Knjiga utisaka! - Strana 13
Strana 13 od 28 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 419
  1. #181

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Ranojutarnja razmišljanja su nešto najlepše što sam u skorije vreme pročitala, a da nije citirano, prepisano ili tek malo našminkano i zalepljeno na zid.
    Utisak gospodina odmerenog i toplog koji ostvaljate, te isti duh koji prenosite na ovaj sajt, vredan je svake pohvale.
    Trenutno imam blagu glavobolju pa će možda rečenice biti nešto izvan stila i načina izražavanja koji mi je svojstven, molio bih te da ne stekneš neki drugi utisak iako ću se potruditi da se to ne primeti u poruci.

    Šta reći za tvoje pohvale? Pa, jednostavno Hvala ti. Drago mi je da ti se dopadaju Ranojutarnja razmišljanja. Pohvale svakako prijaju ali i obavezuju na još strožije kriterijume u pisanju. Nadam se da te neću ubuduće razočarati, kako tebe tako ni ostale članove kojima se ta moja ranojutarnja dolaženja sebi i svetu dopadaju.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Ako ćete dozvoliti da vas pohvale oni na koje ste očigledno malo kivni.
    Nisam kivan, veruj mi, primedbe koje sam izneo su u cilju što bolje saradnje i razumevanja.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Prvo: kao novajlija na ovom forumu zahvaljujem se na dobrodošlici.
    Molim lepo, drago mi je da si sa nama.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Kao drugo: nije lepo da ste ostavili moju poruku koja ne pridružena ostalim ima potpuno neki drugi smisao. Ta "legla" o kojima pričate nemaju veze sa leglom koje ja pomenuh. Leglo i medvedi i ko zna šta još napisano u dve-tri poruke su tek bili aludiranje na moju težinu. Podsmevanje samom sebi.
    Komentar sam uneo kao član foruma, što sam i naglasio u podnaslovu. Moja nadležnost nad porukama u ovom delu ne postoji, pa ne bih to kometarisao iako po prirodi stvari znam razloge brisanja kao što ih i vi znate.

    Legla sam pomenuo u svom komentaru ali u drugačijem kontekstu, shvatio sam šta želitiš reći ali mi se tvoj pojam dopao pa sam ga iskoristio. Izvinjavam se zbog male krađe ili pozajmljivanja. Ništa drugo nije u pitanju.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Prepiska se i pre vaše opomene nastavila privatno.
    No..smatram da ako već želite da se opustimo, sasvim je normalno da jedni drugima uputimo te off topic odgovore.
    I ljudi za stolom, uz muziku i meze, ponekad se zapričaju i upadnu jedni drugima u reč, pa opet se ne smatraju nevaspitanim i nekulturnim.

    I smatram da niko, pa ni ja, nije preterao u offtopicima.
    Sasvim je u redu da se lične prepiske vode upravo na onaj način kako im to naziv i kazuje ...

    U redu mi je da se ponekad ali samo ponekad uputi po koja off topic poruka, moderatori će to svakako obrisati jer im je to obaveza.
    Moram naglasiti kako ja nisam komentarisao takve sporadične slučajeve već pojavu koja se prilično raširila i za koju ti mogu dati više od nekoliko primera.

    O preterivanju u off topic porukama ne bih nešto posebno komentarisao, sam naziv sve govori i naravno da nam nisu potrebne ... samo se ljudima koji brinu o izgledu foruma pravi dodatni posao, za čim nema neke potrebe.

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Da svi ovde, počev od Vas, pa do starih i novih članova - te moderatora, Vojvodjana ili onih iz dijaspore - odišu kreativnošču, odmerenošću i stilom. I da se svi jednako druže.

    Zbog pravljenja klanova na drugom sajtu se i pobeglo.
    to što ga pominjemo je tek pozdravna poruka, mali znak raspoznavanja i ništa više.
    Ide se dalje...i uživa.
    Svi smo mi u suštini jednaki, svi smo na prvom mestu članovi i kreatori ovog foruma, zajedno radimo i gradimo ... želje i ciljevi nam se apsolutno poklapaju pa je izgradnja što bolje saradnje i razumevanja svakako dobro došla.


    PS.
    Nadam se da sam odgovorio na sve ono što si želela da čuješ, a ako nisam raspoložen sam da dam dodatna pojašnjenja, bilo u temi ili na pm.

    Namerno nisam želeo da te persiram u ovom odgovoru, nadam se da to nećeš shvatiti kao nepažnju i nepoštovanje prema jednoj zaista ljubaznoj dami ... polazim od toga da se prijatelji, drugari, kolege, saradnici ili već šta li smo ne moraju persiraju ali ako Vam/ti smeta promeniću taj detalj u poruci.

    Pozdravljam te,
    zabavljaj se i uživaj na ovom prijatnom mestu.

  2. #182

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Мислим да сат на трачу касни 17 минута за тачним временом.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #183

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pošto sam te već hvalio necu o5,ali kada je već reč o izbeglicama mislim da sam ja jedina prava,pa dajem sebi slobodu da napišem nešto povodom svega izrečeneg...

    Nije prestao taj forum da radi,ali rade samo moderatori,tj. kada ne heklaju njih dve napišu nešto,mada kako pišu tako ni gazda jelku na istom nije okitio povodom ovolikih praznika za nama...

    Naime meni se desilo na tom forumu.... zbog jednog inferiornog manipulatora,inferioran,jer ne bi mi banovao IP dva puta za 2 godine da nije,a moram da pomenem razloge,jer onda shvatite koliko ste drugačiji i zašto sam ili smo ovde...

    Ne sme se postaviti tema gde možeš puštati Bregovića pod izgovorom sramota je takvog umetnika trpati u isti koš sa bilo čime što je etno,folk je zabranjena reč,sevdalinke dozvoljene samo nekima,Mitar Mirić samo nekom... Cigane i tamburaše pominjati i pustiti takođe je javno zlo... Politika zabranjena kao da živimo pod staklenim zvonom na Marsu,a isti forum je došao sa Meseca ne bi li nas usrećio i ne bi li preživeli... Vladislav Petković Dis ne sme da bude tema kao Mika Antić,jer nije zbog Disa već mene koji sam je postavio... Ne sme se moderatoru suprotstaviti u mišljenju,jer vas izbriše i postavi post u kome vas napuši i bukvalno,pa kada mu odgovorite da klekne na livadu ili kukuruz i podoji se sam,oni vas anatemišu,kao da je moranje trpeti onu stvar od retarda kojeg možeš da razmnožavaš već...

    Usput isti ako primeti da se neka koleginica pohvalno izrazila o nekom taj neko mora da bude plen alfa muzjaka koji to hoće da bude,a može kada je sam i sa lizačima sladoleda kako ja nazivam svaku šlihtaru koja trpi sve samo da joj ne uđe...

    I tako... kada se imaju dvostruki aršini,kada je jedan pametniji od deset drugih neminovno dođe do propasti,stvaranja klanova ili čega sličnog... Vlasnik koji je verovatno u svojoj struci dobar nije imao smisla za 20 ljudi koliko za svog čoveka i sada isti forum radi,ali možda bi bolje bilo da ne radi... Struka se kupuje,ali čitati između redova i suditi o ljudima nije za svakoga... U gužvi se ne snalaze svi niti mogu...

    Ljudski je posvađati se ili ne misliti isto,ali je poenta i shvatiti kada to više nema smisla... ili za normalne ljude nije ništa strašno toliko da se ne može ispraviti...

    Ne držimo se mi sa tog foruma zajedno,osim u prolazu,kurtoazno više,i ne znamo se svi osim nas 4-5 što je i bolje... A ima moderatora ovde koji znaju koliko se ja i koga držim,tačnije nikoga i ni za šta,ali smo komunicirali,pa znaju više nego se da zaključiti o meni po postovima...

    Ovo nije pljuvanje bilo,već pre šta ovde valja i šta ne bi trebalo menjati,a nije ni šliht nikome... pre pohvala,ali to je koleginica pre mene biranim rečima bolje već uradila,pa ne bih da se trpam kada ne znam da iskazujem osećanja i utiske poput drugih...

    p.s. a primetili ste da ne obraćam pažnju kada mi se izbriše post,tako da isto važi i za ovaj...
    Zahvaljujem ti se na pohvalama, sećam se da ih je bilo sasvim lepo izrečenih za one koji znaju da čitaju pažljivo i između redova, što meni dovoljno govori o tebi, tvojim verbalnim i intelektualnim moćima.

    Danas na netu postoji stvarno raznih foruma, kriterijumi su uglavnom slični iako se klima ponegde drastično razlikuje. Član sam više od nekoliko foruma, na nekima sam obavljao razne dužnosti a nikada nisam bio isključen ni sa jednog foruma, osim što sam na neke prestao da odlazim, što bi se moglo protumačitri kao samoisključivanje, zar ne. Pošto imam naviku da bez ustezanja kažem svoje mišljenje normalno je da sam dolazio i u sukobe o kojima je sada besmisleno ovde pričati ali moram napomenuti kako sebi nikada nisam dozvoljavao luksuz da se preterano upuštam sa budalama u konflikte, jer spuštajući se na njihov nivo pružate im lepu šansu da vas dotuku ... inače oni drugih šansi nemaju, a vrlo često baš takvi pomenuti izazivaju razne verbalne okršaje, ali to je tako jer im Bog nije podario ništa drugo gde bi mogli da se pametnije i kreativnije izraze pa svoje lične frustracije i probleme pokušavaju rešavati na neprihvatljive načine ... no, ne bih više o onima koji ne zaslužuju i nisu vredni nikakve pažnje.

    Shvatio si iz prethodnog odgovora koji sam uputio koleginici šta sam želeo da kažem da se ne bih ponavljao.

    Ja uzimam sebi za pravo da uvek kažem šta mi se dopada ili ne, pa to isto pravo uvažavam i kod drugih. Drago mi je uvek čuti svačije mišljenje, važno je da smo dobronamerni i da u svojim nastojanjima želimo boljitak. Važno je da razgovaramo, da se dogovaramo i da se uvažavamo onoliko koliko je to potrebno i prihvatljivo za normalan svet.

    Nadam se da moje mišljenje neće niko krivo protumačiti, želja mi je samo da se oslobodimo nepotrebnih balasta i da ovo mesto učinimo prijatnim i prihvatljivim za sve nas.



    PS.
    Kada već razgovaramo iskoristiću priliku pa da ne koristim pm, nadam se da se nećeš naljutiti ali spomenuo bih kako su ti sličice u potpisu prilično katastrofalne ... nisam siguran šta želiš njima da postigneš i kažeš ali sam uveren da se to likovno može mnogo bolje izraziti. Naravno, ako mogu da pomognem stojim ti na usluzi.
    Naglasio bih kako su tvoje sličice daleko od najgorih, posebno mi se ne dopadaju one cirkusko nijansirane na kojima postoji kompletna paleta svih mogućih i nemogućih nijansi začinjena cvećem, srcima, lutkicama i raznim sličnim za****ancijama ... lagano se privikavam da ih ne primećujem iako se ne mogu oteti utisku da su bljak.

  4. #184

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Sticajem čudnih okolnosti,dok sam tonuo u dosadu...
    Kako par dana nije radio kafe,odlutah kao posmatrač,do nekih drugih cafea...mogu samo reći da se ovde osećam kao kod kuće,i sve pohvale za rad vrednih moderatora,pogotovo onih što aktivno učestvuju na paparazzu

  5. #185

    13 Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da sam odgovorio na sve ono što si želela da čuješ, a ako nisam raspoložen sam da dam dodatna pojašnjenja, bilo u temi ili na pm.

    Namerno nisam želeo da te persiram u ovom odgovoru, nadam se da to nećeš shvatiti kao nepažnju i nepoštovanje prema jednoj zaista ljubaznoj dami ... polazim od toga da se prijatelji, drugari, kolege, saradnici ili već šta li smo ne moraju persiraju ali ako Vam/ti smeta promeniću taj detalj u poruci.

    Pozdravljam te,
    zabavljaj se i uživaj na ovom prijatnom mestu.

    Jaooo, bioskop ponovo radi!!

    Svašta! Sto puta sam za tri dana proverila da li je sajt dostupan ili ne - valjda to dovoljno govori a Vama gospodine hvala na odgovoru, sve je u savršenom redu, taman posla da Vi meni treba da persirate. I da se znamo privatno, persirala bih ja Vama. Ne bi bilo obrnuto
    Poruku je izmenio Buba Erdeljan, 23.01.2008 u 09:54 Razlog: presirate xaxaxa
    _________Una16

  6. #186

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    onomad dobih podugacak text o tome kako mi slike nisu umetnost te su radi toga obrisane......malo potom azzuriran mi potpis jer je reklama.......pa obrisan post na ginekologiji iz neobjashnjivog razloga (jedino mi pada na pamet da je razlog to shto je naveden link da potkrepi text)....danas mi obrisan politicki potpuno korektan post jer je na engleskom...

    ...a ovo



    stoji bez problema.....

    mogla bih da navedem jos primera no me mrzi da kopam po temama i postovima.... a primera ima, nije da nema...

    sve mi se cini da se i ovde (NE)brishe po babu, strichevima i licnim preferencama.
    & underpaid......

  7. #187

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Maski, nema ljutis... nisi jedina kojoj se brisu postovi (slikoviti ili tekstualni). Ljudi samo rade svoj posao, po pravilima foruma.
    Ja se, na primer, vise ne zalim niti ista ikom zameram. Ovde mi je lepo, imam ispunjeno slobodno vreme, volim ovaj sajt (nemoj nikom da kazes)... a kad se desi da mi neka tema ili post "nestane", uzmem to kao "smetnje na vezama" ili "menjamo aku-traku-tr"
    neunistiva zlojebaba!

  8. #188

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    zato i ne pishem u knjigu zzalbi no u knjigu utisaka.
    & underpaid......

  9. #189

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    onomad dobih podugacak text o tome kako mi slike nisu umetnost te su radi toga obrisane......malo potom azzuriran mi potpis jer je reklama.......pa obrisan post na ginekologiji iz neobjashnjivog razloga (jedino mi pada na pamet da je razlog to shto je naveden link da potkrepi text)....danas mi obrisan politicki potpuno korektan post jer je na engleskom...

    ...a ovo



    stoji bez problema.....

    mogla bih da navedem jos primera no me mrzi da kopam po temama i postovima.... a primera ima, nije da nema...

    sve mi se cini da se i ovde (NE)brishe po babu, strichevima i licnim preferencama.
    U pravu su za postove na stranim jezicima,to bi po difoltu što bi vi jezičari rekli trebalo brisati,jer šta bi bilo da ja pišem na romskom,nemačkom ili norveškom...

    Od kada sam objavio da sam često brisan i banovan koje kude imam po statistici veći broj obrisanih postova,ali jeste i da sam zaslužio,a jeste i da ljudi verovatno pomisle ovaj je već navikao,pa koga ćemo ako njega nećemo...ne valja kada se naviknu patološki,al' da su neki likovi lepak za gumice jesu,ako ćemo pošteno...pa najbolje pomiriti se sa sudbinom,a ne zamerati ovim ljudima,jer nekada ni ja ne znam šta sam hteo reći i na kojoj sam temi,a kamoli oni.....

  10. #190

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    zato i ne pishem u knjigu zzalbi no u knjigu utisaka.
    Utisci mogu da budu i pozitivni, a i negativni
    neunistiva zlojebaba!

  11. #191

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Potpis koji je Maski navela jeste reklama i obrisan je. Taj clan ima tek dve poruke na forumu i moguce je da nije jos primecen od strane moderatora pa stoga i nije obrisan ovaj potpis.

    Sto se tice brisanja postova, svaki post je obrisan sa razlogom. I moderator nije duzan da objavi razlog brisanja posta. Moze ako ima vremena i volje. Svi moderatori ovde rade na dobrovoljnoj bazi.

    Ovom prilikom bih zamolila sve forumase da ukoliko naidju na neku nepravilnost na forumu ili na neku poruku koja bi trebala da se moderise da to prijave moderatorima. Dugme za prijavu poruke moderatorima se nalazi odmah pored, sa desne strane dugmeta za davanje reputacije clanu.

  12. #192

    pozdrav

    hvala na dobrodoslici,nadam se da cemo se lijepo druziti!!!

  13. #193

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    zanimljivo kao i u drzavi srbiji (sta god to znachilo,okej?!?))
    momci su pijah..nisam zalazila na muskom kutku,tako da nemam sta da zamerim.ne josh

  14. #194

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Admin sam na jednom drugom forumu...

    Pa forum vam izgleda bas dobro, prijatelji ...

  15. #195

    01 Odgovor: Knjiga utisaka!


    Dobar Cafe.
    Ma šta "Dobar" - Magnfico Cafe.

    Sviđa mi se. Veoma.
    Ma šta "Veoma" - Mucho me gusta.
    Energija koja kruži - pozitivna.
    Ma šta "pozitivna" - FUN Fantstico.
    Atmosfera - dobra.
    Ma šta "dobra" - Excelente.
    Ljudi - Veseli.
    Ma šta "Veseli" - Gringo Genijal.
    Priče - opuštene.
    Ma šta "opuštene" - Brillante.
    Šale - prihvaćene.
    Ma šta "prihvaćene - Tranquilo .

    Karamba Karambita, tako mi čukundede vrača nisam još primetio nešto da mi se ne sviđa.










Strana 13 od 28 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •