje fraze... daj molim te. jedina kampanja koja zaista ima neshto da poruchi... svi ostali su kao pokvarena plocha.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  14. #59

    Odgovor: Медији

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    to shto nijedna druga stranka u srbiji ne moze da smisli originalan slogan, niti da unese nishta novo u kampanju, pa sad to (ustvari, ne samo sad, i na proshlim a i na predsednichkim izborima) uradio bash LDP kojeg taaako ne mozesh da smislish... meni deluje kao da si zato malo gnevan.


    kakve shuplje fraze... daj molim te. jedina kampanja koja zaista ima neshto da poruchi... svi ostali su kao pokvarena plocha.
    И бре, да поручи "Ако Чеда буде калиф живећемо срећно до краја живота", углас, хипнотички, у хору, са погледом ТВ проповедника... остали се бар труде да изгледа да не причају бајке. Али Чеда ваљда и циља на онај део бирачког тела код ког пали то хипно мантрање. Ко му је уопште радио кампању, зна ли се, или се само зна да је из Западне Вирџиније? Сајколоџикл ворфер фазони?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #60

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku




    И бре, да поручи "Ако Чеда буде калиф живећемо срећно до краја живота", углас, хипнотички, у хору, са погледом ТВ проповедника... остали се бар труде да изгледа да не причају бајке. Али Чеда ваљда и циља на онај део бирачког тела код ког пали то хипно мантрање. Ко му је уопште радио кампању, зна ли се, или се само зна да је из Западне Вирџиније? Сајколоџикл ворфер фазони?
    O Boze...
    Kad nema nista "intelektualno" da kaze onda krece pravo lice...



    Blic
    Nigde kao u Srbiji partije nisu tako svemoćne i to bahato pokazuju odbijajući da obelodane izvore svog finansiranja i način na koji troše novac. Ni dva meseca nakon predsedničkih izbora nisu zvanično objavljeni izveštaji stranaka o novcu potrošenom u predsedničkoj predizbornoj kampanji. Predsednik Transparentnosti Srbija Vladimir Goati upozorio je juče da stranke blokiraju primenu Zakona o finansiranju političkih stranaka i da on pre liči na moralni kodeks nego na pravni tekst.

    Zakon se ne primenjuje ne zato što on ima određenih mana, već što su akteri koji odlučuju o zakonu u njega ugradili mehanizme kojima se blokira njegova realizacija, preko Republičke izborne komisije i Odbora Skupštine za finansije.
    Verovatno vecinu u tim odborima ima LDP...
    Poruku je izmenio maleni, 11.04.2008 u 17:58
    Back in red!

Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •