Udario bi me? E pa onda bih ja.. - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 79
  1. #16

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    "ojačan" prisustvom svoje majke, može samo da izmoli da mu ne prebijem i majku kad s'njim završim




    zezam se...
    scena mi je skroz SF.. ono vanzemaljci.. kosmički brodovi.. invazije

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    A kakve veze ima dali je njegova majka tu, nije mi jasno?
    .
    Ima veze...vecina sinova je drugacija pred majkama...zelja da se pokaze moc(a..zapravo reprezentuje slabost...) ko je glavni baja u braku...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja navedenu situaciju uz najbolju volju ne mogu da zamislim
    ja nikad nisam poljubila nekog ciji se profil uklapa u navedenu sliku....
    Nikada ne znamo kada ce se nesto nepredvidjeno desiti,makar ga poznavali kao mirnog i stalozenog koji stvari resava uglavnom dijalogom...

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    bozzemesachuvajisakloni

    znachi ne bi NIKAD, no samo pred mamom?!....
    A,sta ne bi NIKAD...nije jasno...

    Citat zvjerkica kaže: Pogledaj poruku

    P.S. Ne kontam ovo s mamom, al ako se vec desi, nadam se da bi imala bar ona toliko soli u glavi, pa mu opalila samarcinu ko nikad .
    Ko zna .ko bi kome opalio ..cesto zna i mama da dobije,ako se pobuni.(ili da se skloni da bi ''ovaj''odradio svoje...)..

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    E onda kad zaspi tarabu bi odvalila pa udri

    I ko zna mozda bi mu bilo zadnje sto je uradio
    To znaci da bi oprostila i vratila se sa njim (sacekala da zaspi...pa onda...)

    Nasilno ponasanje prema slabijem polu je izraz nemoci onih koji mu pribegavaju usled nemogicnosti da konfliktne situacije resavaju mirnim putem i izbore se sa njima na pravi i jedino pozeljan nacin,a verovatno nauceni jos od malena na agresiju , ..u svojim porodicama ...

    Majka je u celoj stvari posebna prica i tu je zelja da se ispadne ''veliki sin'',''pravo musko''...a i ''pozitivan stimulans''onim slabicima ,koji misle da je danas sve dozvoljeno...
    Samar je tek ''mala boca''..blagi ujed nekog komarca...Mi danas svakodnevno mozemo ispratiti pretucene ljude..uglavnom zene ...(razbijenih glava...modrica i udaraca po celom telu...i od muzeva ...ali i od drugih u porodici...)

    Zna se da je batinanje,nazalost postalo sve prihvatljiviji oblik ponasanja u resavanju problema... i sve cesce se o tome prica ,kao o neminovnosti savremenih stremljenja i komunikacije medju ljudima.....ali zato je covek sve bolesniji......
    Poruku je izmenio dankaBg, 05.05.2010 u 01:27
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  3. #18

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Naravoucenije...traziti momka bez majkU.
    Manje su ti sanse da popijes batine
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Pravo rešenje je traženje "momka" bez ruku.
    Jes' degute, but.. tada su ti šanse da popiješ batine jednake nuli !!!







    sorry ... dok ne popijem prvu jutarnju "mašta" mi je nekako.. morbidna

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #20

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku




    zezam se...
    scena mi je skroz SF.. ono vanzemaljci.. kosmički brodovi.. invazije


    taman pomislim - iz kvantiteta mora da se rodi neki kvalitet... kad ono yok....
    & underpaid......

  6. #21

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Pravo rešenje je traženje "momka" bez ruku.
    Jes' degute, but.. tada su ti šanse da popiješ batine jednake nuli !!!







    sorry ... dok ne popijem prvu jutarnju "mašta" mi je nekako.. morbidna
    Volim morbidne šale, Glišo nemoj da piješ kafu!

    Elem da se i ja nadovežem na temu...paaaa verovatno bih zakrvavila i .....zabila mu nokte u vrat i ....zubima otkinula grkljan. Surovo.........ma neee....

  7. #22

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Pa... Kad bi mi udario samar ja bih verovatno pala u nesvest.
    Mislim bukvalno
    Ja sam mojih u pokusaju 50kg
    I on sa bem ti musko bez 100kg
    Ja ne mogu da zamislim takvu situaciju, isto tako ne mogu ni svoju reakciju
    Al ne bi bila lepa za gledati, to sam sigurna
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #23

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    a'propo onog morfovog zapazzanja- malopredjashnja scena u ideji:

    ...stojimo za kasom, malo poduzzi red i ja, ispred bake i deke s kolicima i 5 artikala..... deka je prvo kod povrcha komandovao koja che glavica kupusa da se izabere.... pa je posle komandovao kojim che redom artikli iz korpe da se stavljaju na traku, pa onda je preko kolica dobacivao baki kojim che redom da ih stavlja u kesu... ta je navigacija bila najdramatichnija - "prvo kupus.... ne nemoj meso sad, stavi prvo jogurt...evo ti sad konzerve...". baka je prvo uchestvovala u spiki... tamo oko kupusa i oko istovara, al je kod slaganja u kese stisla usne i tendenciozno gledala mimo deke i mimo kasirke....

    ... onda je malo potrajalo dok je deka sav vazzan izvadio pare iz dzepa da plati hiljadudvestapedeset dinara... pa dok je nasho sitno sedamdeset... (baka josh uvek nije spakovala robu)... pa su se kasirka i deka raskusurali pa je deka slobodno mogao da nastavi sa nagvazzdanjem oko toga kako baka ne ume da otvori kesu (slepio se otvor)...

    maski:"chiko trebali ste vi da uzmete da pakujete kad ste tako odlichno organizovani..."

    deka (okreche se s osmehom preko celog lica i s izrazom u ochima koji je govorio kako je srechan shto je nash'o s kim che baku da ismeva):"jeste, trebao sam..."

    maski:" ajde pomerajte ta kolica napred. umesto shto ste je smorili ko lav bolje da ste uzeli da joj pomognete..."

    deka u shoku!

    baka:" idi ti kuchi pa se s muzzem svadjaj, znash... shta si ga tu napala!!!"

    maski: " "

    ostatak reda: " "
    & underpaid......

  9. #24

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Ako bi mene moj išao ikada da udari (a da prije toga ja njega nisam niti pipnula) to bi mu bilo zadnje.

    Budući da moj nema majku (nažalost, nisam pokojnu svekrvu nikada niti upoznala) tada ću se staviti u tu situaciju.. Kako bih u tom slučaju reagirala kada bi me moj udario u prisustvu njegove mame? A koliko je to drugačije od onog prvog slučaja gdje nema mame?

    Nema razlike. Udarac je udarac. Treća strana, ukoliko na glas ne navija 'Udari ju, udari ju' nema veze sa time. Treća strana je.. 'Slučajni prolaznik'. Ali, ako ta treća strana ne bi reagirala da zaštiti slabijeg, tada je i ona prekrižena.

    Nadam se da sam shvatila bit teme.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #25

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    Nadam se da sam shvatila bit teme.
    nije strashno i ako nisi .... osnovachemo grupu na fejsu
    & underpaid......

  11. #26

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku



    To znaci da bi oprostila i vratila se sa njim (sacekala da zaspi...pa onda...)

    .
    A gde bi se vratila? Ko pricao o bilo kom vracanju?
    Nisi me razumelaSala mala da bi cekala da zaspi
    Uzvratila bi sigurno.
    I the end.

    E sad nisam se bavila psihoanalizom muskaraca koji maltretiraju svoje partnerke.
    Mislim da muskarci koji komuniciraju na takav nacin ima Zilion razloga sto batinaju zene.
    Vaspitanje,nedostatak majcine ljubavi,zelja za dominacijom,ljubomora....

    A mislim da to nije tema.
    Tema je sta bi uradili kad bi popili samar.
    Poruku je izmenio lado, 05.05.2010 u 10:15
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #27

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Pre nekog vremena pozove mene drugarice devojke mog bivseg.
    Koju znam na zdravo-zdravo, a tu devojku ne poznajem uopste.
    Ne znam ja sta ona hoce od mene, a razgovor ide sve nekako bezvezno i cekam da se dodje do teme.
    Elem, nesto malo pre toga smo se bivsi i ja sreli u gradu, malo popricali, razmenili par fora, malo se smejali i svako svojim putem. On bio sa devojkom. Nisam ni znala, a nisam je ni primetila. Nije je predstavio, nije pomenuo, a neka devojka je stajala iza njega. I mogla je da bude bilo koja.
    I saznam iz ovog poziva da je taj nas susret posle izazvao svadju jer je ona nesto pitala vezano za mene. Ne znam sta i ne znam kojim je tokom isla svadja, uglavnom on njoj udari samar. Ja u soku. ON? Nemoguce.
    I sad mene zove njena drugarica da pita kako se on ponasao prema meni. Ja cutim. Zanemela sam.
    Kad sam se sabrala, pitam je dal je ta devojka jos sa njim, posle samara, ova mi kaze da jeste.
    - Onda nije vazno kakav je bio prema meni. Ako kazem da je i mene mlatio, njoj ce biti lakse, ali ce i dalje morati da bude ponizna i da stoji dva koraka iza. A ako kazem da je prema meni bio super, nju ce to upropastiti. U svakom slucaju ona ce preci preko toga. I ostati sa njim. Pozdravi drugaricu

    Bila sam, blago receno sokirana.
    I potezom njene drugarice, koji verovatno nije bio samoinicijativan vec njihov zajednicki
    I same te devojke sto je tako..... bljak
    A tek on!

    O da, ima luda kolko volis....samo nek se manu moje glave

    Eto, ima ko trpi... i trazi razloge za pravdanje na sve strane...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #28

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..


    Ne volem batine, batinanje.. ni batinaše (samo da se zna) .. i nisam za demonstriranje sile (nečiste)

    but
    ima tu i neka druga strana "medalje".. zapravo batinaške "motke"

    Činjenica je da ima raznih budaletina.. kako muškaraca tako i žena.
    Tako ima i onih (kako muškaraca tako i žena) koji.. kao da vape za nokautom,
    prosto sami "traže".
    Deluje neverovatno, ali je istinito kunem se.. uStava mi

    No, pustimo sada muškarce koji "traže" batine.. zadržimo se kod žena.

    Za čoveka, koga pamtim kao nekog ko se prema meni odnosio kao prema najmanjoj pahuljici na svetu.. na njegovom dlanu
    čuh.. svojoj suprruZi je lomio vilicE, neke pršljene i rebra više puta.. pre no što je postala ex.
    Rekoh - On!? Ma kakvi! Nikada!
    Nisam mogla u to da poverujem.


    .. sve dok je nisam upoznala.
    Ta pojava jednostavno "moli" da je lomiš.. naročito kad progovori,
    te tako i sama poželeh .. čak se i osvrnuh oko sebe, da vidim čime da je mlatnem..
    malo bi joj bila samo "čelična pesnica" i u pogana vilica žešća kolenica


    tako da

    ozbiljno vam kažem

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #29

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Ispricacu vam jednu pricicu, ovo je moja familijarna pricica.........redovno je prepricavamo na porodicnim okupljanjima...
    Elem moja tetka, sto i neka kilica, lemala je mog tecu cim zine.......... te nije dobro reko, te nije dobro seo, te nije dobro jeo i tako to....trajalo je to tako u nedogled, zezala je tecu cela familija....E moj M. bije te R. teca je sve to stoicki podnodsio, do jedne prilike kad je verovatno casa prelila.....zgrabio pikslu, moj mali teca i roknuo tetku u glavu
    Od tada je druga pesma, proslo je od tada tridesetak godina, zajedno su , zive u velikoj ljubavi i niko nikog vise nije tukao.....

    Znam da to nije bas ova tema , ali sam zelela da vam je ispricam....

    Moj otac je tukao moju majku, ceo zivot. Tek posle dvadeset god. braka ona je skupila snage i ostavila ga........

    Mislim da bi mom dragom to bilo poslednje sto bi uradio, bila ili ne tu njegova mama........
    Poruku je izmenio Зорица, 05.05.2010 u 11:16

  15. #30

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat dankaBg kaže: Pogledaj poruku
    Ima veze...vecina sinova je drugacija pred majkama...zelja da se pokaze moc(a..zapravo reprezentuje slabost...) ko je glavni baja u braku...
    meni je to malo neverovatno - samo zato sto imamo razlicite stavove u vezi necega ili eto posvadjamo se (iako nikad se nisam svadjala pred bilo kim, najmanje u prisustvu mojih ili njegovih roditelja) iz cista mira on meni lupi samar.
    Ko je jednom nasilnik, uvek je nasilnik. I taj nece cekati trenutak da me osamari, tek da bi majci pokazao "ko je glavni baja u braku".

    Te stvari mogu se primetiti jos na pocetku veze, pre braka. E sad ako sam vec resila da ga trpim takvog - da me osamari kad god se posvadjamo - onda ne bi me iznenadio taj postupak i sigurno bih cutala.

    A nasilnika pored sebe ne zelim i hvala Bogu nemam ga.

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Sala mala da bi cekala da zaspi
    Uzvratila bi sigurno.
    I the end.
    Lado nasmejala si me od srca.
    Setila sam se jednog slicnog razgovora koji se vodio u nasem drustvu i kaze drugarica:
    - Ako me udari, cekam da zaspi, pa onda sekirce...
    - Da, ali pazi da je sekrice sa kratkom drskom. Za svaki slucaj da ne promasis - zeza je njen muz.
    Poruku je izmenio Bombica, 05.05.2010 u 13:31


Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Debela i onda...?
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •