Velimir Ilic - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 166

Tema: Velimir Ilic

  1. #76

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ne zamerite što vas prekidam u pokušaju uspostavljanja potpunog međusobnog razumevanja, ali bih da kažem i ja dve reči.
    Velimir Ilić je reprezentativni uzorak neotesanih i primitivnih koji bi da vladaju, a ne umeju, pa ni uz novodobijenu potvrdu da je postojanje mozga medicinski dokazano, ipak.

    Velimir, ne Velja.
    Tomislav, ne Toma.
    Meni bar.

    Jeljcin? Ko? Bokica Ma ne... samo zaista vrlo obrazovan čovek koji nije naviknut na takvo okruženje i mislim da je u pogrešnom trenutku na pravom mestu, nikako ne obratno.

    Većina nas se pogubi samo gledajući tv prenose i govore onih sa kojima treba da radi da nam u Srbiji bude bolje i da nas se ne stidi kao što se mi stidimo nje gledajući ih što lude, što zbunjene. Neobaveštene, srećom, ne gledamo. Mačja posla (kašalj, kako god).

  2. #77

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Velimir, ne Velja.
    Tomislav, ne Toma.
    Meni bar.

    Jeljcin? Ko? Bokica Ma ne... samo zaista vrlo obrazovan čovek koji nije naviknut na takvo okruženje i mislim da je u pogrešnom trenutku na pravom mestu, nikako ne obratno.

    Većina nas se pogubi samo gledajući tv prenose i govore onih sa kojima treba da radi da nam u Srbiji bude bolje i da nas se ne stidi kao što se mi stidimo nje gledajući ih što lude, što zbunjene. Neobaveštene, srećom, ne gledamo. Mačja posla (kašalj, kako god).
    Bokica,to neka riba ili misliš na onog našeg ''dobrog'' Predsednika Tadića?

    Što se njega tiče,uvek je pogrešno vreme da on bude na ''pravom mestu'',ili bilo ko sličan njemu...ili ne,koče ga meni slični koji su protiv toga da on prizna nezavisnost kosova pa da dobije članstvo u istoj ekspresno...ne,sa njim možemo napred samo ako se odreknemo južne pokraine ili je podelimo sa aljbancima što u nijednom trenutku ne sme da mu padne na pamet kao Predsedniku,a ne još da pravi na budale ljude nemogućim obećanjima i da ih podržava u njihovoj integraciji u svetske monetarne fondove kao nezavisne od Srbije...ne,kao Predsedniku Srbije takva stvar na pamet ne sme da mu padne u nijednom trenutku pod nikakvim uslovima...

    Da ne pričamo o sastavu ove Cvetkovićeve nazovi vlade,skupili dinosauruse,dali SPS-u ministarska mesta(alo BRE)...i to sve samo da bi se održali na vlasti,a o lopovima ni reči,eventualno ove Dinkićeve hapse,Ponoš avanzovo,Šutanovac ministar i dalje,Vuk Jeremić mora da demantuje predsednika

    Ne,bitno je da je jedan tamo Velja Ilić se poturio kao dobro žrtveno jagnje,pa ćemo da skrenemo priču...ili možemo malo da se divimo i veličamo Obamu koji je rekao da će isti ljudi i dalje u SAD-u kroiti politiku prema Srbiji(u administraciji ostali isti koji treba da nam donesu nešto dobro?)

    Da ne pričamo o slikama iz Novog Pazara i divljanju po ulicama(nego je l' znaš možda nekoga ko je bio u kasarni tamo,da ti se pohvali kako je to lep kazamat za Srbe,a ne kasarna?),ali njih ne treba kazniti i osuditi,poslaćemo policajca da u civilu snima navijače na tribini,pa ćemo ga prodati,prepustiti rulji da ga zgovna i onda ćemo lepo da za sve optužimo navijače,pljunućemo na Sud Srbije presudom i na kraju ćemo upirati prstom oni su krivi(a sad što smo mogli da je postojala volja da ga izvučemo u svakom trenutku-nikom ništa...)
    Da sad još ajmo komentare o glupim navijačima,satanizujmo ih,a sve sa ciljem da se izbegne pitanje ko je u stvari sve to tako lepo organizovao i zašto,da ne bi pitali ko je pucao gumenim metcima na 2m razdaljine ljudima u lica na drugim mestima,ko je naredio sabijanje mase na košarkaškoj utakmici i prouzrokovao povrede ljudi koji su pali(ograda nije izdržala)
    Da ne pominjem što tamo ima i žena i dece,ali naša dika od policije o tome valjda ne razmišlja(tačnije oni što im izdaju naređenja)...da,ajmo u teror i represiju,satanizujmo grupe ljudi,iskoristimo sve moguće da skrenemo pažnju sa naših učinaka...

    I moram da priznam,sviđalo mi se ono da pitamo međunarodni sud o statusu Kosova i Metohije,ali sad se iskreno brinem već da je i to samo još jedan potez u nizu da se zamažu oči...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 15.02.2009 u 19:15 Razlog: reč

  3. #78

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ...blablabla u nedogled...
    Uvek se oduševim ljudiima koji pljuju sve i svašta, i koji su uvek protiv.

    Ali sve dok ne vidim za šta su, ne doživljavam ih ozbiljno.

    Tako je i sa tobom, kolega Uprolazu. Kad već daješ sebi za pravo da opleteš po svakom političaru koji iole nešto znači u ovoj zemlji, ajde molim te podeli sa nama svoju viziju budućnosti, tj. kaži nam ko bi po tvom stručnom mišljenju bio bolji od garniture na vlasti, i ko bi nas povukao napred brzinom ekspresnog voza?

    Jer ukoliko nemaš rešenje, mislim da je blaćenje trenutne i prošle (pretprošle) vlade jalov i neopravdan (bez imalo ukusa, rekao bih) posao.

  4. #79

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Uvek se oduševim ljudiima koji pljuju sve i svašta, i koji su uvek protiv.

    Ali sve dok ne vidim za šta su, ne doživljavam ih ozbiljno.

    Tako je i sa tobom, kolega Uprolazu. Kad već daješ sebi za pravo da opleteš po svakom političaru koji iole nešto znači u ovoj zemlji, ajde molim te podeli sa nama svoju viziju budućnosti, tj. kaži nam ko bi po tvom stručnom mišljenju bio bolji od garniture na vlasti, i ko bi nas povukao napred brzinom ekspresnog voza?

    Jer ukoliko nemaš rešenje, mislim da je blaćenje trenutne i prošle (pretprošle) vlade jalov i neopravdan (bez imalo ukusa, rekao bih) posao.
    Ekspresnu?Izvini ,ali nema ništa ekspresno,a ko ti to rekao gadno te je slagao...

    Moja vizija budućnosti?Za 10god ćemo i dalje da *eremo o EU,bićemo u procesu približavanja-još malo pa tu smo,izručićemo sve optuženike,podržaćemo republjik kosovo za članstvo po svim mogućim svetskim organizacijama(ali ih nećemo priznavati,ko mi ih priznali?ma ajte molim vas...),Vojvodina isto tako neće biti nezavisna,već ''srednjeevropska regija'' pod nekim monitoringom,možda ćemo svršavati zbog činjenice da će azijat doći na mesto predsednika SAD-a(inače našeg velikog i iskrenog prijatelja i tolerantnog partnera),ali moraćemo ipak još samo daaaa...khm-khm

    Ili će doći neki koji će reći *ebo EU pod ovakvim okolnostima i okrenuti se ''majci Rusiji'' koja nas tako ''voli''...

    Ne,nisam ni za jednu opciju,a pre izbora razmotrim kakav utisak su koji ostavili,šta nude,šta smatram mogućim,i onda tek zaokružujem,što bi se reklo-biram manje od ponuđenih zla...nisam ni u jednoj partiji,u nikakvim crkvenim ansamblima,NVO-ima,kojekakvim patriotskim organizacijama i sl. sranjima...a dok ne sednem za internet politika mi je sporedna stvar u životu totalno i apsolutno,osim ako ne mogu nekog dobro da iskritikujem zbog iste(čitaj ispljujem)...

    Zamisli,nisam partijski opredeljen,nemam jednu stranku da joj se klanjam,a imam pravo glasa,da da,ja sam deo one praznine stranački i politički neopredeljene kojoj bi vi tako rado da nametnete svoja mišljenja(mislim na sve političke stranke) i koja vam u principu i odluči izbore na kraju...

  5. #80

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ekspresnu?Izvini ,ali nema ništa ekspresno,a ko ti to rekao gadno te je slagao...

    Moja vizija budućnosti?Za 10god ćemo i dalje da *eremo o EU,bićemo u procesu približavanja-još malo pa tu smo,izručićemo sve optuženike,podržaćemo republjik kosovo za članstvo po svim mogućim svetskim organizacijama(ali ih nećemo priznavati,ko mi ih priznali?ma ajte molim vas...),Vojvodina isto tako neće biti nezavisna,već ''srednjeevropska regija'' pod nekim monitoringom,možda ćemo svršavati zbog činjenice da će azijat doći na mesto predsednika SAD-a(inače našeg velikog i iskrenog prijatelja i tolerantnog partnera),ali moraćemo ipak još samo daaaa...khm-khm

    Ili će doći neki koji će reći *ebo EU pod ovakvim okolnostima i okrenuti se ''majci Rusiji'' koja nas tako ''voli''...

    Ne,nisam ni za jednu opciju,a pre izbora razmotrim kakav utisak su koji ostavili,šta nude,šta smatram mogućim,i onda tek zaokružujem,što bi se reklo-biram manje od ponuđenih zla...nisam ni u jednoj partiji,u nikakvim crkvenim ansamblima,NVO-ima,kojekakvim patriotskim organizacijama i sl. sranjima...a dok ne sednem za internet politika mi je sporedna stvar u životu totalno i apsolutno,osim ako ne mogu nekog dobro da iskritikujem zbog iste(čitaj ispljujem)...

    Zamisli,nisam partijski opredeljen,nemam jednu stranku da joj se klanjam,a imam pravo glasa,da da,ja sam deo one praznine stranački i politički neopredeljene kojoj bi vi tako rado da nametnete svoja mišljenja(mislim na sve političke stranke) i koja vam u principu i odluči izbore na kraju...
    I dalje ovo vidim kao praznu priču.

    Ne moraš biti član bilo čega da bi to podržavao.

    Zar postoji stranka u Srbiji kojoj se njeni članovi klanjaju (dobro, izuzev vrha wadikala)?

    I ponovo nisi rekao koga ti to zaokružiš na izborima, i zbog čega?

  6. #81

    Odgovor: Velimir Ilic

    Vi jos raspravljate o dripcu iz Cacka? Nije vredan ni reci vise

  7. #82

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat miloradv kaže: Pogledaj poruku
    Леп стил. Господски. По таквом стилу нас у свет препознају. То смо ми. Смерни народ.

    Посланик мр Велимир Илић дао је за право Хашком трибуналу што нас оптужује да смо одговорни за етничка чишћења. Јер, после свега што се догађало, ако постоји макар и само један политичар у Србији који људе "пребројава" по националној и верској основи, онда је Србија то што за њу у Хагу тврде.
    Сваки попис становништва пребројава тако како сте добронамрно навели. Поново сам прочитаву изјави г. Илића али никакво пребројавање нисам виде. Ви јесте? молим да ми дате цитат тога пребројавања, да Вас случајно неко злонамеран не би оптужио за говор мржње.

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Da se sprdam i šegačim sa čime hoću i kako hoću imam pravo,ova država nema nijednu instituciju vrednu mog ili bilo čijeg poštovanja(osim ako naravno nećemo dobiti pendrek zbog previše priče,a raznorazni će da viču kosovo republika,pljačkaju i s*r* i biće nedodirljivi,ali zato ćemo da pokažemo ovim gnjidama iz naroda što nemaju tatice u evropskom parlamentu,EU i SAD-u...)
    Molim Vas nemojte TAKO !

    па јер 2000 године потписан завет народу, који нам је све објаснио, шта нисмо знали, како су нас варали, отимали, како ћемо бити заштићени, како ће нам и ко ће нам све дати ..... да Европа само чека да макнемо диктатора, да ће бити пасоши слобода штампе, да ће бити плате , да само чекају да купе наше фирме, ато је лооооова..........................
    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Malopre tadi na TV dnevniku ree kako je ova drzava () po ustavu opredeljena za ravnopravnost svih naroda vera ...
    Извините што Вам кратим навод, али нисте добро слушали:, свих народа и вера, осим Српког народа и СПЦ тј. Православља.
    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Povlačim moje pisanje o Velji Iliću, i njegovoj dobroj nameri, jer ako je istinita informacija da ministarstvo koje predstavlja Rasim Ljajić, po službenoj dužnosti treba da pozove na proslavu, onda pravdanje Velimira Ilića je bezveze, jer je ipak naopako mislio, i imao drugu konataciju u obraćanju.
    Ништа не повлачи, знало се, зна се, ко, кад, где и кога позива, за све оне којима није јасно погледати синоћну емисију са монолигом особе Лихт која нам је све разјаснила у своме монологу.
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vi jos raspravljate o dripcu iz Cacka? Nije vredan ni reci vise
    Обично треба нешто прочитат па онда закључивати или коментарисати, г. Илић као персона је био само повод овако добре и озбољне дискусије.

  8. #83

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Сваки попис становништва пребројава тако како сте добронамRно навели. Поново сам прочитаVу изјави г. Илића али никакво пребројавање нисам видE. Ви јесте? молим да ми дате цитат тога пребројавања, да Вас случајно неко злонамеран не би оптужио за говор мржње.



    Molim Vas nemojte TAKO !

    па јеR 2000 године потписан завет народу, који нам је све објаснио, шта нисмо знали, како су нас варали, отимали, како ћемо бити заштићени, како ће нам и ко ће нам све дати ..... да Европа само чека да макнемо диктатора, да ће бити пасоши слобода штампе, да ће бити плате , да само чекају да купе наше фирме, аTо је лооооова..........................


    Извините што Вам кратим навод, али нисте добро слушали:, свих народа и вера, осим Српког народа и СПЦ тј. Православља.


    Ништа не повлачи, знало се, зна се, ко, кад, где и кога позива, за све оне којима није јасно погледати синоћну емисију са монолIгом особе Лихт која нам је све разјаснила у своме монологу.


    Обично треба нешто прочитаT па онда закључивати или коментарисати, г. Илић као персона је био само повод овако добре и озбOљне дискусије.
    A da Vi lepo nastavite sa kopipejstovanjem? Ovako mi izledate prilično nepismeni (za ozbiljnu diskusiju, bareM).

  9. #84

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I dalje ovo vidim kao praznu priču.

    Ne moraš biti član bilo čega da bi to podržavao.

    Zar postoji stranka u Srbiji kojoj se njeni članovi klanjaju (dobro, izuzev vrha wadikala)?

    I ponovo nisi rekao koga ti to zaokružiš na izborima, i zbog čega?
    Šta sad treba da kažem?

    Zaokruživao sam na svakim izborima drugog i pun mi ih svih...

    Naravno da postoje-DS,LDP

  10. #85

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Šta sad treba da kažem?

    Zaokruživao sam na svakim izborima drugog i pun mi ih svih...

    Naravno da postoje-DS,LDP
    Znači, jaJarA...


    DS i LDP? Uauuu (da ne kažem:wow, zvučaće proamerički )...vidi, ja sam član DS-a (inače, jedine stranke u Srbiji gde se povremeno sprovedu ozbiljni izbori za predsednika stranke, svi ostali su doživotno u sedlu). Ličim li ti na idolopoklonika?

  11. #86

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znači, jaJarA...


    DS i LDP? Uauuu (da ne kažem:wow, zvučaće proamerički )...vidi, ja sam član DS-a (inače, jedine stranke u Srbiji gde se povremeno sprovedu ozbiljni izbori za predsednika stranke, svi ostali su doživotno u sedlu). Ličim li ti na idolopoklonika?
    Ne jajara,već onaj što ne sledi ničiju ideologiju i uvek je slobodan da kaže kad nešto ne valja..."poseban, slobodan, samo svoj"...

    Ličiš,još kako,nisam još pročitao da si rekao da DS ima greške,nisi osudio neke stvari,koje ja kao politički objektivan mogu da osudim ma o kojoj stranci se radilo,sad što zakačim od radikala do LDP-a sve tim šta da se radi,uostalom gde ćeš većih jajara i dvoličnih p**** od političara?

  12. #87

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ne jajara,već onaj što ne sledi ničiju ideologiju i uvek je slobodan da kaže kad nešto ne valja..."poseban, slobodan, samo svoj"...

    Ličiš,još kako,nisam još pročitao da si rekao da DS ima greške,nisi osudio neke stvari,koje ja kao politički objektivan mogu da osudim ma o kojoj stranci se radilo,sad što zakačim od radikala do LDP-a sve tim šta da se radi,uostalom gde ćeš većih jajara i dvoličnih p**** od političara?
    Ne, ne...ukoliko si izređao sve, ipak si JaJaRa...

    ...pazi sad, ja sam glasao samo za SPO, DOS i DS, i kraj priče. Mogao bih da glasam i za LDP, da. Iz toga bi trebalo da ti bude jasno moje političko opredeljenje.

    Dalje, naravno da DS ima greške. I to ihahaj. U stvari, to više nije ona stranka u koju sam se učlanio. Ali ne vidim zašto bih ja bio taj koji će ih potencirati pored bata Joleta (i njegovih teorija zavere ), čika Morriba (zvanog tolerantni i objektivni ), Smorsmor-a i sličnih? Mora neko da naglasi i ono malo pozitivnog što čine za ovu napaćenu zemlju. Čisto balansa, ravnoteže ili reciprociteta radi (izaberi šta ti najviše odgovara). I probaj da se odlučiš koga ćeš podržati, zato što mu barem trunku veruješ. Videćeš, ume da bude prilično rasterećujuće po nervni sistem.

  13. #88

    Odgovor: Velimir Ilic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne, ne...ukoliko si izređao sve, ipak si JaJaRa...

    ...pazi sad, ja sam glasao samo za SPO, DOS i DS, i kraj priče. Mogao bih da glasam i za LDP, da. Iz toga bi trebalo da ti bude jasno moje političko opredeljenje.

    Dalje, naravno da DS ima greške. I to ihahaj. U stvari, to više nije ona stranka u koju sam se učlanio. Ali ne vidim zašto bih ja bio taj koji će ih potencirati pored bata Joleta (i njegovih teorija zavere ), čika Morriba (zvanog tolerantni i objektivni ), Smorsmor-a i sličnih? Mora neko da naglasi i ono malo pozitivnog što čine za ovu napaćenu zemlju. Čisto balansa, ravnoteže ili reciprociteta radi (izaberi šta ti najviše odgovara). I probaj da se odlučiš koga ćeš podržati, zato što mu barem trunku veruješ. Videćeš, ume da bude prilično rasterećujuće po nervni sistem.
    Aha,zanimljivo...

    Vidi ovako,ipak je jajara onaj koji se zalaže za neku stranku i pored toga što zna da ne valja...možda je dobio posao na nekom šalteru pa sad mora da ih brani(za razliku od mnogih koji su se prodali za radna mesta,ja nisam i ne postoji način da me kupi bilo ko...)

    Aha,pa i radikali su činili malo pozitivnog za ovu zemlju,ali to nema činjenicu ko su i šta su

    Da ne spominjemo da je i Sloba dok je vladao uradio malo pozitivnog za ovu zemlju ponekad,ali opet vidimo gde nas je odveo

    To malo pozitivnog ne sme da baci u senku celokupnu sliku,da ne pričamo o ushićenju oko Obame,a čovek lepo naglasio da se neće menjati politika prema Srbiji još kada...(ostalo njeno krojenje na administraciji koja se nije ni menjala)Uostalom oni se povlače iz toga,dovršiće to EU...

    A što se tiče bata Joleta i Moriba nije mi jasno što ih čitaš...
    A smorsmora ni ne čitam,kad mi neko radi kopi paste sa vidovdana samo se lepo nasmejem

    A pod sličnima mislim da znam na koga misliš,ali 'to okači mačku o rep'(da te tako lepo citiram )

    A za moj nervni sistem nemoj da se brineš,on je rasterećen ihaj,kad bi se oko politike nervirao davno ne bi bio među živima,ovo mu više dođe ubijanje vremena...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 16.02.2009 u 16:23 Razlog: zadnji deo,i pasus gore višlje

  14. #89

    Odgovor: Velimir Ilic

    Aha,zanimljivo...
    Interesantno, baš...

    Vidi ovako,ipak je jajara onaj koji se zalaže za neku stranku i pored toga što zna da ne valja...možda je dobio posao na nekom šalteru pa sad mora da ih brani(za razliku od mnogih koji su se prodali za radna mesta,ja nisam i ne postoji način da me kupi bilo ko...)
    Ne, ne, ipak je JaJaRa onaj ko je izmenjao sve stranke, veruj mi.

    Nego, odgovori mi na jedno pitanje: postoji li na ovom svetu idealna politička stranka? Ja podržavam onu kojoj nešto dugujem (ali o tome sam već pisao u vreme kada nisi ni bio na forumu, pa me mrzi da se ponavljam, priča je patetična i krajnje nematerijalna i ima veze sa pokojnim Đinđićem)...možda se to i tako radi...a možda su neki bili vukovci (u ono vreme, prvi na rang-listi za upis u srednje škole), možda su upisali određenu školu, završili je i rade od daleke '92...možda su svoje ime do skora poklanjali određenoj stranci, ali kako vreme prolazi i ti neki imaju dovoljno godina da mogu nešto malo i da napreduju u toj hijerarhiji i rešavaju određene probleme svog mikrokosmosa, možda će biti i plaćeni za to...ako iole vrede.


    Aha,pa i radikali su činili malo pozitivnog za ovu zemlju,ali to nema činjenicu ko su i šta su
    Glupost.

    Da ne spominjemo da je i Sloba dok je vladao uradio malo pozitivnog za ovu zemlju ponekad,ali opet vidimo gde nas je odveo
    Neprimerena glupost.
    To malo pozitivnog ne sme da baci u senku celokupnu sliku,da ne pričamo o ushićenju oko Obame,a čovek lepo naglasio da se neće menjati politika prema Srbiji još kada...(ostalo njeno krojenje na administraciji koja se nije ni menjala)Uostalom oni se povlače iz toga,dovršiće to EU...
    Ili da okrenemo, ovo o čemu ti govoriš su senke...detalji koji se uvek mogu proinaći. Poluistine izvučene iz konteksta, onako kako bi voleo da ih vidiš.

    A što se tiče bata Joleta i Moriba nije mi jasno što ih čitaš...
    A smorsmora ni ne čitam,kad mi neko radi kopi paste sa vidovdana samo se lepo nasmejem
    A zašto ti čitaš mene?
    A pod sličnima mislim da znam na koga misliš,ali 'to okači mačku o rep'(da te tako lepo citiram )
    Pod sličnima mislim na slične, manje ili više inteligentne.
    A za moj nervni sistem nemoj da se brineš,on je rasterećen ihaj,kad bi se oko politike nervirao davno ne bi bio među živima,ovo mu više dođe ubijanje vremena...
    E.

    Pa nije valjda da psuješ dok ubijaš vreme. Šta li se dešava kad te nešto stvarno iznervira...
    Poruku je izmenio love hunter, 16.02.2009 u 16:47

  15. #90

    Odgovor: Velimir Ilic

    Ljudi, lakse malo....coveku je puno bolje i izlazi iz bolnice. Nista strasno, jak je Velja kao zemlja!
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Bata Živojinović
    Autor silvia u forumu Film, pozorište i televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.01.2014, 23:43
  2. Velimir Živojinović ~ Masuka
    Autor zrNce u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 12:27
  3. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31
  4. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •