Da li ste postali telefonski zavisnici? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 61
  1. #16

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Nisam telefonski manijak , malo telefoniram.

  2. #17

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    telefon skoro i da ne koristim, tacnije, nevolim da pricam telefonom, vishe volim usmeno ili opet preko neta. A inace ne bi verovali kolik mi je mali tel racun

  3. #18

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Moram priznati da jesam,a da tek vidite koliki su racuni...uhhhh
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #19

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Telefoniram samo kad zaista moram i vrlo sma kratka dok moj brat na telefonu dnevno provodi i do 3 sata...
    Sto se tice moba,ako ne napunim kredit do 14 blokirace mi karticu,toliko o tome koliko trosim

    Zaboravih da dodam da je kod mene fon skoro uvek iskljucenih tonova,a fixni non stop...
    Znaci ako ocete da me dobijete prvo morate da cimnee na mob,da ja vidim ko me zove pa onda na fixni...
    Tako i kad mi neko dolazi kuci,prvo mora da cimne na mob pa na interfon ako oce da mu se otvori
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #20

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Straaaaasno...!!!
    Ne volim mob. tel.Kad napustam auto,trudim se da ga zaboravim u njemu...

  6. #21

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Mislim da nisam
    Mob uvek gasim nocu ( kad spavam - spaaaaavam,jer nista nije toliko hitno da ne moze da saceka jutro )
    A bez mobilnog........najduze je bilo 2 meseca,ako dobro pamtim.Mada........mogla bih i duze
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #22

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Upste,jer posle terba placati racun,mobilni nosim sa sobom uvek radi moje curice,pa kad nesto hitno treba da mi kazu ili ja njima,ponekad zovem Mamu,ali najvise joj pisem pisma,pa tamo barem mogu da gurnem koji euro,inace saljem joj novaca preko west bank,to je sigurnija,ne volim telefon,jer kad pocnem da pricam ne mogu da stanem
    No me toques

  8. #23

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Radujem se što nisam, i smatram ga za nužno zlo, upotrebljavam ga taman koliko je potrebno, a razgovor mi retko prelazi 2 minuta. SMS poruke uopšte ne kucam, jedino čestitke za praznike, pa i tada ih prosledim ako je opšti obrazac, u smislu srećna nova godina. Noću, za vreme vikenda kad sam kod kuće gasim mobilni.

  9. #24

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Pa bas gledam racun malopre. Sa 800 sto sms sto mms poruka i pozamasnom sumom za torokanje, ne moze se reci da nisam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa bas gledam racun malopre. Sa 800 sto sms sto mms poruka i pozamasnom sumom za torokanje, ne moze se reci da nisam
    a uzmi u obzir i da su meni one dve tvoje poruke doshle jedno 4o puta (bez preterivanja ) izvrnula bi se od smeha svaki put kad bi stigla

    nisam nikakav ovisnik o mobilnom, mada mi mesechni broj poruka dodje priblizhno ko ovoj iznad mene ali uzimam u obzir da veliki postotak toga odlazi prekookeana.. inache ga ne gasim, jer mi je vecinu vremena ton iskljuchen ili na vibraciji.. a kad je ukljuchuen, onda ga najcheshce ne chujem, jer je negde duboko izgubljen u torbi u principu mogu bez njega, jer kakve sam srece, kad god mi treba bash hitno hitno, onda mi se obichno isprazni baterija kad sam doshla preko bare bila sma godinu i po dana bez njega i bash mi bilo lepo
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Poruke su najveci porok
    Trebam da se lecim

  12. #27

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Definitivno jesam, trebalo bi da poradim na tome i shvatim napokon da mobilni telefon ne sluzi za maratonske razgovore.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  13. #28

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Bio sam poluzavisnik sa slanjem poruka preko moba , ali od pre 5-6 meseci potpuno sam se odvikao od toga, i to vrlo-vrlo lako. Toliko da ni sam nisam mogao da verujem.
    ...................

  14. #29

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ne volim posebno da koristim ni fixni ni mobilni telefon, za razliku od moje cerke koja spava sa mobilnim ispod jastuka (za svaki slucaj)
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ne bih rekla da sam zavisna od telefona! Iako ga stalno drzim uz sebe, nisam bas nesto rada da non-stop pisem poruke, a za pricanje vise koristim fixni!

    Medjutim, sada kada sam u Francuskoj, telefon mi je glavno sredstvo komunikacije sa mojima u Srbiji, pa mozda ipak malo i preterujem (za sta su dokaz prilicno visoki racuni )

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •