Seks sa bivšima je ovisnost - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 97
  1. #16

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Драги моји, док год упражњавате секс са њим/њом, он/она није бивши/бивша...



  2. #17

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Probala jednom, ni sama ne znam zašto. Možda sam htela da oživim nešto što je umrlo, al' nije mi se svidelo. Trajalo je 7 dana, eto koliko sam ovisna. A da ih volim sve na gomilici i dalje, volim ih to mi je neka zaključana, samo moja fiokica koju ponekad volim da otvorim i pretresem u mislima, samo to, ništa više.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #18

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Нисам имао ту част, моје бивше ме обилазе у широком луку, праве се да ме не виде, не поздрављају ме, наравно под условом да се нису одселиле у иностранство.
    А и не треба се у то упуштати, ништа ружније од мушкарца који моли за орални секс и не добије...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #19

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нисам имао ту част, моје бивше ме обилазе у широком луку, праве се да ме не виде, не поздрављају ме, наравно под условом да се нису одселиле у иностранство.
    А и не треба се у то упуштати, ништа ружније од мушкарца који моли за орални секс и не добије...


    Ne svidja mi se naslov,nekako ga ne povezujem sa recju bivsi...
    Neko moze biti ovistan o sexu a o sexu sa bas bivsima tesko,moze samo da jos uvek bude zaljubljen u tog nekoga pa da se svakom vraca(slucaj zena) ili da je zagorio pa (ko sto Propeler navede) rovari po imeniku necel se koja smilovat i svratit na ''kafu''...

    Jednom se desilo,bilo extra ali ok,ja sam uvek van svih statistika
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    Jednom se desilo,bilo extra ali ok,ja sam uvek van svih statistika

    ...što ne znači da si postala zavisnik...

    ...dešavali su se povratci na staro ali nisu nikad izašli na bolje nego u prethodnoj verziji priče...sex je bio na "nivo"...ali sve ostalo zbog čega se veza pretvorila u bivšu vezu je uvek bilo još gore...

  6. #21

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Nije bilo šanse da obolim od neke takve boljke bivši je bivši jer postoji valjan razlog za to

  7. #22

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Bivse su uvek posebne, osim onih koji su me razocarali...

    Ne vidim zasto bi trebao da gusim plemenita osecanja prema njima? I ta osecanja su deo mene.

    Samim tim da se kojim slucajem nesto zavrsi i seksom... Pa uverenja sam da svako treba da sledi svoje zelje. Gusenje zelja je gusenje nas samih...

    Da, secanje na bivse nam otezava da ostvarimo nove kontakte. Bas zato volim da su bar prisutne na nivou dopisivanja. Tako se lakse podnosi zivot!

    Ipak su posebne, one su osobe koje sam voleo, a volim i sada!



    Auuuu, bljak kako sam mogao napisati ovakvu bljuvotinu. Mora da mi se ona zadnja motala u glavi... A ona je bila posebna.

    A da budem iskren, prve ljubavi su toliko malo razvile sebe kao licnosti za ovih 20 godina, da bi to bio nalik susretu kralja i pastirice...
    A seks sa bivsima, nikada!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #23

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Mislim da bi to bila jako jako losha ideja.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #24

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    znimljiva tema...
    to je moguce,evo ja sam zivi dokaz
    Doticni gospodin R. i ja smo bili u vezi 8 meseci... Skontali smo da ne funkcionisemo kao par nikako,a sex nam je nevidjeno fenomenalan...
    i sto onda ne bi uzeli sta nam zivot pruza....
    I am the storm I am the wonder
    And the flashlights nightmares
    And sudden explosions

  10. #25

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Sex sa bivsima zavisnost?!

    Pa mozda ne bih to nazvala zavisnoscu al' definitivno da se to desava, govorim iz iskustva Mislim da mu to dodje kao jos jednom osetiti ono sto je nekad bilo tvoje, ali i imati ono sto vise nije tvoje.. Cudna je ljudska psiha.. Sve to naravno, ako ta osoba predhodno nije izazvala neka lose osecanja.. Onda zbogom

    Naravno, mmislim da to ima veze i sa kvalitetom sexualnog odnosa... Ako je par imao dobar sex ali na drugim planovima im nije islo i odlucise da se razidju, onda je normalno da ce pozeleti aferu nakon veze, bez obaveza..

    Takodje je moguce da se sretnu na nekoj zurci, pod uticajem alkohola ponovo se pozele, ali tad ujutro obicno sledi recenica 'ovo je bila greska' ali i to se desava

    Ima svakakvih razloga za sex sa bivsima, ali cinjenica je da se to desava, mozda i cesce nego sto to zelimo ali se desi posle bude ali sta je tu je..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #26

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    ...priznajem da sam zavistan od...igranja fudbala,ispijanja prepodnevnog espresa i citanja novina,ispijanja piva sa drugarima i slusanja rock'n'roll-a,cigareta i hashisha,lepih zena...ali sex sa bivsom?Nece ta "bolest" na mene...ne,ne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Mislim da je i seks sa sadasnjima ovisnost!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    ma meni je sex sa bivsim nesto kao incest, sta tu ima vise da se pokazuje...

  14. #29

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    generalno,mogla bih da imam seks sa bilo kojim bivsim...seks je bio uvek okej,i nije on rasturio vezu nego moja ili njegova ocekivanja....
    e sad,drugo je pitanje da li i praktikujem seks sa bivsim
    ne
    i opet,ne zato sto mi je to bljak nego eto,nisam u prilici...ne srecemo se.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #30

    Odgovor: Seks sa bivšima je ovisnost

    Seks sa bivšima je ovisnost...
    Ovisi...koliko je dobar taj sex bio
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  2. Imala seks sa 5.000 muškaraca!
    Autor Turkmenbashi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.08.2010, 15:00
  3. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:33
  4. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54
  5. Seks sa maloletnicama za 200 dinara
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 19:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •