Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ? - Strana 28
Strana 28 od 29 PrvaPrva ... 1826272829 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 430
  1. #406

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Beliverku, al' ne u normalnoj varijanti. Sita sam normalnih. Nego da okrečimo zidove, bez priče, nema u pričama ništa, da ofarbamo ulazna vrata, izbijemo neki zid, sredimo haos, i nazdravimo sav trud vinom. Nego, vidim da bi tu došla i Isahara, ili mi se čini. Mogla bi da napravi neku ranu pa da se potrujemo, jer negde uhvatih da mnogo voli da sprema. Dakle, Beliverka i radna akcija, pa auto u pogon i nazad kući. Sasvim dovoljan razlog da se izađe iz pidžame
    ako bog da,krecenje ti ne gine.....
    jos nekih radova ima za normalne placenike,a krecenje je moje i bozije.....
    normalno,Isahara kuva
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #407

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ako bog da,krecenje ti ne gine.....
    jos nekih radova ima za normalne placenike,a krecenje je moje i bozije.....
    normalno,Isahara kuva
    Dogovor je pao. Tako se radi big bizmis .
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #408

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Beliverku, al' ne u normalnoj varijanti. Sita sam normalnih. Nego da okrečimo zidove, bez priče, nema u pričama ništa, da ofarbamo ulazna vrata, izbijemo neki zid, sredimo haos, i nazdravimo sav trud vinom. Nego, vidim da bi tu došla i Isahara, ili mi se čini. Mogla bi da napravi neku ranu pa da se potrujemo, jer negde uhvatih da mnogo voli da sprema. Dakle, Beliverka i radna akcija, pa auto u pogon i nazad kući. Sasvim dovoljan razlog da se izađe iz pidžame
    ako bog da,krecenje ti ne gine.....
    jos nekih radova ima za normalne placenike,a krecenje je moje i bozije.....
    normalno,Isahara kuva
    Kuva, kuva
    vama se baš leži na infektivnom koji dan, što možda i nije loša ideja, oduvek sam bila slaba na doktore
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #409

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Pao dogovor u totalu. I ne ostavlja utisak nadrndane žene. Više mi liči na nekog koga znam od malena. Srodna duša,reklo bi se.
    Jedva čekam odmor i slobodne dane. A ti mala ima da kuvaš sve u šesnaest
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  5. #410

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Već vidim: žene u godinama štrikaju klot-frket, a Malina im kao Pepeljuga kuHa. Bože, kako bih voleo da sam na toj čajanci.

  6. #411

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Rokera s' Moravu nema sanse, znam da necem. Ali, Sunce bih rado. Da me ogreje!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #412

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Malo sam ja na ovome forumu , ali , iskreno , Anibas i New Time..... Oni su me odmah prihvatile kao drugara na forumu..... Mada ima još nekih koje bih voleo upoznati in live , ali ima i uobraženih osoba , koje nikako ne bih ni videti voleo......

  8. #413

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat elektricna ovca;775047.. Ali, [I kaže:
    Sunce[/I] bih rado. Da me ogreje!
    Sunce je rajska duša! Sunce volim baš baš! Toliko da joj spremam novi kontigent čvaraka

    volela bih leptiravu i žabicu da upoznam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #414

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat Martinelli kaže: Pogledaj poruku
    Anibas i New Time..... Oni su me odmah prihvatile
    malo si pobrko lončiće al' ajd' nema veze ,sve ti je oprošteno
    dok se "ne/pronađeš"

    a koga bih volela sresti u realu....pa volela bih upoznati i porazgovarati sa
    mojim dobrim forum.prijateljom Mementom.Razgovor s'njim bi mi bio baš zanimljiv,sigurna sam.
    Možda na nekoj čardi uz dobru klopu i vino a mož' i koja tamburica da zasvira
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #415

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Pošto sam Alexandra juče upoznao, ostala mi je samo 3V....

  11. #416

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Volela bih da upoznam Arwen i Trivijalnu
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  12. #417

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Beliverku,(Gospojicu i Sunce) u nekoj pozitivnoj fazi , da dočekamo zoru na zidinama. Posle mogu da letim sa silosa, nema veze. Sunce može sa gospojicom finom sokić da srče.
    A mogu i da trčkaraju oko nas, ili vijaju aparatom, ako im je to po volji. Čak i da kliču Jovanka, Jovanka, ja Beliverku hoću u + . Naravno i njih dve, oltugeder.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #418

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Beliverku,(Gospojicu i Sunce) u nekoj pozitivnoj fazi , da dočekamo zoru na zidinama. Posle mogu da letim sa silosa, nema veze. Sunce može sa gospojicom finom sokić da srče.
    A mogu i da trčkaraju oko nas, ili vijaju aparatom, ako im je to po volji. Čak i da kliču Jovanka, Jovanka, ja Beliverku hoću u + . Naravno i njih dve, oltugeder.
    ti nisi normalna
    Sunce moze tebe i mene i ostatak kafane da baci pod sto
    toliko o sokicu...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #419

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Hocu sa Beliverkom da raspredam o njenoj ljubavi prema Nadalu. Mozda uspem da je preobratim u patriotski tabor, NOLE SRBIJA Serem naravno, pored citave price o tenisu (a verujem da bi uspela da me izvuce iz takta ), volela bih da sednemo u moja kolica i da se vozimo, nebitno gde. Bas zato sto bi sa njom bilo kul cutati i ne bi bilo obavezno pricati, ono, small talk koji je tako naporan a za koji ja nemam zivaca. Usput spakujemo Isaharu, jer jbg, neko mora pricati u kolima Obidjemo Mijatovica i zenu mu, oni nas ugoste u pravom srpskom stilu, med i orasi na vratima pa dobar rucak. U povratku ih vozim za NS, pokupimo Leptiravu i idemo na Dunav u jedan fin mali restoran koji sluzi odlicnu riblju corbu, ljuta da se upiskis. Da znam di je Elektricna ovca i nju bih pokupila, taman bismo popunile moja vel'ka kolica. Jbg, da znam da vozim avion, isle bismo i po _babu (btw, _chupe, vrati se, sve ti je oprosteno) al' ovako, cekacemo je da dodje iz nove domovine.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #420

    Odgovor: Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Hocu sa Beliverkom da raspredam o njenoj ljubavi prema Nadalu. Mozda uspem da je preobratim u patriotski tabor, NOLE SRBIJA Serem naravno, pored citave price o tenisu (a verujem da bi uspela da me izvuce iz takta ), volela bih da sednemo u moja kolica i da se vozimo, nebitno gde. Bas zato sto bi sa njom bilo kul cutati i ne bi bilo obavezno pricati, ono, small talk koji je tako naporan a za koji ja nemam zivaca. Usput spakujemo Isaharu, jer jbg, neko mora pricati u kolima Obidjemo Mijatovica i zenu mu, oni nas ugoste u pravom srpskom stilu, med i orasi na vratima pa dobar rucak. U povratku ih vozim za NS, pokupimo Leptiravu i idemo na Dunav u jedan fin mali restoran koji sluzi odlicnu riblju corbu, ljuta da se upiskis. Da znam di je Elektricna ovca i nju bih pokupila, taman bismo popunile moja vel'ka kolica. Jbg, da znam da vozim avion, isle bismo i po _babu (btw, _chupe, vrati se, sve ti je oprosteno) al' ovako, cekacemo je da dodje iz nove domovine.

    jaoooo!
    moze!
    sto se tice Nadala,...jbg...nije stvar u nepatritizmu nego u lojalnosti prema igracu za kog si navijao od pocetka
    neki to nisu sVatili ili nisu imali dovoljno integriteta u odnosu sa prijateljima al jbg,uvek ima novih ljudi za upoznati....

    riblju corbu volem samo ljutu,ljutu,ljutu bas!
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 28 od 29 PrvaPrva ... 1826272829 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:23
  2. U kom periodu biste voleli da živite?
    Autor Necromancer u forumu Istorija
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 08.08.2018, 08:09
  3. Koga biste radije. . .
    Autor Sunflower u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2012, 21:24
  4. Da li biste voleli da imate projektor?
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.09.2008, 02:05
  5. Koga biste voleli da vidite na Egzitu 2008?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 13.03.2008, 03:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •