Homoseksualnost - Strana 6

Prikaz rezultata glasanja: Homoseksualci:

Učesnika ankete do sada
146. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Smetaju mi. Homoseksualnost je bolest.

    18 12.33%
  • Ne treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    7 4.79%
  • Treba da imaju pravo da ispoljavaju ljubav prema voljenoj osobi kao i heteroseksualci.

    51 34.93%
  • Smetaju mi ukoliko se previše eksponiraju

    70 47.95%
Strana 6 od 30 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 450
  1. #76

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ajde da dodam ovo, mi ovde mozemo da raspravljamo do sutra, ja necu prihvatiti vase, vi necete nase misljenje... homoseksualci ce ostati isti i u cemu je fora... ovo treba da bude razmena misljenja a ne svadja...

  2. #77

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Ajde da dodam ovo, mi ovde mozemo da raspravljamo do sutra, ja necu prihvatiti vase, vi necete nase misljenje... homoseksualci ce ostati isti i u cemu je fora... ovo treba da bude razmena misljenja a ne svadja...
    Pa ti se sve vreme svadjash...
    Ne raspravljamo mi ovde ko voli,ne voli i ko mrzi homoseksualce...

    Jednostavno da li je neko uzoran gradjanin nema veze sa sexualnom opredeljenoscu...
    Shvatash li ti to uopshte?

    Ti mozesh nekog da ne volish pa chak i mrzish...
    Ali argument NISU UZORNI GRADJANI...

    Ubica mekog srca.

  3. #78

    Odgovor: Homoseksualnost

    ... je tacan.

    Jos jednom nisi procitala sta sam napisao a vec si napisala nesto sto ne shvatas.

    Rekao sam da ne shvatam svrhu ovakvog raspravljanja kada niko nece promeniti misljenje, a oni ce ostati isti...

    Jeste, jedini ja se svadjam, a vi svi normalno pricate (makar nijednom nisam upotrebio psovku i zezao "rivala").

  4. #79

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku

    Lilith, postoji razlika izmedju udvaranju osobi istog pola i osobi suprotnog pola... ovo prvo nije normalno i ponasanje takvog nije normalno a ovo drugo jeste i ponasanje takvog jeste normalno.

    Pokusavas da ispadnes pametna braneci se nekim smesnim redovima a ni sama ne smes da odgovoris lepo na ono sto te ja pitam, sta ih cini uzornim gradjanima ? To je meni smesno da pricas nesto sto ni sama ne razumes.
    Cezare ti si taj koji ne razume pojam uzorno...

    Ako neko ne krsi zakon,ne nanosi stetu drugome,ako ne uziva poroke i ne zagadjuje okolinu,ako se ponasa kulturno itd. za takvu osobu mozemo slobodno reci da ej uzoran gradjanin,a sa kaim ta osoba deli krevet i sta u istom radi ne spada pod ovaj pojam...

    Kapiras sad?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #80

    Odgovor: Homoseksualnost

    Da samo, ja ne znam nijednog takvog... To ja vama objasnjavam. Znaci ne mozete tvrditi da to jesu ako nema dokaza hehehe . A iz tih argumenata ili sta vec oduzeo bi ponasanje i sve je u redu. Ajde de, voli vas chika Cezar Razumes sad ?

  6. #81

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Da samo, ja ne znam nijednog takvog... To ja vama objasnjavam. Razumes sad ?
    Ne znash ti mnogo sta...
    Samo mnogo volish da se trpash,
    pa makar i ne znao poentu...

    Ubica mekog srca.

  7. #82

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Da samo, ja ne znam nijednog takvog... To ja vama objasnjavam. Znaci ne mozete tvrditi da to jesu ako nema dokaza hehehe . A iz tih argumenata ili sta vec oduzeo bi ponasanje i sve je u redu. Ajde de, voli vas chika Cezar Razumes sad ?
    A svi su heteroseksulaci uzorni,ma daj...
    To sto ti znas par njih(ako uzmemo da je ta tvrdnja istinita)ne znaci da ostali su takvi...


    Cezare ti si
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #83

    Odgovor: Homoseksualnost

    To ja hteo reci za vas, al ajde...

    Da li sam mozda rekao da su uzorni... NE! Pricamo o homoseksualcima ne heteroseksualcima. A to bi mogla procitati i ti, znaci ako si ikada videla nekog dobrog homoseksualca ne znaci da je ostalih kolko vec takvo...

  9. #84

    Odgovor: Homoseksualnost

    Vidim da se razbacujemo rečima a da pritom ne znamo ni šta smo time hteli da kažemo. Odavno ne pročitah ono što sam na prethodnim stranama ali da ne bih citirala sve, a naročito muške primerke (sindrom balkanikus) evo samo jednog dela:

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ovo sve liči na priču sve je super dok mene ne zakači...O sudbinama drugih lako je polemisati...
    Branimo pedere...zastupamo pedere...jer nas ne kače...mi nemamo kontakta sa njima...
    Sve ste vi mnogo fini...
    A recimo šta je sa dečakom koji je u pubertetu a najbolji drugar mu je prikriveni homoseksualac...i potajno ga "vreba"(konkretno znam dva slučaja, i gledala sam film po istinitom dogadjaju sa ovom tematikom)... Ili nekim starijim čikom koji voli više guzu, pa isto tako jednog finog mladica "preorjentiše"(recimo narkoman postane peder jer mu je to način da dobije novac)...
    Ili prikrivena lizačica, vreba drugaricu na fizičkom, na žurkama u pidžamama itd...i gle čuda to budu vaša deca...vašeg sina u guzu puni neki čika, ili neki dobar drugar, ili vaša cerka dodje kuci pod ruku sa nekadasnjom drugaricom i kaže mama izvini ali više volim prste i jezik...jbg....
    Homoseksualac svakako ne može biti uzor nekome, jer to ponašanje nije normalno, to je poremecaj... I isto kao što ne želim da oko moga deteta oblecu pedofili, narkomani, i druge osobe sumnivog morala isto tako ne želim ni homoseksualce....
    Ko ih voli, i zastupa njihova prava nek to slobodno radi...Samo u ovoj zemlji to je uzaludan posao...isto kao što nikad necete imati prilike da vidite na nekom javnom mestu nekog pedera ili lezbejku kako se vataju, setaju za ruke i razmenjuju nežnost, i organizuju one njihove famozne parade...Zato što mi jesmo balkanci, ponosni balkanci koji ne volimo prljav izrod da nam kalja obraz...
    OMG.

    Žao mi je kada vidim da osobe koje se uče da sutra podučavaju nečiju decu u školama nose u sebi govor mržnje i netolerancije. Strašno. Ostanem bez teksta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #85

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja tu ne vidim mrznju samo istinu i brigu za svoje dete...

  11. #86

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja sam rekla na samom početku da ne mrzim homoseksualce...I ne gajim mržnju u sebi...nisam takva osoba...A decu izuzetno volim i uživam u radu sa njima, prema tome squaw na osnovu mog stava prema homoseksualcima ne možeš moj rad vrednovati...
    U životu cu se boriti da decu što više zaštitim od njihovog uticaja...kako njihovog tako i od uticaja pedofila, manijaka, narkomana...
    Niko ne može da me ubedi da za svoje dete ne želi najbolje...Ako postoji mogucnost izbora, a hvala bogu postoji, ja mogu da biram okolinu u kojoj ja želim da živim i u kojoj želim da moje dete odraste...Ako to zahteva diskriminaciju pojedine strukture gradjana, neka bude tako...

  12. #87

    Odgovor: Homoseksualnost

    Zamolicu ucesnike u diskusiji da ne ponavljaju svoj stav nebrojeno puta jer se to kosi sa Pravilnikom...

    Hvala na razumevanju!
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #88

    Odgovor: Homoseksualnost

    Ja sam rekla na samom početku da ne mrzim homoseksualce...
    prljav izrod
    Oh, oprosti. Ti im to samo tako tepaš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #89

    Odgovor: Homoseksualnost

    Vidim da ste se ovde pokačili i ušli u dublju polemiku oko termina uzora i uzornog ponašanja kroz prizmu Homića, iliti pedera i lezbejki.

    Evo izvoda iz studije/istraživanja: «U dijalogu sa mladima», to je istraživački projekat koji se bavi potrebama mladih ljudi u našoj sredini (Vojvodini), i plod je zajedničke inicijative nekoliko nevladinih organizacija koje se bave mladima.

    link: http://www.mladiupancevu.info/LifeTy...sa+mladima.pdf

    izvod/sažeto oko teme uzora i uzornog ponašanja...

    Od roditelja mladi očekuju pomoć u vidu saveta ili razgovora. Kao važne
    preduslove za izgradnju zdravog životnog stila navode porodičnu harmoniju, roditeljsko razumevanje, ispravno vaspitanje, pažnju, pravovremena upozorenja, uzorno ponašanje samih roditelja, roditeljsku kontrolu, ukazivanje poštovanja od strane roditelja i njihovu materijalnu pomoć.

    Od prijatelja mladi takođe očekuju najpre savet ili razgovor. Od njih očekuju pomoć kroz druženje i zabavu. U odolevanju porocima veoma važnim smatraju osećanje zajedništva, odnosno zajedničko sticanje i razmenu iskustava.


    Na ovoj temi sam već izneo svoje stavove prema Homoseksualcima, u najkraćem da ponovim: nisu mi omiljeni, njihovo neprirodno seksualno opredeljenje je njihova stvar, nisam za to da im se dopusti da te "svoje poglede na svet" šire među ostalom populacijom-pogotovo mladima. Jer ceo Balkan je još uvek područje sa poremećenim sistemom vrednosti (ratovi, sukobi, nemaština...) pa je kao takav pogodno tlo za razne vrste loših uticaja.

    Da još jednom naglasim da sam veliki protivnik bilo kakvog nasilja, pa i prema homićima.

    Alkoholizam i Narkomanija su bolesti zavisnosti koje su po meni gori od homoseksualnosti, jer su posledice daleko pogubnije i lakše se postaje zavisnik od ovog zla. Mali broj ljudi promeni svoju seksualnu opredeljenost, uticaji na tu promenu od strane homoseksualaca postoje, ali nisu do te mere opredeljujući kao recimo uticaj alkoholičara ili narkomana/narko dilera na potecijalnog zavisnika.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  15. #90

    Odgovor: Homoseksualnost

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku


    izvod/sažeto oko teme uzora i uzornog ponašanja...

    Od roditelja mladi očekuju pomoć u vidu saveta ili razgovora. Kao važne
    preduslove za izgradnju zdravog životnog stila navode porodičnu harmoniju, roditeljsko razumevanje, ispravno vaspitanje, pažnju, pravovremena upozorenja, uzorno ponašanje samih roditelja, roditeljsku kontrolu, ukazivanje poštovanja od strane roditelja i njihovu materijalnu pomoć.

    Od prijatelja mladi takođe očekuju najpre savet ili razgovor. Od njih očekuju pomoć kroz druženje i zabavu. U odolevanju porocima veoma važnim smatraju osećanje zajedništva, odnosno zajedničko sticanje i razmenu iskustava.

    Dark,ovo sto si naveo je ponasanje unutar uze zajednice,porodica ,prijateljstvo a mi pricamo o uzorima u sirem smislu,o uzornim gradjanima na bivou sire drustvene zajednice tako da toj prilog i nema veze
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 6 od 30 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Planete i homoseksualnost
    Autor Crazy Angel u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 05:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •