Razočarani - barem malo? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Bila sam očarana samo dvojicom političara, jer sam u toj dvojici videla revoluciju, vizionarstvo, bunt, nešto drugačije, neko nadahnuće... ajde, onog marta bila sam klinka, ma i ne znaš šta se dešava realno, od nosa dalje ne vidiš, a misliš da sve znaš, nešto se valjalo, nema veze što i ne umeš da ispričaš šta... od tad imam gastrointestinalne smetnje kad vidim izmanipulisane maloletnike i one bez prava glasa sa destruktivnim pogledom ispod obrva na skupovima i mitinzima. Ili kad krenu da baljezgaju po forumima i bacaju se u ostrašćene analize a još im pačja govna umesto dudinja na uglovima usana.

    I Đinđić. Kad je ubijen, bila sam baš razočarana, ne malo.

    Generalno sam razočarana što viđam i dalje iste njuške. Nekad se pojave i one iz poslednje fioke, da ne veruješ. A ti se još pitaš što ovaj/ova nije odležao/la za nešto? Od tada, malo mi je glupo i da se očaravam, porasla sam. Razočarana sam i u narod.

    Uvek glasam, ima i onih koji od mene neće nikada dobiti glas. Nikome od njih ne verujem. Jer:

    Nije li politika zapravo samo veština da se laže u pravi čas?
    Volter



    Pa neka me iznenade, što kaže euridika
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Više sam nestrpljiv nego razočaran, ali, to je posledica moje lične želje da sve ide brzo, glatko, da svi rade svoj posao, da se zna šta je čija obaveza i kakve su čije odgovornosti i prava. To se još uvek nije dogodilo....

    Interes vlada današnjim svetom, i mislim da to upravo tako treba da bude. Ono što ne treba da bude je da postoje narodi koji još uvek nisu naučili da prepoznaju interese i da sva svoja nastojanja usmere ka prepoznavanju i ostvarenju sopstvenih interesa, na način na koji je to moguće. Za to je potrebno racionalno sagledati situaciju, a mi to još uvek nismo u stanju. Rukovodimo se emocijama, a to može biti pogubno po nas same, ni po koga drugog.

    Da se razočaram u političku elitu ne mogu. I tu vladaju interesi, i mislim da u potpunosti razumem prirodu tih interesa. Ne postoje idealni političari ni idealne političke partije, ali postoje one čije delovanje nije pogubno po suštinske interese ove države i velike većine njenih građana.

    Nisam razočaran, na pravom smo koloseku, samo nam je pruga malo zahrđala, pa sporije vozimo

    Edit:
    Trenutak razočarenja delim sa SQUAW... Zoranova smrt može poslužiti za opis stanja nacije. Imali smo pravog čoveka na pravom mestu, ali su pojedinci sudili o svemu osim o njegovom znanju, sposobnostima, karakteru, viziji...
    Poruku je izmenio Morpheus, 25.06.2009 u 16:44
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Razocaran? Malo je reci...
    Najstarije, polupismeno drustvo u Evropi, drzava u kojoj ljudi nisu sigurni gde su granice, nenormalna korupcija, unistene institucije, smece skoro u svakom ulazu, preglomazni neefikasni drzavni aparat, 5 ljudi drzi pola kapitala, smece od medija, nedostatak samokritike,...kakav narod takva i vlast...uf...
    Back in red!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    razočarana? .. barem malo?



    ZGAĐENA ! MNOGO !

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Просто се сехуално узбудим кад видим ове што су тако тешко и трагично разочарани, дирљива је та емотивност и вера у људе коју су имали...

    Па још кад почну о Србији као о земљи најгорој на белом свету, са стоком уместо људи... чудом једним невиђеним од земље...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    ...da li ste razočarani u ljude kojima ste verovali - barem malo?
    ne znam gde si tu video ljude
    "biti Čovek" i "biti političar"
    isključuje jedno drugo

    Da bih se u nekog razočarao
    morao bih da mu verujem
    A političarima ne verujem odavno

    ajd što ne verujem
    nego što ne verujem da ću im ikada verovati
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Ne mogu reci da sam razocarana
    pre bi rekla zapanjena bezobrazlukom

    Sva sreca imamo jos bagera fali nam malo zdravog razuma
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    Па још кад почну о Србији као о земљи најгорој на белом свету, са стоком уместо људи... чудом једним невиђеним од земље...
    Imam osecaj da se ovo odnosi na moj post ali pricam o cinjenicama a ne o stoci i najgoroj zemlji...
    Poruku je izmenio Mish, 27.06.2009 u 23:35 Razlog: provokacija
    Back in red!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    imam osecaj da se ovo odnosi na moj post ali pricam o cinjenicama a ne o stoci i najgoroj zemlji...
    Наравно да мислиш да причаш о чињеницама, ви ЛДП фанатици сте убеђени да што више причате те бајке о Србији земљи монструма да сте више "реални и објективни".
    Poruku je izmenio Mish, 27.06.2009 u 23:36 Razlog: i opet, provokacijeeeeeeeeeeee
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    ne volim ratove,ko ih pravi,stradanja,oruzje,mrznju,politiku i sl.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Razočarani - barem malo?

    totalno razočaran
    ljut na njih a najviše na sebe
    tuga
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Veliko i malo
    Autor miloradv u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 05.09.2015, 23:31
  2. Javna ličnost koja vas je razočarala...
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 08.07.2012, 22:09
  3. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •