Dr. Love - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 90

Tema: Dr. Love

  1. #46

    Odgovor: Dr. Love

    Dragi doktore, znate ja imam još jedan problem

    Ne znam kako da vam kažem ovo...


    Znate...posmatram vas već neko vreme...veoma ste privlačni i naočiti...apsolutno smireni u svakoj situaciji (baš gledam ovU što protestvuje )...znate ponekad ste i duhoviti ...kako bih vam rekla...znate vi mene baš privlačite ...ali ja sam ipak nesrećna ...vi uopšte ne obraćate pažnju na mene! ...džaba otkopčani dugmići...džaba halteri i suknje...štikle sam zbog Vas obula! Patim za Vama...svaki dan razmišljam o Vama...kada pustite onu Vašu muziku ja nas zamišljam u toploj planinskoj kućici kako me nežno pokrivate jorganom da ne ozebem ...

    Kad pomislim koliko Vas još pacijentkinja čeka i sve su otkopčane....meni se vrišti

    Molim Vas...imajte mislosti...samo jednom me pogledajte

  2. #47

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Doktore, i ja sam 'tela da shvatim vaše prave dimenzije. Eto, vrnudpim se po ovom otomanu od popodne, toplo mi je, vi mi trvrdite da to sve tegobe će nestati sa tim uđeš-izašeš-i-gotovo, a ono niš'
    Te zaključujem da ili nemate 'uda da pokažete vaše prave dimenzije ili to baš i nisu neke dimenzije.
    Draga gospođice, mislim da se nismo razumeli. Vaš slučaj prevazilazi moje skromne mogućnosti, tako da sam Vas uputio na akupunkturnu turu kod poznatog stručnjaka u toj oblasti (ime i adresa poznati redakciji), a koji inkognito radi u novosadskom ptt-u.

    Javite se posle njegovog tretmana, uveren sam da će Vam se pogled izbistriti do nivoa izvorske vode.

    Ukoliko nekim slučajem i on zakaže, izvlačim iz rukava svoje najstrašnije oružje: Bećara!


  3. #48

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Dragi doktore, znate ja imam još jedan problem

    Ne znam kako da vam kažem ovo...


    Znate...posmatram vas već neko vreme...veoma ste privlačni i naočiti...apsolutno smireni u svakoj situaciji (baš gledam ovU što protestvuje )...znate ponekad ste i duhoviti ...kako bih vam rekla...znate vi mene baš privlačite ...ali ja sam ipak nesrećna ...vi uopšte ne obraćate pažnju na mene! ...džaba otkopčani dugmići...džaba halteri i suknje...štikle sam zbog Vas obula! Patim za Vama...svaki dan razmišljam o Vama...kada pustite onu Vašu muziku ja nas zamišljam u toploj planinskoj kućici kako me nežno pokrivate jorganom da ne ozebem ...

    Kad pomislim koliko Vas još pacijentkinja čeka i sve su otkopčane....meni se vrišti

    Molim Vas...imajte mislosti...samo jednom me pogledajte
    Draga gospođo...apsolutno Vas razumem...ni meni ne bi bilo lako da sam na Vašem mestu...

    ...evo, gledam u Vas, i to detaljno, da ne kažem renDgenski...pa nek' ide život...



  4. #49

    Odgovor: Dr. Love

    Doktore, htedoh da vas pitam.. da li vam treba nesto od strucnog osoblja? Pomocna sestra za muske clanove? Ako zelite uvid u moj CV, poslacu vam sliku na PP u radnom odelu
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #50

    Odgovor: Dr. Love

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Doktore, htedoh da vas pitam.. da li vam treba nesto od strucnog osoblja? Pomocna sestra za muske clanove? Ako zelite uvid u moj CV, poslacu vam sliku na PP u radnom odelu
    Draga gospođice, pohvaljujem Vaš način razmišljanja i inicijativu koja je više nego na mestu.

    Očekujem Vaš CV koji će stručna komisija pregledati i na vreme Vas obavestiti da li zadovoljavate kriterijume.

    Unapred hvala.


  6. #51

    Odgovor: Dr. Love

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Draga gospođo...apsolutno Vas razumem...ni meni ne bi bilo lako da sam na Vašem mestu...

    ...evo, gledam u Vas, i to detaljno, da ne kažem renDgenski...pa nek' ide život...


    Moj problem je ustvari što se meni svi dopadaju...isto tako kao i Vi

  7. #52

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Moj problem je ustvari što se meni svi dopadaju...isto tako kao i Vi

    Vaš problem ima stručan izraz koji ja ne bih koristio ovom prilikom...na sreću, u meni postoje više ličnosti, tako da ćete svoju potrebu za mnogodopadanjem moći da sublimirate na jednom mstu.

    A sada, dajte mi ruku i zatvorite oči...


  8. #53

    Odgovor: Dr. Love



    Doktore, mnogo vam udoban ovaj otoman, a da gledam u Vas ili u plafon dok vrsite seansu?

  9. #54

    Odgovor: Dr. Love

    ...sjajno...konacno mesto za mene...
    ...doktore...imam veliki problem...u sexu naravno...kazu mi da sam perverzan...molim vas da mi kazete...da li je normalno da ja od pertnerke trazim da mi se pokenja na groodi jer me to uzbudjuje?......isto tako mi recite...da li je normalno da od doticne zahtevam,pri laganom petingu,da Ga stavi na svoj vrat...nezno se nagne glavom prema njemu i mazi se?......imam jos pitanja,ali mislim da je ovoliko za sada dovoljno...
    ...btw...zaboravih da vam kazem da uporedo i onanisem,da ne kazem drkam,3x na dan...koliko vi puta dnevno drkate?...cisto da vidim da li odudaram od okoline?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #55

    Odgovor: Dr. Love

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    Doktore, mnogo vam udoban ovaj otoman, a da gledam u Vas ili u plafon dok vrsite seansu?
    Draga gospođice, lezite i raskomotite se...slobodno otkopčajte prva 4 dugmeta košulje...


    ..pre seanse, bilo bi dobro da izložite svoj problem. Slušam Vas.


    Poruku je izmenio love hunter, 03.01.2010 u 21:54 Razlog: Stručnjak mi otišao u...aut.

  11. #56

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sjajno...konacno mesto za mene...
    ...doktore...imam veliki problem...u sexu naravno...kazu mi da sam perverzan...molim vas da mi kazete...da li je normalno da ja od pertnerke trazim da mi se pokenja na groodi jer me to uzbudjuje?......isto tako mi recite...da li je normalno da od doticne zahtevam,pri laganom petingu,da Ga stavi na svoj vrat...nezno se nagne glavom prema njemu i mazi se?......imam jos pitanja,ali mislim da je ovoliko za sada dovoljno...
    ...btw...zaboravih da vam kazem da uporedo i onanisem,da ne kazem drkam,3x na dan...koliko vi puta dnevno drkate?...cisto da vidim da li odudaram od okoline?...
    Dragi kolega, već sam Vas u ovoj ustanovi okarakterisao kao uglednog stručnjaka i čoveka kome se može verovati, tako da bih Vaše frustracije iz detinjstva potisnuo natrag odakle su došle (i zabetonirao ulaz), a sve zbog očuvanja imidža ovog uglednog msta.

    Hvala.


  12. #57

    Odgovor: Dr. Love

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Dragi kolega, već sam Vas u ovoj ustanovi okarakterisao kao uglednog stručnjaka i čoveka kome se može verovati, tako da bih Vaše frustracije iz detinjstva potisnuo natrag odakle su došle (i zabetonirao ulaz), a sve zbog očuvanja imidža ovog uglednog msta.

    Hvala.

    ......milsite da to ima veze sto sam kao mali oblacio mamine haljine?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #58

    Odgovor: Dr. Love

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......milsite da to ima veze sto sam kao mali oblacio mamine haljine?...
    Mislim da je stavljanje majčinog ruža na Vaše (inače senzualne) usne imalo presudnu ulogu na razvoj Vaše ličnosti.


  14. #59

    Odgovor: Dr. Love

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je stavljanje majčinog ruža na Vaše (inače senzualne) usne imalo presudnu ulogu na razvoj Vaše ličnosti.

    ...slazem se...ali nisam trazio da mi objasnjavate nocno mokrenje u krevetu(to je normalno u mojim godinama),vec zelim da znam zasto sam operisan od svake emocije?...zasto se vezujem da dupe i sise umesto za lichnost i unutrasnju lepotu?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #60

    Odgovor: Dr. Love

    Je l' mogu ja? Kako (mozda) buduci pripadnik doktorskog kora, naravno, nizeg ranga.

    vec zelim da znam zasto sam operisan od svake emocije?...zasto se vezujem da dupe i sise umesto za lichnost i unutrasnju lepotu?
    Mozda zato sto delom prizeljkujete da budete zensko? Mozda i vi zelite da imate istaknute atribute da bi vas primecivali?
    Molim vas, to je esencijalno za dalje lecenje
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Berač zvezda - love hunter
    Autor DrinChe u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 22.05.2013, 22:30
  2. Love Hunters
    Autor HLEBmaster u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 27.08.2007, 14:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •