Pizzerija na coshku - Strana 62
Strana 62 od 80 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 916 do 930 od ukupno 1198
  1. #916

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Jeel? U jebote?! Pa ja sam je pre 3 meseca ostavio u shpajzu!!





  2. #917

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Emanuela... Ema... Ena... Ela... ?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #918

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Eliminisao je malu... daaaa. Nju definitivno ne treba da brine TBC
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #919

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Sve mi vrata od shpajza izgrebala! Straashhnoo

  5. #920

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    jbte lebe, zbog tih tvojih ilegalaca i inspekcije, ovdje danima ne moze da se dobije nista za cirku...pa jel treba svi da dehidriramo
    nattydread is coming to dinner

  6. #921

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ma i da odu sanitarci drpio sam mu limunadu, a to je jedino imao

  7. #922

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    garant mu i ova kineskinja posisala sav pelindzer...
    nattydread is coming to dinner

  8. #923

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Totalno smo ga unistili


  9. #924

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    garant mu i ova kineskinja posisala sav pelindzer...
    To shta je pokojnica sisala je njen intimni problem kaahmm.. elem..
    Umesto pelinkovca evo neshto zanmljivije, kazzu, a od iste travchice


  10. #925

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Poshtovani neposetioci (vidim da mi je promet otpao pa ni ne rachunam da ce neko doch da chita .. osim onih shto su ovde uzidani) pekare..daklem primetio sam da je na forumu sve vishe ruzznih rechi i neadekvatnog izrazzavnja te da sam i sam ja jedan od nosilaca nekulture i vulgarnosti ovde. Mislim da je krajnje vreme da se uchini ozbiljnije neshto po tom pitanju. Vidljivi su neki pomaci ali sve je to za sad skromno i pojedinachno. Na primer, vidljivo je da se pokrece jako mnogo shkakljivih tema, a poznato je da su ljudi lako shkakljivi. Od pokretacha takvih tema najvishe se istiche Squaw. Shta se onda deshava? Deshava se da prosechan posetilac sajta koji, na primer, umoran doshavshi kuci sa posla/fakulteja/shkole/obdanishta/shtale/pecanja ili sa grudvanja.. sevshi za svoj sto da, na primer, rucha, mora da se sablazznjava nad raznoraznim xxx rated pojmovima.. Treba li napomenuti da na ovaj forum dolazi i veliki broj dece? Na primer evo ja! Sve mi neprijatno. Ali, Squaw je jedna posebna lichnost i opet kad se sve sabere, to je i jedna velika hrabrost pricheti o nechemu shto mozda chak neko smatra da je normalno i svakodnevno ..

    Da neduzzim sranje. .ovaj prichu, znachi ja predlazzem od sad pa nadalje cenzuru!

    Postavice se nova vrsta moderatora, moderator za psovke, neka vrsta moralnog moderatora -MORALATOR ili modesrator ili tako neshto, koji bi chuchao na forumu i prepravljao neprikladne rechi..

    Cenzurisace se svaka vulgarna i neprimerena rech kao na primer KURAC, PICHKA, JEBANJE itd.. (uff.) Ali i shkakljive teme..

    Za cenzurisanje rechi za sad su se najbolje pokazale zvezdice tako da bi recimo skaredna rech: Pushi kurac! sada izgledala kao Pushi *urac, ili pushi **rac itd.. Radi raznovrsnosti mozemo upotrebiti i ")" jer lichi na mesec pa ce biti i skladno : Pushi *ura( ili pushi ***( . (nemam josh pokrice za cenzurisanje rechi Pushi ali smislicu i to uskoro) . I tako i najgrdje i najnizze vredjanje i nekultura moze da prodje na forumu kultura ili umetnost.. a mozda i na Astrologiji zbog svih tih zvezdica.

    Tako bi recimo- kada vam neko kazze: (**em ti m*** u ***u vi to mogli da shvatite ka da vam je mesec ushao u shestu kucu i da vam dotichni chita natalnu kartu ..

    Takodje trazim i dodatne fontove na forumu, jer su trenutni vrlo siromashni grafichkim simbolima .. ova zvezdica vishe lichi na pahulju, tako da kada mi neko iznerviran kazze ******* jedan ***** ti u **** ja se djelimichno smrznem a nema potrebe..

    Da ne pominjemo koliku bi to kreativnu slobodu izrazzavanja dalo na recimo forumu umetnosti. Tako bi recimo chlanovi mogli da se napushavaju do mile volje na estetski i dopustiv nachin, a pri tome sve to sa strane izgleda kao cvetna i osunchana livada ili zvezdano romantichno nebo...

    Uzmimo samo na primer cenzurisanje rechi pichka! Tako vulgarna rech brrrr i pegla (i ostali zgrozzeni smajliji) mogla bi bito promenjena u *ichka
    ili *ichka shto je takodje veoma pogodno i zbog simbolike.. Podseca na zvezdu severnjachu koja je od davnina, kao i spomenuti zzenski organ, mnogima od nas glavni orjentir...

    Znachi cenzuru i autocenzuru pod hitno!!

    Svi koji se slazzu sa mnom neka kazu:*** * *** **** ** ** * //**0 )) *


    '*eb **ster

    PS: **r*vno d* *e zajebavam..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.12.2006 u 22:29

  11. #926

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    *** * *** **** ** ** * //**0 )) *! Mislim, ne ostaje mi ništa drugo nego da se kao nosilac nekulture - složim.

    I imam amandman. Da se slovo q ubaci u obavezan Serbian latin. Od sad ga ne koristimo samo u qrac, nego idemo i na qpanje i u qpovinu. O qrčenju da ne govorim.

    Užas. Ja mene ne bih pustila ni u pozorište

    Ej, 'Lebe *** ** ** ***** ** ** *****?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #927

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    hahahaha ali ******** ***** samo da ****** ti **** .! A **** cu **da ti *** *** *** ***** ***** **** ****__-_.. ....___..

  13. #928

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    -***(^**, {%*** "{{{@#" ?
    Takodje q*** ili **(j misim
    Ali zaj**** do *****
    U ****

  14. #929

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Razmislite i o ideji o korischenju morzeovog koda !

    -.. .--- . ... - . -... .-. . -.-. .... .-.. .- -. --- ...- .. ...- --- .--- ...- --- -.. .. -. .- -.-. .- ..-. . .- ---... -.--.- -- .- .-.. --- ... . --.. . --.. .- -- --..-- .--. .-. .- --.. -. .- .--. .. -.-. . .-. .. .--- .- .--. .-. . ...- .. ... .... . .-.-.- .-.-.- .- .. .--. .-. . - . .-. .- -. .- .-..-. ..-. .. -. --- -.-. .- .-..-. .--- . -.. --- -... .-. .- - . -- .- .-.-.- .-.-.-

    POstoje online converteri za morze code kao npr : http://www.onlineconversion.com/morse_code.htm

    I lepo se izvredjamo, a niko ne provaljuje sem onih koji bash hoce...

  15. #930

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Da neduzzim sranje. .ovaj prichu, znachi ja predlazzem od sad pa nadalje cenzuru!
    Da li sam ja to videla reč s*anje?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 62 od 80 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •