Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda? - Strana 3
Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 258
  1. #31

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Rasdej kaze: ....pa onda na osnovu te presude bi Republiku Srpsku proglasili genocidnom tvorevinom, te je kao takvu istog trenutka ugasili. A šta bi se onda desilo, e to ne smem ni da zamislim.
    -----------------------------------------------------------------

    Ni ja! Zamisli samo novu najezdu Bosanaca u Vojvodinu!

    Zasto mislis da bi RS bila proglasena genocidnom tvorevinom? Da li zato sto je to stvarno genocidna tvorevina, ili zato sto je R. Mladic sa svojim borcima putem genocida izborio RS? A ako RS nije genocidna tvorevina da li je R. Mladic izvrsio tamo genocid pa zbog toga ce da nazovu RS genocidnom tvorevinom? A ako R. Mladic nije izvrsio nikakav genocid da li je moguce da je RS i pored toga genocidna tvorevina? A ako R. Mladic i njegovi borci nisu izvrsili nikakav genocid niti etnicka ciscenja, zasto bi neko nazivao RS genocidnom tvorevinom? Cega se boji Heroj Ratko Mladic? Zasto zbog njegovog straha moramo mi iz druge drzave da ispastamo? Zar tom heroju nije vazno da li ce srpski narod ziveti dobro ili lose? Zar mu je lepse da zivi u kojekakvim rupama u strahu da ce ga jednog dana ipak uhvatiti? Ne znam da li je on bas najveci neprijatelj srpskog naroda, ali je sigurno da nam nije bas neki veliki prijatelj! Ni heroj!

  2. #32

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Nemci se ne stide da posle dva svetska rata i prideva koji su dobili zbog ta dva rata, da kazu da su Nemci. A mi? Mi nismo jos definisali sta ce proizaci ako sa ponosom kazemo da smo Srbi. Koliko neprijatelja ima srpski narod, mnogo vise nego prijatelja.Pa ako ih podelimo na unutrasnje i spoljne (otrcano, ali istinito). E sad od spoljnih se nadas, ali od unutrasnjih uvek se iznenadimo. Razne grupacije spakovane po nevladinim organizacijama, forumima za zastitu Nas od Nas, pa kad zakuvaju a zaprsku daju ovi od vana. I mi ispadosmo destrukivci, koji ce samo unistiti i niko nije kriv. E zato ja se u to neuklapam, ja jesam Srbin i necu da se osecam krivim sto sam to sto jesam.

  3. #33

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Mi sami sebi stvaramo neprijatelje. Mi smo sami sebi najveći neprijatelji, svojim ponašanjem i načinom ophođenja prema međunarodnoj zajednici, stvaramo neprijatelje. Nije se zapad prema nama ponašao uvek korektno ali smo nekad sami isprovocirali određene loše postupke prema nama.

  4. #34

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Sirijus kaže:
    Mi sami sebi stvaramo neprijatelje. Mi smo sami sebi najveći neprijatelji, svojim ponašanjem i načinom ophođenja prema međunarodnoj zajednici, stvaramo neprijatelje. Nije se zapad prema nama ponašao uvek korektno ali smo nekad sami isprovocirali određene loše postupke prema nama.
    A jeli, pa ako smo mi sebi najveci neprijatelj (sto ste culi na televiziji ili neko vam rekao, pojasnite nam to malo, posto sam ja evo glup pa ne razumem. Necu govoriti da je demokratija najveci neprijatelj Srbije, najveci neprijatelj Srbije je pre svega, trenutni svetski "diktator" koji svima nama "diktira" (upotrebicu ove izraze da bi lakse shvatili) da igramo kako oni sviraju... Ne samo sto izaziva ratove, sto deli tudje teritorije, sto podrzava Martija Ahtisarija u predlogu koji je doneo a za koji on uopste nema nikakve vlasti, vec je dobila nobelovu nagradu za mir, i sama napravila neko partnerstvo za mir itd. Na novi ustav po zakonu kaze da sve zajednice koje teze da promene granice srpske drzave ne treba da saradjuju sa nama... Mi smo previse mali da se usprotivimo takvim neprijateljima...

    A da pitam, navedi mi jedan los cin naseg ophodjenja prema drugima. Krajnje je detinjasto verovati u price da smo mi krivi za to sto smo mali i ne mozemo da se suprotstavimo neprijatelju a na kraju jos govore kako smo mi to sve i izazvali.

    Zapad se prema nama nije uvek ponasao korektno, ali da pitam, ko je zapad, i Amerika da se mesa u nase drzavne poslove ? Ne treba meni ni nama njihova ljubav ni podrska, neka nas ostave na miru i sami cemo napredovati...

    Navedi mi kada smo mi isprovocirali Gospodu sa Zapada ?

    Citat morrib kaže:
    Nemci se ne stide da posle dva svetska rata i prideva koji su dobili zbog ta dva rata, da kazu da su Nemci. A mi? Mi nismo jos definisali sta ce proizaci ako sa ponosom kazemo da smo Srbi. Koliko neprijatelja ima srpski narod, mnogo vise nego prijatelja.Pa ako ih podelimo na unutrasnje i spoljne (otrcano, ali istinito). E sad od spoljnih se nadas, ali od unutrasnjih uvek se iznenadimo. Razne grupacije spakovane po nevladinim organizacijama, forumima za zastitu Nas od Nas, pa kad zakuvaju a zaprsku daju ovi od vana. I mi ispadosmo destrukivci, koji ce samo unistiti i niko nije kriv. E zato ja se u to neuklapam, ja jesam Srbin i necu da se osecam krivim sto sam to sto jesam.
    Aj sad da vidimo, Hitler je govorio kako su nemci cistokrvni i dr. sto je koristio da ubija jevreje. Mnogo toga je uspostavio da napravi taj Nacizam, a da li je mozda razmisljao o temenu, da je velika mogucnost (ako ne 100%) da nemci poticu od najgoreg vrsta varvarizma i varvara koji su usporili covecanstvo i srusili Zapadno Rimsko Carstvo, Huna... Naselili su se bas po celom zapadu, i ta cista krv i Gospoda sa Zapada verovatno poticu od njih dok mi poticemo od cistokrvnih slovena a opet nismo izazivali gigantske ratove i hvalili nasu rasu ? Nemci su posle hitlera i zaboravili prideve i zive normalno... Jer to vase provociranje drugih, jer smo zbog toga zasluzili da patimo ?

    Svi srbi, hrvati, bosnaci i ostali narodi budite ponosni na to sto jeste, vasim venama tece najcistija slovenska krv... Mi imamo velike neprijatelje ali i jos vece prijatelje, Ruse, Grke i Boga...
    Poruku je izmenio Lillith, 14.02.2007 u 22:54 Razlog: pogresna upotreba kodova

  5. #35

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    A da pitam, navedi mi jedan los cin naseg ophodjenja prema drugima. Krajnje je detinjasto verovati u price da smo mi krivi za to sto smo mali i ne mozemo da se suprotstavimo neprijatelju a na kraju jos govore kako smo mi to sve i izazvali.
    Jedan loš čin ophodenja prema drugima.....bože, ovi nacisti su lobotomizirani svi do jednoga.
    Jel ti dovoljan čin masovne grobnice u Batajnici?
    A genocid u Srebrenici?
    A aparthejd na kosovu poslednjih 20 godina.
    A proterivanje Hrvata iz Vojvodine?

    Jet ti dosta, ili moram da ti nabrajam svaki mogući zaser koji su srbi izazvali u poslednjih 20 godina.

    Jel ti još nije jasno zašto ima najviše srba u Hagu?
    Jel ti još nije jasno da ste vi gubitnici, luzeri...izgubili ste ne jedan, već 4 rata koja ste izazvali i sad morate da snosite konsekvence. A ovo je vreme naplate.
    Žao mi je samo sto pored Kosova i Vojvodina ne ide.

  6. #36

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat AxeZ kaže:
    Jedan loš čin ophodenja prema drugima.....bože, ovi nacisti su lobotomizirani svi do jednoga.
    Jel ti dovoljan čin masovne grobnice u Batajnici?
    A genocid u Srebrenici?
    A aparthejd na kosovu poslednjih 20 godina.
    A proterivanje Hrvata iz Vojvodine?

    Jet ti dosta, ili moram da ti nabrajam svaki mogući zaser koji su srbi izazvali u poslednjih 20 godina.

    Jel ti još nije jasno zašto ima najviše srba u Hagu?
    Jel ti još nije jasno da ste vi gubitnici, luzeri...izgubili ste ne jedan, već 4 rata koja ste izazvali i sad morate da snosite konsekvence. A ovo je vreme naplate.
    Žao mi je samo sto pored Kosova i Vojvodina ne ide.
    Pazi, mene nemoj nazivati nacistom jer ih ja mrzim iz dna duse kao prvo, ako se to na mene odnosilo... Svi ti tvoji "zlocini i genocidi" su se desili u ratu kao osveta Hrvatskoj. Rat je medjusobno klanje i ubijanje, i posle je Ratko Mladic kriv sto je izvrsio naredjenja ? Sve to sto si navela nije nikakav zlocin, zato sto ni Hrvati ni bilo koji drugi narod nije sedeo skrstenih ruku za vreme rata...

    Meni je jasno, savrseno jasno zasto je "toliko" Srba u Hagu... Srpski General u ratu izvrsi naredjenje i obavi zadatak predobro, u Hag, predsednik stranke koja hoce da promeni srbiju, u hag itd. Jer su to zlocini ? Mi idemo u hag ne zbog zlocina vec zbog diktatora koji ga je i formirao a za takve bi trebalo formirati stotine hagova...

    Citat AxeZ kaže:
    Jel ti još nije jasno da ste vi gubitnici, luzeri...izgubili ste ne jedan, već 4 rata koja ste izazvali i sad morate da snosite konsekvence. A ovo je vreme naplate.
    Žao mi je samo sto pored Kosova i Vojvodina ne ide.
    A mogu li ja tebe da pitam, kako te nije sramota da pricas takve gluposti a da se ni malo ne razumes u istoriju ? Srbi, nisu izgubili nijedan jedini rat... Bombardovanje srbije, jer ti to zoves rat ? Gde smo mi neprijateljske avione i dalje hrabro gadjali prackama... Jer to pobeda nad nama ? Da se bore letilicama a ne prsa u prsa... A i ta borba prsa u prsa, i tu varaju sa njihovom ultra dobrom opremom a mi imamo obicne kalasnikove koji ne mogu ni da probiju njihovu opremu... Da je jedna jedina postena borba bila protiv nas videli bi ljudi posle 900 godina ko su srbi i dobro bi zapamtili da smo mi jedan od najhrabrijih naroda...

    Nijedan od tih ratova, nijedna bitka u njima nije bila postena sto znaci da mi nijedan od njih nismo ni izgubili... Mi luzeri, jao ljudi kako vas nije sramota samo da slusate sta kazu na TV-u ili sta tracare pricaju pa da to prepricavate i pravite se pametni pre nego sto i pogledate u nesto kao istorija... U istoriji poznati smo po pobedama cak i trostruko jacih neprijatelja, evo npr. Bitka kod Velbuzda... U istoriji mi smo veoma hrabar i snazan narod... Ali tu istoriju su mnoge budale promenile tvrdeci da smo mi zlocinci... To su nasi neprijatelji...

    Samo se nadam da dodje cas da svi saznaju istinu i prestanu pricati slicne gluposti... Za vreme Dusana Silnog, mogli smo postati vodeca drzava u celoj evropi, ali ga je smrt u tome omela, a da jesmo, danas bi svi neprijatelji pricali drugacije zato sto bi Srbija bila veca...

  7. #37

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Cezare kako ti nije mrsko da pishesh ovakve lucidnosti ne znam samo gde ih skupish...keve mi...
    Nisam znala chak ni koji bi ti deo pre citirala...

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Nijedan od tih ratova, nijedna bitka u njima nije bila postena sto znaci da mi nijedan od njih nismo ni izgubili... Mi luzeri, jao ljudi kako vas nije sramota samo da slusate sta kazu na TV-u ili sta tracare pricaju pa da to prepricavate i pravite se pametni pre nego sto i pogledate u nesto kao istorija... U istoriji poznati smo po pobedama cak i trostruko jacih neprijatelja, evo npr. Bitka kod Velbuzda... U istoriji mi smo veoma hrabar i snazan narod... Ali tu istoriju su mnoge budale promenile tvrdeci da smo mi zlocinci... To su nasi neprijatelji...
    Ali evo konkretno zbog ovoga....istoriju uvek pishu pobednici a ne gubitnici...


    {Ne citajte ovo niposto...
    Molim vas ne citajte ovo...
    Ko prokomentarishe ovo umrece u najgorim mukama, eto....a lepo sam vas molila... }

    Ubica mekog srca.

  8. #38

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    E pa jesam Srbin, ali ne "naci", sa svim pozitivnim i negativnim, sa svim pravednim Pravoslavnim, i sa svim negativnim gresnim, za koje cu odgovarati Gospodu Bogu. Ali ja postavljam samo jedno pitanje: Dali smo mi Srbi toliko losiji od ostalih naroda u ovoj "pravednoj" Evropi, Da gledano unazad u iistoriju, bili na strani pobednika, porazenih ili pak neutralni, dobijemo najvise po glavama. Broj zrtava u odnosu na broj stanovnika, to sve govori.Okupacije, ratovanja, bombardovanja, izgnanstva....., eee pitam se gde se ja to rodi.?

  9. #39

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ...
    -Upravo!
    Kako smo mogli sebi da dozvolimo, da od naroda koji je bio sinonim Slobodarstva, o nasim herojima su i Ameri snimali filomove, ceo svet pisao o nasem herojstvu, u vreme kad su se teritorije darovale i osvajale (I S.R.) Srbiji se nudilo vise od pola stare Juge, uvek, uvek bili na strani pravde i slobode, sa verom u Boga....
    "A onda su dosle devedesete", i neki Srbi i njihovi srpski interesi,...
    Opet Amerikanci snimaju filmove o nama. A nas je uhvatio "helsinski sindrom"!

  10. #40
    Najveći neprijatelji Srpskog naroda su: Vatikan i Nataša Kandić.

    Prvo da opišem domaćeg neprijatelja, zadnja njena izjava koju sam ja pročitao
    glasi otprilike ovako: Srbija nije osuđena za genocid zato što je prikrila dokaze.
    Srbija jest pomagala Srbe u bosni na razne načine, po međunarodnim normama,
    to nije prekršaj.
    Sve što je se desilo u BiH prizvod je grupacija iz BiH.
    Ona pokušava da utrpa Srbiju u nešto sa čime Srbija nema nikakve veze.
    Njen karakter sami prosudite.

    Drugi i najveći neprijatelj Srba je Vatikan, zapadne zemlje se ponašaju prema direktivi Vatikana.
    Godine 1900-te na skupu glavešina katoličke crkve donešena je direktiva u
    kojoj stoji: do 2000-te godine svi Srbi zapadno od Drine moraju se trećina
    poubijati, trećina pokatoličiti i trećina protjetati, o ovome postoji sačuvan
    dokumenat.
    Ustaše u drugom svjetskom ratu su radili po direktivi Vatikana.

    A ovo je odgovor gospdinu AxeZ, koji kaže da su Srbi izazvali četiri rata,
    evo da te razveselim izazvat će mo još dva pa da je cio broj.

    O šestom ne bih pričao komplikovano je, tebe se ne tiče, jer tvoji
    sunarodnici neće u njemu učestvovat, a zašto, objesnit ću u petom.

    Na kraju petog rata bit će kako kaže Deda Miloje prorok iz Pomoravlja,
    novinaru Pavlu Matiću.

    P. Matić : A Hrvatska.
    D. Miloje : Će da se voze tramvajem kroz državu, toliko će da bude velika.
    P. Matić : Zapad misli drugačije.
    D. Miloje : To što oni planiraju neće se nikad ostvari, doduše, može
    al na ktatko, al ipak će da bude onako kako ja kažem.
    Ja znam bolje od nji.
    Poruku je izmenio Lillith, 01.03.2007 u 08:06 Razlog: spojene dve uzastopne poruke

  11. #41

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    @PetarII

    Prvo da opišem domaćeg neprijatelja, zadnja njena izjava koju sam ja pročitao
    glasi otprilike ovako: Srbija nije osuđena za genocid zato što je prikrila dokaze.
    Srbija jest pomagala Srbe u bosni na razne načine, po međunarodnim normama,
    to nije prekršaj.
    Sve što je se desilo u BiH prizvod je grupacija iz BiH.
    Ona pokušava da utrpa Srbiju u nešto sa čime Srbija nema nikakve veze.
    Njen karakter sami prosudite.

    Ma sta se ti javljas..ti onako nemas veze sa Srbijom, a pogotovo ne sa Vojvodinom.
    Drzi se ti tvoje genocidne republike sumske.


    Drugi i najveći neprijatelj Srba je Vatikan, zapadne zemlje se ponašaju prema direktivi Vatikana.
    Godine 1900-te na skupu glavešina katoličke crkve donešena je direktiva u
    kojoj stoji: do 2000-te godine svi Srbi zapadno od Drine moraju se trećina
    poubijati, trećina pokatoličiti i trećina protjetati, o ovome postoji sačuvan
    dokumenat.
    Ustaše u drugom svjetskom ratu su radili po direktivi Vatikana.

    Ma sve je to deo hiljadugodisnjeg plana da se srbi istrebe sa ovog sveta jer svi ostali ne mogu da podnesu koliko su srbi pametni, visoki, lepi, zgodni i dobri jebaci.

    A ovo je odgovor gospdinu AxeZ, koji kaže da su Srbi izazvali četiri rata,
    evo da te razveselim izazvat će mo još dva pa da je cio broj.

    O šestom ne bih pričao komplikovano je, tebe se ne tiče, jer tvoji
    sunarodnici neće u njemu učestvovat, a zašto, objesnit ću u petom.

    Na kraju petog rata bit će kako kaže Deda Miloje prorok iz Pomoravlja,
    novinaru Pavlu Matiću.

    P. Matić : A Hrvatska.
    D. Miloje : Će da se voze tramvajem kroz državu, toliko će da bude velika.
    P. Matić : Zapad misli drugačije.
    D. Miloje : To što oni planiraju neće se nikad ostvari, doduše, može
    al na ktatko, al ipak će da bude onako kako ja kažem.
    Ja znam bolje od nji.

    Ah, jos bar 2...lepo, izgleda da vas medjunarodna zajednica nije dovoljno guzila. Ali ne brinem se ja za medjunarodnu zajednicu..imaju oni dovoljno veliku mocugu..
    Poruku je izmenio Lillith, 05.03.2007 u 05:48 Razlog: vredjanje

  12. #42

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Na početku smo 21. veka, o neprijateljima bismo trebali da čitamo u knjigama iz istorije, vreme je sada za osvajanje novih prostora ne srpskih, muslimanskih, hrvatskih, bosanskih, već ljudskih. Žao mi što sam se zadržala na ovoj temi i žao mi što me pogodila ovolika mržnja.



    Citat AxeZ kaže: Pogledaj poruku
    Jel ti dovoljan čin masovne grobnice u Batajnici?
    A genocid u Srebrenici?


    Pamtim ja Srebrenicu, Batajnicu (više nego dobro, pamtim je i kada su padale bombe i između ostalog pokoslie 4-vorogodišnju devojčicu koja otišla da piški), ali to je samo jedna devojčica u poređenju sa hiljadama života koje smo mi zli srbi uzeli, i to je bilo slučajno, ili? Nije ovo teza u kojoj napadam time da smo i mi ginuli, ali ne mogu da ne podsetim. Jedna sam od onih koji prihvataju odgovornost, i za ono što nisam lično uradila, ali kao pripadnik naroda prihvatam odgovornost i borim se za bolje dane. Čemu sve ovo? Toliko je to individualno i ljudski da li ćemo praštati, okretati se ka budućnosti i ignorisati one koji ništa drigo u životu nisu u stanju da urade osim da zapale vatru i pobegnu, ili da se kriju iza žbunja i dobacuju, ili ćemo raditi na sebi i prestati da razmišljamo o neprijateljima, i boriti se za nove prijatelje. Ja sam Srbin, pripadnik srpskog naroda i ja nemam neprijatelja, i niko me u svetu ne optužuje za zločine koji su se dešavali, a oni koji su krivi, plaćaće za svoje krivice.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #43

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?! Srbi nisu sigurno. Zna se sta znaci biti Srbin-ponosno voleti svoju zemlju i svoj narod, a postovati i druge. Svi koji to ne cine, vec joj se suprotstavljaju „po meni” nisu Srbi, cak i ako im to na nekom dokumentu pise da jesu. Slazem se da smo malo naivniji narod nego sto bismo smeli biti, i nasedamo kroz istoriju uvek na iste fore jedino mi, ali isuvise smo mali da bi smo se ravnopravno suprotstavili ogromnoj negativnoj sili nasih neprijatelja koji su kako van, tako delom i u nasoj zemlji reseni da nas uniste. Ja sam Srbin, i ponosim se time. Pojedince poput po meni „Heroja Ratka Mladica” jako postujem i cenim, i zivo me pece cinjenica da su i danas isporucili jednog pripadnika mog naroda Hagu-toj antisrpskoj instituciji. A za Natasu Kandic i ostale elementarne nepogode koje su navedene u prvom postu ove teme ne zelim davati duzi komentar i trositi reci-nisu ih vredni .
    ...................

  14. #44

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    Najveći neprijatelj je sam taj narod jer uvek bira pogrešne političare koji su u politiku zalutali i stalno se busaju u prsa , a pojedinačno najveći neprijatelj je :Ratko Mladić!Koji je jedna najobičnija kukavica i ništa više !

  15. #45

    Odgovor: Ko je najveći neprijatelj srpskog naroda?

    САД, Британија, Француска, Немачка те њихови пиону на терену, дакле:
    Хрватска
    Бошњакистан
    Албанија и косовски Шиптари
    милови "Црногорци"
    купљени Срби типа Кандићке, Свилановића, Чанка, Чеде и братије.
    исламске земље које подржавају наше непријатеље, рецимо Турска, Иран, Малезија, Сауди Арабија...
    сателитске државе по Европи: Холандија, Данска, Аустрија....
    Америчке слуге у источној Европи нису наши непријатељи толико активно колико су подложни америчким наредбама.
    Македонија јер хоће да призна Косово рецимо.

    Ukoliko bi Srbija na Balkanu ostvarila svoj nacionalni interes po pravu
    i pravdi, što bi moralo da se desi da se Amerika nije umešala, bila bi
    to najveća država na Balkanu. Naravno, bilo bi reči i o najmoćnijoj
    državi – politički, vojno, ekonomski, infrastrukturno. Srbija bi bila
    moćnija i od same Grčke. S druge strane, Srbija je jedina država na
    Balkanu od koje se moglo, i može očekivati značajnije i intenzivnije
    povezivanje s Rusijom – i ekonomsko i političko i vojno. To ne znači da
    bi se Srbija pre dvadesetak godina zaista s Rusijom tako i povezala, ali
    bi takva „opasnost“ bila prisutna uvek. Za pet, deset ili dvadeset
    godina. Zbog te opasnosti NATO, koji se poput malignog tkiva širi, i
    Amerika, koja to planira i time rukovodi jer je zapravo reč o njoj i
    njenom drugom „ja“, sve vreme pokušavaju eliminaciju srpskog političkog
    i vojnog faktora kao presudnog i moćnog na Balkanu. Amerika je zapravo
    preventivno razbila srpski etnički prostor, državu, razbija institucije
    i razgrađuje samo srpsko etničko tkivo, osiguravajući se posredno da
    Rusija nikada ne postane značajniji faktor na Balkanu i Sredozemlju.
    Slavko Zivanov, "Politika", 18.04.2007.
    Poruku je izmenio yossarian, 18.06.2007 u 12:09
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  2. Najveći osvajači i najveće vojskovođe
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 14:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. NS: Imena ulica po braniocima svog naroda
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 14.08.2007, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •