Utisak Nedelje - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Utisak Nedelje

    I sad moradoh da reknem,prvo pročitah bigrancera pa mu se divila jer mene više nešto mrzi da se borim za neku našu istinsku svakidašnjicu.A i mrzi me da kuckam šta je ko rekao,pa majku mu poljubim kad pogledam i vrnem se u nazad,ceo moj j*beni život slušam nebuloze i navek pomislim sad će prestati da bljazgareal avaj sve veća i veća lepota izvire iz telev,utisaka nedelje.Sada po*izd*m i na tu B,ećkovićku,baš pretera.
    I opet nebulozna Karleuša,jaooooooooo,gde se denuti,na tv.nema niš pametno,al održa ona slovo svima što reče @bigracer fanovima slovo i široj okolini bogomi.Ma nije jadan Čeda kriv,onomad dobio novi đip,jel se tako to kažepa sad šta ti ja znam ko mu je to poklonio,al mnogo lep,majko mila mi ostali neznamo ni kako ćemo kupiti nove gume,a đip
    Pisala bi ja još koješta al mislim nešto ako moderator bude tražio link za potvrdu novog đipa Čednog a ja neuzmognem da neđem bolje da ovde završim dok se stvar neslegne.
    Ajd sad vi znam da će vas biti posle ovog mog pisanija

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #17

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Ma, muka mi je već od "Utiska nedelje"! Ne znam kako uopšte izdržavam!? Ona blesava, suvopičasta Olja, samo se malo uljudila, da narodu zamaže oči, a ostala ista; u stvari, i gora, jer su joj, posle skandala sa sinom, sada puna usta dece! Kakva licemerka!
    Nekada se znalo: gledaš "Agape", pa "Utisak nedelje", pa u život!
    Sada... i dalje gledam "Agape", valjda po navici, a "Utisak" više gleduckam, u prolazu.
    Ma, pusti to.

  3. #18

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Sinoc gledao malo i gosti bili nas samostalni i nicim izazvan predstavnik
    u Oslu i dva analiticara. Analiticar Jaksic i Analiticar Antonic.
    Analiticar Antonic , sada se vec moze reci legenda naseg analiticarstva, je
    imao dzemper sa toplim dezenima koji mu se jako lepo slagao uz boju glasa
    i tako sav skockan je rekao par recenica onako bas analiticarski.
    " Nasa situacija je posebna i zato moramo da vodimo posebnu drzavnu politiku. '
    Srbija je istupila dostojanstveno , kao samostalan cinilac , odbivsi da prisustvuje
    dodeli Nobelove nagrade. "
    Na to je uskocio Jaksic i rekao otprilike :
    " jedino sto je Peking naredio kako da nastupi ...kineski ambasador ..telefoni..

    I taman kada je Antonic , sada se vec moze reci Antonicevski, hteo da odgovori
    prekinula ga je Olja sa svojim pitanjem :
    : U cemu je razlika u servilnosti prema Kiini i prema EU ?
    Dobro sto je prekinula Antonica , to i nije neka steta , ali
    ima obicaj da prekida i druge sagovornike ....a to je vec steta.
    Posle vise nisam gledao
    Izmedju Antonica u "Utisku " i Ekrema na Farmi
    ipak sam se odlucio za Ekrema .
    Pametnije zbori od Antonica.
    Samo iz tog razloga.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #19

    Odgovor: Utisak Nedelje

    odgledah Sapica.
    kakva je to cepanica,sunce ti kalajisano!

    taman da je preko puta njega bio Hitler,ja bi navijala za Hitlera...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #20

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    odgledah Sapica..
    Gangula.


    Iako nisam zagriženi podržavalac te stranke uhvatila me tuga kad sam videla na šta je spala.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #21

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Upravo se zavrsio jos jedan Utisak a gost bio Kusta kod vec poslovicno visprene voditeljice Olje.
    I moj utisak o Utisku ...polovican.
    I manje od toga.
    Olja je skoro celu emisiju bazirala na detaljima iz Kustine nove knjige
    a mislim da bi on mnogo vise imao da kaze samo da su pitanja bila druga ali opet je bilo i par elaboracija a la Kusta.
    Zato i utisak polovican.
    Steta sto je citala knjigu nedavno pa je jos drzi taj utisak, te je
    zbog njenog utiska i moj utisak takav o danasnjem Utisku.
    Polovican.
    I manje od toga
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #22

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Olja je skoro celu emisiju bazirala na detaljima iz Kustine nove knjige
    Ja stvarno ne znam gde je ona pošla sa ovom emisijom večeras. Čak ni time što ga je pitala o knjizi, dal zbog njenih pitanja dal zbog njegovih odgovora, nije ni malo približila knjigu meni interesentu za Kustin lik i delo. Imala je takvog sagovornika sat i po a nije znala za šta da se zakači pa ni Kusta nije blistao kao nekoć kod Ćosića naprimer.

    A što se Vučić brecnu na Ristu Radovića, majčin sine?

    Kakav obrt.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #23

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ja stvarno ne znam gde je ona pošla sa ovom emisijom večeras. Imala je takvog sagovornika sat i po a nije znala za šta da se zakači

    Kakav obrt.
    Mozda je i dobro sto nije znala za sta da se zakaci jer bi u tom slucaju upadala u rec i prekidala Kustu tako da bi i u tom slucaju jako malo pametnog culi.
    Zao mi sto ga nije pitala o Andric gradu i sta ga je potaklo da krene u taj gradjevinski poduhvat namenjem otecestvu vascijelom.

    I tako ...ima jos zanimljivih pitanja koja su u ovoj emisiji izostala.
    Poruku je izmenio bigrancer, 29.04.2013 u 00:23
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #24

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Zao mi sto ga nije pitala o Andric gradu i sta ga je potaklo da krene u taj gradjevinski poduhvat namenjem otecestvu vascijelom.
    Kad ovo ovako napišeš ja čitam između redova da ti imaš neku teoriju ili više njih o njegovim razlozima za taj građevinski poduhvat. Sad baš živa nisam da pročitam tvoje verzije događaja.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #25

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Zao mi sto ga nije pitala o Andric gradu i sta ga je potaklo da krene u taj gradjevinski poduhvat namenjem otecestvu vascijelom.
    Kad ovo ovako napišeš ja čitam između redova da ti imaš neku teoriju ili više njih o njegovim razlozima za taj građevinski poduhvat. Sad baš živa nisam da pročitam tvoje verzije događaja.
    Imam samo jednu.
    Ali ne teoriju vec neoborivu cinjenicu ili sustu istinu koju sam i napisao u recenici t.j u redovima ali ne bi bilo zgoreg cuti jos jednom od Kuste da se upustio u taj poduhvat koji je kulturna gromada , nepobitno , iz razloga davanja svoga doprinosa dobrobiti naroda
    celog i pocasti Ivi Andricu koji to zasluzuje zasigurno.

    Zar ti ne mislis tako ?
    Poruku je izmenio bigrancer, 29.04.2013 u 00:57
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #26

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Imam samo jednu.
    Ali ne teoriju vec neoborivu cinjenicu ili sustu istinu koju sam i napisao u recenici t.j u redovima ali ne bi bilo zgoreg cuti jos jednom od Kuste da se upustio u taj poduhvat koji je kulturna gromada , nepobitno , iz razloga davanja svoga doprinosa dobrobiti naroda
    celog i pocasti Ivi Andricu koji to zasluzuje zasigurno.

    Zar ti ne mislis tako ?
    Ironičan si.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #27

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Ironičan si.
    Nimalo.
    Kusta jeste kulturna gromada.
    Ali opet.
    Hvala

    Ne odgovori na pitanje

    Sve u svemu .....Kusta v.s. Olja...nereseno u danasnjim emisiji.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #28

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    A što se Vučić brecnu na Ristu Radovića, majčin sine?

    Kakav obrt.
    Није Ристо Радовић већ владика Амфилохије.

    Deja Vu, тако су се крадикали брецали на пок. патријарха Павла (за Лилит: Гојко Стојчевић) кад су бранили Слобу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #29

    Odgovor: Utisak Nedelje

    neki poseban utisak na mene je ostavila osoba sa kojom nisam ni pričala. nekako sam shvatila da je riječ o dobroj osobi, i tako odjednom shvatih da ponekad samoj sebi mažem oči. toliko dobrih ljudi na svijetu, a ja se trudim oko budala.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #30

    Odgovor: Utisak Nedelje

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    neki poseban utisak na mene je ostavila osoba sa kojom nisam ni pričala. nekako sam shvatila da je riječ o dobroj osobi, i tako odjednom shvatih da ponekad samoj sebi mažem oči. toliko dobrih ljudi na svijetu, a ja se trudim oko budala.
    Не не не, ово није тема о утиску недеље, ово је тема о емисији "Утисак недеље" на ТВ У92.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imate li utisak da vam je dan prekratak?
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 13:48
  2. Tvoj utisak nedelje
    Autor DrinChe u forumu Pričaonica
    Odgovora: 194
    Poslednja poruka: 14.07.2012, 10:08
  3. Skraćenje radne nedelje ili otkazi
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 17:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •