Homoseksualnost - Strana 27

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 27 od 30 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 450
  1. #391

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ili ti hoces da kazes, da treba pobiti sve homoseksualce?
    Ne ja sam rekao svoje, ne mislim da ih treba pobiti ali mislim da ih treba lechiti

  2. #392

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Ne ja sam rekao svoje, ne mislim da ih treba pobiti ali mislim da ih treba lechiti
    Lečiti? Od čega? Koju vrstu opasnosti po sebe ili druge ljude predstavlja neko ko je različit?

    Kako bi lečio homoseksualnost? Uklanjanjem gena? Elektrošokovima? Razapinjanjem? S kojim ciljem? Pretvaranja u "ispravnu osobu"? Ko ima pravo da odluči ko je ispravan, a ko ne?

  3. #393

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Lečiti? Od čega? Koju vrstu opasnosti po sebe ili druge ljude predstavlja neko ko je različit?

    Kako bi lečio homoseksualnost? Uklanjanjem gena? Elektrošokovima? Razapinjanjem? S kojim ciljem? Pretvaranja u "ispravnu osobu"? Ko ima pravo da odluči ko je ispravan, a ko ne?
    Mislim da se to moze izlechiti, ako je u genima to opet ne znachi da ima ugradjen chip u glavu koji mu ne dozvoljava da pocne da razmislja drugacije, mislim..nije tranvestit ako samo misli da mu se svidja isti pol, jednostavno moze se otvoriti neka ustanova gde bi se razgovaralo sa takvim osobama i na taj nachin ih usmeriti na pravi NORMALNI put..
    Ne mislim nista loshe o njima, zao mi ih je najiskrenije..i zbogo toga mislim da im treba pomoci..

  4. #394

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    mislim..nije tranvestit ako samo misli da mu se svidja isti pol, jednostavno moze se otvoriti neka ustanova gde bi se razgovaralo sa takvim osobama i na taj nachin ih usmeriti na pravi NORMALNI put..
    Ne mislim nista loshe o njima, zao mi ih je najiskrenije..i zbogo toga mislim da im treba pomoci..
    Kako te nije stid da ovo pišeš?
    Ja bih se sad pokrila po glavi i jecala do dugo u noć, da sam na tvom mjestu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #395

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Kako te nije stid da ovo pišeš?
    Ja bih se sad pokrila po glavi i jecala do dugo u noć, da sam na tvom mjestu.
    Ne razumem ni jednu jedinu rech u ove dve rechenice koje si napisala
    Jasno sam rekao sta ja mislim o tome, ne vidim sta je tu ''stidno''

  6. #396

    Odgovor: Homoseksualnost

    Stav SZO je da homoseksualnost nije bolest nego stav (ma šta to značilo), ali dok se ovo nije promenilo u SZO homoseksualnost je smatrana za bolest, postojala je dijagnoza. Da li je zaista bolest ili nije neću mnogo da ulazim u polemiku jer nisam ni stručan ni mnogo upućen, međutim postoje slučajevi izlečenih homoseksualaca. I to sam čitao baš na internetu pa ću pokušati da izguglam i da ostavim i ovde ne koji način je neki doca lečio homoseksualnost kod nekih likova.

    Stav da treba eleminisati homoseksualce iz društva, zbog negativnih odraza po naciju (a eleminisati je jasna aluzija) je imala i NSDAP sa Hitlerom na čelu i oni su to i sprovodili. Nisu samo homoseksualci odstranjivani, sklanjani su i ljudi rađani sa mentalnim i fizičkim poremećajima kao 'škart' društva, sve sa ciljem stvaranja arijevske i savršene nacije. Nimalo humano, nema šta.

    Lično me homoseksualci, niti bilo čije sexualno opredelenje ne zanimaju ama ni najmanje. Sve dok mene neka osoba ne ugrožava, baš me briga kakva mu je orijentacija - politička, religijska, seksualna,... Međutim, nervira me egzibicionizam, bilo koje vrste. Mislim, jedno je civilizovano okupljanje a drugo je ovo - 18+ sorry nemam sluha za ovakve stvari. Slažem se ja da homoseksualci treba da se bore za svoja prava kroz institucije i da ne treba da budu diskriminisani, ali da ih ja lično prihvatim kao neku normalnu pojavu nema šanse, sve i da hoću. I malo mi je pun kufer od priča o njihovoj ugroženosti, ima mnogo ugroženijih ljudi u Srbiji koji se susreću sa nekim mnogo bitnijim egzistencijalnim problemima.

    I naravno da nije rešenje u nasilju, već negovanjem porodičnih vrednosti. Ili se preseliti kod Palme u Jagodinu, jer kako on reče tamo nema pedera



  7. #397

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Ne ja sam rekao svoje, ne mislim da ih treba pobiti ali mislim da ih treba lechiti
    Od cega?
    Leciti ih od homeseksualnosti kao bolesti?
    Kako, na koji nacin?
    Terapijama, gde ce ih neki psihic ubedjivati da su oni ustvari onog pola,sa kojim su rodjeni, kao i da oni sami to ne znaju.
    Koliko njih svesnih sebe i svojih zelja i opredeljenja, zive sablonski, kao uzorni gradjani, bojeci se osude okoline i prezira.
    Da se razumemo ne branim homoseksualce.
    Ali svima nama puna su usta neke pravde, ali kad se povede rec o nekom ko je drugaciji,ko nije istog opredeljenja kao mi,tu prestaje svaka granica sa zdravim razumom i bacaju se na stub srama.
    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da se to moze izlechiti, ako je u genima to opet ne znachi da ima ugradjen chip u glavu koji mu ne dozvoljava da pocne da razmislja drugacije, mislim..nije tranvestit ako samo misli da mu se svidja isti pol, jednostavno moze se otvoriti neka ustanova gde bi se razgovaralo sa takvim osobama i na taj nachin ih usmeriti na pravi NORMALNI put..
    Ne mislim nista loshe o njima, zao mi ih je najiskrenije..i zbogo toga mislim da im treba pomoci..

    Musko si ili zensko, nebitno.
    Posto nema veze sa genima, jer to nisu cipovi u glavi, hajde dozvoli sebi da razmisljas da si onog drugog pola.
    Nateraj sebe da ubedis da ti nisi musko, nego si zensko.
    Mozes li?

    Kakva ustanova?
    Pa nisu oni narkomani, da im se ugradi blokatar.
    Ni psihicki bolesnici kojima treba terapija.
    Neka zive, onako kako misle da treba i kako se najbolje osecaju u svojoj kozi, svako ima pravo na to, koje mu je po rodjenju pripalo.

    Turk je savrseno sve rekao

    Slažem se ja da homoseksualci treba da se bore za svoja prava kroz institucije i da ne treba da budu diskriminisani, ali da ih ja lično prihvatim kao neku normalnu pojavu nema šanse, sve i da hoću. I malo mi je pun kufer od priča o njihovoj ugroženosti, ima mnogo ugroženijih ljudi u Srbiji koji se susreću sa nekim mnogo bitnijim egzistencijalnim problemima.

  8. #398

    Odgovor: Homoseksualnost

    Shteli smo ovom "nashom" Nishkom tvrdjavom i sad na onaj izlaz ka konju chekao nas je ortak...Dok je chekao prishao mu je pripadnik gay populacije i pitao ga onako sasvim najnormalnije "DA LI HOTJE DA MU GA POPU*I ? " I nishta ovaj ga pogledao i pitao :"Da li on hotje njemu da popushi patiku?"
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #399

    Odgovor: Homoseksualnost

    Mrak, tu si potpuno u pravu.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  10. #400

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Samo neka se oni vole ali ne na ulici niti u paradama i ostalim javnim okupljanjima,
    Sa ovim delom tvog posta se slažem u potpunosti, ali to je jedini deo.


    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Za svaki poremecaj postoji lechenje, naravno za one koji zele da se leche, oni koji ne zele jednostavno neka ne smaraju nas normalne(sto se toga tiche) da je to ''opredeljenje''..
    Da. I ja sam video jednog sa poremećajem. Hodam gradom, kad ono vidim čoveka čija je koža crne boje. Pogledam unaokolo, svi beli. I on bi trebao da ide na to dobrovoljno lečenje, jer nije normalno da bude crn među nama belima, kako bi se uklopio u okolinu. Ako neće da se leče, neka ne izlaze iz kuće. Kad je mogao Majkl Džekson da se leči, mogu i oni. Niko za Majkla nije rekao da nije normalan.

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Ok..neka je to i opredeljenje ali samo ako ce bez obzira na svoju homo vezu jednog dana dobiti dete bioloskim putem sa suprotnim polom..
    Jedino tako..sve ostalo bar ja ne prihvatam za normalno
    Aha, gej parovi bez dece su loši i treba da ih nema, a oni sa decom su dobri i njihovo postojanje je opravdano. Mislim da je ljudska rasa davno prešla granicu razmnožavanja radi opstanka vrste. Ako neko neće decu, ne treba da ih pravi. Nećemo propasti kao vrsta.

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Shteli smo ovom "nashom" Nishkom tvrdjavom i sad na onaj izlaz ka konju chekao nas je ortak...Dok je chekao prishao mu je pripadnik gay populacije i pitao ga onako sasvim najnormalnije "DA LI HOTJE DA MU GA POPU*I ? " I nishta ovaj ga pogledao i pitao :"Da li on hotje njemu da popushi patiku?"
    I meni su na Glavnoj železničkoj stanici u Beogradu ispred bioskopa Partizan (za one koji ne znaju, na repertoaru su isključivo erotski filmovi) i kod benzinske pumpe Zmaj prilazile žene i nudile seksualne usluge. To što je tvom drugaru prišao muškarac je slučajnost. Pitam se šta bi bilo da mu je prišla neka devojka i da ga je pitala isto pitanje.


    Ja sam svoj stav o ovoj temi rekao ranije, pa ću ga ponoviti u kratkim crtama. Ne smetaju mi, niti mi smeta kada ih vidim kako se drže za ruke u gradu. Ponekad kad vidim kako se ponašaju neki heteroseksualni parovi u javnosti, dodje mi da im pridjem i "nalupam šamare". Brate mili, imaš kuću pa tamo radi šta hoćeš i sa kim hoćeš, baš me briga. Za to sam da homoseksualni parovi mogu na neki način da pravno regulišu svoju vezu, ali ne putem braka. Nisam za to da usvajaju decu i da paradiraju ulicama grada samo zato što su homoseksualci pa se ponose time.

  11. #401

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ne trebaju da se leche,nisu oni sad opasni po okolinu pa da ih treba leciti ili da shkode sami sebi. Ne treba ih ni ubiti,al ono sto treba raditi,jednostavno ignorisati i pustiti ih da rade sta oce,time ce se i oni smiriti. Posto je sada u modi da budes gej,glup,gledas farmu i imas raznorazne gripove. Bas iz tog razloga sto je u modi,moda opastaje ukoliko je podrzavas,obracas paznju na nju,a ona nestaje ako te boli puzdra . Kao sto rekoh u predhodnom postu,COVEK NE MOZE DA ODREDI STA CE GA PRIVUCI,STA CE VOLETI,A STA NECE,TO NIJE STVAR RAZUMA! Nisam za to da prave brakove,unistavaju vrednost porodice,nisam za to da prave parade,jer onda treba da postoji parada hetroseksualaca i nisam za to da usvajaju decu. Ne volim ih,ali protiv nicijeg izbora ne mogu i ne zelim da idem.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  12. #402

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ok, povlachim sve sto sam rekao do sad, ja volim homoseksualce chak sta vishe i ja se osecam tako kad me direktor svaog dana naguzi bez razloga..
    Necemo imati dece i nismo u nekoj ljubavi ali svaki dan cemo imati redovan odnos i to po par puta..

    A posto vidim da se ovde izvrcu moje rechenice nema potrebe vishe da pishem ni na jednu temu, ja kazem jedno vi citirate i kazete da sam rekao nesto sasvim deseto..

    Mislicu sta mislim i drzim se toga samo vishe misljenja ne delim ni sa kim..odavno je trebalo da shvatim da je ovaj svet otishao u vraziju mater i sa njim sve sto je normalno..

  13. #403

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da se to moze izlechiti, ako je u genima to opet ne znachi da ima ugradjen chip u glavu koji mu ne dozvoljava da pocne da razmislja drugacije, mislim..nije tranvestit ako samo misli da mu se svidja isti pol, jednostavno moze se otvoriti neka ustanova gde bi se razgovaralo sa takvim osobama i na taj nachin ih usmeriti na pravi NORMALNI put..
    Ne mislim nista loshe o njima, zao mi ih je najiskrenije..i zbogo toga mislim da im treba pomoci..
    Ne kažem da su mi homoseksualci obrazac za "normalnost", ali mi nisu normalni ni siucidalni polupubertetski likovi, plus oni koji stalno za sebe pričaju kako su glupi.

    E sad, ja bih sve to lečio. Za homoseksualce ne verujem da postoji lek, ali ove druge bih komotno batinom koja je iz raja izašla.

    Možda i nauče da koriste mozak i krenu NORMALNIM putem.

    :peranović:

  14. #404

    Odgovor: Homoseksualnost

    Nisam pratio temu od pocetka, al sam uleto tu gde je Mrak bio najvise u pravu, a niko se ne slaze snjim. ?


    Nesto nije u redu sa mentalitetom homosexualaca. I to nesto mentalno sto nije u redu ima svoj
    uzrok, izvor, razlog. I to se moze "izleciti". Ili tacnije iskomunicirati.

    DNK i genetika tu nemaju veze. To je stvar mentaliteta.

    Sta je uzrok homosexualnosti? Koliko znamo tacno o tome?

    Ne ulazim u duge rasprave, trebalo bi ispisati celu knjigu.

    Ali ukratko cu. Ljudi uglavnom postaju homici tada kada su zlostavljani, i pri tome neko
    sa strane prica "pusi ku*ac", "pede*u jedan" i slicne fore. Tu se zapakuje jedna cela trauma
    i to ostaje u podsvesti, i moze takvo nesto da prouzrokuje homosexualnost.
    A to se moze i razresiti.

    Neka deca to pokupe u ranoj mladosti.

    Mislim, da kada homic bude izlecen od takvih negativnih bolno emotivnih dogadjaja,
    da on postane nakon toga bisexualac. Kako god, bice mu/njoj lakse.

    Meni homici ne smetaju. Ali mi se cini da ih neko namerno stvara i promovira, neko kao da zeli
    da homosexualnost bude rasprostranjena.

    Lenjivica:
    COVEK NE MOZE DA ODREDI STA CE GA PRIVUCI,STA CE VOLETI,A STA NECE,TO NIJE STVAR RAZUMA!
    Ok. Ja mislim da moze odrediti kada je to njegova licna volja, ali ne moze kada mu je to silom
    negde nabijeno u podsvest u nekoj vrlo teskoj i neprihvatljivoj situaciji (traumaticnoj).
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  15. #405

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ne podrzavam nikakvo nasilje ali isto tako ne podrzavam homoseksualnost i kod zena i kod muskaraca.To je jednostavno neprirodno i nenormalno jer ako je normalno zasto onda postoje uopste dva pola?Kako je krenulo plasim se da mi heteroseksualci ne postanemo na kraju manjina.Zar nije za svakog muskarca dodir zenske ruke i zenski poljubac nesto posebno i isto tako za zenu dodir muske ruke i muski poljubac.Kako nekome moze da bude simpaticno ili nesto vise kada vidi dve zene ili dva muskarca da se ljube.E gde ide i na sta ce da lici ovaj svet...

Strana 27 od 30 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •