Počinje treći serijal Farme - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 192
  1. #106

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Zorana, Li Men, Jovana, Ekreme...naprijed!!!
    ..
    I Vendi ! I Vendi

    Evo bas se popela na stolicu a nadam se da ce i na sto.
    Ponese je pesma......

    E sta ti je zvezda !!
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Neznam ja tu nikog a i neinteresujume.Ma znala sam ja da će tu brzo da izbije kuršlus poznavajući temperament Paroškog,a Baki pa Vojvotkinjo ako je tebi normalno da muškarac plače zbog tih gluposti,nisi u pravu,muškarac plače samo kada izgubi nešto mnogo vredno naprimer oca,majku.A zbog prostačkog divana ma svašta .
    Jbt.bigrancer ova tvoja Vendica od kad je došla usta nezatvara.Slušam ih jer nemogu da ustanem od komp.ako ustanem neću više moći sestia daljinski mi malo dalje,e pa laku noć,dragi moji.
    Vratiće se naš Paroški,sigurna sam,samo da se malo stišaju strasti i da Baki izađe

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat tetkad kaže: Pogledaj poruku
    e pa evo ovako ukratko.ristivojević birao slugu jer je gazda,pa izabrao ponovo paroškog,nešto su se valda još ranije zakačili,nepratim ja to baš moj dragi gleda a ja se slučajno zatekla u njegovoj sobi
    Baki se prijavio dobrovoljno a ne,ne nemože baki mora baš paroški.onda paroški poludeo inače svi znamo da nema dlaku na jeziku,pa rekao kao da baki ide odakle je i došao,i kao 10 godina je bio po zatvorima,a za marjana da je hrvat,kakav si ti srbin veli mu paroški i zatim strašne uvrede na nacionalnoj osnovi.
    Svi se okupili oko bakija on plačekao plačpička,ju šta sad napisa ajd malo i ja da koju lanem.i svi su konstatovali da će paroški morati da izađe ili oni svi izlaze.
    I tako bi uđe ogiša i kaže paroški iš,napolje bez stvari pravac vrata a stvari će dobiti naknadno.
    Auuuuuu,sad sam baldisala,i eto tako,a to sam gledala u mojoj sobi .

    Ром је први почео да прозива на националној основи.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 05.10.2010 u 23:31
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    prvo,ozbiljno sam razocarana sto su izbacili Paroskog
    ja uopste ne razumem to da covek ne moze da bude nacionalista
    i zasto se nacionalista biti smatra losim samo u ovoj zemlji?!
    naravno da sam nacionalista
    prvo volim svoj narod,pa za druge koliko ostane

    Paroski je za sve njih mozak
    a nikad mi nije bio omiljeni lik na politickoj sceni
    duhovit,obrazovan,radan i domacin
    ponajvise ljudima smeta kad je neko u ovoj zemlji domacin,kad ne glumi urbano ludilo,kvazi elitizam,kad vrednosti koje usvaja ne nalazi u plicaku i mrtvaji drustvenog zbivanja
    e sad,to vredjanje
    ja ne razumem sta je uvredljivo da Ciganinu kazes Ciganine
    da li bi se Holandjanin uvredio na smrt da mu kazes Holandjanine? a Nemac? A Madjar?
    uvredu u tome nalaze sami Cigani,i to samo oni koji kriju da su Cigani,ili se stide sto su cigani
    moja prijateljica zivi medju Ciganima,u nekakvom naselju pored Dunava
    njene komsije sebe zovu Ciganima,jedni drugima psuju cigansku majku,i niko nema problem s tim

    99 posto onih koji propagiraju politicku i svakojaku drugu korektnost u svakodnevnom zivotu koriste izraze tipa "Ciganska posla","svadjaju se ko Cigani",i slicno...to je nesto sto je dobar dan u ovoj zemlji i niko pri tom u glavi nema sliku nekog Ciganina...vise je to uslovni refleks nego promisljena rec...


    sranje je ispalo...
    i onda ,Baki ,satro emotivac,zarozao se od plakanja
    i ona curka Natalija...kao tesi,kao izdrzi zbog Andjele...
    tek to pozivanje na decu,to idiotsko volim te na majicama,sav taj cirkus mi je odvratan
    dno dna
    Poruku je izmenio believer, 05.10.2010 u 23:50 Razlog: tastatura zeza....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    prvo,ozbiljno sam razocarana sto su izbacili Paroskog
    ja uopste ne razumem to da covek ne moze da bude nacionalista
    i zasto se nacionalista biti smatra losim samo u ovoj zemlji?!
    naravno da sam nacionalista
    prvo volim svoj narod,pa za druge koliko ostane

    paroski je za sve njih mozak
    a nikad mi nije bio omiljeni lik na politickoj sceni
    duhovit,obrazovan,radan i domacin
    Добро, морамо да признамо да је господин Парошки претерао, али чињеница је да је био изазван и да је господин Баки причу са теме "ко је био слуга" пребацио на тему "Јеси Србин", што је господина Парошког сасвим разумљиво испровоцирало.

    ponajvise ljudima smeta kad je neko u ovoj zemlji domacin,kad ne glumi urbano ludilo,kvazi elitizam,kad vrednosti koje uhvata ne nalazi u plicaku i mrtvaji drustvenog zbivanja
    Само их гледам, те певаче и певаљке, како се држе око господина Бакија као чопор... жасу...

    e sad,to vredjanje
    ja ne razumem sta je uvredljivo da Ciganinu kazes Ciganine
    da li bi se Holandjanin uvredio na smrt da mu kazes Holandjanine? a Nemac? A Madjar?
    uvredu u tome nlaze sami Cigani,i to samo oni koji kriju da su Cigani,ili se stide sto su cigani
    moja prijateljicca zivio medju ciganima,u nekakvom naselju pored Dunava
    njene komsije sebe zovu Ciganima,jedni drugima psuju cigansku majku,i niko nema problem s tim

    vise tolerantnosti u svakodnevnom zivotui a manje obracanje paznje na "politicki korektne" nazive i eto resenja
    Па проблем је кад неко каже "Србин сам, па шта"... Пинк вредности... турбо фолк..
    Тако је било и у Јабуци, убили дете, а онда људи који су се побунили против тога испадоше расисти.

    sranje je ispalo...
    i onda ,Baki ,satro emotivac,zarozao se od plakanja
    i ona curka Natalija...kao tesi,kao izdrzi zbog |ndjele...
    tek to pozivanje na decu,to idiotsko volim te na majicama,sav taj cirkus mi je odvratan
    dno dna
    Па што те то позивање на децу чуди
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ром је први почео да прозива на националној основи.
    To sam priznajem propustila,jer kada sam ušla u sobu moj dragi je dreknuo da ćutimmm,jer se verovatno onda to počelo dešavati.
    Ajme sad je tek veselo maligani rade,odo.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    super je,sve dok je vodja farme onaj kreten Bane...pa ja sam takve idiote upoznavala na gomile u zivotu...plicak najstrasniji,pada u trans u folkoteci a curkama prodaje beogradsko poreklo ko Kembridzovu diplomu....
    a beograd je i mali mokri lug,i ovca,i borca,i zeleznik i svasta nesto....

    i ona curka iz Leskovca....vauuuu!! ta je jos odmalena nosila naocare za sunce i po noci....ta uzasna svetla unistavaju oci,a ona je,znate,iz leskovca....tamo je nobles postojao odvajkada....i majke uce kceri svoje da ne daju odma...nego da moraju malo da se femkaju,ako ne zbog sebe ono bi valjalo zbog komsiluka....

    joj brate slatki...

    jedina normalna je ona mala Jovana i mrzim sto moram da kazem,Zorana i Jasmina-Ana.....


    Ekrem....sta reci....
    Vojvotkinjo,nisi valjda ozbiljna u vezi njega?
    razumem ja tu nacionalnu pripadnost,ali malo realnosti ne bi bilo naodmet...
    Poruku je izmenio believer, 06.10.2010 u 00:39 Razlog: prekrstih onu malu Jovanu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Bigi ... vid'la sam ti sinoć idolQ Vendee .. slatka ti je
    Ona MoodaMarjanova (izvin'te ako grešim) je u startu izabrala za pokazno zanimanje: "DirektIndžekšnOfAdrenalinInHalfDedBodi"
    .. 'ebo je 'eža
    ako mu prethodno ne istera i poneko oko.. sa onom TeleTabis antenom
    (koja, ruku na src.. na sise neodoljivo podseća na neku Gotijeovu kreaciju iz Fifth element)

    Naročito mi se dojmila scena, kada svi pevaju (izgleda interni) Hitić "Do yaya"..
    a ona kreće prema njegovom šlicu i peva "do Kinder yayaaaa"
    Ili ono.. kada joj on nezzno, s'vrhovima prstiju skida neku trunchicu sa siKe.. kakav gest. Kinder

    I znaš šta.. alal joj vera kako 'nako k'o smuk pije
    .. i ništa joj nije.

    Stvarno je naJJacha


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Svo ono odusevljenje zbog ulaska Vendi na farmu pokvari nemio dogadjaj.
    Ne znam sta je bilo pre toga , ali Baki je stvarno emotivac.
    Duboko povredjen, i kao umetnik i kao covek, firangom brisajuci suze
    s lica , uz tesenje ostalih farmera na celu sa snajkom Natalijom ,
    pokusavao je da se smiri.
    Na drugoj strani, Milan Paroski , naoko opusten , opruzen na krevetu , uronjen
    u svoje misli je cekao konacan rasplet.
    I bio je nepovoljan za njega.
    A povoljan za Densersku Dinastiju Djogani.
    Jak je taj Turbo - Grand - Pink Lobi.
    Snajka Natalija je to proslavila igrajuci na stolici , sve se uvijajuci
    oko fudbalera i manekena Baneta , promisljenog foliranta , starog
    ucesnika ovakvih manifestacija i maskarada.
    A Katarina je sedeci na stolici u cizmicama do preko kolena, i stiklicama od 20 santima
    i naravno minicu, s cigaretom u ruci ogovarala nekog koristeci poznati termin "Ljakse "

    I tako, krug favorita se suzio.
    Li Men , Jovana i Zorana.

    A Paroski ?
    Imace i on korist od ove diskvalifikacije.
    Najzad ce imati 2 ili 3 vrste jela za rucak, kako i prilici svakom domacinu.

    A di je Jelena Tinska.?
    Jos i kada bi Alisa stanovala na farmi , bila bi to Farma Cuda.
    A mogao bi i Vuk Jeremic.
    Obaveze su mu se drasticno smanjile a i kada je tu Vendi ,
    mogao bi i Petar Pan sleteti u Nedodjiju.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Bigi ... vid'la sam ti sinoć idolQ Vendee .. slatka ti je
    Ona MoodaMarjanova (izvin'te ako grešim) je u startu izabrala za pokazno zanimanje: "DirektIndžekšnOfAdrenalinInHalfDedBodi"
    .. 'ebo je 'eža
    ako mu prethodno ne istera i poneko oko.. sa onom TeleTabis antenom
    (koja, ruku na src.. na sise neodoljivo podseća na neku Gotijeovu kreaciju iz Fifth element)

    Naročito mi se dojmila scena, kada svi pevaju (izgleda interni) Hitić "Do yaya"..
    a ona kreće prema njegovom šlicu i peva "do Kinder yayaaaa"
    Ili ono.. kada joj on nezzno, s'vrhovima prstiju skida neku trunchicu sa siKe.. kakav gest. Kinder

    I znaš šta.. alal joj vera kako 'nako k'o smuk pije
    .. i ništa joj nije.

    Stvarno je naJJacha


    Ma , sta ja sve vreme pricam....a niko ne veruje.
    Obicna , devojana iz naroda.
    E koliko je ta vashara prosla!!
    Ja je na jednom zapazio i odmah rekao u sebi : "Zvezda je rodjena "
    A tek ta Kreacija !
    Koji je to bio Fles !!
    I ulazak , i Stajling i Izvedba pesama ....i sve..
    A sto tek lepo i odmereno zbori.
    I odmah se vidi da je vernica velika...
    I druzeljubiva je ..odmah ti ona uspostavi kontakt.
    Verovatno jer je nacitana . verzirana , pa se u svaku pricu ukljucit moze...
    Go Vendi Go....do pobede.....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Jel' rančere.. a šta misliš ko che (prvi) kresne onu machku u chizmama... CiganiNgimnast&Co il' oni fini mladić (ki Tadić)

    a...?


    muchi me ta dileja.. sorry - dilema..


    ______
    čekam brzi odgovor

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Jel' rančere.. a šta misliš ko che (prvi) kresne onu machku u chizmama... CiganiNgimnast&Co il' oni fini mladić (ki Tadić)

    a...?


    muchi me ta dileja.. sorry - dilema..


    ______
    čekam brzi odgovor

    da znas i mene....
    Zavisi sta je vise privlaci ?
    Da li sirova snaga i neposrednost protkana emocijom made in Baki
    ili uljudnost , lepo ophodjenje , kultura protkana saosecajnoscu made in Bane.
    A mozda i nije ona taka ?
    Voli samo Flert i ima onu Crvenu liniju .
    Do nje a dalje nista.

    Ko i Boris.....

    P.S. Ovaj Bane lici na Borisa.
    Ista prica....beogradzani bato !
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Političar žestoko vređao muzičara Bakija

    Paroški izbačen iz Farme


    Političar Milan Paroški izbačen je sinoć iz Farme zbog toga što je muzičara Bakija vređao na nacionalnoj osnovi. Milan je rekao Bakiju da je musliman, zbog čega je pevač fizičkinasrnuo na političara. Malo je falilo da Paroški dobije batine, ali su ga spasili ostali farmeri. Na kraju svađe produkcija je izbacila političara zbog nepoštovanja ugovora po kome je zabranjeno pričati o politici i vređati na nacionalnoj osnovi.


    Sve je počelo kada je Marijan Rističević izabrao Paroškog za slugu. Paroški je počeo da se žali i Baki se osetio prozvanim. Usledila je svađa, Marijan je vikao na Bakija.


    - Šta hoćeš ti bivši robijašu. Vrati se odakle si došao urlao je Milan, dok je Natalija smirivala Bakija. Voditelj Ognjen u nameri da umiri situacju, poslao ih je u sobu da igraju igru istine i izazova. Međutim, usledila je žestoka svađa tokom koje je Paroški žestoko izvređao Bakija.

    - Ja sam Srbin, a ne kao ti! - vikao je Paroški i nastavio je da vređa. Pevač je trpeo uvrede ali kada je političar prešao svaku granicu korektnosti i vaspitanja, Baki ga je gađao papučom.


    - Veći sam Srbin od tebe - vikao je nesrećno Baki, koji je na kraju zaplakao od nemoći i besa jer su ga ostali farmeri obuzdali da ne skoči na Milana.
    - Ti si dno, ti si sve što ne valja u Srbiji - urlala je Natalija na Paroškog, koji je legao na krevet i smeškao se.


    Farmeri su bili zatečeni situacijom i složili su se da je Milan prešao sve granice. Sve vreme su ponavljali da će, ukoliko produkcija ne izbaci Milana, svi otići kući. Ekrem, Natalija, Renato, Limen,Jelena i drugi tešili su Bakija...


    - Baki, pravi se da ga ne vidiš, smiri se, ne gledaj ga... Leteće napolje, lepo nam piše u ugovoru da nema vređanja na nacionalnoj osnovi - smirivao je Peja densera koji je bio na ivici suza.


    - Mi smo u 21. veku, niko više ne gleda takve stvari, svi smo ljudi i došli smo da se igramo i zabavimo. Vređao je i Sanju, i Zlatu, i Renata, i mene... Dokle više - huktao je Baki. Ubrzo je došao Ognjen koji je zamolio Paroškog da napusti imanje. Bez jakne i stvari, ali sa osmehom na licu Milan je izašao iz kuće, a Ognjen mu je rekao da će mu stvari biti dostavljene naknadno. Farmeri su ovu odluku i Milanov kraj ispratili aplauzom. Marijan je u tom trenutku morao da izabere novog slugu i odabrao je Bakija.

    Ušli Vendi i Čeda Čvorak
    Farmeri su sinoć dobili pojačanje, te su na imanje stigli pevačica Vesna Vukelić Vendi i Čeda Čvorak iz grupe Luna. Oboje su najavili haos na imanju.

    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Političar žestoko vređao muzičara Bakija

    Paroški izbačen iz Farme


    Političar Milan Paroški izbačen je sinoć iz Farme zbog toga što je muzičara Bakija vređao na nacionalnoj osnovi. Milan je rekao Bakiju da je musliman, zbog čega je pevač fizičkinasrnuo na političara. Malo je falilo da Paroški dobije batine, ali su ga spasili ostali farmeri. Na kraju svađe produkcija je izbacila političara zbog nepoštovanja ugovora po kome je zabranjeno pričati o politici i vređati na nacionalnoj osnovi.
    Господин Баки је хтео физички да насрне на човека дупло старијег од себе, прави јунак. А овај несретни Блиц пише "мало је фалило да Парошки добије батине".

    Sve je počelo kada je Marijan Rističević izabrao Paroškog za slugu. Paroški je počeo da se žali i Baki se osetio prozvanim. Usledila je svađa, Marijan je vikao na Bakija.

    - Šta hoćeš ti bivši robijašu. Vrati se odakle si došao urlao je Milan, dok je Natalija smirivala Bakija. Voditelj Ognjen u nameri da umiri situacju, poslao ih je u sobu da igraju igru istine i izazova. Međutim, usledila je žestoka svađa tokom koje je Paroški žestoko izvređao Bakija.

    - Ja sam Srbin, a ne kao ti! - vikao je Paroški i nastavio je da vređa. Pevač je trpeo uvrede ali kada je političar prešao svaku granicu korektnosti i vaspitanja, Baki ga je gađao papučom.

    Ево снимка. Дакле, први је почео господин Баки, на крајње безобразан и дрзак начин:
    ГБ: - Шта је сад проблем?!! Сад си постао слуга?!! Шта је проблем?!! Јеси Србин??
    МП: - Ти опет почињеш!
    ГБ: - Па буди Србин, одслужи, пи.ко дебела.
    МП: - Ко си ти робијашу да попујеш, ко си ти иди у курац?
    ГБ: - Свињетино! Прасе једно!
    (иначе, муслимани свињу сматрају прљавом животињом и често хришћане називају крмцима кад хоће да их увреде).

    МП: -Па наравно прасе кад нисам муслиман да клањам и лажно се хвалим.

    И ту господин Баки скаче, гађа папучом, хоће да туче човека дупло старијег од њега. Ту наравно господин Парошки губи живце.

    А Блиц пише како је Парошки прешао све границе, а Наталија репује "ви сте дно" и "Србију је срамота"...

    Мене лично је срамота што се поједини Роми понашају бахато без казне, лажу, краду, вређају, туку, убијају, и ником ништа.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: Počinje treći serijal Farme

    pazi ovo ; "Milan je rekao Bakiju da je musliman"
    i ?
    je l to uvreda?
    ja stvarno ne razumem.....
    da mu je rekao da je zena pa da se uvredi
    ovako,nista nije slagao
    sta je problem...

    kao i obicno,idemo iz krajnosti u krajnost....do apsurda.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi zabavni web-serijal: Biti ili Piti!
    Autor Biti ili Piti u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.05.2020, 14:07
  2. GTA - Grand Theft Auto (serijal)
    Autor Charlie Harper u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.10.2011, 15:34
  3. Novi serijal "Kocka, kocka, kockica"
    Autor silvia u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 20:33
  4. Najbolji filmski serijal
    Autor swba u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 12:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •