Velimir Ilic - Strana 9
Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #121

    Odgovor: Velimir Ilic

    Pravda ZA DEJANA!!!
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 07.02.2010 u 18:30 Razlog: All Caps nije dozvoljen
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #122

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ilić kao kolateralna šteta

    Ko je sve Dejan Stojadinović?


    Velimir Ilić je pušten na kućno lečenje uz nadzor lekarske ekipe. Narandže, jafa keksi, jaki sedativi, pilule za spavanje...sve to uredno je poslagano pored noćne lampe lidera Nove Srbije. Televizor je iznet is sobe kako se pacijent ne bi dodatno uznemiravao, a noću, bez obzira na sedative Ilić se okreće, prevrće, muči ga što napadača nije bar jednom zavatio, onako kako on zna. Brine se da njegovo vreme nije prošlo pa ga danas svaki mulac na ulici može potkačiti, saplesti i da će uvek pasti na jednu te istu ranu na glavi, onu gde je imao "operaciju na mozgu".

    Noćna mora Velimira Velje Ilića. Ali, pustimo medicinsku ekipu, predvođenu psihijatrom Jovanom Marićem da se pobrinu za to. Pacijenta valja ne uznemiravati.

    Who the fuck is Dejan Stojadinović? Ovo pitanje se postavljalo često od trenutka kada je ustanovljeno da je upravo on bio taj koji je nasred Knez Mihajlove nasrnuo na onemoćalog Ilića.

    Dejan Stojadinović živi u selu Azanja kod Smederevske Palanke. Kako navode mediji policija je odranije tragala za njim zbog nasilničkog ponašanja, a tereti ga i za pet razbojništava i izbegavanje služenja vojnog roka. Nepotvrđene informacije govore i da je Stojadinović u policiji izjavio da je šetao Knez Mihailovom ulicom i da se slučajno zatekao na stranačkom skupu Nove Srbije, kao i da ni sam ne zna zbog čega je napao Ilića.

    Vredni novinarski istraživači su međutim pronašli fejsbuk stranu Dejana Stojadinovića na kojoj je najavljivao napad, istina ne na onemoćalog Ilića.

    Neko će da padne mrtav. Mene 20 godina maltretiraju policija, tužilaštvo, vojska. Više ne može da se živi od ubica i zato će neko da pogine. A ko... čuće se. Otkriveno je i da je pola sata pre ovog statusa Stojadinović zapisao: Ja sam danas bio u Trećoj upravi beogradske policije. Smrada Borisa Tadića treba ubiti po viđenju. Znači, čim ga vidite. pucajte".

    Neumorno oko istraživača otkrilo je i varnicu ljubavi i to prema Biljani Srbljanović, ali i primetno poštovanje prema Vladimiru Bebi Popoviću, i ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću, čiji lik ima istetoviran na ramenu.

    Fejsbukeri su reagovali su munjevito pa je tako otvoreno već pet grupa vezanih za ovaj događaj. Najmnogobrojniji je fan klub Dejana Stojadinovića, čoveka koji je prebio Velju Ilića i koji već broji više 6.000 članova.

    Odbor za bezbednost Skupštine Srbije će u utorak raspravljati o ovom slučaju i o sigurnosti poslanika. Boris Tadić je već zabranio fotografisanje zgrade predsedništva, još malo pa će zabraniti i prilazak istoj, Velimir Ilić će svoju sigurnost obezbediti sa pucaljkom na koju se pozivao nakon napada, a ostali...

    Najbolje bi bilo da im se obezbedi stalna pratnja, naoružana naravno. Za 250 poslanika, uposliti po dva čuvara to je barem 500 novih zaposlenih, a nije da im neće trebati.

    Dejana Stojadinovića će biti još i toga su poslanici i ministri svesni. Njegov atak na Ilića samo budala poput onih koje su okružili čačanskog siledžiju, bilo to na licu mesta, ili deklarativno saopštenjima u kojima traže da se otkriju pravi razlozi napada, može da shvati kao zaveru.

    Kome bi takav napad uopšte mogao da koristi? Stoga, napad na Ilića nije ništa drugo do krik čoveka kakvih je prepun Beograd, ali i Srbija, u čijem definisanju su učestvovale sve gariture vlasti jer, kao što je rekao sam Stojadinović Svi ste vi ista banda.

    IZVOR
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #123

    Odgovor: Velimir Ilic

    Inače, Azanja je selo do mojega...mislim, graničimo se...

    evo nekih razmišljanja nas kusačana o azanjcima (nadam se da nije offtopic, čisto da shvatite o kakvim se ljudima radi):

    nije auto, to je fića, nije čovek, to je azanjac

    kad se najviše azanjaca podavilo? kad su gurali podmornicu da upali

    kad je najviše azanjaca izginulo? kad su im uveli struju, ljubili žicu

    jure kusadački lovci zeca, on dolazi do rečice koja deli Kusadak od azanje, okreće se prema lovcima i kaže: pucajte! ja u Azanju ne idem ni mrtav!

    i kao šlag na torti:

    rešio Spilberg da snimi Godzilu 2. Kompjuterskim putem ustanovi da je najbolja destinacija za to Azanja. I šta sad, doveli Godzilu i ostavili je azanjcima na čuvanje dok se ne vrate sa ostalom opremom. Azanjci, naviknuti da hrane krave, davali Godzili azanjsko seno i Godzila otegne papke. Stiven popizdeo. Međutim, njegov majstor za specijalne efekte mu kaže: brate Stivene, nemaš frke, daj da uzmemo jednog azanjca koji će trčati ulicom, a ja ću kasnije kompjuterskom animacijom da od njega napravim Godzilu. Nađu azanjca i objasne mu šta treba da radi: da trči ulicom i maše rukama. Krenu sa probnim snimanjem, azanjac istrči na ulicu i počne da viče iz sveg glasa:

    SVE ĆU DA VE POJEEEEEEM!!!




    I eto, Stojadinović i Velja bi, u stvari, mogli da budu ortaci po mentalnom sklopu...

  4. #124

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ma lepo je reko Velja....takve idiJote ne treba zaliti...njih treba pobiti...a da neki kazhu osudjen na 10 godina...pa malo mu je to...treba josh jedno 30 minimum......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #125

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ma lepo je reko Velja....takve idiJote ne treba zaliti...njih treba pobiti...a da neki kazhu osudjen na 10 godina...pa malo mu je to...treba josh jedno 30 minimum......
    Izvini devojĆice, ti li beše ona što brani klinca idiJota koji je gurao čoveku baklju u usta?

    Kakve li kontradiktornosti, c, c, c...



  6. #126

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Izvini devojĆice, ti li beše ona što brani klinca idiJota koji je gurao čoveku baklju u usta?

    Kakve li kontradiktornosti, c, c, c...


    Znala sam da tje te da se upecate...ovo je bilo chisto lupanje...samo da vidim kako cete da odreagujete...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #127

    Odgovor: Velimir Ilic

    Nešto mi govori da ne bi bilo zgoreg da fotelju ministra za infrastrukturu ispitaju rašljari, feng-šujisti, bionergetičari i sl.

    Ranije gledali Velju i novinara, ovih dana Mrku.

    A možda je to u opisu posla dotičnog ministarstva!?

  8. #128

    Odgovor: Velimir Ilic

    Kako je lepo rekao .
    Zaboravio je dodati da batina ima dva kraja!

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #129

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Dejana Stojadinovića će biti još i toga su poslanici i ministri svesni. Njegov atak na Ilića samo budala poput onih koje su okružili čačanskog siledžiju, bilo to na licu mesta, ili deklarativno saopštenjima u kojima traže da se otkriju pravi razlozi napada, može da shvati kao zaveru.

    Kome bi takav napad uopšte mogao da koristi? Stoga, napad na Ilića nije ništa drugo do krik čoveka kakvih je prepun Beograd, ali i Srbija, u čijem definisanju su učestvovale sve gariture vlasti jer, kao što je rekao sam Stojadinović Svi ste vi ista banda.

    IZVOR
    Шта друго очекивати од еНовина Оно, ето, шта ћеш, ударило га мало, народ сит свега.

    Канда нису тако причали кад су педери добили мало батина од људи каквих су препуни Београд и Србија, у чијем дефинисању су учествовале све гарнитуре власти у Србији а и у Европи које се убише од одбране педера.

    И навијачи су били опасан проблем.

    А Брис Татон.

    Али ево, мало ударило Вељу... мислим, разумимо човека... па није Веља педер па да буде скандал кад га неко удари.

    Сутра кад ударе неког од "његових", овај новинар нек се сети шта је писао о Вељи.

    Ви правдате кад туку "наше", шта ми да мислимо о томе кад туку ваше? А богами, и о вама.

    А и ова власт, сви ћемо да се згражавамо над Вељиним понашањем... а они који поткрадају, уништавају и тајкунма продају Србију, е они су лепо васпитани. То је битно.

    ŽELJKO CVIJANOVIĆ - RAT ZA IZGUBLJENE STVAR
    Šta bi bilo da to nije bio Velja?

    Hajde da vidimo šta bi se, na primer, dogodilo da to nije bio Velja:

    1 Bar nedelju dana u Srbiji ne bi bilo druge teme, niko ne bi znao da je prošla recesija i da se jedino ne zna šta će biti pre: ili ćemo ući u Evropu, ili ćemo izaći iz krize. Ovako, srećom, sve znamo.

    2 Da to nije bio Velja, sve nevladine organizacije izašle bi u centar grada, zapalile bi sveće i poslale u svet vest kako u Beogradu postoji celih 50 pristojnih ljudi, čak troje više nego prošli put.

    3 Da ono nije bio Velja, siledžija bi na ruci sigurno imao tetoviranog Koštunicu, i to onog s Kosova sa "kalašnjikovom" u rukama, zbog čega bi neki mediji principijelno zahtevali da bude saslušan. Ne siledžija, već Koštunica.

    4 Policija bi morala da izda saopštenje i ponudi odgovore: otkad siledžija voli Voju, da li je ljubav platonska ili tu ima još nešto, kada ga je tetovirao i gde. Odeljenje za ubistva beogradskog SUP moralo bi da odgovori na najvažnije pitanje: da li je Voja lično pozirao tokom tetoviranja ili je sve obavljeno na drugi način.

    5 Samo da nije udaren Velja, NUNS bi od javnog tužioca zahtevao da budu zabranjene sve novine koje nisu pokazale dovoljno solidarnosti sa žrtvom. Takođe bi se zahtevalo da budu razotkriveni i pohapšeni svi koji su na internet blogovima napisali da tome što nije Velja i trebaju batine.

    6 Sinod SPC morao bi da se izjasni da li je siledžija kršten, kada i gde, da li je sveštenik koji je obavio krštenje kasnije napredovao u službi. I, naravno, da li je pre napada bio u crkvi i koji je od episkopa blagoslovio njegovu akciju.

    7Da ono nije bio Velja, ambasador Teral bi pozvao srpsku vladu da se odupre nasilju, da preduzme sve mere i da ga obaveste šta su uradili.

    8 Da nije bio Velja, Boris bi ga pozvao na kafu i pokazao mu bolje lice Srbije.

    9 Da batine nije dobio Velja, Đilas mu baš ne bi dao ulicu, ali bi se gradska vlada ponudila da plati troškove lečenja i onu kafu s Borisom.

    10 Samo da to nije bio Velja, novinari istraživači s B92 već bi nekako saznali za koga napadač navija. Ne dao bog Duletu Vujoševiću da se pokaže da je to Partizan.

    11 Da nisu tukli Velju, već nekog drugog, bio bi to nastavak nasilja iz 90-ih. Ovako, bio je to samo jedan vaspitni kroše, od kojeg nikome neće biti gore nego što jeste.

    12 Dačić bi morao da kaže da je u Srebrenici ipak bio genocid jer, dok on cepidlači oko formulacije za rezoluciju, srebreničke ubice mu prebijaju ljude na ulici.

    13 Da to nije bio Velja, Vuk Jeremić bi na svim svojim sastancima po inostranstvu znao šta ga čeka kao prvo pitanje. I šta god da je njegov odgovor, zaključak bi bio: "Eh, bar da je bio Velja."

    Ako su vas od ovoga prošli žmarci, nadam se da razumete koliko je Srbija imala sreće što je batine dobio Velja Ilić, a ne neko drugi. Jer, kad neko dobije batine, to je strašno, ali kad ih dobije Velja, to nekako stabilizuje Srbiju, smiri njene strasti i približi je i konsenzusu i Evropi. Zato, kad vam dođe da se tučete, ne tucite se na ulici, ne prebijajte decu, nego budite korisni i tucite Velju. Jer, kad tuku Velju, on je to sam tražio svojim ponašanjem i načinom života, što je negde ravno ingenioznoj odbrani ovdašnjih advokata da je žrtva sama provocirala silovanje jer se siledžiji ispred nosa muvala u miniću i mrežastim čarapama. Kad tučete Velju, to vam je ravno borbi protiv nasilja. Jasno?

    Nadam se da razumete koliko je Srbija imala sreće što je batine dobio Velja Ilić, a ne neko drugi. Jer, kad neko dobije batine, to je strašno, ali kad ih dobije Velja, to nekako stabilizuje Srbiju, smiri njene strasti i približi je i konsenzusu i Evropi
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #130

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта друго очекивати од еНовина Оно, ето, шта ћеш, ударило га мало, народ сит свега.

    Канда нису тако причали кад су педери добили мало батина од људи каквих су препуни Београд и Србија, у чијем дефинисању су учествовале све гарнитуре власти у Србији а и у Европи које се убише од одбране педера.

    И навијачи су били опасан проблем.

    А Брис Татон.

    Али ево, мало ударило Вељу... мислим, разумимо човека... па није Веља педер па да буде скандал кад га неко удари.

    Сутра кад ударе неког од "његових", овај новинар нек се сети шта је писао о Вељи.

    Ви правдате кад туку "наше", шта ми да мислимо о томе кад туку ваше? А богами, и о вама.

    А и ова власт, сви ћемо да се згражавамо над Вељиним понашањем... а они који поткрадају, уништавају и тајкунма продају Србију, е они су лепо васпитани. То је битно.
    Sto se mene tice moji nisu nijedni..

    Ovo sto se desilo uopste nije lepo i sumnjam da iko normalan moze da likuje kada se cushke dele po ulici bilo kome..
    Kao i u zivotu i u ovom slucaju coveku dodje zhalije kada cusku popije peder ili bilo ko drugi miran ko curica nego kada je dobije neko ko je i sam sklon da je da itakodalje..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #131

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Sto se mene tice moji nisu nijedni..

    Ovo sto se desilo uopste nije lepo i sumnjam da iko normalan moze da likuje kada se cushke dele po ulici bilo kome..
    Kao i u zivotu i u ovom slucaju coveku dodje zhalije kada cusku popije peder ili bilo ko drugi miran ko curica nego kada je dobije neko ko je i sam sklon da je da itakodalje..
    Obrati pažnju na komentare na Fejsbuku, a ima "normalnih" komentara i ovde.
    I to upravo od normalnih europejaca i boraca za ljudska prava.

    A moram da primetim i nedovršenost tvoje poslednje rečenice. Sklon sam i da se složim sa njom, ali samo ako se dopuni rečima: "... kada pravi pizdarije.". U svakom drugom slučaju ćuškanje mi je odvratno, bez obzira na subjekte i objekte.
    Poruku je izmenio AdrijanKronauer, 11.02.2010 u 09:05

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  12. #132

    Odgovor: Velimir Ilic

    Šta reći o "cenjenom" Velji Iliću, poznatom po bahatom ponašanju kada novinarima kaže, u smislu, da je šteta što pri napadu na njega, nije imao pištolj koji je, naravno, registrovan. Šta to znači? Upotrebio bi ga 'ladno, i još bi to bilo opravdano? Prosto da se zapita čovek ko je ovde lud?
    Prvi utisak uvek vara

  13. #133

    Odgovor: Velimir Ilic

    Napad na suverenitet i integritet gospodina Velimira Ilica (iz miloste zvanog Velja) je krajnje nehuman i anticivilizacijski cin koji zasluzuje svaku osudu. I vise puta..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #134

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    A moram da primetim i nedovršenost tvoje poslednje rečenice. Sklon sam i da se složim sa njom, ali samo ako se dopuni rečima: "... kada pravi pizdarije.". U svakom drugom slučaju ćuškanje mi je odvratno, bez obzira na subjekte i objekte.
    Naravno.
    A pitanje sta su kome pizdarije bi moglo da nas odvede u opet neka neslagajuca prostranstva, tako da zakljucimo ovde da su oba aktera price pizdarijama sklona.
    Velju cenim taman toliko da mu pozelim da "ga moje ochi vishe nikad ne vide" ni u politici niti igde ali danas smo ovde da osudimo cushkanje...

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Obrati pažnju na komentare na Fejsbuku, a ima "normalnih" komentara i ovde.
    I to upravo od normalnih europejaca i boraca za ljudska prava.
    U vezi ovog.. Teofil je danas danas rekao bolje i lepse nego sto cu ja znati kad porastem :

    Na trećoj strani, već je registrovan brzo rastući fenomen sajber-lešinara koji su se okupili na famoznom Fejsbuku, pa sada slave tipa koji je nokautirao Ilića; ima ih već više hiljada, i stalno im se pridružuju novi, valjda po onoj matrici po kojoj i najgora funjara naposletku priđe da zacipelari ležećeg, kad se uveri da je ovaj tako temeljito sređen da se neće brzo pridići. Iskreno da vam kažem, nespokojan sam pri pomisli da tu negde, u blizini, obitavaju hiljade i hiljade sociopata koji se vesele tome što je neko (potpuno je svejedno ko) dobio batine, a da nije činio ništa osim što je negde stajao i nešto govorio onima koji su hteli da ga slušaju. Istina, u ogromnoj većini, to nisu ljudi koji bi se organizovali u nekakve ulične bande za prebijanje onih koji im se ne dopadaju. Ne, radi se mahom o malograđanskim miševima, kukavicama i mizerijama koje su, otkad im je interneta, uplovile u zvezdano razdoblje svojih frustratskih života, jer sada mogu da se baškare kod kuće, u papučama, zaštićeni čadorom ili burkom anonimnosti, i da iz te busije rade šta god žele kome god žele, pa tako i da organizuju fan-klubove čoveka koji je, eto, postao poznat jedino po tome što je nekog drugog čoveka tresnuo u glavu.

    Decembra devetsto osamdesete, kada je onaj smušeni degenerik ubio Džona Lenona, još nije bilo interneta barem u današnjem smislu reči pa je zato jadničak nekako ostao prilično usamljen i prezren u svom zločinu. Danas bi, stojim vam dobar, istog trena dobio brojno sajber-sledbeništvo, verovatno pretežno sastavljeno od kobnom greškom nesrećnih majki nepobačenih morončića ubeđenih da je to baš "dobra fora". Naravno, bilo bi besmisleno reći da internet, tj. "fejsbuci" i slični sajber-pisoari i kenjoari "kvare" ljude: ne, oni samo omogućuju beskrajno lakšu distribuciju kvarnosti. Naprosto, nema tog dubokog psihopatološkog ili sociopatskog poremećaja koji danas ne možeš da medijski osvestiš i radosno podeliš s drugima, sebi sličnima ili još gorima, pa da onda lepo razmenjujete iskustva i dohranjujete jedni druge. Tako nestaje i onaj, kakav-takav, faktor stida koji bi ponekog prokletog budalaša ranije možda i zaustavio u verbalnom ili fizičkom zločinjenju, jer bi ovaj, u svojoj izolovanosti, možda ipak krajičkom mozgovne kaše posumnjao u sebe, pomislio da je sam u tome što misli i što čini, i da to nekako možda ipak nije u redu. Danas su, međutim, idioti svih zamislivih vrsta veselo umreženi, oni su delovi jebenih "web zajednica", i to im daje dragoceno samopouzdanje. Dakle, možda bi mogao, nekim minornim preostatkom sopstvene ljudskosti, da pomisliš da ima nečega sramnog u zluradosti nad nasiljem, ali kada vidiš da tu zluradost javno i ponosno ispoljavaju i hiljade drugih (tebi, doduše, nepoznatih, ali zasigurno divnih stvorenja koja se tek iz puke skromnosti kriju iza retardiranih nadimaka), zaključićeš da je to, majka mu stara, ipak nešto u najmanju ruku prihvatljivo. Zapravo, preporučljivo. Štaviše: obavezno, ako držiš do sebe. Dakle, nešto kao ona stara dosetka da su govna garant dobra za jelo, jer nije moguće da milijarde muva greše.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #135

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Sto se mene tice moji nisu nijedni..
    Ал случајно ти се свиђају текстови углавном на еНовинама

    Како би се рекло у оном старом вицу, лажеш Радивоје, масни су ти зуби

    Ovo sto se desilo uopste nije lepo i sumnjam da iko normalan moze da likuje kada se cushke dele po ulici bilo kome..
    Kao i u zivotu i u ovom slucaju coveku dodje zhalije kada cusku popije peder ili bilo ko drugi miran ko curica nego kada je dobije neko ko je i sam sklon da je da itakodalje..
    Није баш ни тај педер седио код куће и мирно грицкао поштено зарађену саламу и трунке од шунке, но добро.

    Сви ми мислимо да је симпатично кад неко попије батине, да је неком свакако одавно требало је*ат нану нанину, срећа па се неко сетио да то уради... шта год причали.

    Али кад се страсти смире, сложићемо се да то бар генерално није начин за поступање с људима. Али кад неко крене да рационализује такве ствари, зато јер је ударен неко од "њиових"... то је већ мало тежа љигавштина. Па тако и овај твој цитирани аутор.

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Šta reći o "cenjenom" Velji Iliću, poznatom po bahatom ponašanju kada novinarima kaže, u smislu, da je šteta što pri napadu na njega, nije imao pištolj koji je, naravno, registrovan. Šta to znači? Upotrebio bi ga 'ladno, i još bi to bilo opravdano? Prosto da se zapita čovek ko je ovde lud?
    Човек држи до свог интегритета и бранио би га.

    Одличан Теофилов текст, не могу да верујем... бар овај цитат, морам да прочитам цео да нађем где је квака. Занимљиву појаву је анализирао, имали смо овде тему Сајбер умоболница, покренула моја малнекост

    Не постоји ли мала дискрепанција између Богољубовог текста и овог који си први цитирала?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •