Srbija danas i sutra - Strana 8
Strana 8 od 27 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 401
  1. #106

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Ti mora da pripadaš u onih 3%(LDP,Naraša Kandić,Sonja Biserko...)za koje ni rođena porodica ne glasa niti ih podržava.Nije vama lako
    Ti mora da pripadas onoj "vecini" koja nas je svojom politikom dovela do toga da smo dno Evrope.
    Back in red!

  2. #107

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ti mora da pripadas onoj "vecini" koja nas je svojom politikom dovela do toga da smo dno Evrope.
    Ne znam šta još više treba da se desi pa da bi pojedinci skontali da je sasvim ne bitno i ne važno ko je na vlasti u Srbiji,šta ta vlast radi i šta ne radi.Teza da kao"Srbi su nanijeli zlo Albancima na KiM pa zbog toga ne zaslužuju KiM"??Pa po toj tezi Nijemci kao narod ne bi trebali ni postojati a kamo li imati državu.Ali dobro,vrijeme će pokazati ko je bio u pravu,naravno ako dočekami i ja i ti.

  3. #108

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam šta još više treba da se desi pa da bi pojedinci skontali da je sasvim ne bitno i ne važno ko je na vlasti u Srbiji,šta ta vlast radi i šta ne radi.Teza da kao"Srbi su nanijeli zlo Albancima na KiM pa zbog toga ne zaslužuju KiM"??Pa po toj tezi Nijemci kao narod ne bi trebali ni postojati a kamo li imati državu.Ali dobro,vrijeme će pokazati ko je bio u pravu,naravno ako dočekami i ja i ti.
    Pa sta ti onda smetaju "onih 3%(LDP,Naraša Kandić,Sonja Biserko...)za koje ni rođena porodica ne glasa niti ih podržava".
    Inace Nemci su kaznjeni za drugi sv. rat podelom Berlina i drzave.
    Back in red!

  4. #109

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa sta ti onda smetaju "onih 3%(LDP,Naraša Kandić,Sonja Biserko...)za koje ni rođena porodica ne glasa niti ih podržava".
    Inace Nemci su kaznjeni za drugi sv. rat podelom Berlina i drzave.
    ......za 50 miliona ubijenih,kažnjeni su podelom države koja se kasnije opet ujedinila?E moj maleni....

  5. #110

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Ne znam šta još više treba da se desi pa da bi pojedinci skontali da je sasvim ne bitno i ne važno ko je na vlasti u Srbiji,šta ta vlast radi i šta ne radi.
    Ja bi molio sine kad bi nekako moglo da se vise nista ne desava. Meni je malo lose od desavanja. A i malo nas ima za bilo kakva desavanja, pa nam je svaki zivot dragocen kad ovako lepo radimo na natalitetu uz pomoc baruta i nozeva. I jos nam drugi pripomognu. Kaznjen treba da bude svako ko pocini zlocin koje god on vere ili nacije bio. I samo tako ce Srbija i imati sutra. Ovako kako smo do sada radili ne smesi nam se bolje sutra, vec crkava od smeha.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  6. #111

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat Pera Mitic kaže: Pogledaj poruku
    Ja bi molio sine kad bi nekako moglo da se vise nista ne desava. Meni je malo lose od desavanja. A i malo nas ima za bilo kakva desavanja, pa nam je svaki zivot dragocen kad ovako lepo radimo na natalitetu uz pomoc baruta i nozeva. I jos nam drugi pripomognu. Kaznjen treba da bude svako ko pocini zlocin koje god on vere ili nacije bio. I samo tako ce Srbija i imati sutra. Ovako kako smo do sada radili ne smesi nam se bolje sutra, vec crkava od smeha.
    Slažem se za zločinci treba da odgovaraju za svoja nedjela,u potpunosti i bez izuzetka.Ali mogu li ti "čiko" postaviti jedno pitanje :koliko je ljudi(zvjeri) osuđeno za tragediju Srpskog naroda(Jasenovce,Stare Gradiške,Gradine...)?Džaba tebi moj "čiko" natalitet kad nas ubijaju i kad smo krivi i kad ne,i sad su oni antifašisti a mi fašisti.E moj narode....

  7. #112

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Slažem se za zločinci treba da odgovaraju za svoja nedjela,u potpunosti i bez izuzetka.Ali mogu li ti "čiko" postaviti jedno pitanje :koliko je ljudi(zvjeri) osuđeno za tragediju Srpskog naroda(Jasenovce,Stare Gradiške,Gradine...)?Džaba tebi moj "čiko" natalitet kad nas ubijaju i kad smo krivi i kad ne,i sad su oni antifašisti a mi fašisti.E moj narode....
    I iz tog razloga jedna Foca je sada etnicki cist grad ukoliko sam dobro upucen...
    E moj narode...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #113

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Slažem se za zločinci treba da odgovaraju za svoja nedjela,u potpunosti i bez izuzetka.Ali mogu li ti "čiko" postaviti jedno pitanje :koliko je ljudi(zvjeri) osuđeno za tragediju Srpskog naroda(Jasenovce,Stare Gradiške,Gradine...)?Džaba tebi moj "čiko" natalitet kad nas ubijaju i kad smo krivi i kad ne,i sad su oni antifašisti a mi fašisti.E moj narode....
    ...ja sam za to da pobacamo kurtone i da obnavljamo naciju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #114

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ja sam za to da pobacamo kurtone i da obnavljamo naciju...
    ..upravu si ,samo što nam taj natalitet fašisti stalno "tešu" .... a ti im vidim ne zamjeraš.Ali to smo mi Srbi

  10. #115

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    ..upravu si ,samo što nam taj natalitet fašisti stalno "tešu" .... a ti im vidim ne zamjeraš.Ali to smo mi Srbi
    ...a sta bi zeleo da cujes?Da kazem da nas karaju godinama?Stoji...ali sta imamo od toga?Nista...moramo se okrenuti buducnosti,biti mudri i jedinstveni...imati cilj...ali kako?ja cu napisati da iako su nam uzeli Kosovo,mi moramo da se okrenemo ulasku u Evropu,vec ce sse neko naci da me proglasi za izdajnika,itd...zato vise ne pricam...vec skidam gace i radim...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #116

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Slažem se za zločinci treba da odgovaraju za svoja nedjela,u potpunosti i bez izuzetka.Ali mogu li ti "čiko" postaviti jedno pitanje :koliko je ljudi(zvjeri) osuđeno za tragediju Srpskog naroda(Jasenovce,Stare Gradiške,Gradine...)?Džaba tebi moj "čiko" natalitet kad nas ubijaju i kad smo krivi i kad ne,i sad su oni antifašisti a mi fašisti.E moj narode....
    Meni se sine cini da ti nisi lepo procitao ono sto sam napisao. (Uh cekaj prvo da dodam navodnike na ono sine "" da mi se ne pojavis sutra na nekoj imovinskoj raspravi. ) Nemoj preko mene pevati svoju pesmu, jer to sto ti impliciras ja nisam ni pomislio. Dovoljno je sto se slazemo. Dzaba natalitet? E tvoj narode...
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  12. #117

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat Pera Mitic kaže: Pogledaj poruku
    Meni se sine cini da ti nisi lepo procitao ono sto sam napisao. (Uh cekaj prvo da dodam navodnike na ono sine "" da mi se ne pojavis sutra na nekoj imovinskoj raspravi. ) Nemoj preko mene pevati svoju pesmu, jer to sto ti impliciras ja nisam ni pomislio. Dovoljno je sto se slazemo. Dzaba natalitet? E tvoj narode...
    Koliko je ljudi odgovaralo za Jasenovce i ostale logore?Nešto mi to prećuta,reći ću ti ja NIKO.A u pitanju je (prema zvaničnim podatcima američke vlade u tom periodu)oko 800000 ljudi,žena ,djece...P.S.Ubice nisu bili Njemci nego naše komšije Hrvati i Bošnjaci(tad muslimani "Hrvatsko cvijeće").

  13. #118

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Koliko je ljudi odgovaralo za Jasenovce i ostale logore?Nešto mi to prećuta,reći ću ti ja NIKO.A u pitanju je (prema zvaničnim podatcima američke vlade u tom periodu)oko 800000 ljudi,žena ,djece...P.S.Ubice nisu bili Njemci nego naše komšije Hrvati i Bošnjaci(tad muslimani "Hrvatsko cvijeće").
    Pardon,izvinjavam se .Odgovarao je Andrija Artuković koji se vratio u 100-toj godini života da se izruguje žrtvama i da umre u Hrvatskoj

  14. #119

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    (prema zvaničnim podatcima američke vlade u tom periodu)
    Ti verujes Amerikancima???
    Back in red!

  15. #120

    Odgovor: Srbija danas i sutra

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ti verujes Amerikancima???
    Pa tad smo bili na istoj strani na strani antifašizma za razliku od ovih komšija.Usput da te napomenem da onaj koji negira genocid je saučesnik istog

Strana 8 od 27 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mesto koje voliš danas sačuvaj za sutra...
    Autor Invisibleman u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2011, 17:32
  2. Vojvodina danas i sutra
    Autor Becar u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 19:22
  3. Od sutra okrećem novi list!
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •