Imam predlog! - Strana 20
Strana 20 od 38 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 569
  1. #286

    Odgovor: Imam predlog!

    Kao prvo hvala, a chat postoji i posebno samo nije u funkciji već duže vreme.
    Onaj majstor što je trebao da ga osposobi je otišao na jedno duuugo duuuugooo putovanje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #287

    Odgovor: Imam predlog!

    Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly.
    Friend in need is a friend indeed
    Pošto su ljudi i ranije pisali i još uvek pišu uglavnom na engleskom jeziku ( ovo su samo nasumično nađeni primeri ), šta mislite da preinačite pravilo o pisanju isključivo na srpskom i ex yu jezicima ( ) na jednoj temi na kojoj ne bismo prevodili tekstove ili rečenice za koje smatramo da mnogo gube u smislu pri prevođenju koje nije expertsko?

    Neću da ironišem pisanjem o putu u jEvropu sa traljavim maternjim, a kamoli nekim svetskim jezikom.

    Jedna tema, ništa više ni manje.

  3. #288

    Odgovor: Imam predlog!

    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #289

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Pošto su ljudi i ranije pisali i još uvek pišu uglavnom na engleskom jeziku ( ovo su samo nasumično nađeni primeri ), šta mislite da preinačite pravilo o pisanju isključivo na srpskom i ex yu jezicima ( ) na jednoj temi na kojoj ne bismo prevodili tekstove ili rečenice za koje smatramo da mnogo gube u smislu pri prevođenju koje nije expertsko?

    Neću da ironišem pisanjem o putu u jEvropu sa traljavim maternjim, a kamoli nekim svetskim jezikom.

    Jedna tema, ništa više ni manje.
    Naravno da postoje izuzeci koje ćeš naći. Jedan čitav forum za koje to pravilo ne važi, jedan podforum, i poneke teme kao npr "Nekome ko će razumeti" ili kako već beše tačno, ali tu član može da napiše ili attachira šta želi. Želje i čestitke takođe Verovatno postoji još tema kojih ne mogu da se setim ili propusta koji se dešavaju u moderisanju. Postoji i tema koju je Mišica pomenula.

    Nema nikakvog problema da se otvori još jedna tema (od toga verovatno ne preti epidemija), samo mi moraš objasniti o čemu se konkretno radi

    Edit: pardon, dva podforuma.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #290

    Odgovor: Imam predlog!

    Hoću SQUAW napisaću ti, koliko sutra, na šta sam mislila. Ne na vežbanje i online školu jezika poput " Let's talk about..."

    edit: Koji forum i koji podforumi?
    Poruku je izmenio DrinChe, 21.07.2008 u 00:29

  6. #291

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Koji forum i koji podforumi?
    Pa, oni na kojima ne možeš da budeš off sve i da hoćeš, koji su zbog toga i napravljeni i na kojima možeš da pišeš zbrdazdola, slevanadesno, naopako, mandarinski ili kako god oš i da postaviš temu npr "Ćaskaju DrinChe i swba" ako oš (Chit-Chat) i Želje, čestitke i pozdravi gde niko ne može da ti određuje šta ćeš nekom da želiš, pišeš i čestitaš. Onda Strani tekstovi pesama i Walkthroughs & Cheats. Pardon, tri podforuma Naravno, na ova poslednja dva nema ni potrebe, niti je dozvoljeno biti off I tako neke pojedinačne teme, na kojima su tu i tamo dozvoljeni izuzeci kao što sam prethodno navela, a koje mi ne padaju na pamet.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #292

    Odgovor: Imam predlog!

    Да се укине застава Југославије за профиле. Нервира ме и та држава не постоји више.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #293

    Odgovor: Imam predlog!

    Srce, ja bih je sad ukinula samo da mi se ti ne nerviraš više

    Mislim da je već bilo priče o tome i nije ukinuta još, vidiš... možda ima ljudi koji se osećaju i izjašnjavaju kao Jugosloveni ovde. Još jedno pitanje za Necra koje ga čeka kad se vrati sa Lastova
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #294

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Srce, ja bih je sad ukinula samo da mi se ti ne nerviraš više
    Знам

    Mislim da je već bilo priče o tome i nije ukinuta još, vidiš... možda ima ljudi koji se osećaju i izjašnjavaju kao Jugosloveni ovde. Još jedno pitanje za Necra koje ga čeka kad se vrati sa Lastova
    И ако има таквих, треба их преваспитати...

    Имам други, да се промене натписи испод имена тема. Ови су ми ем бајати ем лоши...

    Razmenite mišljenja sa političkim neistomišljenicima, učestvujte u VojvodinaCafe parlamentu

    'Od kolevke pa do groba, najlepše je đačko doba', a može i 'Ko uči znaće, ko krade imaće'

    Za sve one koji su otišli u svet trbuhom za kruhom

    Najvažnija otkrića modernog doba, kao i uopštene teme posvećene nauci

    Ljubitelji sedme umetnosti i dasaka koje život znače, ovo mesto je stvoreno za vas

    Poslušajte pažljivo svoje srce i pronaći ćete Boga u sebi

    Dame, uživajte, a vi momci, korisno iskoristite slobodno vreme

    Momci, pazite šta pričate, sigurno vas nekoliko dama sluša

    И тако даље и тако ближе... оставља лош утисак о форуму, утиче на естетски изглед.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #295

  11. #296

    Odgovor: Imam predlog!

    Kome smeta trobojka?
    Sami znate da su licni podaci tajni, ukoliko lice ne zeli izneti svoje mesto poticanja. Prema tome kome smeta Juzni Sefild, Jugoslavija i Jupiter? Pola podataka o nama je tajno.

    Ne trujmo sajt politickim glupostima. Trobojka treba da ostane a predlazem da se postavi i Vojvodjanksa zvanicna zastava!
    Ipak se sajt zove Vojvodinacafe.
    Kome se ne dopada, nece ga koristitI.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #297

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Odakle si to prepisao?
    Јел противно правилима питати модератора чиме се надрогиро?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Kome smeta trobojka?
    Sami znate da su licni podaci tajni, ukoliko lice ne zeli izneti svoje mesto poticanja. Prema tome kome smeta Juzni Sefild, Jugoslavija i Jupiter? Pola podataka o nama je tajno.

    Ne trujmo sajt politickim glupostima. Trobojka treba da ostane a predlazem da se postavi i Vojvodjanksa zvanicna zastava!
    Ipak se sajt zove Vojvodinacafe.
    Kome se ne dopada, nece ga koristitI.
    И да се уведе застава Образа, и четничка и организације 1389, затим српска с орлом, без орла, с великим и малим грбом, Карађорђева застава, застава таковског устанка, застава књаза Милоша, краља Милана, председничка стандарта, стандарда председника скупштине и СО Јагодина.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #298

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    И ако има таквих, треба их преваспитати...
    Jel to zamenjuješ odsutnog Šešelja?

  14. #299

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Имам други, да се промене натписи испод имена тема. Ови су ми ем бајати ем лоши...
    И тако даље и тако ближе... оставља лош утисак о форуму, утиче на естетски изглед.
    Misliš - natpisi ispod imena foruma. Nisam učestvovala u smišljanju pa ne želim ni da razmatram taj predlog Sve ja to uredno tovarim Mr Burnsu

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Odakle si to prepisao?
    Sa indexa foruma.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #300

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Jel to zamenjuješ odsutnog Šešelja?
    Не убацуј политику овде, исти си битерлемон. Сем тога, не знам шта хоћеш да кажеш. Просветитељство је хвале вредан избор занимања.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Misliš - natpisi ispod imena foruma. Nisam učestvovala u smišljanju pa ne želim ni da razmatram taj predlog Sve ja to uredno tovarim Mr Burnsu
    Да, баш то мислим... како ме ти увек разумеш... Покажи бре мало иницијативе, индијанци су изумрли због недовољно прилагођавања новим околностима!

    Sa indexa foruma.
    Мислиш да је била озбиљна?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 20 od 38 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •