Podržite Uroša Mišića!!!!
Strana 1 od 21 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 311
  1. #1

    Podržite Uroša Mišića!!!!



    Ljudi dolaze i odlaze
    dani prolaze
    a kad dodje vece i sati idu polako
    uvek se setim tebe
    jer znam da ne sme ovako...
    Tebi vreme stoji
    a dani su svi isti...
    Pa koga se to pravda boji?
    ti poslovi nisu cisti...
    Istina je tu, ispred njih stoji
    Ali oni su slepi...
    Dugi su dani tvoji
    Prazni su, nisu lepi..
    Svako vece sedim i molim se
    tebe se secam -
    Urose izdrzi i bori se
    izdrzi i bori se...

    Ispred vas je dete gospodine sudija
    Ne budite samo marioneta, lutak na koncima
    Al' izgleda da te tuzi i sudi ti kadija
    Zatvorenih ociju, gluvih usiju - pa to je prevara
    Nemojte da ovo vas zavara...

    A onda se probudim i vratim u realnost,
    shvatim da to su bili samo snovi
    a da hladni zidovi su stvarnost...
    Pa kakvi su to zakoni novi?
    ''Ajde da ugasimo mladi zivot'' parola je vasa
    ''Pravda za Urosa'' zauvek ce ostati nasa
    I molim se Bogu Svetome svakoga dana
    Da spasi ga i zaceli srce puno rana...
    I verujem u to, i iskreno se nadam
    Dok sa lica suza pada
    Da ce jednom za svagda
    prestati da ga tretiraju kao olosa
    i da ce doci konacna ''pravda za Urosa''!
    _________________
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Dobio je pravdu. Zatvor koji je zasluzio za brutalni napad. Mada, mislim da su se kola malo prejako slomila na njegovim ledjima i da je kazna malo prestroga gledajuci ostale prestupnike (ubice, silovatelje, dilere drogom) kako dobijaju manje kazne za vece prestupe.. ali na nekome su kola morala da se slome, i mada vandalizma na tribinama ima manje, jos uvek ga ima u sasvim dovoljnoj meri da se celije pune..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Nije mi ga zao ama bas ni malo. Dobio je ono sto je zasluzio. Kada je bio u stanju da zandaru stavi uzarenu baklju u usta onda je je zasluzio da vuce bukagiije na nogama najmanje 15 godina. Ko god ga podrzava neka za utehu zagrize takvu baklju.. Stop nasilju na stadionima!.
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat TWILIGHT kaže: Pogledaj poruku
    Nije mi ga zao ama bas ni malo. Dobio je ono sto je zasluzio. Kada je bio u stanju da zandaru stavi uzarenu baklju u usta onda je je zasluzio da vuce bukagiije na nogama najmanje 15 godina. Ko god ga podrzava neka za utehu zagrize takvu baklju.. Stop nasilju na stadionima!.
    Daj molim te,da igrom slucaja nije bio policajac nego neki navijac dobio bi tri put manje.A i sta trazi policajac u civilu medju huligane jos izvadio kameru da ih snima...jos uvek i nije sigurno da je to uradio Misic,niko nije video,al opet eto njega su optuzili.NIje da ga opravdavam ali sto je mnogo mnogo je.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    A ova tema je da ga podrzimo ili da ga podrazimo (izvedeno iz reci...podrazavati)?
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Ma, nije to bitno, vec da je njegovo sramno delo osudjeno...
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.
      Vrh

  7. #7

    Podržite Uroša Mišića!!!!

    Moja greska u pisanju treba ga PODRZATI.

    Citat TWILIGHT kaže: Pogledaj poruku
    Ma, nije to bitno, vec da je njegovo sramno delo osudjeno...
    Jeste sramno delo,a zar nije malo mnogo 10godina..??????
    Poruku je izmenio Mish, 22.04.2009 u 23:17 Razlog: spajanje uzastopnih poruka
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Jeste sramno delo,a zar nije malo mnogo 10godina..??????
    Znaš devojčice, nije malo mnogo 10 godina idiotu koji je pomislio da je ok bilo kome gurati zapaljenu baklju u usta.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znaš devojčice, nije malo mnogo 10 godina idiotu koji je pomislio da je ok bilo kome gurati zapaljenu baklju u usta.
    Radili si drugi i mnogo gora dela a dobijali manje kazne.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Daj molim te,da igrom slucaja nije bio policajac nego neki navijac dobio bi tri put manje.A i sta trazi policajac u civilu medju huligane jos izvadio kameru da ih snima...jos uvek i nije sigurno da je to uradio Misic,niko nije video,al opet eto njega su optuzili.NIje da ga opravdavam ali sto je mnogo mnogo je.
    Policajac u civilu "medju huligane" snima te iste huligane kako bi odgovarali za eventualne nerede, da bi zastitio neduzne posetioce buducih sportskih manifestacija. "Slucajno" bio policajac? Slucajno ili ne, to je bio policajac, sluzbeno lice na duznosti. Kazna za napad na sluzbeno lice je, naravno, veca.

    Deset godina je MALO! Za ono sto je uradio, kazna je trebala biti bar duplo veca, cak ako zanemarimo cinjenicu da je to bio policajac.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Meni nije jasno ovo...

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku

    Ispred vas je dete gospodine sudija....

    Zar to sto je dete daje mu prava da radi tako uzasna dela. Mada imao je tada 19 godina, sto znaci punoletan je...

    i ovo
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    prestati da ga tretiraju kao olosa
    i da ce doci konacna ''pravda za Urosa''!
    Kako drugacije nazvati nekog ko se ponasa huliganski i nasilnicki? Zar je trebalo da ubije tog coveka pa tek onda da se kaze da je olos i nasilnik?

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Policajac u civilu "medju huligane" snima te iste huligane kako bi odgovarali za eventualne nerede, da bi zastitio neduzne posetioce buducih sportskih manifestacija. "Slucajno" bio policajac? Slucajno ili ne, to je bio policajac, sluzbeno lice na duznosti. Kazna za napad na sluzbeno lice je, naravno, veca.

    Deset godina je MALO! Za ono sto je uradio, kazna je trebala biti bar duplo veca, cak ako zanemarimo cinjenicu da je to bio policajac.
    Gospodin Trajkovic tada i nije bio na duznosti,dosao je kao svaki normalni navijac,vitlao pistoljem po stadionu i tad niko nije znao o cemu se radu.Mada postoji i druga prica (logicno smisljena u korist policajaca)kako je Trajkovic bio na tajnom zadatku "snimanja navijaca",i to je doznala devojka jednog od huligana koja je radila u supu i odmah javila decku.A sto se tice "guranje baklje u usta",to nigde ne postoji u izvestaju sudskog vestaka sto znaci da kao povreda nigde ne postoji.
    I da je uradio ono za sta ga terete,a nije,kazna nije realna bar ne u nasoj drzavi,gde monstrumi,ubice,silovatelji za svoja ne dela dobiju manje kazne.Jednog pedofila su osudili na 8 meseci,a urosa za "pokusaj ubistva" 10 godina
    ************************************************** *******************************

    izjava Urosa MIsica

    Seo sam na severnu tribinu. Pogledao sam prvo poluvreme i krenuo ka izlazu. Video sam gužvu na gornjim tribinama. Pitao sam šta se dešava, na šta mi je jedan od navijača rekao da su tu „grobari“ i da biju. Progurao sam se i video jednog „grobara“ kako nasumice maše rukama. Probio sam se i šutnuo ga u butinu. Uzvratio mi je. Otvorenom šakom me je udario u nos. To me je dodatno iznerviralo, pa sam od navijača pored sebe uzeo upaljenu baklju. Uspeo sam da „grobaru“ prislonim baklju na leđa. Počeo je da beži, a jedan stariji čovek me je odgurnuo - ispričao je Mišić iznoseći odbranu.

    - Gađao sam ga bakljom, ali nijednog trenutka nisam pokušao da mu je gurnem u usta, niti da ga ubijem. Sve je trajalo kratko, oko 15 sekundi. Tek kasnije sam na televiziji video da je on policajac - istakao je Mišić.

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Radili si drugi i mnogo gora dela a dobijali manje kazne.
    Znaš kako, kapiram da si klinka, a u tom periodu sam i sAm bio naložen na neke stvari. Ovo što ti nudiš, ne da nisu argumenti, nego je bespredmetno raspravljati o njima. Ono što je sigurno je da ova država već jednom treba da pokaže primer kako prolaze oni koji se ponašaju kao "mali" Uroš.

    Podržavam sud.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Seo sam na severnu tribinu. Pogledao sam prvo poluvreme i krenuo ka izlazu. Video sam gužvu na gornjim tribinama. Pitao sam šta se dešava, na šta mi je jedan od navijača rekao da su tu „grobari“ i da biju. Progurao sam se i video jednog „grobara“ kako nasumice maše rukama. Probio sam se i šutnuo ga u butinu. Uzvratio mi je. Otvorenom šakom me je udario u nos. To me je dodatno iznerviralo, pa sam od navijača pored sebe uzeo upaljenu baklju. Uspeo sam da „grobaru“ prislonim baklju na leđa. Počeo je da beži, a jedan stariji čovek me je odgurnuo - ispričao je Mišić iznoseći odbranu.
    I ovo je odbrana? Ovakvog coveka treba da pustimo na slobodu? Ovakav treba da hoda ulicama? Sta bi sutra bilo, prebio bi nekoga zato sto ga je popreko pogledao? Neka njega u zatvoru, deca ce nam biti bezbednija....
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Znaš kako, kapiram da si klinka, a u tom periodu sam i sAm bio naložen na neke stvari. Ovo što ti nudiš, ne da nisu argumenti, nego je bespredmetno raspravljati o njima. Ono što je sigurno je da ova država već jednom treba da pokaže primer kako prolaze oni koji se ponašaju kao "mali" Uroš.

    Podržavam sud.
    Moguce da su upitanju moje godine,primetila sam do moja generacija po ovom pitanju razmislja kao i ja.Al' vi ste stariji,pametniji,gledate svet iz drugog ugla,mozda ste i u pravu ko zna...
    Drzava treba da pocne prvo sa "velikima","mali " su nista naspam njih.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

Strana 1 od 21 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •