Survivor Srbija 2009 - Strana 11
Strana 11 od 16 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 228
  1. #151

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    A sto je Njegos seljacina?
    Ja smor? Pih
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    A sto je Njegos seljacina?

    Jesi ga vidjela kako pleše?



    Ovaj djevojački osmijeh...mrduckanje...ruka gore, ruka dole...

    A ovamo neki macho tip...ne mogu da vjerujem da sam gotivila taj balvan...loša procjena, opet sam pala na visoke, lijepe...crnokose muškarce.


    Srkiiiiiiiiii...Vesnaaaaaaaaaaaaa...Duleeeeeeeeeee ...Dinaaaaaaaaa
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jesi ga vidjela kako pleše?



    Ovaj djevojački osmijeh...mrduckanje...ruka gore, ruka dole...

    A ovamo neki macho tip...ne mogu da vjerujem da sam gotivila taj balvan...loša procjena, opet sam pala na visoke, lijepe...crnokose muškarce.


    Srkiiiiiiiiii...Vesnaaaaaaaaaaaaa...Duleeeeeeeeeee ...Dinaaaaaaaaa

    Ja sam ubedjena da ce njega da izbace prvog.....brate kakva je on dileja......a kako samo ogovara..........uzas!!!
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Njega ili Nemanju.

    Idem logikom da će se ovi iz Manoba držati zajedno...Srđan, Vesna, Dule i Dina...a tamo su zajedno Klemen, Teja, Višnja i Aca.

    Sad samo zavisi ko će da osvoji imunitet. Ali na tapetu su ili Njegoš ili Nemanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Razgovor Njegoša i Nemanje dok vade krompir:


    Njegoš: bratee...mislim, brate, evo ga krompir

    Nemanja: pazi brateee...ono...brateee kad si stvarno u pravu, bratee..stvarno krompir...nego bratee

    Njegoš: reci brateee

    Nemanja
    : brateee, oni su svi sad protiv nas brate

    Njegoš: ma mogu svi, znaš brate...da mi puše ***** brate...kontaš bratee?

    Nemanja: ma i meni brateee...

    a kasnije...u priči sa Nikolom...samo se čulo još 200 puta brateeeee...



    Konverzacija na nivou.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jesi ga vidjela kako pleše?



    Ovaj djevojački osmijeh...mrduckanje...ruka gore, ruka dole...

    A ovamo neki macho tip...ne mogu da vjerujem da sam gotivila taj balvan...loša procjena, opet sam pala na visoke, lijepe...crnokose muškarce.


    Srkiiiiiiiiii...Vesnaaaaaaaaaaaaa...Duleeeeeeeeeee ...Dinaaaaaaaaa
    Joj da, pleše kao predsednik udruženja BiH gejOva...

    Nego, ne znam da li si primetila ovaj detalj: kad je Seka pJevušila svoje hiCe, dolazi Nemanja kod Srđana da ga nagovara da dođe i igra sa njima i ovaj mu kaže:

    - Neću, ne volim.

    - Pa ne volim ni ja brate, ali žurka je, ajde...

    - Kako ne voliš, a znaš sve napamet?

    E, još ovo: izuzimajući Anu, moram da kažem da je Teja možda najsexipilnije stvorenje u ovoj emisiji, a i šire...ima taj neki lisičiji stav... a i ono tuširanje kad su stigli na gozbu je ostavilo megadoJam na mene...sevale su guze, dojčiCe i tako to...

    (da li ovo znači da sam stvarno perverzni manijaK? )
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nego, ne znam da li si primetila ovaj detalj: kad je Seka pJevušila svoje hiCe, dolazi Nemanja kod Srđana da ga nagovara da dođe i igra sa njima i ovaj mu kaže:

    - Neću, ne volim.

    - Pa ne volim ni ja brate, ali žurka je, ajde...

    - Kako ne voliš, a znaš sve napamet?
    Primjetila sam. A Nemanja trčao za Njegošem, ovaj pored Seke..odmah i Nemanja, ovaj cupka...i Nemanja cupka....ovaj siđe, i Nemanja siđe. Tako providno i jadno.

    E, još ovo: izuzimajući Anu, moram da kažem da je Teja možda najsexipilnije stvorenje u ovoj emisiji, a i šire...ima taj neki lisičiji stav... a i ono tuširanje kad su stigli na gozbu je ostavilo megadoJam na mene...sevale su guze, dojčiCe i tako to...
    Nisi perverzan....djevojka je u godinama, ali je fit.

    Negoooo..jesi primjetio da se i ona bacila na Sekin hit "aspirin" ?
    A Slovenci sve ne vole turbo folk.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ako sam ja dobro skontala sada u reprizi od sinoć...sljedeći učesnik koji ide na Ostrvo duhova, je Klemen?

    Auuuu
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Primjetila sam. A Nemanja trčao za Njegošem, ovaj pored Seke..odmah i Nemanja, ovaj cupka...i Nemanja cupka....ovaj siđe, i Nemanja siđe. Tako providno i jadno.

    Nisi perverzan....djevojka je u godinama, ali je fit.

    Negoooo..jesi primjetio da se i ona bacila na Sekin hit "aspirin" ?
    A Slovenci sve ne vole turbo folk.
    Baš su slatki...

    U godinama, a? Sram te bilo, par godina je starija od tebe. Šta hoćeš, ženu dirnula pJesma...

    Nego, nema više Ostrva duhova. Kako nisi videla da im se i Nikola pridružio, odmah po završetku Sekinog mini koncerta? A i sutradan, kad je non-stop pokušavao da složi neku svoju priču kao nepobitnu istinu?
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Klemen? Sve je moguce, ja sam sinoc pola odkuntala tako da sve nisam ni pogledala......
    A i ona Visnja prevejana
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Ma ima neko ostrvo..opet moraju da čiste dušu...i onda zadnja scena, ona "kolibica" ..gdje je bio Nikola danima...gori vatra, i Klemen sam.

    Znaju oni tako da pecne unaprijed nam daju neke situacije. Jedva čedam kada vidim šta će biti..ali plemenski savjet (ne savez) ccc je tek u subotu u 20.00h.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #162
    Znate poceli su da me nerviraju i Srdjan i Dule i Vesna..... Ma svi su nevinasca satro a ovamo se drze zajedno. Kako objasniti to da su izbacili Luku a ne Vesnu? Ma daj ta baba je sporija i to se sinoc pokazalo. Bzv totalno. Jako me zivcira ta Vesna, i njeni komentari na FB. Njegos je sve sinoc lepo rekao. Dusan je tu najvise profoirao. Svi kao da imaju amneziju na to sto je on bio u dilu. Ma jedini neiskvaren tamo je mali Aca. TACKA> Svi su namazane lisice, samo sto neko o tome prica javno poput Njegosa i Nemanje, a neko krije i glumi ludilo.
    Ali Vesna me tako nervira..... Znaci za medalju.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ma ima neko ostrvo..opet moraju da čiste dušu...i onda zadnja scena, ona "kolibica" ..gdje je bio Nikola danima...gori vatra, i Klemen sam.

    Znaju oni tako da pecne unaprijed nam daju neke situacije. Jedva čedam kada vidim šta će biti..ali plemenski savjet (ne savez) ccc je tek u subotu u 20.00h.
    Kakvu subotu? To to na Hayatu gledas? Ja ne znam kad je kod nas, veceras je Povratak u civilizaciju, godtuju Luka i Seka.

    Ja opet ula nesto ko ispada, ali necu ovde da pisem.
    Poruku je izmenio silvia, 08.01.2010 u 17:35 Razlog: 2 uzastopna posta
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Pa Vesnu "kevu" gotive...ali neće ni ona još dugo. Šta znam, ona je meni skroz ok...dobro, juče se nije pokazala, najsposobnija ženska je naravno Teja...Xena princeza ratnica.

    A neka su Luku izbacili, šta hoćeš...dečko pizdi odavno...bolje i starija žena poput Vesne da ostane nego peachak poput Luke koji se doziva tamo po stijenama...ono ok, dečko je zgodan, ali nije sve u zgodnoći..pojedi bubu i budi muško.

    Dule se pokajao....svako ima pravo na to. A otkad je pojeo sve one bljuvotine, on je za mene car...neka ga.


    Inače, trenutno najomraženije osobe u Survivoru su mi Višnja, Nemanja i Njegoš.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Pa pi*dela bi i ti da stalno gubis i u jednom i u drugom plemenu i ides deveti put na plemenski savet.
    Jeste slusali sinoc Nemanju kako rece da ga je Njegos na kraju zeznuo pa glasao za Srdjana na plemenskom? Da je glas dao Visnji bilo bi izjednaceno i glasalo bi se izmedju njih dvoje.
    Ja i dalje tvrdim da su Nemanja i Njegos radili ama bas sve isto kao i drugi, cak su se drzali starih dogovora a ovi su im okrenuli ledja a opet svi pljuju njih dvojicu dok ostali nikom nista, kao da su nevinasca.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Survivor Srbija 2009

    Kada ce vec jednom Visnja da leti??Ne mogu vise da je gledam...dize mi se kosa na glavi od nje...ne znam samo kako je uspela dotle da stigne,kad nije spretna..ispali su mnogo spretniji clanovi od nje..
      Vrh

Strana 11 od 16 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  4. Wimbledon 2009
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.07.2009, 02:06
  5. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •