Virtuelni sex
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    07 Virtuelni sex

    Posto smo u expanziji virtuelnog sveta, sve su cesce veze preko interneta.. obicno su to dvoje daleko jedno od drugog, a posto su je l' ljudi sa potrebama ,okrecu se virt sexu..
    virtuelni sex je sex mastanja po meni.. nista lose..
    Sta mislite o tome? Jeste li probali?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Virtuelni sex

    Pa sad nije da nije tema za razmišljanje! Šta sve čovek izmisli kad ne može doći do prave stvari!!!
    Poruku je izmenio kulturni_jelen, 15.04.2008 u 15:34
    DOBRO VEČE

  3. #3

    13 Odgovor: Virtuelni sex

    Citat sneza67 kaže: Pogledaj poruku
    mislim da je virtualni sex na kraju masturbacija... a to se moze i bez pc-ja

    i ja sam cula dosta o tom virtualnom sexu...nije za mene posto sam ja veoma "dodiri-jezik-stipstip-griz-maizgnjecicutebre" osoba tako da sve sto je virtualno/vazdusno nije za mene...a sve sto je opipljivo jeste...

    eto ja tako mislim o tome...
    all we need is love...

  4. #4

    Odgovor: Virtuelni sex

    Sex je super stvar, zavisi ko šta i kako voli! Ako nekoga loži da gleda i zamišlja to je ok, ja sam ipak više za opipljive stvari. Ono kao dodir, miris kože i slično. virtuelni sex je po mom mišljenju surogat platonske ljubavi i voajerizma!
    Poruku je izmenio Najgora, 15.04.2008 u 22:00 Razlog: velika slova
    DOBRO VEČE

  5. #5

    Odgovor: Virtuelni sex

    Kulturni_jelen je skroz u pravu !!! Taj virtuelni sex, to je bolesno. To najvise vole ovi debeli Englezi, i ostala njihova zivina.

  6. #6

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Sta mislite o tome? Jeste li probali?
    Čuj probala, imala stalnog partnera! Onu ribenzzi grom je spalio. To je bilo strašno. Kad su na kraju zapljuštali predlozi da se postavljaju i uključuju video kamere i prenose koitusi sa muškima uživo, onda smo raskinule jer je postalo ozbiljno. Od tada je i nema

    ... a nisam debela
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Sex je super stvar, zavisi ko šta i kako voli! Ako nekoga loži da gleda i zamišlja to je ok, ja sam ipak više za opipljive stvari. Ono kao dodir, miris kože i slično. VIRTUALNI SEX je po mom mišljenju surogat PLATONSKE LJUBAVI i VOAJERIZMA!
    ....kakve veze ima platonska ljubav i virtuelni sex?...kada se gledas sa nekom cicom preko kamere,drkate oboje i govorite nezne reci jedan drugom?
    ...virtuelni sex bre,je za nas manijake...ljude koje,ne mogu da dodju do sexa normalnim putem...imam 12 kamera...po celoj sobi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #8

    Odgovor: Virtuelni sex

    znam par ljudi koji se bas loze na to i bas im je gusht, iako nisu ni ruzni a ni debeli ().. jednostavno, vole to.. meni to dodje samo kao pojacana masturbacija.. mislim, gledam te ili citam i kao.. eto sexa.. ne bas
    prepustam drugima koji vole..


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ... a nisam debela
    daj msn
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Virtuelni sex

    To nema veze ni sa debljinom, ni sa lepotom, ni sa nedostatkom sexa ili ne znam čim. Rade oni kojima prija i često oni koji nisu u mogućnosti da budu zajedno ili trenutno nisu u mogućnosti da budu zajedno, a već su bili zajedno. Ili oni koji će tek biti. Ovo je još jedan vid komunikacije, a ima nas raznih. Ne vidim razliku u tome i u masturbaciji pod tušem dok misliš na nekog određenog ko nije pored tebe npr. Ukoliko nije konstantno i ukoliko ne poprima neki patološki oblik to mogu i da razumem. Naročito ako sajberišeš sa osobom koju voliš i sa kojom živiš, pa to je kao cvrkutanje preko telefona ili razmenjivanje bRezobraznih smsova.

    Ja ipak više volim da sam ispunjena kako treba i dolikuje

    daj msn
    Ne bih podnela još jedan bolan raskid
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Virtuelni sex

    ..nevin sam......virtuelno...

  11. #11
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ....kakve veze ima platonska ljubav i virtuelni sex?...kada se gledas sa nekom cicom preko kamere,drkate oboje i govorite nezne reci jedan drugom?
    ...virtuelni sex bre,je za nas manijake...ljude koje,ne mogu da dodju do sexa normalnim putem...imam 12 kamera...po celoj sobi...
    Ma jok Anguse ne platonska ljubav vec mesavina platonske ljubavi i voajerizma!!!!

    Ajde bre, sad odjednom kao svi smo liberalni. Zamisli scenu, dođeš kući i vidiš svoju tastaturu skroz ulepljenu!. Pitaš kevu, a ona ti kaže : pa bata je malo igrao igrice sa devojčicom ! Ili još gore sa drugarima iz razreda!
    Poruku je izmenio Najgora, 15.04.2008 u 22:03 Razlog: velika slova plus uzastopni postovi
    DOBRO VEČE

  12. #12

    Odgovor: Virtuelni sex

    Zamisli scenu, dođeš kući i vidiš svoju tastaturu skroz ulepljenu
    pa da je taj neko ko upraznjava virt sex iole pametan a da ne poseduje mlevenu plazmu umesto mozga, nece ga izdr*ati na tastaturu
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    pa da je taj neko ko upraznjava virt sex iole pametan a da ne poseduje mlevenu plazmu umesto mozga, nece ga izdr*ati na tastaturu
    ...a šta žene rade s tastaturom?...

  14. #14

    Odgovor: Virtuelni sex

    Pa sada tastatura je namenjena pripadnicima oba pola, tako da nije rec samo o drkanju na tastaturu!
    DOBRO VEČE

  15. #15

    Odgovor: Virtuelni sex

    Немам то искуство. Слушао сам о томе. Порукама. Размишлјао сам. Мислим да бих умео. А волео бих да пробам. Што да не.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •