Tomislav Nikolic - Strana 3
Strana 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 216
  1. #31

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ...
    koji su razlozi i argumenti ljudi koji ce glasati za njega u drugom krugu.
    Recimo da nisam ni za Tadica ni za Nikolica, ali ako biram izmedju doticnih, kao sto ce to biti 3-eg februara, moj glas ce ipak otici Nikolicu.
    Razlog vise je neumesno i ogavno pljuvanje Nikolicevih neistomisljenika, po delu naroda koji svoje poverenje dodeljuju njemu.
    Jos jedan razlog vise je sto smatram da je kampanja Nikolica vise fer nego li protivkandidata mu. Covek je smireniji, i manje se breca, manje vice, i ...
    Jos jedan od razloga je sto se broj zaposlenih nije povecao, vec se i smanjio, a opet dobijam obecanje da ce se zaposliti jos 500.000 ljudi.
    Jos jedan od razloga je sto je covek o Rusiji i pre imao reci hvale, dok Tadic to govori tek od skora kada je primoran da se i za slamku drzi.
    Jos jedan od razloga je sto se Nikolic zalaze za neisporucenje velikih srpskih vojskovodja politickom Sudu u Hagu.
    ...
    ...................

  2. #32

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Recimo da nisam ni za Tadica ni za Nikolica, ali ako biram izmedju doticnih, kao sto ce to biti 3-eg februara, moj glas ce ipak otici Nikolicu.
    Razlog vise je neumesno i ogavno pljuvanje Nikolicevih neistomisljenika, po delu naroda koji svoje poverenje dodeljuju njemu.
    Jos jedan razlog vise je sto smatram da je kampanja Nikolica vise fer nego li protivkandidata mu. Covek je smireniji, i manje se breca, manje vice, i ...
    Jos jedan od razloga je sto se broj zaposlenih nije povecao, vec se i smanjio, a opet dobijam obecanje da ce se zaposliti jos 500.000 ljudi.
    Jos jedan od razloga je sto je covek o Rusiji i pre imao reci hvale, dok Tadic to govori tek od skora kada je primoran da se i za slamku drzi.
    Jos jedan od razloga je sto se Nikolic zalaze za neisporucenje velikih srpskih vojskovodja politickom Sudu u Hagu.
    ...

    ...vidiš maleni, ovo su argumenti...

  3. #33

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Pošto najnovije ankete i istraživanja pokazuju da Toma Nikolić ima prednost u odnosu na Tadića, sa prognozom tih istih istražitelja i anketara, da će se prednost povećavati, neostaje nam ništa drugo nego da to prihvatimo sa radošću ili sa tugom; kako ko?

    Uporedo bi Dinkić mogao preko svojih veza da potpomogne da se Šešelj pusti iz Haga na jedno nedlju dana da bi formirao vladu. Nego mi nije jasno kako da Šešelj formira vladu, kad je Nikolić samo predsednik. Usput bi mogli da pođu još neki do Haga da donesu vremeplov, kojim bi nas vratili u 90-e, tako sam čuo od nekih iz DS-a. Da nije jadno bilo bi i smešno!
    In vinas veritas

  4. #34

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Recimo da nisam ni za Tadica ni za Nikolica, ali ako biram izmedju doticnih, kao sto ce to biti 3-eg februara, moj glas ce ipak otici Nikolicu.
    Razlog vise je neumesno i ogavno pljuvanje Nikolicevih neistomisljenika, po delu naroda koji svoje poverenje dodeljuju njemu.
    Jos jedan razlog vise je sto smatram da je kampanja Nikolica vise fer nego li protivkandidata mu. Covek je smireniji, i manje se breca, manje vice, i ...
    Jos jedan od razloga je sto se broj zaposlenih nije povecao, vec se i smanjio, a opet dobijam obecanje da ce se zaposliti jos 500.000 ljudi.
    Jos jedan od razloga je sto je covek o Rusiji i pre imao reci hvale, dok Tadic to govori tek od skora kada je primoran da se i za slamku drzi.
    Jos jedan od razloga je sto se Nikolic zalaze za neisporucenje velikih srpskih vojskovodja politickom Sudu u Hagu.
    ...
    ...a od kada je to covek smireniji?Upravo od pocetka kampanje...zato ta prica ne pije vodu...inacer,secam se radikala u koaliciji sa SPS-om...i njihovih sranja...ali ti si mladji pa se ne secas...uostalom...uzmi zadnje brojeve "Velike Srbije"...procitaj i sve ce ti biti jasno...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....u reveru uvek nosim ružin cvet...
    Ova slika mora da ti je prilicno stara...ne vidim nigde cvIjetak zanovetak...

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Recimo da nisam ni za Tadica ni za Nikolica, ali ako biram izmedju doticnih, kao sto ce to biti 3-eg februara, moj glas ce ipak otici Nikolicu.
    Razlog vise je neumesno i ogavno pljuvanje Nikolicevih neistomisljenika, po delu naroda koji svoje poverenje dodeljuju njemu.
    Jos jedan razlog vise je sto smatram da je kampanja Nikolica vise fer nego li protivkandidata mu. Covek je smireniji, i manje se breca, manje vice, i ...
    Jos jedan od razloga je sto se broj zaposlenih nije povecao, vec se i smanjio, a opet dobijam obecanje da ce se zaposliti jos 500.000 ljudi.
    Jos jedan od razloga je sto je covek o Rusiji i pre imao reci hvale, dok Tadic to govori tek od skora kada je primoran da se i za slamku drzi.
    Jos jedan od razloga je sto se Nikolic zalaze za neisporucenje velikih srpskih vojskovodja politickom Sudu u Hagu.
    ...
    Cekaj decko da vidimo koliko si ti godina imao te '91, 2 pa navise...10 - ak, jel' ?

    E, tebi je sve oprosteno .
    Poruku je izmenio Mish, 28.01.2008 u 17:59 Razlog: bez omalovažavanja

  6. #36

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ....zašto toma.....zato.....kako lep odgovor.....čisto srpski.....


    ....malo malo pa se neko dovati intelektualnih dometa radikalskoga biračkoga tela......takvi su kakvi su.....ali je činjenica da su radikali godinama unazad pojedinačno najjača stranka....

    .....možda i zato što se intelektualci i kvazi intelektualci glože međusobom....mada će pre biti da oni idu za čankom......ne šonetom.....čanak drvena posuda za hranu.....jednima krušac u ruci drži boki, drugima buđavi, trećima čačanska buzdovančina i slično....

    ....možda i zato što je srbija još uvek većinski neprosvećena.....i tu se oma setim replike iz gluvog baruta, ili bilo kog partizanskog romansko filmskog dela.....i sad ti oćeš da ti ja ovde stvorim radnike, nema toga ovde, ovo su seljaci bre, sitni zemljoposednici.....

    ....elem...jedan čovek jedan glas je demokratska tekovina modernih društava.....jedan mali čovek, jedan glas......a milion i šesto hiljada malih ljudi je reklo.....toma.....

    ....rasuli se demokratski glasovi...ma ni mogoče....kažu u crnoj gori...il nemo il neumijo istiti qur.....

    ....zbog naknadnog, koalicionog, zbiranja demokratskih glasova smo tu gde smo.....buđavi se ponaša data not found, buzdovančina ministarstvo proglasio feudom, beogradski dečak animira salonsku intelektuanu elitu svojom obrazovanošću, tajkuni ebu kevu kevinu kome stignu......


    .....zašto toma.....zato......

    ....zato što je nepravedno da većinska biračka volja nema učešća u vlasti.....najjača parlamentarna stranka, a sitnim doskočicama ih vuku za uši navodne demokrate, u biti neostvarene autokrate......

    ...zašto toma.....zato.....

    ...zato što smatram da je pravedno da izvorna većinska srbija ima predsednika kakva je i sama....a ministri, oni ionako trebaju biti samo profesionalci, nikako političari....a činjenica da je u demokratskom taboru takvih profesionalaca neuporedivo više.....nebitno zašto.....


    ...elem ono što ovde čedica zove kohabitacijom, nema veze sa životom....stvarna kohabitacija bi bila....radikalski predsednik, demokratska vlada.....a u vremenima kada se formira nacija sa svim svojim obeležjima, kao što je trenutno stanje stvari u srbiji zemlji, to uopšte nije loša ideja....čak šta više.....


    ...uostalom.....vrana vrani oči ne vadi....el jeste, jeste......

    ....al me živo interesuje kako i koliko bi se održala tajkunska struktura u uslovima tako polarizovane vlasti.....tajkuni su kriminalci sve dok ne počnu plaćati reket nama...ondak postaju ugledni privrednici....pa da vidimo koliko je uglednih privrednika koji mogu plaćati dva reketa.....ionako nebi plaćali babovinom.....


    .....zašto toma...zato......

    ....zato da konačno utvrdim da li je srbija nezavisna i međunardno priznata država.....da vidim dal će se drzne neki visoki, debeli patuljak, predstavnik međunarodne zajednice da ga smeni.......if se ne drzne.....ode demokratska priča, ko da je nije ni bilo.....a ja ne volem tabue.....


    ...zašto toma...zato.....

    ...između ostaloga i zato što na njegovim promocijama vidim neuporedivo više mladog sveta, nego na istim dešavanjima bgd dečaka....mladost još niko nije pobedio....ni mojih dedova, ni moju, pa neće ni njihovu.....

    ....zašto toma.....zato.....

    ...zato što kad se postavi pitanje dal je vlast dobra, treba je menjati...nikako proveravati dal je dobra ili ne.....menjati.....

    ......ova vlast nije dobra...menjaj........ne bude valjao toma....menjaj bre....pitanje za postanite milioner.....nabroj dve trećine poratnih premijera italije....


    ......zašto toma.......zato.....

    ...na kraju....pošto je to meni lično stvarno deveta rupa na svirali....kosovo.....


    ....tvrdi zastupnik neotuđivosti kosova.....dokazani.....iz tih redova su bili ratni premijeri i ministri....kako su ga branili????...kako su umeli.....ali su ga branili......otvoreno ratom, a ne izjavama tipa i rat je politika koju ondak demantuje pedeset sekretara kabineta....

    ....usput......ja sam prvi koji će podržati nezavisnost kosova i njegovo prisajedinjenje albaniji.....ko im ebe mater, nek se iskrve međuse kao što su i u vreme beriše......al ovaj put do kraja......

    ....zašto toma.....zato.....

  7. #37

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...vidiš maleni, ovo su argumenti...
    Bato ubice te ta demagogija.

  8. #38

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Bato ubice te ta demagogija.
    ...nece...zilav sam ja...ne padam na prazne price...


    ps. samo da ti napomenem, ja ne glasam za tomu nikolica, od pocetka samo pokusavam da ti pokazem koliko si zaslepljen nekim stvarima...

  9. #39

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nece...zilav sam ja...ne padam na prazne price...


    ps. samo da ti napomenem, ja ne glasam za tomu nikolica, od pocetka samo pokusavam da ti pokazem koliko si zaslepljen nekim stvarima...
    Jbg. sto nerece, ubi se od objasnjavanja , ali nije mi jasno sta je lose u ideji koju podrzavam a koju vidim kroz Cedine nastupe (politicko trziste je takvo, ne vidim boljeg)!

  10. #40

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Jbg. sto nerece, ubi se od objasnjavanja , ali nije mi jasno sta je lose u ideji koju podrzavam a koju vidim kroz Cedine nastupe (politicko trziste je takvo, ne vidim boljeg)!

    ...loše je što ne vidiš da je politika kurva i da su svi oni isti...

  11. #41

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Zasto ne Toma:










    ...jer bolje biti pijan nego...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #42

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ja glasam za buducnost Srbije a to Tomislav Nikolic sigurno nije...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  13. #43

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....zašto toma.....zato.....kako lep odgovor.....čisto srpski.....


    ....malo malo pa se neko dovati intelektualnih dometa radikalskoga biračkoga tela......takvi su kakvi su.....ali je činjenica da su radikali godinama unazad pojedinačno najjača stranka....

    .....možda i zato što se intelektualci i kvazi intelektualci glože međusobom....mada će pre biti da oni idu za čankom......ne šonetom.....čanak drvena posuda za hranu.....jednima krušac u ruci drži boki, drugima buđavi, trećima čačanska buzdovančina i slično....

    ....možda i zato što je srbija još uvek većinski neprosvećena.....i tu se oma setim replike iz gluvog baruta, ili bilo kog partizanskog romansko filmskog dela.....i sad ti oćeš da ti ja ovde stvorim radnike, nema toga ovde, ovo su seljaci bre, sitni zemljoposednici.....

    ....elem...jedan čovek jedan glas je demokratska tekovina modernih društava.....jedan mali čovek, jedan glas......a milion i šesto hiljada malih ljudi je reklo.....toma.....

    ....rasuli se demokratski glasovi...ma ni mogoče....kažu u crnoj gori...il nemo il neumijo istiti qur.....

    ....zbog naknadnog, koalicionog, zbiranja demokratskih glasova smo tu gde smo.....buđavi se ponaša data not found, buzdovančina ministarstvo proglasio feudom, beogradski dečak animira salonsku intelektuanu elitu svojom obrazovanošću, tajkuni ebu kevu kevinu kome stignu......


    .....zašto toma.....zato......

    ....zato što je nepravedno da većinska biračka volja nema učešća u vlasti.....najjača parlamentarna stranka, a sitnim doskočicama ih vuku za uši navodne demokrate, u biti neostvarene autokrate......

    ...zašto toma.....zato.....

    ...zato što smatram da je pravedno da izvorna većinska srbija ima predsednika kakva je i sama....a ministri, oni ionako trebaju biti samo profesionalci, nikako političari....a činjenica da je u demokratskom taboru takvih profesionalaca neuporedivo više.....nebitno zašto.....


    ...elem ono što ovde čedica zove kohabitacijom, nema veze sa životom....stvarna kohabitacija bi bila....radikalski predsednik, demokratska vlada.....a u vremenima kada se formira nacija sa svim svojim obeležjima, kao što je trenutno stanje stvari u srbiji zemlji, to uopšte nije loša ideja....čak šta više.....


    ...uostalom.....vrana vrani oči ne vadi....el jeste, jeste......

    ....al me živo interesuje kako i koliko bi se održala tajkunska struktura u uslovima tako polarizovane vlasti.....tajkuni su kriminalci sve dok ne počnu plaćati reket nama...ondak postaju ugledni privrednici....pa da vidimo koliko je uglednih privrednika koji mogu plaćati dva reketa.....ionako nebi plaćali babovinom.....


    .....zašto toma...zato......

    ....zato da konačno utvrdim da li je srbija nezavisna i međunardno priznata država.....da vidim dal će se drzne neki visoki, debeli patuljak, predstavnik međunarodne zajednice da ga smeni.......if se ne drzne.....ode demokratska priča, ko da je nije ni bilo.....a ja ne volem tabue.....


    ...zašto toma...zato.....

    ...između ostaloga i zato što na njegovim promocijama vidim neuporedivo više mladog sveta, nego na istim dešavanjima bgd dečaka....mladost još niko nije pobedio....ni mojih dedova, ni moju, pa neće ni njihovu.....

    ....zašto toma.....zato.....

    ...zato što kad se postavi pitanje dal je vlast dobra, treba je menjati...nikako proveravati dal je dobra ili ne.....menjati.....

    ......ova vlast nije dobra...menjaj........ne bude valjao toma....menjaj bre....pitanje za postanite milioner.....nabroj dve trećine poratnih premijera italije....


    ......zašto toma.......zato.....

    ...na kraju....pošto je to meni lično stvarno deveta rupa na svirali....kosovo.....


    ....tvrdi zastupnik neotuđivosti kosova.....dokazani.....iz tih redova su bili ratni premijeri i ministri....kako su ga branili????...kako su umeli.....ali su ga branili......otvoreno ratom, a ne izjavama tipa i rat je politika koju ondak demantuje pedeset sekretara kabineta....

    ....usput......ja sam prvi koji će podržati nezavisnost kosova i njegovo prisajedinjenje albaniji.....ko im ebe mater, nek se iskrve međuse kao što su i u vreme beriše......al ovaj put do kraja......

    ....zašto toma.....zato.....
    ...to sto su najjaca parlamentarna stranka,ne znaci da ce i najvise ljudi glasati da pobedi Toma...
    ...da smo neobrazovani i neprosveceni stoji...zato toliko ljudi i glasa za Tomu...
    ...odakle Tomi ideja da trazi podrsku Velje,Kostunice,Mrkonjica?...slichan se slichnom raduje...
    ...ja vidim mladost i kod Tadica...onoj mladosti kod Tome,unapred je oprosteno jer nisu mogli da vide sve posledice njihove koalicije sa SPS-om i njihovo ponasanje 90' godina...
    ...na kraju...trebao si otvoreno da kazes...moj kandidat je pukao...ali glasacu za slicnog...ako ne i istog...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #44

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....zašto toma.....zato.....kako lep odgovor.....čisto srpski.....


    ....malo malo pa se neko dovati intelektualnih dometa radikalskoga biračkoga tela......takvi su kakvi su.....ali je činjenica da su radikali godinama unazad pojedinačno najjača stranka....

    .....možda i zato što se intelektualci i kvazi intelektualci glože međusobom....mada će pre biti da oni idu za čankom......ne šonetom.....čanak drvena posuda za hranu.....jednima krušac u ruci drži boki, drugima buđavi, trećima čačanska buzdovančina i slično....

    ....možda i zato što je srbija još uvek većinski neprosvećena.....i tu se oma setim replike iz gluvog baruta, ili bilo kog partizanskog romansko filmskog dela.....i sad ti oćeš da ti ja ovde stvorim radnike, nema toga ovde, ovo su seljaci bre, sitni zemljoposednici.....

    ....elem...jedan čovek jedan glas je demokratska tekovina modernih društava.....jedan mali čovek, jedan glas......a milion i šesto hiljada malih ljudi je reklo.....toma.....

    ....rasuli se demokratski glasovi...ma ni mogoče....kažu u crnoj gori...il nemo il neumijo istiti qur.....

    ....zbog naknadnog, koalicionog, zbiranja demokratskih glasova smo tu gde smo.....buđavi se ponaša data not found, buzdovančina ministarstvo proglasio feudom, beogradski dečak animira salonsku intelektuanu elitu svojom obrazovanošću, tajkuni ebu kevu kevinu kome stignu......


    .....zašto toma.....zato......

    ....zato što je nepravedno da većinska biračka volja nema učešća u vlasti.....najjača parlamentarna stranka, a sitnim doskočicama ih vuku za uši navodne demokrate, u biti neostvarene autokrate......

    ...zašto toma.....zato.....

    ...zato što smatram da je pravedno da izvorna većinska srbija ima predsednika kakva je i sama....a ministri, oni ionako trebaju biti samo profesionalci, nikako političari....a činjenica da je u demokratskom taboru takvih profesionalaca neuporedivo više.....nebitno zašto.....


    ...elem ono što ovde čedica zove kohabitacijom, nema veze sa životom....stvarna kohabitacija bi bila....radikalski predsednik, demokratska vlada.....a u vremenima kada se formira nacija sa svim svojim obeležjima, kao što je trenutno stanje stvari u srbiji zemlji, to uopšte nije loša ideja....čak šta više.....


    ...uostalom.....vrana vrani oči ne vadi....el jeste, jeste......

    ....al me živo interesuje kako i koliko bi se održala tajkunska struktura u uslovima tako polarizovane vlasti.....tajkuni su kriminalci sve dok ne počnu plaćati reket nama...ondak postaju ugledni privrednici....pa da vidimo koliko je uglednih privrednika koji mogu plaćati dva reketa.....ionako nebi plaćali babovinom.....


    .....zašto toma...zato......

    ....zato da konačno utvrdim da li je srbija nezavisna i međunardno priznata država.....da vidim dal će se drzne neki visoki, debeli patuljak, predstavnik međunarodne zajednice da ga smeni.......if se ne drzne.....ode demokratska priča, ko da je nije ni bilo.....a ja ne volem tabue.....


    ...zašto toma...zato.....

    ...između ostaloga i zato što na njegovim promocijama vidim neuporedivo više mladog sveta, nego na istim dešavanjima bgd dečaka....mladost još niko nije pobedio....ni mojih dedova, ni moju, pa neće ni njihovu.....

    ....zašto toma.....zato.....

    ...zato što kad se postavi pitanje dal je vlast dobra, treba je menjati...nikako proveravati dal je dobra ili ne.....menjati.....

    ......ova vlast nije dobra...menjaj........ne bude valjao toma....menjaj bre....pitanje za postanite milioner.....nabroj dve trećine poratnih premijera italije....


    ......zašto toma.......zato.....

    ...na kraju....pošto je to meni lično stvarno deveta rupa na svirali....kosovo.....


    ....tvrdi zastupnik neotuđivosti kosova.....dokazani.....iz tih redova su bili ratni premijeri i ministri....kako su ga branili????...kako su umeli.....ali su ga branili......otvoreno ratom, a ne izjavama tipa i rat je politika koju ondak demantuje pedeset sekretara kabineta....

    ....usput......ja sam prvi koji će podržati nezavisnost kosova i njegovo prisajedinjenje albaniji.....ko im ebe mater, nek se iskrve međuse kao što su i u vreme beriše......al ovaj put do kraja......

    ....zašto toma.....zato.....
    ...ovako nesto volim da vidim...

    ...svi gorenapisani argumenti bi mozda bili vredni razmatranja da ih odmah na pocetku ne izbrise jedan: u pitanju je Tomislav Nikolic...

    ...jeste, isti onaj covek koji se ponasao svi znamo kako u drustvu svog vodje (trenutno opravdano hashki odsutnog)...ne mogu da verujem koliko nam je pamcenje plitko, ne mogu da verujem koliko smo spremni da zaboravljamo, ne mogu da verujem koliko i ne razmisljamo da li postoji na ovom svetu nesto sto ne moze da se oprosti...

    ...Tomislav Nikolic (ne mogu da kazem vuk u jagnjecoj kozi jer vukove volim, pre bih rekao ona lajava skitnica koja samo vreba trenutak kad ce da te uhvati za nogu)...covek se promenio, kazu...smiren, stalozen...obilazi porodilista, zna kako to izgleda kad se dete radja (secanja iz proslog zivota kad je rodio 9 komada, valjda)...sidu leci, a kamoli sitnije bolesti tipa tranzicija, Kosovo ili Hag...folirant...uporedicu ga sa, na primer, Zeljkom Joksimovicem - covek podilazi ukusu publike: dok je u modi bio turbE-folk, pevalo se "leci me cinima ko aspirinima" i slicni bulshitOvi, a sad se ispeglao, smirio i uzeo gitarche u ruke, pa cepa baladice da se smrznes...

    ...e, TomaS je potpuno isti... s tim sto je jos platio agenciju da ga savetuje kako da svoju zlobu i otrov ne pokaze barem do drugog kruga...a posle ce vec da bude sve po starom...psovanje, pljuvanje, radovanje nad tudjom nesrecom ("da li je vama zao sto je Curuvija ubijen?" "Ne."), razracunavanje sa nepatriotama i domacim izdajnicima...a ima nas, prilicno...

    ...koje crno menjaj? O cemu ti covece pricas? Pa nismo mi Italija, Svedska ili bilo koja druga zemlja gde su decenije unazad protekle u demokratskim promenama...

    ...pricamo o coveku koji je odgovoran zbog smrti i patnje moga naroda...

    ...pricamo o coveku koji ne zna sta je smeh...

    ...pricamo o coveku koji je bio jedan od vodecih ljudi partije koja je (uz tvoju omiljenu SPS) pojela najlepse godine moga zivota...kao skakavci...

    ...sto je za mene neoprostivo...

    ...svoje godine ne mogu da vratim, ali necu da skakavcu dam priliku da mi pojede jos pet...

    ...ni malu, najmanju sansu.

    I tu svaka prica pocinje i zavrsava se.

    .
    Poruku je izmenio love hunter, 29.01.2008 u 21:46

  15. #45

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    ......što je više kleveta, što je više laži, toma nam je miliji i draži.......

Strana 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •