Angus - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 178

Tema: Angus

  1. #91

    Odgovor: Angus

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nisi lag'o kad si mi pričao da te 'oće starije... grešan sam bio pomišljajući da lažeš mene druga tvoga starijega...
    Da, Angus je veoma popularan medj' zenskim svetom. Kako starijim, tako i mladjim. Sto vise prdi, to je omiljeniji.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #92

    Odgovor: Angus

    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #93

    Odgovor: Angus

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Da, Angus je veoma popularan medj' zenskim svetom. Kako starijim, tako i mladjim. Sto vise prdi, to je omiljeniji.
    I mladjim...

    Pa šta ću... pomiriću se sa sudbinom... ne prdim bolje od njega,al' pokušaću sa sranjem... Majke ti i mlađe??? Sramota kolega,pa imaš žensko dete...

  4. #94

    Odgovor: Angus

    ...Nebojsa brate...insinuacije,klevete i lazi...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #95

    Odgovor: Angus

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #96

    Odgovor: Angus

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Nebojsa brate...insinuacije,klevete i lazi...
    A znao sam da baba voli da laže,al' nekad je tol'ko ubedljiva da i sam posumnjam... izvini kolega što sam podlegao opservacijama ovih mladih koleginica... šta je onda matoro jbt...

  7. #97

    Odgovor: Angus

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......
    Eto...toliko se trudim oko tih slika i youtube i dobijem sta? Gremlina koji prdi i depiliranu bulju.
    Jeste Nerone, na mladjima svet ostaje. Moj matori nos ne moze vise da podnese ovoliku kolicinu sumpora u vazduhu
    Nesh mi vishe ni shliku vidjet'!

    I kako vas nije sramota da starijoj zeni kazete da laze? Ko laze? Ja? Nikad.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #98

    Odgovor: Angus

    ...kad dodjes u Vrsac...vodicu te da vidis prave matorke...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #99

    Odgovor: Angus

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Eto...toliko se trudim oko tih slika i youtube i dobijem sta? Gremlina koji prdi i depiliranu bulju.
    Jeste Nerone, na mladjima svet ostaje. Moj matori nos ne moze vise da podnese ovoliku kolicinu sumpora u vazduhu
    Nesh mi vishe ni shliku vidjet'!

    I kako vas nije sramota da starijoj zeni kazete da laze? Ko laze? Ja? Nikad.
    ...jbg...tesko matorog konja da promenis...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #100

    Odgovor: Angus

    _baba_ kaze:
    Nesh mi vishe ni shliku vidjet'!
    izgorelo od sumpora?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #101

    Odgovor: Angus

    Sačekaćemo za svaki slučaj da legalizuju prostituciju...

    Od poštenih qrve na red ne mogu da dođu moj brate...

  12. #102

    Odgovor: Angus

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    izgorelo od sumpora?
    Sprzio je nacisto. Ostao samo jedan coshkic...taman toliki da s njim cackas zube kad ponestane cackalica.

    ...jbg...tesko matorog konja da promenis...
    Samo ti prdi dete... ljubi te baba sera. Navikla sam ja da drzim drvenu stipaljku na nosu. Profesionalna deformacija.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #103

    Odgovor: Angus

    Eeeeeehvala za reput! Da ne bi vise mami postavljao suvisna pitanja o Cocija cu ti odgovoriti:

    ... Coca je bio ispodprosečno inteligentno dete. Glupost mu nije bila kompenzirana fizičkim izgledom, a jedino s čime bi se ona mogla porediti bilo je njegovo ime. Svi atributi koji su ga "krasili" uzrokovali su da od ranog detinjstva oko njega nije bilo puno vrsnjaka s kojima bi se družio. Zato se on nikada nije socijalizovao, nit je neke osnovne stvari poznavao.

    Jednom prilikom u njegovo mesto dosao je cirkus. S obzirom da su svi otisli na cirkusku predstavu u cilju boljeg približavanja svojoj okolini to je i on učinio. Cirkus kao cirkus bio je prepun ljudi neobicnih fizickih karakteristika. Zvezda večeri bio je Marjan. Njegova tačka se sastojala u tome što bi pokazao svoja muuda, koja su bila nadprosječne veličine i za koja je tvrdio da mogu izdržati sve udarce. Da bi dokazao ovu svoju tvrdnju izazivao je publiku da izadju i oprobaju se. Žene su se licemjerno zgražavale ne želeci da dodiruju ono sto su kod većine muskaraca svoje Varosi već dodirivale. Odbijanje muškaraca da ih diraju bilo je zbog iskrene odbojnosti ka takvom činu.

    Ipak svi su bili napeti isčekujuci ko ce probati da lupa po marjanovim mudiima. U jednom momentu lokalni mangup se setio da naloži Cocu na ovo delo. Sav sretan sto mu je posvećeno više pažnje nego tokom celog života izletio je na pozornicu i počeo da lupka po marjanovim mudiima. Marjan se stoički držao, a sve jače udaranje je pocelo da proizvodi zvukove bubnjeva.

    nakon završetka predstave Cocina izoliranost od okoline je postala jos veća. Ovo je primetio i sam vlasnik cirkusa, koji je takodjer vidio da se publika ludo zabavljala dok je Coca vršio svoj preformans. Spajajuci ugodno sa korisnim predlozio je Coci da i on postane delom cirkuse familije, na sto je pristao.

    ... I tako je marjanovo mud0 postalo Cocin bubanj...
    neunistiva zlojebaba!

  14. #104

    Odgovor: Angus



    Izvol'te. Molim lepo, nema na cemu.
    Poruku je izmenio _baba_, 31.05.2008 u 01:57
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #105

    Odgovor: Angus

    i od mene jedna

    neunistiva zlojebaba!

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •