Porez za neudate i neoženjene
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Porez za neudate i neoženjene

    Politika neki dan objavila članak o tome kako je izvesni Kasalović (nemam pojma ko je lik) došao na ideju da poboljša natalitet tako što bi nevenčani i oni koji nemaju decu trebalo zbog toga da plaćaju harač državi.

    Politika - Porez za neudate i neozenjene

    Svaka čas'. Vidim da su se ugledali na pojedine zapadne zemlje, al' samo kad su potrebne nove ideje za otimanje kinte.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    nije valjda da te ozbiljno zabrinulo šta mlatara neka espeesovska budala?!

    ili samo želiš da proveriš koje forumske kolege su free pa da ih startuješ?

  3. #3

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    A, bilo ovakvih idiJotsih predloga i pre. A takve mi dodje da oteram u tri pi..e materine. Joj kako mene iznerviraju ovakve stvari!!!
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #4

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Citat zonex kaže: Pogledaj poruku
    ili samo želiš da proveriš koje forumske kolege su free pa da ih startuješ?
    Moram na vreme da počnem da razmišljam o tome, a ne da me uvođenje nove takse zateče nespremnu, pa da moram da plaćam



    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    A, bilo ovakvih idiJotsih predloga i pre.
    Čuj, da l' je idiotski predlog. Kad vidiš kakvi su neki od roditelja koji su hteli da imaju decu, zapitaš se kakvi bi tek bili oni koji ih neće.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Moram na vreme da počnem da razmišljam o tome, a ne da me uvođenje nove takse zateče nespremnu, pa da moram da plaćam
    ok, ako zagusti, možeš računati na mene

    Kasaloviću, doovaj ga

  6. #6

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Da li se taj porez odnosi i na one koji su "probali' brak, pa se sad od istog oporavljaju..
    ima tu niz nepoznanica i nedefinisanih stvari ....Mislim da bi predlagac trebao da se studioznije pozabavi tom idiJotskom idejom ...
    ma sve nam je potaman..igra kuca, pevaju tanjiri ...

  7. #7

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    I koliko godina moras da imas da bi bio u braku (donja granica)? Kontam da bi je maksimalno spustili
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    I onako nam odraše kožu. Koliko vidim, sa ovog foruma napuniće kasu
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #9

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Kol'ka god da je donja granica, mene neće promašiti

    Majku mu, možda će morati i da se podnese izveštaj o broju seksOVA u toku dana, u tri primerka i tako to
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Ја сам свестан да неке особе из биолошких разлога не могу да се остваре у улози родитеља, али држава мора да води рачуна о општем интересу и да помаже својим суграђанима
    ovde nema popusta ni ako dostaviš snimak seksa s bračnim drugom... pokušavate, ne ide, e sad još lepo i platite jer ne ide

  11. #11

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    očekujem porez i na nas koje imamo veći broj grudnjaka od četvorke...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #12

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    А шта ако ја живим у ванбрачној заједници са партнерком више од 5 година? По Закону ми смо изједначени са брачним заједницама скоро у свему (осим у неким апсектима наслеђивања)?

    Апурдан предлог ... свакакО! Зна се како се подиже наталитет - првенствено побољшањем општег животног и здравственог стандарда!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  13. #13

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Апурдан предлог ... свакакО! Зна се како се подиже наталитет - првенствено побољшањем општег животног и здравственог стандарда!
    Natalitet se podiže nestankom struje i izbegavanjem modernih sredstava komunikacije
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #14

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Natalitet se podiže nestankom struje i izbegavanjem modernih sredstava komunikacije
    и то је један од начина за


    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  15. #15

    Odgovor: Porez za neudate i neoženjene

    Nisam čit'o, ali pitam se, računa li se nama staž, koji smo bili u braku?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Treba li i crkva da plaća porez?
    Autor Morpheus u forumu Ekonomija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.11.2021, 12:08
  2. Udate vs neudate
    Autor izabelitta u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 15:32
  3. Uveden porez na roštiljanje!
    Autor DanijElla u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 24.04.2007, 16:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •