U kom znaku se nalazi vas Mjesec? - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 101
  1. #61

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    zar osma kuca nije kuca nasledja?
    znaci,moracu sama da zaradim sve? nikad necu biti sponzorusa? niko mi nece ostaviti kucu na otoku? umrecu siromasna?

    pa cemu onda da se nadam.....
    Jeste u kombinaciji sa IV kućom. Nećeš umreti siromašna . Imaš ti nasleđe. Nego da te pitam, kakvo ti je zdravlje? Opozicija Venere i Meseca ukazuje na povremene probleme na zdravstvenom planu, ali i na razvod.
    Ne padaj u očaj , može uvek gore.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #62

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Mjesec u Vagi...kućica br. XI

    kakva si sa šminkom i uljepšavanjem. Zbog ovakvog Mjeseca i pozicije u kući prijatelja rekla bih da ti se nerijetko obraćaju za raznorazne modno - umjetničke savjete. Vjeruju u tvoj ukus i tvoje mišljenje je uvijek dobrodošlo .Ti si u isto vrijeme otmena, ozbiljna, razdragana, stroga i mudra. Gore pomenuti estetski maksimalni potencijal, koji si vjerovatno 'naslijedila' od svoje majke, a ti ćeš ga 'prenijeti' svojoj djeci. Omiljena si kod žena i vole biti u tvom društvu. Reci mi je li ti ishrana neuredna? Grickaš li između obroka?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #63

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Ja sad nesto gledala online, kaze:

    Moon 19°06' Gemini, in House IV
    Moon opposite Saturn orb -0°12'
    Moon trine Mars orb +0°42'
    Moon opposite Uranus orb -5°27'
    Moon sextile Jupiter orb -2°54'

    Sta god to znacilo
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #64

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Tvoj Mjesec je u jednom intelektualnom, praktičnom i racionalnom znaku, a kako je u svojoj prirodnoj kući (IV), tj. u svom sjedištu i opoziciji sa Saturnom i trigonu sa Marsom, dolazi se do zaključka da si puna empatije, da si pravi altruista, gajiš naročitu ljubav prema svom narodu, majci, kući. Mladost puna snova i planova, mada zbog ove opozicije sa Satunom i Uranom imaš strepnju, strah za jednog od roditelja...Sa ovakvim Mjesecom i aspektima imaš dobro srce, posebno izraženu društvenost, sposobnost stvaranja, vizije, ali i sklonost boemstvu. Pretpostavljam da je u vašoj kući vazda prometno - gužva. Dolasci, odlasci - prava domaćinska kuća. Moguće zbog ovog Mo u Blizancima da imaš kućnu biblioteku kojom se ponosite.
    Mladolikog izgleda, lepršava, nasmijana i vedra. Ti bi bila idealna za humoreske, karikature, stvaranje - pisanje nekih zabavnih novinskih članaka . Možda si i prilično trapava, da ne kažem smotana :D, pa ti nije strano često lomljenje, ispadanje stvari iz ruku :D. Idealno bi bilo zbog ovog Marsa i Saturna da tvoja kuća bude pored vode. Zdrav, ali nježan - osjetljiv abdomen.

    Zbog kontakta Mjeseca i Jupiter kuburićeš sa kilažom, jer taj aspekt daje bujanje - obline , kuburenje s hormonima. Daje ti dobrodušnost i plemenitost, ali ponajviše od tebe zavisi kako ćeš iskoristiti ovaj aspekt. Sve što radiš proizilazi iz dobrih namjera i rijetko kad ispoljavaš osobine kao što su zavist, podlost, oholost. Samo pazi, zbog ovog Jupitera koji inače sve 'širi' može doći do prećerivanja i 'privlačenja' negativnih stvari kao što su rasipnost, licemjerje i lijenost. A o debljanju i suvbišnim kilogramima da ne govorim .

    Zbog ovakvog kontakta Mo i Sa veoma je bitno da se osamostališ, što ne znači da pobjegneš od odgovornosti koju moraš da ispuniš u odnosu na porodicu...

    Možda imaš utisak da si nedovoljno voljena, shvaćena na pravi način, pa ćeš često tražiti potvrde koliko ljudima značiš i insistirati na iskrenosti šta osjećaju.

    Imalo bi ovdje još štošta da se ispriča, ali ovo je samo šturo na osnovu podataka koje si dala..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #65

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Zju, ja jbt
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #66

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    MESEC 13:03 SKORPIJA 10. kuca ?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #67

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ja sad nesto gledala online, kaze:

    Moon 19°06' Gemini, in House IV
    Moon opposite Saturn orb -0°12'
    Moon trine Mars orb +0°42'
    Moon opposite Uranus orb -5°27'
    Moon sextile Jupiter orb -2°54'

    Sta god to znacilo
    Mesec u blizancima označava i emotivnu raznovrsnost. I tamo, i ovamo, i ovo i ono. Ključno za ovaj položaj je zanimljivost i dešavanja da bi istrajala, inače olako gubiš interesovanje. Brižna si i sve ono što je u vezi doma i porodice @Vojvodkinja napisala, ali zbog aspekata sa Saturnom,iako živiš van svog doma, jako si vezana za njega. Kako je Me. u opoziciji sa Sa. pokazuje osećaj nesigurnosti i dozu frustriranosti koja je povezana sa statusom u porodici. Obično ukazuje i na nerazumevanje jednog od roditelja i nedostatak pružene ljubavi u detinjstvu. Rad na samopouzdanju je potreban. Opozicija sa Uranom donosi impulsivnost i na neobičnu emotivnu privrženost domu.
    Ima toga još...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #68

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    MESEC 13:03 SKORPIJA 10. kuca ?
    mogu biti mracne ili samodestruktivne emocije, sklonost ka nosenju tamnije garderobe bi bila blaga varijanta.
    Zelja za uspesnom karijerom i priznanjima da bi se dobro osecala osoba
    moze znaciti i veliki uticaj majke (mesec) na karijeru (X kuca).
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #69

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    MESEC 13:03 SKORPIJA 10. kuca ?
    mogu biti mracne ili samodestruktivne emocije, sklonost ka nosenju tamnije garderobe bi bila blaga varijanta.
    Zelja za uspesnom karijerom i priznanjima da bi se dobro osecala osoba
    moze znaciti i veliki uticaj majke (mesec) na karijeru (X kuca).
    Pre će biti da je osoba posesivna na polju emocija. Nestrpljivost kao odlika u društvenim odnosima, osvetoljubivost izazvana emocijama, i definitivno mračne misli, ali i takvo ponašanje i ljubomora. Teško da osoba sa ovakvim položajem može imati harmoničan brak. Ako je Mesec u padu, osoba može biti promiskuitetna.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #70

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    MESEC 13:03 SKORPIJA 10. kuca ?
    mogu biti mracne ili samodestruktivne emocije, sklonost ka nosenju tamnije garderobe bi bila blaga varijanta.
    Zelja za uspesnom karijerom i priznanjima da bi se dobro osecala osoba
    moze znaciti i veliki uticaj majke (mesec) na karijeru (X kuca).
    Pre će biti da je osoba posesivna na polju emocija. Nestrpljivost kao odlika u društvenim odnosima, osvetoljubivost izazvana emocijama, i definitivno mračne misli, ali i takvo ponašanje i ljubomora. Teško da osoba sa ovakvim položajem može imati harmoničan brak. Ako je Mesec u padu, osoba može biti promiskuitetna.
    da, ljubomora definitivno, to sam zaboravila.
    a gde je tvoj mesec?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #71

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    MESEC 13:03 SKORPIJA 10. kuca ?
    mogu biti mracne ili samodestruktivne emocije, sklonost ka nosenju tamnije garderobe bi bila blaga varijanta.
    Zelja za uspesnom karijerom i priznanjima da bi se dobro osecala osoba
    moze znaciti i veliki uticaj majke (mesec) na karijeru (X kuca).
    Pre će biti da je osoba posesivna na polju emocija. Nestrpljivost kao odlika u društvenim odnosima, osvetoljubivost izazvana emocijama, i definitivno mračne misli, ali i takvo ponašanje i ljubomora. Teško da osoba sa ovakvim položajem može imati harmoničan brak. Ako je Mesec u padu, osoba može biti promiskuitetna.
    interesantno.....
    ja je ne dozivljavam tako turobnom
    vrlo uspesna osoba,harizmaticna,promiskuitetna,vise brakova
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #72

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    III kuća 27 st. preko Kirona u Ovnu
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #73

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    III kuća 27 st. preko Kirona u Ovnu
    tipovala sam na vodoliju
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #74

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    III kuća 27 st. preko Kirona u Ovnu
    tipovala sam na vodoliju
    zbog umetnutih polja - u I i VII
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #75

    Odgovor: U kom znaku se nalazi vas Mjesec?

    kasni brak? to je kao osnovna simbolika ukljestene 7.
    mesec u ovnu- agresivne emocije, kiron slaba tacka, kako kombinujes ova dva i je li uopste tako?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Arheološka nalazišta u Srbiji
    Autor nenad.bds u forumu Kulturna baština
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2015, 09:06
  2. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •