Forumaška intuicija - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 112
  1. #91

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nisam zloupotrebljava pristup..a sad je onemogućen? cccc
    Neka nekaaaaa.
    ajde šta se odma' duriš.. pusti malo intuiciji na volju.




    ______
    poslaću ti PP(rmint)om dont sikiriki


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #92

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Evo javlja mi see Sunfluwer je riba i po,ali sa nogom i po. Ima buljave oci,sa zelenim krmeljima,voli da nosi teshke stvari u rukama,ceshe se samo desnom rukom. Pravilo kad joj udjes u kucu ne izuvaj se. Ima 4 svecane haljine u ormanu,tajnovita je i nosi kljesta kad ide u shpajiz,a za to nisam sigurna.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #93

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Evo javlja mi see Sunfluwer je riba i po,ali sa nogom i po. Ima buljave oci,sa zelenim krmeljima,voli da nosi teshke stvari u rukama,ceshe se samo desnom rukom. Pravilo kad joj udjes u kucu ne izuvaj se. Ima 4 svecane haljine u ormanu,tajnovita je i nosi kljesta kad ide u shpajiz,a za to nisam sigurna.
    Pogodila si samo da sam buljava i nosim kliješta do špajza.
    Kad si me vidjela?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #94

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Hehehe ja se salila ,mada si jednom u astralnoj projekcijoj dosla do shpajiza sa kljestima
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #95

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Intuicija, šta li je.. Dugu12 sam zavolela iz cuga.

    Sada, posle tri godine (računam i Muchov staž ) jasno je k'o dan da mi je cug dobar i da me nije prevario.




    Jedino što sam dibidus fulala i dalje je zamišljam sa plavim očima.




    Isto (od A do Š) važi i za kohilicu vanilicu.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #96

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Intuicija, šta li je.. Dugu12 sam zavolela iz cuga.

    Sada, posle tri godine (računam i Muchov staž ) jasno je k'o dan da mi je cug dobar i da me nije prevario.




    Jedino što sam dibidus fulala i dalje je zamišljam sa plavim očima.




    Isto (od A do Š) važi i za kohilicu vanilicu.
    I ja tebe a i nega Mucho ,e sad što se boje očiju tiče mož' samo da zamišljaš da sam plavooka,al' nisam

    I am black magic woman ...mada mi se čini da ti to znaš

    Ja ću Lenjivicu

    Mislim da se radi o personi koja ume da uživa,voli farke i starke,nije lenja samo se pravi,ume da "napiše" post,al' je zimr ,ne pridaje dovoljno važnosti svojoj frizuri,nekako zamišljam je sa "divljim" frizom,a da me neko pita što,nemam pojma

    I kanda se razume i u kompiće ,prodaje gajbu i tako to

  7. #97

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Imam neki insEkt da gospodin memento pusi lulu...
    Eto, nemam pojma zasto...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #98

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Imam neki insEkt da gospodin memento pusi lulu...
    Eto, nemam pojma zasto...
    Ne, na žalost ne pušim lulu. Čak više nemam ni jednu jedinu, mislim pravu. Već duže vreme pušim duvan koji dobijam od jednog prijatelja iz Makedonije, koji motam ručno (vrlo uspešno). Čak sam ko zna koliko njih naučio da to rade. Jbg, na mlađima svet ostaje.

    I da ne budem van teme, ne znam zašto, ali ja nekako mislim da je leptirić (ipak) usamljena osoba...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #99

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Eto....izdala me intuicija...iako nije bila lula u kontekstu mornara Popaja...vec vise...Hemingveja...
    Sto se Vase opaske tice...pa, pored ovih svih mojih podstanara u glavi....ipak sam i dalje, mozda, usamljena...ali u smislu da me retko ko moze, i zeli, razumeti...i meni je lepo tako....

    I da...da se drzim teme...nesto mi se kazuje da gospodin Sivi trenutno ima neku gipsanu cizmicu...pfff....kako li mu je po ovomE toplomE vremenu
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #100

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Dobar ti procenat intuicije leptiriću. Promašila si kod Mementa ali utrefilo si u vezi mene: zaista je aktuelna neka bela čizmica . Kako mi je po vrućini...bolje ne pitaj.

    A sad malo ja..
    Imam intuiciju u vezi Bazileja...da je kafanski boem, pušač, da malo pati od nesanice i da ima nešto neobično, ne samo u svom nastupu već... možda... vezano za lične podatke /neubičajeno ime ili prezime...na pr./
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #101

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Jako mnogo ljudi sam upoznala s ovog foruma i otprilike su svi onakvi kakvim sam ih i virtuelno procenila. A mogu reci i da mi je ovaj forum doneo neka poznanstva koja su u velikoj meri uticala na moj dosadasnji i buduci zivot.
    A gosn. memento je jedno veliko iako ne pusi lulu za tu procenu mi ne treba licno upoznavanje.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #102

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Jedina osoba za koju sam stvarno i bila sigurna oko izgleda i nekih generalnih karakteristika je Boginja. Samo nisam znala da je toliko mrsava. Ja stanem pored nje pa smo kao Stanlio i Olio. Inace me intuicija oko izgleda opasno zajebe svaki put.

    Che_Gevara. Imam utisak da je baja do jaja.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #103

    Odgovor: Forumaška intuicija

    PutnikIzDaleka...osećaj mi kaže da je jedna blaga umetnička duša.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #104

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Jedina osoba za koju sam stvarno i bila sigurna oko izgleda i nekih generalnih karakteristika je Boginja. Samo nisam znala da je toliko mrsava. Ja stanem pored nje pa smo kao Stanlio i Olio.
    Znas i ti si skroz ista kao sto sam i mislila, mozda i malo ludja i ja te volEm takvu
    Jesam li nekad spomenula da sam mislila da je Necro neki matorac ? Jedino sam se kod njega zajebala

    P.S.
    Eee...a sad da me vidis, cele tri kile sam se ugojila
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #105

    Odgovor: Forumaška intuicija

    Nešto mi se javlja da je doktor Ernesto Če Gevara, u stvari doktor za poljupce i švaler najvišeg ranga kakvog njegov rodni Vršac sve sa Pavlišom, Uljmom, Jablankom, Kuštiljom i ostalim selima vršačke opštine, ali i čitavog Južnog Banata ne pamti. Zatim, intuicija mi kaže da je završio za menadžera i da tu odgovornu dužnost više nego uspešno obavlja u porodičnoj firmi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 21:11
  3. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 12:04
  4. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •