Vršac - slobodni razgovori - Strana 14
Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 218
  1. #196

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Nedavno sam bio u Vršcu i čuo u jednom ondašnjem restoranu, na kojem sam bio na poslovnom ručku, da se Hemofarm prodaje. Ne znam kako se ta prodaja inače radi (ko je sve deoničar) i ko kupuje, ali su andergraund komentari pojedinih prisutnih koji su, priznajem, izgledali da su možda donekle i obavešteni o nečemu, bili dosta mračni. Naime, tvrdili su da će Hemofarm, ako se proda, prestati sa proizvodnjom u gradu Vršcu...

    Kolika je verovatnoća da ima istine u tim glasinama i kojem stepenu ?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #197

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Hemofarm je prosle godine kupila Stada i oni ce Hemofarm preprodati samo je pitanje kada.Mada koliko sam ja upoznat a mislim da sam dovljno nece prestati proizvodnja nego ce biti prosirena.S tim otkrivam i tajnu da ce biti otvoren konkurs za Tehnoloski park kao na primeru Indjije jer Vrsac ima ogromne potencijale,potom turizam se razvija brzo zbog brega i Vrsac ce do 2015 biti uz Novi Sad najrazvijenija u Vojvodini

  3. #198
    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Nedavno sam bio u Vršcu i čuo u jednom ondašnjem restoranu, na kojem sam bio na poslovnom ručku, da se Hemofarm prodaje. Ne znam kako se ta prodaja inače radi (ko je sve deoničar) i ko kupuje, ali su andergraund komentari pojedinih prisutnih koji su, priznajem, izgledali da su možda donekle i obavešteni o nečemu, bili dosta mračni. Naime, tvrdili su da će Hemofarm, ako se proda, prestati sa proizvodnjom u gradu Vršcu...

    Kolika je verovatnoća da ima istine u tim glasinama i kojem stepenu ?
    hemofarm je prodat...a najveci deonicari su kao i po obicaju drug predsednik i njegova familija....sto je normalno u zemlji srbiji....

    ---

    Citat vrsac14 kaže: Pogledaj poruku
    Ako ti u kolekciji boja neka nedostaje rado prepisujem.A štose tiče plate radim volonterski,iz humanosti prema ljudima.Što se tiče perspektive Grada svako vidi iz svog ugla,pokazaće skora budućnost
    kao volonter, na tvoju zaloS, ne mozes da prepisujes tabletice raznih boja...
    sto se tice humanosti, to nisam komentarisao....

    slazem se sa tvojom perspektivom, ovaj grad ce uskoro biti ceo pretvoren u ludaru!!!!


    ----

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Hemofarm je prosle godine kupila Stada i oni ce Hemofarm preprodati samo je pitanje kada.Mada koliko sam ja upoznat a mislim da sam dovljno nece prestati proizvodnja nego ce biti prosirena.S tim otkrivam i tajnu da ce biti otvoren konkurs za Tehnoloski park kao na primeru Indjije jer Vrsac ima ogromne potencijale,potom turizam se razvija brzo zbog brega i Vrsac ce do 2015 biti uz Novi Sad najrazvijenija u Vojvodini
    da...tehnoloski par koj postoji vec godinama....
    mada ne znam gde je ta silna infrastrukTura ya isti....
    pricati o tehnoloskom parku na 27 hektara je smesno....
    Poruku je izmenio nenad.bds, 13.02.2009 u 20:27 Razlog: Uzastopne poruke u kratkom vremenu
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  4. #199

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    hemofarm je prodat...a najveci deonicari su kao i po obicaju drug predsednik i njegova familija....sto je normalno u zemlji srbiji....

    ---



    kao volonter, na tvoju zaloS, ne mozes da prepisujes tabletice raznih boja...
    sto se tice humanosti, to nisam komentarisao....

    slazem se sa tvojom perspektivom, ovaj grad ce uskoro biti ceo pretvoren u ludaru!!!!


    ----



    da...tehnoloski par koj postoji vec godinama....
    mada ne znam gde je ta silna infrastrukTura ya isti....
    pricati o tehnoloskom parku na 27 hektara je smesno....
    Zašto postoje kolege rado čine mi uslugu.A što će se Grad pretvoriti u ludaru,vidiš da već ima perspektive više zposlenih Psihijatara.......
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  5. #200

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Zadnjih osam poruka sam brisao zbog ličnog vredjanja i neprimerenog kominiciranja za ovaj Cafe.

    Molim ucesnike u diskusiji da se drze Pravilnika i bar minimuma lepog vaspitanja.

  6. #201

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Pada sneg pomalo.
    Uzivajte.

  7. #202

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Kramberg kaže: Pogledaj poruku
    Pada sneg pomalo.
    Uzivajte.
    Sneg se otoio.Dolazi proleće,glavu gore i uživajte.
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  8. #203
    Vise i nije u trendu, postao je pravi vasarmada vino je ekstra

    ---------

    nema vise snega ali duva vetar
    Poruku je izmenio nenad.bds, 28.03.2009 u 21:02 Razlog: Uzastopne poruke sa minutom razmaka

  9. #204

    04 Apel (VRŠAC)

    Drage vrščanke i vrščani

    Početkom Avgusta planiram skoknuti (i) do Vršca, koji mi je (barem u 80-im g. prošlog veka) ostao u jako lepom sećanju.
    Kako nemam nikakvog druga-ricu/poznanika-cu u tom gradu, ovim putem bih zamolio da, ako ima neka dobra duša koja bi mi malo pokazala grad, bio bih jako zahvalan...


    Osoba kojoj to ne bi bio problem, neka mi se slobodno javi na moj email, pa da se dogovorimo detaljnije:

    ww2fjr@gmail.com


    Hvala i lep pozdrav iz Pule:

    R o b e r t (rodom banaćanin)



    PS: Častim ručak i piće

    .
    Poruku je izmenio Fox, 16.07.2009 u 00:22

  10. #205

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Grozdjebal 2009
    18,19,20 Septembar

    Petak: OT Bend
    Subota:Bajaga
    Nedelja:Tamburaski orkestar RTV

    Dodjite nam opet

  11. #206

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Ajmo vrstani, jos jedan ball.
    Probudite se.
    Uzivajte.

  12. #207

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Nije Vrstani nego Vrscani.
    Probudice se ali sutra.Kad cuju tambure pa skoce na bure,naruce litru 2 pa piju do zore....

  13. #208

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Nije Vrstani nego Vrscani.
    Probudice se ali sutra.Kad cuju tambure pa skoce na bure,naruce litru 2 pa piju do zore....
    Vršac, na žalost, nema baš nešto puno tamburaša. Da nije Banatskih lola, Čakija iz Uljme i njegovih ortaka, kao i orkestra Stari znanci, koji su iz jedne susedne opštine, tambura se u Vršcu gotovo ne bi ni čula. Ali, sve su šanse da će se ovakva situacija bitno popraviti, i to vrlo brzo, kada stasaju za gaže i tezge učenici tambure iz vršačke srednje muzičke škole "Josif Marinković"....

    Da, sutra je Grožđebal. Idem obavezno. Pašće pljeskavica ili banatska kobasica u tortilji, a možda i malo jagnjetine. Tek toliko da se stvori podloga za bocu dve Kasne berbe, ili Rajnskog rizlinga, vrhunskih vršačkih vina. VVV.

    A, što se tiče Vrščani i Vrštani, naravno da je pravilan oblik Vrščani. Međutim, izraz Vrštani je arhaičan oblik, koji se po tradiciji oduvek koristi kada je Grožđebal u pitanju, samo to Becar, izgleda ne zna, što me je zaista zaprepastilo da nešto takvo može da se desi njemu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #209

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Eto i mene sutra spremite dobra vina



  15. #210

    Odgovor: Vršac - slobodni razgovori

    Turk dobro dosao
    Poruku je izmenio Becar, 18.09.2009 u 10:44

Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Godišnji odmor/slobodni dani
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.02.2011, 14:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •