Zašto sve u AP Vojvodini drže Bosanci i Crnogorci? - Strana 13
Strana 13 od 20 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 291
  1. #181

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku



    ma kakav pisac ......lupeta gluposti .......a i popije ponekad .....
    Možda sam ja debil, ali ni jednu njegovu nazovi knjigu nisam mogao da pročitam, verovatno nizak IQ, šta ću, ne razumem.

    Popijem i ja ponekad, ali mi ne služi televizija umesto klozetske šolje

    je l o Basari pricamo?
    e onda se slazem....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #182

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Problem je što su bezobrazni i bahati,i što duboko veruju da je sve baš njima Bogom dano.Problem je što su baš oni ti koji su netolerantni.S toga da zaključim komentarisanje ove teme- Nije problem u ljudima sa ovih prostora koji tolerišu mnogogodišnje omalovažavanje,nego je problem u ljudima koji nemaju poštovanja nipremakome do svojih zemljaka.
    I svi su netolerantni, bezobrazni i bahati? A mi smo svi divni i krasni? Po defaultu?
    Bas me zanima na osnovu cega ste poizvlacili sve te zakljucke i koliko zapravo Bosanaca ili Crnogoraca licno poznajete svi vi koji ste ih ovde napljuvali, onako djuture, o istom trosku?


    Citat vuletin kaže: Pogledaj poruku
    Problem je sto tesko ostavljaju fotelju !
    Dok ovi nasi, recimo, sami nude ostavke, ne treba ih hirurski odvajati od direktorskih/predsednickih/ministarskih fotelja
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #183

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Problem je što su bezobrazni i bahati,i što duboko veruju da je sve baš njima Bogom dano.Problem je što su baš oni ti koji su netolerantni.S toga da zaključim komentarisanje ove teme- Nije problem u ljudima sa ovih prostora koji tolerišu mnogogodišnje omalovažavanje,nego je problem u ljudima koji nemaju poštovanja nipremakome do svojih zemljaka.
    I svi su netolerantni, bezobrazni i bahati? A mi smo svi divni i krasni? Po defaultu?
    Bas me zanima na osnovu cega ste poizvlacili sve te zakljucke i koliko zapravo Bosanaca ili Crnogoraca licno poznajete svi vi koji ste ih ovde napljuvali, onako djuture, o istom trosku?


    Citat vuletin kaže: Pogledaj poruku
    Problem je sto tesko ostavljaju fotelju !
    Dok ovi nasi, recimo, sami nude ostavke, ne treba ih hirurski odvajati od direktorskih/predsednickih/ministarskih fotelja
    Moje mišljenjenje je da gospođica iluzija kada upotrebi reč svi ustvari misli na sve direktore javnih društvenih preduzeća,
    ustanova i sl...ne mislim da generalizuje i da se to ne odnosi na ostali obični narod.
    Takođe sam i sama više puta to naglasila u svojim izlaganjima.

    A gospodin vuletin mislim da pominje foteljaše crnogorskog i bosanskog porekla jer se tema i odnosi na njih.
    Uopšteno mislim da su svi manje-više slični pa i ovi neki drugi, koji su u znatnoj manjini.
    Zna se uostalom ko voli politiku da vodi..
    Radi se zapravo o tome da prilikom zapošljavanja na neko radno mesto svaki taj direktor će da gura svoje.
    E pa sad ti vidi čija si i kakve su ti šanse...tako je nažalost svuda.
    Ne bi ni bilo ove rasprave da sve ide onako kako i treba po zakonu.
    Ne kaže se džabe;Čist račun duga ljubav.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #184

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Moje mišljenjenje je da gospođica iluzija kada upotrebi reč svi ustvari misli...
    A mozemo i da sacekamo da gospodjica iluzija kaze na sta je mislila


    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    A gospodin vuletin mislim da pominje foteljaše crnogorskog i bosanskog porekla jer se tema i odnosi na njih.
    Kao i u slucaju gospodjice iluzije, sacekacemo i gospodina da kaze sta misli.

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Uopšteno mislim da su svi manje-više slični pa i ovi neki drugi, koji su u znatnoj manjini.
    Zna se uostalom ko voli politiku da vodi..
    Radi se zapravo o tome da prilikom zapošljavanja na neko radno mesto svaki taj direktor će da gura svoje.
    E pa sad ti vidi čija si i kakve su ti šanse...tako je nažalost svuda.
    Ne bi ni bilo ove rasprave da sve ide onako kako i treba po zakonu.
    I sama si rekla, "da sve ide onako kako i treba po zakonu". Dolazimo do toga da se ne sprovodi zakon, a ne da nam je kriv ovaj ili onaj.
    Pitacu jos jednom: zar nema Vojvodjana koji su svoje guzice uvalili u direktorske fotelje i nikako da ih dignu, a nista ne rade? Po cemu smo mi to onda bolji od drugih? Sta, veci je merak kad te upropasti Lala, nego Bosanac ili Crnogorac? Je l' nama neko brani da se drzimo zajedno i da stitimo jedni druge? Je l' mislis da Vojvodjani ne guraju svoje rodjake gde god mogu da ih ubace? Zar vi stvarno mislite da to rade samo Bosanci i Crnogorci?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #185

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Uopšteno mislim da su svi manje-više slični pa i ovi neki drugi, koji su u znatnoj manjini.
    Zna se uostalom ko voli politiku da vodi..
    Radi se zapravo o tome da prilikom zapošljavanja na neko radno mesto svaki taj direktor će da gura svoje.
    E pa sad ti vidi čija si i kakve su ti šanse...tako je nažalost svuda.
    Ne bi ni bilo ove rasprave da sve ide onako kako i treba po zakonu.
    I sama si rekla, "da sve ide onako kako i treba po zakonu". Dolazimo do toga da se ne sprovodi zakon, a ne da nam je kriv ovaj ili onaj.
    Pitacu jos jednom: zar nema Vojvodjana koji su svoje guzice uvalili u direktorske fotelje i nikako da ih dignu, a nista ne rade? Po cemu smo mi to onda bolji od drugih? Sta, veci je merak kad te upropasti Lala, nego Bosanac ili Crnogorac? Je l' nama neko brani da se drzimo zajedno i da stitimo jedni druge? Je l' mislis da Vojvodjani ne guraju svoje rodjake gde god mogu da ih ubace? Zar vi stvarno mislite da to rade samo Bosanci i Crnogorci?

    Da,rekoh da svako vuče svoje...pa i Vojvođani...ali su u znatnoj manjini u odnosu na gore navedene.
    Međutim u tim našim Vojvođanima nađe se poneki koji pored toga što će da stavi u svoj
    džep...učiniće nešto i za nas;zaposliće nas,urediće park,srediće deci igrališta...ostaviće
    neki trag iza sebe...jer ljuti su takvi,ovi ili oni,vole da se pokažu pred rodbinom,komšijama...
    Jer znaju da će sutra kad siđu sa tih fotelja opet koračati međ tim istim ljudima s'kojim su
    i pre živeli...odrastali itd. da ne navodim dalje.
    U manjini su samo zato jer im fali probitačnosti,podrške sunarodnika i svega nečeg drugoga...
    .
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #186

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    ovo vise uopste nije diskusija ...
    ovo je smesno bre..kao kad magare upre nogama pa nece dalje...imam utisak da gospodja Anabis samo hoce da njena bude zadnja i to je sve....
    i moj sin to nekad radi..

    ne,ne bijem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #187

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo vise uopste nije diskusija ...
    ovo je smesno bre..kao kad magare upre nogama pa nece dalje...imam utisak da gospodja Anabis samo hoce da njena bude zadnja i to je sve....
    i moj sin to nekad radi..

    ne,ne bijem.....

    Gospođo Believer još niste nabavili đozluke....?
    Moraću zamoliti gazdu da mi još uveliča ime ne biste li sledeći
    put bolje videli kad budete čitali.
    Sad mi je jasno zbog čega ne razumete o čemu se ovde piše....ne vidite dobro.

    Diskusija je,nego šta!...vidite kako se sve vreme diskutuje.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #188

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Da si imalo čitala draga Megi ,kad si već odlučila da komentarišeš gospodjicu Čistu iluziju ,pročitala bi u redovima koje sam ja napisala da nemam ništa protiv onih ljudi koji pošteno zaradjuju za komad hleba i traže krov nad glavom, kad su u pitanju pomenuti Bosanci i Crnogorci ,jer koliko mi se čini tema je upravo o njima.Ne?Dakle,nisam pričala proizvoljno o datim nacionalnostima već sam se trudila da odgovorim na temu.
    Takodje sam navela i to da u mom gradu monopol drže isti ,za koje pouzdano znam da su došli sa čuke,prodali imovinu i misle da mogu tom lovom da podplate i kupe sva vodeća mesta ,što u foteljama što u državnom sektoru,jer tamo se jede kako oni kažu BELI LEBAC.Znači ništa ne pričam napamet.
    E sad,što se nekolicina starih forumaških vukova kači za nove članove tražeći bilo kakvu slovnu grešku da replicira ili razliku u razmišljanju,to je već druga tema koju bih ja zavela pod forum psihologija.
    Očigledno ne trpite novu misao što se vidi i iz beliverkinog posta.Svaka čast,šta drugo da kažem.
    Poruku je izmenio čista iluzija, 24.03.2012 u 22:19 Razlog: slovna greška

  9. #189

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo vise uopste nije diskusija ...
    ovo je smesno bre..kao kad magare upre nogama pa nece dalje...imam utisak da gospodja Anabis samo hoce da njena bude zadnja i to je sve....
    i moj sin to nekad radi..

    ne,ne bijem.....

    Gospođo Believer još niste nabavili đozluke....?
    Moraću zamoliti gazdu da mi još uveliča ime ne biste li sledeći
    put bolje videli kad budete čitali.
    Sad mi je jasno zbog čega ne razumete o čemu se ovde piše....ne vidite dobro.

    Diskusija je,nego šta!...vidite kako se sve vreme diskutuje.
    ko sto rece Yossa.....
    prema tome - dabome....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #190

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo vise uopste nije diskusija ...
    ovo je smesno bre..kao kad magare upre nogama pa nece dalje...imam utisak da gospodja Anabis samo hoce da njena bude zadnja i to je sve....
    i moj sin to nekad radi..

    ne,ne bijem.....

    Gospođo Believer još niste nabavili đozluke....?
    Moraću zamoliti gazdu da mi još uveliča ime ne biste li sledeći
    put bolje videli kad budete čitali.
    Sad mi je jasno zbog čega ne razumete o čemu se ovde piše....ne vidite dobro.

    Diskusija je,nego šta!...vidite kako se sve vreme diskutuje.
    ko sto rece Yossa.....
    prema tome - dabome....
    A sad sledite i Yosu?...a ja mislila samo Megi

  11. #191

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    ma kaka crna Megi! Josa je nas vodja.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #192

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Da si imalo čitala draga Megi ,kad si već odlučila da komentarišeš gospodjicu Čistu iluziju ,pročitala bi u redovima koje sam ja napisala da nemam ništa protiv onih ljudi koji pošteno zaradjuju za komad hleba i traže krov nad glavom
    Ti mozda jesi, ali cela ova prica o bahacenju je pocela pricom o guslanju u 8 ujutro, urlanju preko ulice i slicnim primerima. Ako se i to odnosilo samo na ove iz naslova, svaka cast.
    U Centru za socijalni rad ocigledno radi samo jedna osoba, Bosanac/Crnogorac, pa se ne moz' obratiti nikom drugom ako smatras da si ostecen. I taj jedan primerak bahatog ponasanja govori u prilog tome da su svi njegovi sunarodnici takvi. Genijalno! Sto se zaposlenja tice, ono ne moze da se nadje zato sto nam je drzava takva kakva jeste i sto nam je privreda otisla u tri lepe, a ne zbog Bosanaca i Crnogoraca. Ne znam kako ti Bosanci jos uvek nisu Kanadu doveli do propasti, majku mu

    Nego:
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Da,mislim i dalje da su Crnogorci i Bosanci primitivni,halavi,bezobrazni i nezajažljivi,i ne možeš mi ništa.Ovo je demokratska država i imam pravo da javno kažem šta mislim.


    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    E sad,što se nekolicina starih forumaških vukova kači za nove članove tražeći bilo kakvu slovnu grešku da replicira ili razliku u razmišljanju,to je već druga tema koju bih ja zavela pod forum psihologija.
    Očigledno ne trpite novu misao što se vidi i iz beliverkinog posta.Svaka čast,šta drugo da kažem.
    Kad ti neko replicira, to je zato sto se ne slaze sa tvojim misljenjem, ne zato sto si nova. Kad udjes u polemiku na forumu, ne mozes da ocekujes da ce svako da klima glavom na to sto napises, da se ulizivacki smeska i da lajkuje. Forum nije sinonim za jednoumlje.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #193

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Da si imalo čitala draga Megi ,kad si već odlučila da komentarišeš gospodjicu Čistu iluziju ,pročitala bi u redovima koje sam ja napisala da nemam ništa protiv onih ljudi koji pošteno zaradjuju za komad hleba i traže krov nad glavom
    Ti mozda jesi, ali cela ova prica o bahacenju je pocela pricom o guslanju u 8 ujutro, urlanju preko ulice i slicnim primerima. Ako se i to odnosilo samo na ove iz naslova, svaka cast.
    U Centru za socijalni rad ocigledno radi samo jedna osoba, Bosanac/Crnogorac, pa se ne moz' obratiti nikom drugom ako smatras da si ostecen. I taj jedan primerak bahatog ponasanja govori u prilog tome da su svi njegovi sunarodnici takvi. Genijalno! Sto se zaposlenja tice, ono ne moze da se nadje zato sto nam je drzava takva kakva jeste i sto nam je privreda otisla u tri lepe, a ne zbog Bosanaca i Crnogoraca. Ne znam kako ti Bosanci jos uvek nisu Kanadu doveli do propasti, majku mu

    Nego:
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Da,mislim i dalje da su Crnogorci i Bosanci primitivni,halavi,bezobrazni i nezajažljivi,i ne možeš mi ništa.Ovo je demokratska država i imam pravo da javno kažem šta mislim.


    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    E sad,što se nekolicina starih forumaških vukova kači za nove članove tražeći bilo kakvu slovnu grešku da replicira ili razliku u razmišljanju,to je već druga tema koju bih ja zavela pod forum psihologija.
    Očigledno ne trpite novu misao što se vidi i iz beliverkinog posta.Svaka čast,šta drugo da kažem.
    Kad ti neko replicira, to je zato sto se ne slaze sa tvojim misljenjem, ne zato sto si nova. Kad udjes u polemiku na forumu, ne mozes da ocekujes da ce svako da klima glavom na to sto napises, da se ulizivacki smeska i da lajkuje. Forum nije sinonim za jednoumlje.
    Pa lepo si to potanko rasčlanila.Jeste u pravu si sve ,forum nije mesto za jednoumlje ,samo nije ni mesto za vredjanje tipa :- Ti si glupača,seljančura,seljoberka,primitivka...i sl.
    Nije mi zato jasno kako kad ja repliciram na takve uvrede moji postovi bivaju obrisani.Jasno mi je zapravo...Yosa je vodja plemena

    Drugo,otkud baš pravnica iz Donjeg Lapca u centru za soc.rad u sred Srema kad toliko mladih pravnika čekaju na posao? Ma daaaaj...o čemu ti to govoriš?!

    Podvalčim,nisam šovinista ,ali mi je brate mili i sestro slatka dosta više te priče o bratoljublju ,kad su svi otkinuli ili otrgli svoje parče kolača pa bi sad repete, al na tudj račun.

    De proverite ima li koja slovna greška da me ispravite

  14. #194

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Evo i mene "pridoslice" po poslednji put na ovom forumu gde vlada tolerancija od strane starosedelaca ( nesto mi je ta prica poznata decenijama u nazad )
    Mozda ovde pisu i ljudi,koji,i ciji najblizi su osetili dobrobit "nacionalizovane imovine",zadruga,komunizma i ostalih tekovina "bratimljenja",koje je i dan danas na snazi u prelepoj nam zemlji,koji su osetili, i koji dan danas osecaju bahatost raznih KRKANA !

    Starosedeoce i njihovo "pravo" da mazu govnima svakog ko ne misli kao oni ne zelim da komentarisem !
    Sarkazam,kao glavno oruzje pojedinih zena,uglavnom se javlja prilikom PMS-a ili ne daj boze menopauze,tako da ga ne uzimam za zlo !

    Prijatno i sve najbolje ...
    MISLJENJE JE KAO SVAKO GA IMA

  15. #195

    Odgovor: Zašto sve u AP Vojvodini drže bosanci i crnogorci?

    Citat otac Makarije kaže: Pogledaj poruku
    Evo i mene "pridoslice" po poslednji put na ovom forumu gde vlada tolerancija od strane starosedelaca ( nesto mi je ta prica poznata decenijama u nazad )
    Mozda ovde pisu i ljudi,koji,i ciji najblizi su osetili dobrobit "nacionalizovane imovine",zadruga,komunizma i ostalih tekovina "bratimljenja",koje je i dan danas na snazi u prelepoj nam zemlji,koji su osetili, i koji dan danas osecaju bahatost raznih KRKANA !

    Starosedeoce i njihovo "pravo" da mazu govnima svakog ko ne misli kao oni ne zelim da komentarisem !
    Sarkazam,kao glavno oruzje pojedinih zena,uglavnom se javlja prilikom PMS-a ili ne daj boze menopauze,tako da ga ne uzimam za zlo !

    Prijatno i sve najbolje ...



    Ajmo mi sutra negde na kafidžon.Stiglo proleće.Ima šta lepo i da se vidi



    P.S.

    I što obrisaste čoveku poruku?Mislim na Makarija.
    Strašno.Ajd,pa zdravo.
    Poruku je izmenio Karudijan, 25.03.2012 u 00:11
    Sve volem

Strana 13 od 20 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupanje u Vojvodini
    Autor cvishna u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:21
  2. Crnogorci
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 15:49
  3. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 03.06.2015, 13:32
  4. Rekli su o Vojvodini
    Autor bellissima u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.09.2010, 19:15
  5. Tvrđave u Vojvodini
    Autor Invisibleman u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.08.2008, 22:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •