Pomoć u vezi sa forumom - Strana 35
Strana 35 od 62 PrvaPrva ... 25333435363745 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 918
  1. #511

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Kako to da neke reputacije nose dosta poena, a recimo 3-4 reputacije jedva za 6 poena pomjere cifru?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #512

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Kako to da neke reputacije nose dosta poena, a recimo 3-4 reputacije jedva za 6 poena pomjere cifru?
    Kaži cico šta te muči?

    Zavisi od toga koliko ima reputacije onaj ko ti daje.

    Jesam dovoljno objasnila? Nemoj da lupaš lepu glavicu oko gluposti

  3. #513

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Zavisi od toga ko daje, kolika je reputacija tog ko daje, koliko je reputacija dobio taj ko daje, a sve zajedno računa jedan algoritam s kojim je u potpunosti upoznat verovatno samo Necromancer

  4. #514

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi od toga ko daje, kolika je reputacija tog ko daje, koliko je reputacija dobio taj ko daje, a sve zajedno računa jedan algoritam s kojim je u potpunosti upoznat verovatno samo Necromancer
    Sad mi je malo jasnije. Hvala.



    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kaži cico šta te muči?

    Zavisi od toga koliko ima reputacije onaj ko ti daje.

    Jesam dovoljno objasnila? Nemoj da lupaš lepu glavicu oko gluposti
    Danas se bavim ovakvim mislima. Posmatrala sam kako kapaju bodovi i bila sam malo u nedoumici. Ko pita ne skita.

    i tebi
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #515

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Htela sam da pogledam razgovor izmedju mene i nekih clanova na moj zid. Kad pojavi mi se obavestenje:

    Razgovor između A-10 i Bombica


    Ovi članovi nikada nisu vodili razgovor
    Ne znam koji je ovo clan, nemam ga na listi prijatelja, a nije prvi put da mi se ovo obavestenje pojavi.
    I to kad pokusam da vidim razgovor izmedju mene i razlicitih clanova. Ne samo jednog.

    Ne znam u cemu je problem ... dali ima neko objasnjenje...


  6. #516

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Htela sam da pogledam razgovor izmedju mene i nekih clanova na moj zid. Kad pojavi mi se obavestenje:



    Ne znam koji je ovo clan, nemam ga na listi prijatelja, a nije prvi put da mi se ovo obavestenje pojavi.
    I to kad pokusam da vidim razgovor izmedju mene i razlicitih clanova. Ne samo jednog.

    Ne znam u cemu je problem ... dali ima neko objasnjenje...
    Msm da taj član A-10 sve nas zajebava.

    Ipak, biće da je oni član koji ti je ostavio poruku na zidu, a sa kojim želiš da pregledaš prepisku, svoj zid zaključao za grafite i škrabanje.
    Pravi Titov pionir, "tuđe oćemo, svoje ne damo"!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #517

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nije zakljucan zid clana s kojim sam razgovarala.
    A sem toga pojavilo se i jos kod nekoliko drugih clanova sa kojima smo imali prepisku na zidovima.


  8. #518

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Nije zakljucan zid clana s kojim sam razgovarala.
    A sem toga pojavilo se i jos kod nekoliko drugih clanova sa kojima smo imali prepisku na zidovima.
    Ja tako SfatiJo.
    Ako je tako k'o što reče, ondak nemam poima.
    Moraće neko Entelegentniji.
    Možda oni klinac od 2 leta?!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #519

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    - Jugoslavija se mora bombardovati. link

    Zoran Djindjic

    Na ostavljenom linku ove rečenice nema, čak suprotno - govori o tome da je Milošević trebao bilo kojim sredstvom da spreči haos.

  10. #520

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Na ostavljenom linku ove rečenice nema, čak suprotno - govori o tome da je Milošević trebao bilo kojim sredstvom da spreči haos.
    Hvala na sugestiji, ceo post je obrisan jer nismo u mogućnosti da prevodimo tekst.

    Molim članove koji imaju bilo kakve sugestije, takve stvari prijave kako bi moderatori mogli da reaguju. Ova tema nije predvidjena za to, više puta je rečeno

  11. #521

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Imam pitanjce

    Je l' postoji mogucnost da jedan podforum "sklonim" tako da ga uopste ne vidim
    Znaci da mi ne iskacu nove teme, novi postovi...kao da ne postoji na forumu...
    Mozda je mnogima smesno, ali ja se zaista lose osecam kada citam naslove tipa karcinom, rak...tako da bih ono zdravlje volela da ne vidim...
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #522

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Koliko je meni poznato, takva opcija ne postoji. Možeš samo da "sakriješ" ceo forum Lifestyle, kliknuvši na ono žuto (narandžasto) polje s desne strane (u plavom polju s nazivom foruma).

  13. #523

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne možeš da skloniš da uopšte ne vidiš postove ali postoji mogućnost da označiš forum kao pročitan i da ti se novi odgovori ne svrstaju u Nove poruke.

  14. #524

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Već je neko spominjao..ne sjećam se kada...nerviraju me jako teme sa isključivo slikama...nemam tako spor net, i otvara se sve fino...ali skakuće...čas lijevo, čas desno, iscima me opasno. I evo npr. tema "Kanada" ...otvorim je sa osmijehom, da vidim šta ima, šta se piše...taman text počnem da čitam, a slike iskaču kao lude...i normalan bi poludio. Može li se donijeti neka "odluka" da se na takvim temama, kao na onoj o vojvođanskim kućama, da slike idu kao thumbnail, da svako može da čita tekst pa klikne na sliku ako mu volja, a ne da pošto-poto bude prinuđen da gubi živce čekajući da se to sve smiri. Stvarno smara.

    Da ne spominjem kako na nekim temama uopšte ne funkcioniše ono "slika je smanjenja na dopuštene dimenzije" ili tako nešto...zna mi preko cijelog ekrana da iskoči slika. Smor. Smor. Smor.

    I tako...inače je sve super.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #525

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Semso maybe je losa graficka?

Strana 35 od 62 PrvaPrva ... 25333435363745 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 17:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 14:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 17:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 20:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 22:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •