Kakve žene privlačite? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    Može li neka druga kombinacija? Recimo hijene i bubamare. To mi je nekako romantičnije a jednako uzbudljivo.
    E..ne može !

    Zašto? Pa prvo zato što sami biramo i sami znamo šta poštujemo i cenimo.
    Ajkula je predator, preživeo milenijume bez promena, u moru na vrhu lanca ishrane.
    Nasuprot tome hijene su lešinari...jedu otpatke drugih, previše nisko da bih takve cenio i poštovao!
    Zlatne ribice ispunjavaju želje, ako ti se posreći da ih uloviš.
    Nasuprot tome bubamare same sleću na nas i onda ih neko "moljaka" pesmicom.
    Razlika je drastična u onome što ja navedoh i što ti nudiš kao drugu kombinaciju .
    LM...ne možemo birati kakve žene privlačimo, ali možemo birati sa kojima želimo da budemo .
    Poruku je izmenio Sivi, 28.07.2012 u 23:28 Razlog: veznik
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #17

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Ne znam kakve žene privlačim. Ne znam čak ni kako uopšte mogu da privučem bilo koju ženu. Ali, eto dešava se. Valjda po principu vreće i zarpe. Na moju veliku sreću. Valjda...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #18

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Sve. One koje i nisu baš reprezentativni primerci žele da iskoriste moje mlado, zategnuto, pohotno telo, a one druge me gledaju u stilu: "Vidi ovog simpatičnog, ali očigledno blago retardiranog mladića".

  4. #19

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    @Sivi

    Ako znaš poštovati i ceniti, onda nikada nećeš birati. Prvo isključuje drugo, a najlepše je obostrano prepoznavanje.
    Moćna riba… čista, u svom bazenu večno sa sebe spira grehe. Lovina joj ceo čovek, šta je briga velikog razbojnika za nečije srce!
    Smrdljiva hijena, ružni lešinar, poturene glave obilazi deponije koje su iza sebe ostavili moćni predatori (suvi), ne bi li se nahranila a da ničiji život nije prekinula.
    Zlatna ribica, bubama mara, eh… ti baš voliš bajke i pesmice, a meni je bilo samo do šale.
    Ipak, ne zameram ti, dobro je da u nama večno tinja po nešto od deteta.
    Tvoja kombinacija indicira da se ženi predaješ kao na dlanu, a onda sanjaš i čekaš da ti ta ista "predatorka" koju si birao ispuni samo tri želje: sloboda, sloboda, sloboda…

    Ende

  5. #20

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Ха...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #21

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ха...
    sta rece?!?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #22

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ха...
    sta rece?!?!
    Чуј шта рече... кад је питање такво... колико је хладна ватра... колико је плитак океан...

    И без тих интернет фазона, овде се прича о правим женама, не оним са екрана, него оним којима можеш ставит руке на гузицу и стегнут!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #23

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Citat GlorijaDruga kaže: Pogledaj poruku
    @Sivi

    Ako znaš poštovati i ceniti, onda nikada nećeš birati. Prvo isključuje drugo,
    Tvoja kombinacija indicira da se ženi predaješ kao na dlanu, a onda sanjaš i čekaš da ti ta ista "predatorka" koju si birao ispuni samo tri želje: sloboda, sloboda, sloboda…

    Ende
    Iskreno, meni podvučeno uopšte nema smisla !
    Kakve veze poštovanje nekoga ima sa biranjem? Zašto ne bih poštovao i cenio mnogo žena zbog njihovih profesionalnih, literarnih, retoričkih...itd. kvaliteta, ali i dalje birao sebi neku drugačijih? Zašto bi prvo isključivalo drugo?
    Sasvim je moguće i da privlačim žene koje sam nikada ne bih izabrao.
    Imam utisak da olako daješ neke zaključke i to u vidu dogmi (kao da si najkvalifikovanija).
    Btw...ja se inače malo teže predajem, uvek zadržavam sve senzore aktivnim da bi me upozorili ako grešim. Istina je da sam ljubitelj slobode...ali to je nešto na šta sam navikao više od decenije. Ipak, mislim da voleti slobodu ne znači biti nesposoban za zajednicu, pogotovo ako si navikao da poštuješ druge.
    Nego...ovoliko "cimanje za jezik" koje je izazvano tvojim direktnim obraćanjem će mi još pomoći da, možda, neke i privučem . Prema tome...hvala.
    Poruku je izmenio Sivi, 30.07.2012 u 21:19
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    visoke,niske,mrsave,elegantno popunjene,lepe,manje lepe,pegave,ridje,plave,crne,pametne,manje pametne,udate,solo ..... itd..... samo da znate da mi uopste nije lako
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  10. #25

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Estradne umetnice, uglavnom.

  11. #26

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    sirokobedrene domacice sa zavidnim balkonima, divljom kosom tamne boje koja mirise na djuvec i jevtini koleston ili tako nekako . zene kojima ni u jednoj prilici ne treba citirati Prusta ili Wild-a a poslednja greska koju bi imali u svesnom stanju
    je poezija Lorc-e .takodje je uputno gledati americke filmove dok se tamani sarma iz limenih tanjira sa tackastom mustrom.
    po mogucnosti iz kreveta.



    neam pojma kako me zapade ova sorta
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #27

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    sirokobedrene domacice sa zavidnim balkonima, divljom kosom tamne boje koja mirise na djuvec i jevtini koleston ili tako nekako . zene kojima ni u jednoj prilici ne treba citirati Prusta ili Wild-a a poslednja greska koju bi imali u svesnom stanju
    je poezija Lorc-e .takodje je uputno gledati americke filmove dok se tamani sarma iz limenih tanjira sa tackastom mustrom.
    po mogucnosti iz kreveta.



    neam pojma kako me zapade ova sorta

    i na Bukovskog su takve naletale.Nije se zalio.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #28

    Odgovor: Kakve žene privlačite?



    gde mosh' procitati da se ja zalim ? nigde. samo konstatujem . jednostavnost je majka mudrosti .
    ima tu stogod ...




    hehh ... zalim se eventualno na to da vagoobunda ne mosh' stici ni pisanijem ni zivotom
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #29

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    pa nekako se iskristalisalo da privlačim udate žene

    valjda sam dovoljno diskretan da im ne bih pravio probleme, a s druge strane dovoljno zanimljiv da bih bio sve što "onaj njihov balvan" nije

  15. #30

    Odgovor: Kakve žene privlačite?

    Najčešće zavisne!Pih.
    One druge, "svoje", najčešće većinu energije potroše upravo da ne bi postale zavisne.
    Ipak navijam za takve jer ko ne ume biti svoj ne ume biti ni deo tima.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  2. Da li žene rade više od muškaraca?
    Autor lenjivica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.06.2010, 01:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •