Imam predlog! - Strana 4
Strana 4 od 38 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 569
  1. #46

  2. #47

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    I chat na naslovnoj strani sajta.
    Sorry, promaklo mi je to.....idemo dalje
    IGRAJ DOK TE NESRUSE I VOLI SVE DOK DISES

  3. #48

    Odgovor: Imam predlog!

    Hajd i ja da stogod predlozim...

    Da se prikaze prva neprocitana poruka kada kliknem na neku temu koje se nalaze u Top 5 statistike. Znam da ima opet na temi ta opcija al' me malo to nervira. Ono dole kad nesto izaberem, prebaci na prvu neprocitanu.
    Verovatno cu dobiti odgovor- navika je cudo...

    Jos nesto- makilli je predlozila da se napravi podforum Kutak za mame i tate i to joj je super ideja! Ona je sad pokrenula tu temu, pa vidite, ako bude tema napredovala da se napravi i taj podforum.

    toliko...
    Poruku je izmenio Zvonchica, 01.01.2007 u 21:19

  4. #49

    Odgovor: Imam predlog!

    Da se prikaze prva neprocitana poruka kada kliknem na neku temu koje se nalaze u Top 5 statistike. Znam da ima opet na temi ta opcija al' me malo to nervira. Ono dole kad nesto izaberem, prebaci na prvu neprocitanu.
    Top XX statistike su tu radi - statistika. Postoje članovi koji vole da vide koliko imaju poruka, kolika im je reputacija, ko je od koga "bolji" itd. Dakle, statistike služe za to, a za odlazak na poslednju nepročitanu poruku služi određeni link. Dakle, nemoguće je napraviti univerzalni link koji će prema vašem trenutnom raspoloženju raditi određenu akciju. Uostalom, pored linka za nov odgovor na temi postoji strelica koja vas vodi na nepročitanu poruku.

    Verovatno cu dobiti odgovor- navika je cudo...
    Nema potrebe za negativnim raspoloženjem.

    makilli je predlozila da se napravi podforum Kutak za mame i tate i to joj je super ideja! Ona je sad pokrenula tu temu, pa vidite, ako bude tema napredovala da se napravi i taj podforum.
    Nije jedna tema dovoljna da bi se otvarao ceo forum. Kao što sam rekao, ako bude više roditeljskih tema (više znači bar 10) biće i novi podforum. Kada bi se vodili tom logikom, onda bi na svaka tema trebala da ima svoj forum.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  5. #50

    Odgovor: Imam predlog!

    Ok! Ja samo predlozila.

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Nema potrebe za negativnim raspoloženjem.
    Ma nisam ja negativno raspolozena, nego videh da je to cest odgovor...

    ako bude više roditeljskih tema (više znači bar 10) biće i novi podforum.
    a ovo nisam znala... bacam se sto pre na nove teme!!!

    Sve ostalo je

  6. #51

    Odgovor: Imam predlog!

    Čest je odgovor na predloge koji su suviše subjektivni, jer ne možemo svima ugoditi. Moramo težiti ka univerzalnosti.

    A što se tiče nastavka poruke, samo napred.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #52

    Odgovor: Imam predlog!

    Evo ja da predlozim nesto. Ovo sam video na drugim forumima... otvori se podforum na kojoj se otvaraju teme kao sto su: "Januar 2007, Februar 2007,...". Na tim temama se napravi glasanje (pozeljno preko pull-a a komentari preko posta) i bira se clan koji je bio najbolji u odredjenom mesecu demokratski (tako sto ce clanovi glasati itd.). Nakon sto se izabere, moderator podforuma proglasi odredjenog clana Elitnim Forumashom Meseca i ako je mesec prosao, ta tema se baca u spam kantu... I tako se nastavlja... Ovo mi je onako palo na pamet, ako nekom smeta ili izgleda glupo, ne mora.

  8. #53

    14 Odgovor: Imam predlog!

    Ideja je jako dobra Cezare i mi smo je već razmatrali. Ne bi bilo loše da je malo razradimo sada... Na primer, ko određuje koji će se članovi naći u anketi? Anketa podržava maksimalno 12 opcija, tako da se maksimalno 12 članova može nači u izboru... Da li si mislio da prvo članovi nabroje u temi koga sve predlažu, pa se onda sastavlja anketa, ili?

  9. #54

    Odgovor: Imam predlog!

    Hvala Lady S. Moze i to a moze i da se postavi moderator koji ce znati koji su u odredjenom mesecu clanovi najistaknutiji i najjaktivniji... Za to bi moderator morao se razumeti i biti dosta cesto na internetu. Sto se tice ankete pozeljno je i 8 a 12 jos bolje ... Hvala jos jednom...

    Hail Caesar!
    Poruku je izmenio Cezar, 23.01.2007 u 20:59

  10. #55

    Odgovor: Imam predlog!

    U čemu najaktivniji? I u čemu najistaknutiji?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  11. #56

    Odgovor: Imam predlog!

    Najjaktivniji na forumu. Npr. necemo sigurno postavljati neke koje ceo mesec nisu ni post napisali. Najjaktivnije, one koji najvise postuju, znate vec itd.

  12. #57

    Odgovor: Imam predlog!

    Znači po broju poruka. E to nije u redu. Ja se sa tim ne slažem. Postoje članovi kojima je stalo koliko imaju poruka, kolika im je reputacija itd. Takođe postoje članovi kojima ništa od navedenog ne znači i neće po svaku cenu napisati poruku. Pre pokretanja ovog foruma, vodila se diskusija oko toga da li će se poruke napisane na Igrama bez granica i Chit-chatu računati. Ja sam bio za, jer znam da ima ljudi kojima predstavlja zadovoljstvo da im neko otvori temu, da dobiju zvezdicu, kvadratić itd. A ne voli svako da piše kilometarske poruke. Svako shvata forum na svoj način i ima apsolutno pravo na tako nešto. Neko voli kvalitet, neko kvantitet. I samim tim bi članovi koji su za kvalitet bili diskriminisani, a to nije u redu. Dakle, moj predlog bi izgledao ovako: negde na polovini meseca, otvoriti temu u kojoj bi svaki član izneo svojih npr. 5 favorita. Prvi bi dobio 5 glasova, drugi 4 itd. Na kraju meseca bi se glasovi sabrali i član sa najviše glasova bi narednih mesec dana nosio titulu člana meseca.

    Administratori, super moderatori i moderatori ne bi mogli biti izabrani, ali mogu biti nominovani i ukoliko bi bili prvi na toj listi, makar bi znali da su moralni pobednici. Naravno, mogu biti i totalno ignorisani. Sve je stvar dogovora.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  13. #58

    Odgovor: Imam predlog!

    Za broj poruka sam vise mislio aktivniji... Logicno da necemo po broju poruka jer ako je npr. neko napisao 1 000 poruka a 900 je glupost bilo bi glupo birati spamere. Dakle ja sam predlozio da budu oni aktivniji koje moze moderator ili clanovi birati... Totalno je svejedno.

    Znaci moze kao sto si rekao, slazem se, a moze i anketom. Meni je nekako urednija anketa, ali to samo onako kazem... znaci da clanovi biraju ko ce se naci na anketi a posle se samo izglasa.

  14. #59

    Odgovor: Imam predlog!

    Ja sma zato da i modovi i smodovi budi birani,tj predlagani (po zaslugama naravno ) ali da oni ne dobijaju titulu...Ne bih da se modovi izuzimju sasvim jer su i oni pre svega clanovi sa samo malo vecim zaduzenjima...

    Titulu nek dobije prvi obicni clan na spisku...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #60

    Odgovor: Imam predlog!

    Da ne bi otvarali za svaki mesec novu temu, biće jedna tema kako bi bilo preglednije, ali bez ankete, jer na temi može biti samo jedna anketa. A nebulozno je otvarati čitav forum za tako nešto.

    Temu ću otvoriti na forumu Obaveštenja i pitanja i još večeras krećemo sa biranjem člana meseca.

    Svaka čast na ideji.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

Strana 4 od 38 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •