Da li su "oni" veće tračare? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 107
  1. #16

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Ako ću već generalizovati, reći ću da žene tračare iz zabave, dosade, želje da budu "informisane", i naravno iz zlobe. U zavisnosti od razloga, ovi tračevi mogu biti blagi, glupi, bljutavi ili pikantni.
    Muški sve tračari iz zabave (odnosno, da bi onaj koji tračari bio zabavan društvu) ili pak zato da bi postigli već unapred postavljeni cilj. Njihovi tračevi su, takođe u zavisnosti od razloga zbog kojeg tračare, ili smešni ili opasni.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #17

    12 Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Pogledajte semafor

    Statistika sve govori..

  3. #18

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Da li je ovo generalno ili konstatovano na primeru ?

    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  4. #19

    02 Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Da li je ovo generalno ili konstatovano na primeru ?


    konkretan primer je bio u pitanju... Generalno, tračare ste, ma takve ste tračare da to boli ...
    Moj dragi suprug i moj dragi kum čine podnošljivu kombinaciju, ali opet izađem sa ovakvim '' '' izrazom lica iz prostorije... Ne mogu da verujem da raspolažu tolikom količinom informacija .
    Ne smem ni da zamislim, šta se dešava kada vas je više, u bašti nekog kafića, a '' lepe žene prolaze kroz grad '' ... - još ako je neka, sticajem okolnosti poznata nekome iz ekipe
    Poruku je izmenio Goga, 13.08.2007 u 01:09 Razlog: Kod...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Morao sam da se umesam. Znate li ono:
    Dve zene zaglavile robiju 10 godina, celo vreme provele u istoj celiji i isti dan napuste zatvor. Na rastanku se pozdrave a jedna ce:
    - E, cekaj samo da ti jos ovo ispricam...

    Pre neki mesec sam kontrolisao telefonski racun, bio je prevelik. Pogledao sam pozive i sabrao sve zenine pozive svojim drugaricama. Ukupno je pricala 11 sati i nesto sitno. (No nije to bio uzrok prevelikog racuna )

    Moje misljenje je da je to nekako podjednako (zavisi od osobe do osobe). Samo ono sto nama muskarcima smeta je to sto vi pricate previse kad ne treba. Najcesce zaokupi telefon kad mene neko treba da nazove. Lepo joj kazem, sedni u bus, pravac kod rugarice i pricaj do ponoci, al ne vredi.

    Opet, kad se kum i ja dohvatimo gradnje kuce ili neke druge tehnicke teme, ne gine nam 3 sata diskusije, al telefon koristimo samo da bi se dogovorili (kod mene il kod njega). Posebna stvar je druzenje u kaficima i sl. Tu stvarno, ruku na srce pricamo kao zene.

    Mozda je ta bolest pricanja, koju zene imaju urodjenu, prelazna....
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  6. #21

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Pa ovako, sagledavajuci sve gore napisano, necu da citiram da nesto opet ne zabrljam pa da me kazne sa minusom, ono o kodovima ne mogu da savladam pa Bog, mator sam, mozda i glup, a mozda i nisam, cek gde ode ja ?
    Elem, muskarci imaju dve faze jedna je u 45. a druga u 50.
    Do prve resavaju sta ce raditi u zivotu, znaci tu komentarisu ribe na ulici i pricaju gluposti koje normalno ne bi trebalo pricati posle 20. jer cemu se ima hvaliti posle gubljenja nevinosti ?
    Druga oopasnija faza je faza zaljubljivanja, podetinjimo, ko se zaljubi taj se razvede, nikako da neki shvate da seks kao seks ne mora imati veze sa ljubavlju.

    Jasno ili ..... ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  7. #22

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    shto se tracharenja tiche, zene mushkarcima ne mogu vodu da donesu!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #23

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Ja mislim da je u pitanju mrtva trka! I jedni i drugi vole da "laju" (sto se kaze u mom kraju)!

    Pristup temama i stil tracarenja mozda nisu isti, ali ni jednim ni drugima tracarenje nije strano!

  9. #24

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    ..."Statistike muškarcima prepisuju 7000 izgovorenih reči dnevno. Zvuči mnogo. Ali, naravno, to je prava šala u odnosu na žensku cifru od 20 000 reči. Pa, šta momci onda rade (dok devojke izgovaraju onih 13 000 reči razlike....hmmm)? Navodno, čitaju. I to najradije stručnu literaturu. Vidi, vidi..."
    časopis Jolie

  10. #25

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Ovako.. Radim u muškoj firmi gdje ima ohohohohoho muškaraca. I mogu da konstatiram da su velikeeeeee babe. Očito sve ovisi kakvo je okruženje. Muški puno pričaju ali samo ako su u muškom društvu. U ženskom oni ne stignu doći do izražaja Zato se čini da mi više brbljamo ali praksa pokazuje obrnuto.

    Zato.. Slažem se s prije navedenim da je ovo 'mrtva trka'
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #26

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Sad mi nesto palo na pamet (a nije cigla).

    Kod nas se, kad dvoje i vise osoba komuniciraju, kaze da razgovaraju, a ako u tom razgovoru spominju neku osobu koja nije prisutna, onda se to zove tračarenje.

    Samo mi nije jasno, zasto je tema o muskom tracarenju stavljena u zenski kafic. Ispada da su svi ovi postovi tracarenje, a Masada i ja najvece muske tracare.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #27

    02 Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku



    Samo mi nije jasno, zasto je tema o muskom tracarenju stavljena u zenski kafic. Ispada da su svi ovi postovi tracarenje, a Masada i ja najvece muske tracare.
    To si ti rekao


    Zašto je tema postavljena ovde - pitaj autora teme ...

    Možemo da otvorimo i temu u muškom kafančetu, '' da li su oni veće tračare? ''

    Ko će vama da ugodi
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Pa meni je logično da je stavljena tu

    Vi u muškom improvizaciji ženske kavane, stavite temu dal' mi žene više tračamo..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Vi u muškom improvizaciji ženske kavane, stavite temu dal' mi žene više tračamo..
    Nema potrebe postavljati takvo pitanje u muskom kaficu, mi to znamo.

    Nego, sta ja radim ovde
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  15. #30

    Odgovor: Da li su "oni" veće tračare?

    Nego, sta ja radim ovde
    tracaris
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •