Šta ste sinoć radili? - Strana 132
Strana 132 od 134 PrvaPrva ... 3282122130131132133134 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,966 do 1,980 od ukupno 2000
  1. #1966

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Ne baš sinoć, al' juče u svakom slučaju... Farbala jajca

    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #1967

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Prvo sam gledala neki napeti film na TV-ju pa sam se onda pola noći prevrtala od vrućine.
    Sav sam čaršaf smotala ispod sebe a inače sam veoma mirna, dok spavam.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #1968

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    Zakucala u krevet jos u pola 12. Spavala sam kao drogirana, to mi se nije nije desilo ne pamtim od kada. Napila sam se u petak i nisam se uopste odmorila. Nije alkohol vise za mene.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #1969

    Odgovor: Sta ste sinoc radili?

    nakon što sam ispratila gospodu kupce ,zasela sam ovde
    prijatno ćaskajući do skoro sitnih sati
    Veče je bilo mirno i tiho naizgled gledano samo spolja
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #1970

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Izadjoh preko neke stvari, jer je vruce, i poslije nekih smaranja zbog radi nekih ...odlucimo da na putu kuci virnemo samo taj "Beer and songs" karaoke bar...ne znam kako sam kucu pogodila poslije. Pili smo, pjevali...troje spanjolaca sjeli s nama...desetak djevojaka, sa buducom mladom upale sa djevojackog..i gomila nekih ljudi...pjevala sam "I will survive" i "These boots are made for walking" ...ne znam je li pametno takvo nesto ponoviti. Iz vise razloga. Al' da je bilo dobro, bilo je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #1971

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Pretvarala se da sam normalna. Nije mi naročito pošlo za rukom
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #1972

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Nakon sto sam odrobijala svojih 7-17h...dodjem kuci, kupila sebi Coronu, da me uspava pa cu da ustanem friska u subotu i zapocnem je kako Bog zapovijeda. Ali nije se dalo...sva sreca...kad upoznas jednu Spanjolku...upoznas polako pola Spanije u Becu...i tako...aaajde s nama na skating (ja u pidzami) ...ali blizu mene pa reko ajd da prosetam da se jos vise umorim...(kao odmorna sam bila) ...i dodjem. Objasne mi da je svakog petka od maja do oktobra noc trcanja, vozenja rolera i bicikala...i kao...penji se na bicikl..idemo...20 km ..al' je bilo preeedivno! Drago mi je kad se posjetim koliko volim ovaj grad...i te stvari koje ga cine jos izuzetnijim. Policija sve blokirala, obezbjedjivala...pravac Dunav, pa uz Dunav...pa nazad. Nista me ne boli danas, a dusa mi je puna, barem sto se tih divnih normalnih stvari i ljudi tice. I osvjezenje je biti okruzen tim potpunim strancima koji su ti tako bliski...kad zahladi, pocinjemo sa tenisom. Ima da isposte sve zbog Nadala.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #1973

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Isla sa koncert Elemental-a sa Ivanom. On je mirno stajao, a ja sam skakala kao da sam na psihoaktivnim supstancama
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #1974

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Oko 2h sam dosla u NS ...pa Zr...pa selo veselo...i vruca svjeza piletina u 5 ujutro...nadvikivanje, smijeh...milina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #1975

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Oko 2h sam dosla u NS ...pa Zr...pa selo veselo...i vruca svjeza piletina u 5 ujutro...nadvikivanje, smijeh...milina.
    S' bila u Žitištu? Ja sad došla odanle. Jebenti bek in rijaliti, sutra poso i sve što spada...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #1976

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Radila oblatne za nadolazeći dječji party. Oblatne s rumom
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #1977

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Kao u dobra, stara, studentska vremena...posle izlaska svratili u Vanessu na velikiiiii index sendvič natrpan svim i svačim, stali na ćošku...dok prsti su trnuli od hladnoće...
    Ne pamtim kada sam nešto slađe pojela poslednjih godina
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #1978

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Uh.
    Traumatizovala se i skupljala materijal za jedno dooobro oblokavanje. A mozda i neke teze droge.

    Halina i Wieslaw zive u stanu ispod mog. Poljaci. Debeli i rumeni. Nasmejani. Dobrodusni.
    I od prvog dana su prema meni u fazonu: sta god ti treba-tu smo.
    Tako i ja prema njima.

    I zove me Halina sinoc i opravdava se...znam da vise nisi menadzer ali ja ne znam koga da zovem...molim te dodji, nesto uzasno smrdi u susednom stanu.
    Pozovem policiju, objasnim sve.
    I naravno da sam otisla dole.
    Jebo mi pas mater.

    -I? Sta mislis?
    -Vidi Halina...na moju veliku zalost...znam kako smrdi telo u fazi raspadanja. Ovaj se raspada vise od nedelju dana. And now if you'll excuse me...
    Okrenem se i bacim peglu.

    I tu se Halina iznervira i pocne da psuje, malo na engleskom malo na poljskom malo na nemackom...mene mazi po ramenu, a okrece glavu prema pokojnikovom stanu i mrtva ozbiljna mu se obraca...u fazonu...jesi bas tu morao da pandrknes psihopato?! Sadisto!
    Al' kad na kraju rece "ajne shvajne" ja prsnuh u smeh. Jbt, povracam i smejem se.
    I pocne i ona da se smeje.
    I tako nas dve stojimo u hodniku ispred pokojnikovog stana i smejemo se na sav glas. Ja rukavom brisem usta od bljuckanja, ona rukom pridrzava ljubinku da ne pishne...pojavljuju se panduri, nas dve i dalje crkavamo od smeha...
    panduri zbunjeni Halinin muz jos vise...
    Znaci, kao kad te napadne kasalj u bioskopu. Ili smeh na sahrani. Ili kad prdnes na ginekoloskom stolu.
    Mogla bih komotno da otvorim temu- Onaj osecaj kad...

    I tako...
    u sve tako te neke tragedije koja sam dozivela
    dobrim delom se umesala urnebesna komedija. I dobro je sto je tako, inace bih odavno prsla.
    I jbs mi sve ako ne napisem knjigu.
    "Prvih 100 godina je tesko, posle klizi"
    autor- Baba Koja Prdi.


    I sve bi to bilo super... da nije ovog osecaja trulezi u ustima...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #1979

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    I jbs mi sve ako ne napisem knjigu.
    "Prvih 100 godina je tesko, posle klizi"
    autor- Baba Koja Prdi.

    Mrzi me da pretražujem forum. Ali zaklela bih se da si se nekada negde po forumu žalila da ne umeš da prdiš.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #1980

    Odgovor: Šta ste sinoć radili?

    Гледала сам филм, Доручак код Тифанија. Чини ми се да је то било синоћ
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

Strana 132 od 134 PrvaPrva ... 3282122130131132133134 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 5255
    Poslednja poruka: 22.05.2020, 16:37
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •