Radikali - ko su oni ? - Strana 11
Strana 11 od 26 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 384
  1. #151

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ako niste do sad procitali evo vam pa procitajte ko je Vojvoda ustvari

    http://www.freeserbia.net/Archives/Serbian/Tko.html

  2. #152

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Дај не шаљи те усташке (тко је...) антисрпске глупости. Стварно не могу да верујем ви би сте поверовали у деда мраза само да не заволите радикале. Пре ћете читати усташке чланке, него веровати да је Шешељ у праву. Ово су такве недоказане глупости, да пукнеш од смеха кад их читаш.

    А вероватно о Ђинђићу пишете као о хероју.

    Погледајте какве још глупости пишу. Измишљају и дају нетачне податке.

  3. #153

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Djindjic nikde pomenut nije, niti je antisrpska glupost vec biografija predsednika tvoje stranke
    Nekazem da mozda nije sve istina ali puno ima istine i podudarnosti....
    Ti ako si neki Radikal trebo bi bar da znas osnovu biografije tvog predsednika sranke

  4. #154

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat adam20 kaže: Pogledaj poruku
    Djindjic nikde pomenut nije, niti je antisrpska glupost vec biografija predsednika tvoje stranke
    Nekazem da mozda nije sve istina ali puno ima istine i podudarnosti....
    Ti ako si neki Radikal trebo bi bar da znas osnovu biografije tvog predsednika sranke
    Neko češće menja ideologiju ili stranačku pripadnost nego gaće.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #155

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat adam20 kaže: Pogledaj poruku
    Ako niste do sad procitali evo vam pa procitajte ko je Vojvoda ustvari

    http://www.freeserbia.net/Archives/Serbian/Tko.html
    Apsolutno tacno,bar prvi pasus sto sam procitao, uvek su sedeli kod "cara"u knez Mihajlovoj i pravili pizdarije kum Vuka Draskovica dok ga nije sutnuo.Djabe objasnjavas Radikalu nije se ni rodio tada......

  6. #156

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Svako će vam reći da slobodni radikali nisu nikako dobri.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  7. #157

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Хтедох рећи да кад овако пишете о Шешељу онда ћете писати о Ђинђићу и о Хитлеру као о херојима. За разлику од тебе и оних који су писали ту страницу, ја знам све о Војиславу Шешељу, читао сам његове књиге, слушао његове говоре. Већина овог је неистина и апсолутна лаж.

  8. #158

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Већина овог је неистина и апсолутна лаж.
    Nema veze. Vazno je da sluzi svrsi. Kao i mnoge druge izmisljotine i organizacije.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  9. #159

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Хтедох рећи да кад овако пишете о Шешељу онда ћете писати о Ђинђићу и о Хитлеру као о херојима. За разлику од тебе и оних који су писали ту страницу, ја знам све о Војиславу Шешељу, читао сам његове књиге, слушао његове говоре. Већина овог је неистина и апсолутна лаж.
    Moja sućut.

    Ave Šešelje, morituri te salutant!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #160

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Хтедох рећи да кад овако пишете о Шешељу онда ћете писати о Ђинђићу и о Хитлеру као о херојима. За разлику од тебе и оних који су писали ту страницу, ја знам све о Војиславу Шешељу, читао сам његове књиге, слушао његове говоре. Већина овог је неистина и апсолутна лаж.
    Druže Vojo mi ti se kunemo...

  11. #161

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Znate sta je neverovatno ? Za neko vreme kada na vlast dodjemo imam utisak da ce ovi koji sada sprdnju upraznjavaju potrcati da se uclane u SRS. To neko vreme pamtim od pre desetak godina, mislim da ce se ponoviti. Nadam se da ce vam IP adrese ostati iste pa da vidimo ko je sta kada rekao.
    Nazalost ti preletaci su najgori, uvek zele da se dokazu vise nego sto je potrebno ali to je njihov problem ujutru pred ogledalom a ne moj.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  12. #162

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Znate sta je neverovatno ? Za neko vreme kada na vlast dodjemo imam utisak da ce ovi koji sada sprdnju upraznjavaju potrcati da se uclane u SRS. To neko vreme pamtim od pre desetak godina, mislim da ce se ponoviti. Nadam se da ce vam IP adrese ostati iste pa da vidimo ko je sta kada rekao.
    Nazalost ti preletaci su najgori, uvek zele da se dokazu vise nego sto je potrebno ali to je njihov problem ujutru pred ogledalom a ne moj.
    Sta znaci "za neko vreme"? Meseci...godine...vekovi?

    Ne mogu da verujem da tebi jos nije jasno da je SRS odavno postao preduzece koje radi za stotinak ljudi iz vrha kojima je profesionalno zanimanje postalo "politicar'', i koji ce penziju ostvariti vrlo rano, a apsolutno im odgovara pozicija na kojoj jesu. Znaci, mogu da pljuju do mile volje bez ikakve odgovornosti i bez ijednog konstruktivnog predloga znajuci da ce uvak da nadju dovoljan broj lozaca koji veruju u program stranke vise nego oni sami, a kinta kaplje li kaplje...milina...

    (veselje, da ne mislis opet kako se nerviram)

  13. #163

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ovako pametno nesto ni premijer pokojni ne bi odvalio !
    Pa zar on stranku nije pravio zbog iste stvari, rasturao je i sta sve ?
    U sustini vidovnjak, ajde objasni glupom narodu ovo sto pokusavas meni jer vi zuti stalno sumnjate u neciji intelekt pogotovo u onaj kod obicnog coveka.
    Baci se malo po terenu van stranackih prostorija, mozda uspes nekoga da ubedis u svoju tvrdnju.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  14. #164

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Ovako pametno nesto ni premijer pokojni ne bi odvalio !
    Pa zar on stranku nije pravio zbog iste stvari, rasturao je i sta sve ?
    U sustini vidovnjak, ajde objasni glupom narodu ovo sto pokusavas meni jer vi zuti stalno sumnjate u neciji intelekt pogotovo u onaj kod obicnog coveka.
    Baci se malo po terenu van stranackih prostorija, mozda uspes nekoga da ubedis u svoju tvrdnju.

  15. #165

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Kad mislim i kažem SRS, DS, DSS, LDP, LSV, NS... ne mislim na njhove glasače ili simpatizere nego na glavonje čije ponašanje nije dostojno ni stoke.

    Narod i država nam se nalazi u haosu, a oni (SRS) se snlaze u tome najbolje. Za haos su najviše krive "demokrate" koji mesto da probaju da urede državu na što bolji način prave feude od državnih firmi i kradu na sve strane.

    SRS plovi neverovatno dobro u ovim mutnim vodama te ne mogu nikako da se otrgnem od misli da su unajmili fenomenalne savetnike/agenciju i to obilato koriste za svoje ciljeve. A osnovni ciljevi je njihova lična korist. "Demokrate" nisu ništa bolji sem što se od tolike pohlepe ne mogu dogovriti ko će da krade odakle.

    Svi imaju lepe parole i bore se za sveopštu korist i doborobit naroda i države. UF!!! Muka mi je od svega toga. Kada če u ovoj zemlji popizteti pametni i dobronamerni ljudi i konačno uzeti stvari u svoje ruke?

    Ne bi trebalo vređati (većinu) glasača/simpatizere SRS, jer stvarno mislim da nisu slepi ali nemaju neki izbor. A šta je alternativa SRS-u? Ovi što neprestano krše zakone, pljačkaju i neodgovarju nikome!? Ovi što dele, gube delove teritorije? Što nas prave budale lažući nas pričama koje nebi ni decu prevarile! Ne treba se plašiti da će SRS doći na vlast. PA NA TO NI ONI SAMI NISU SPREMNI, jer znaju da nemaju niti kadrova niti sposobnosti (jedino su tu lošiji od ostalih većih stranaka), a i lakše je učestvovati u vlasti a ne biti u vladi. Ne radiš ništa sem što kritikuješ vladu, uzimaš dnevnice i svremena na vreme odeš na sednicu nekog upravnog odbora ili ispljuješ nekog sa govornice.

    Svi zajedno, sve stranke su bedni i jadni, a mi, narod smo još bedniji i jadniji jer im dopuštamo da to rade.

    DA SE PITAM MNOGE POLITIČARE STRANAKA BIH PROTERAO, JER BRUKAJU OVAJ NAROD I UPROPAŠĆUJU GA SVOJOM ALAVOŠĆU, NEKULTUROM, NESPOSOBNOŠĆU I GLUPIOŠĆU!!!

    Nisam toliko pametan i rečit da napišem koliko se gnušam i kolika me muka uhvati dok od nas pravimo ovce jer sledimo slepce koji nas vode u provaliju.

    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

Strana 11 od 26 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •