Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 38
Strana 38 od 83 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 556 do 570 od ukupno 1233
  1. #556

    Odgovor: Cinema club



    Britanski film iz 2008. kojeg je rezirao Justin Chadwick. Scenario je adaptiran po istoimenom romanu iz 2001. koji je napisao Philippa Gregory. opisuje zivot sestara Boleyn, Mary i Anne koja je kasnije postala kraljica Engleske...
    Odlicna glumacka postava - Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Mark Rylance, Kristin Scott Thomas...



    Valkyrie je istorijski triler iz 2008. koji se bavi pokusajima Njemackih oficira da ubiju Hitlera... Film je rezirao Bryan Singer a glavna uloga je povjerena Tom Cruise...


    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #557

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Milk ( 2008 )Ne mogu da zamislim boljeg glumca za ovu ulogu Istinita priča o Harviju Milku, američkom političaru koji je prvi javno i otvoreno govorio da je homoseksualac. Ubijen je 1978. u 49oj godini na vrhuncu karijere. Odličan film, preporučujem , ali nije za svakoga.
    Opasan film, bogme sam se namerachila



    Nastavljamo u istom stilu...Fransoa Ozon, svaki dalji komentar je suvishan



    Ovaj sam juche odgledala..meni se svideo i verovatno ce se josh nekima svideti, ali ga ne preporuchujem homofobichnima....kao ni vecinu filmova koje predlazem :-)
    da bi mi se svideo, film mora biti malo bolestan...
    Poruku je izmenio Isahara, 28.12.2008 u 16:47
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #558

    Odgovor: Cinema club

    ima jos Fransoz Ozona kod mene......nisi pitala.....
    ne brini,dovoljno su bolesni....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #559

    Odgovor: Cinema club

    Seven pound



    Jos cu se i naviknuti na Willa u ovakvim ulogama...
    Preporucujem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #560

    Odgovor: Cinema club

    Sinoc sam gledala Gran Torino.
    Onako. Nista posebno. Ko voli Klinta i kome se svideo
    Milion Dollar Baby, svidjace mu se i ovo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #561

    Odgovor: Cinema club

    Iz sve snage preporuka za Encounters at the End of the World. Davno nešto ovako lepo nisam gledala.

    http://www.apple.com/trailers/thinkf...endoftheworld/


  7. #562

    Odgovor: Cinema club

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja ga spomenula na temi "Koji film ocekujete" (tako nekako) i jedva cekam da ga pogledam
    A ja se na ovoj temi onda ubih od listanja stranica za dž

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Seven pound
    Preporucujem.
    Takođe, ja sam Will Smith-a zagotivila kao Fresh Princa kad se pojavio devedesetih, bio mi smešan... ovo što je unazad nekoliko godina od filmova radio me ostavljalo ravnodušnom - Dan nezavisnosti, Ljudi u crnom i slično. Ali u ovom filmu i u Pursuit of Happyness me oduševio Još se i isplakah



    The Curious Case of Benjamin Button ( 2008 )

    Dobra gluma, dobra priča, perfektna šminka... nema se šta zameriti. Divan film, preporučujem Rađen prema klasičnoj priči Skota Ficdžeralda iz dvadesetih godina prošlog veka, a govori o čoveku koji se rodio kao starac sa osamdeset godina.


    Choke ( 2008 )

    Viktor Mansini, propali student medicine, predstavlja antiheroja naše poremećene današnjice. Da bi mogao svojoj majci da plaća smeštaj u staračkom domu, Viktor se služi genijalnom smicalicom: u vrhunskim restoranima glumi da se zagrcnuo hranom. Potom dopušta da ga spase neko od prisutnih, a ovaj, osetivši se odgovornim za Viktorov život, nastavlja da mu pomaže šaljući mu čekove. Kada ne izvodi ovu majstoriju, Viktor u potrazi za akcijom posećuje psihološke radionice za odvikavanje od seksualne zavisnosti, obilazi svoju pometenu majku i provodi dane radeći u kolonijalnom spomen-parku.
    Film rađen po noveli koju je pisao Palahnjuk, pa znate šta možete očekivati Za one koji vole, preporuka

    p.s. Ne verujem da za poslednja dva ima prevoda trenutno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #563

    Odgovor: Cinema club



    Ako imate slobodnih 2h i otvorenog ste uma, mozete odgledati ovaj film. Iskreno, ocekivala sam mnogo vise ali svejedno ipak tera na razmisljanje a i pruza neke odgovore. Zanimljiv je na neki specifican nacin, a opet malo spor. Dopada mi se seckanje nekih sekvenci pa naknadno ubacivanje...
    Odgledajte, i muzika nije losha...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #564

    Odgovor: Cinema club

    anderdog gledah ga pre neki dan na hbo i crkoh od smeha.radi se o mutiranom psu koji moze da priča leti itd.svaka milisekunda filma je smesna

  10. #565

    Odgovor: Cinema club

    Konacno nasla sam vremena da pogledam neki film...


    Bivsi marinac i najbolji snajperista, koji napusti posao, nakon jedne neuspele akcije u kojoj pogine njegov partner i drug, zivi sam u planini..Nakon tri godine dolaze kod njega ljudi iz tajnih sluzbi i traze pomoc od njega kako bi sprecili atetnat pretsednika...Ubrzo nadje se upleten u neocekivanoj mrezi zagovora i postaje begunac koji mora da nadje nacina kako bi spasao sebe i dokazao svoju nevinost...
    Mark Valberg odlicno glumi...Pored njega glavne uloge imaju Deni Glover i Rade Serbedzija...

    Ko voli akcije, dopasce mu se...


  11. #566

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    The Curious Case of Benjamin Button ( 2008 )

    Dobra gluma, dobra priča, perfektna šminka... nema se šta zameriti. Divan film, preporučujem Rađen prema klasičnoj priči Skota Ficdžeralda iz dvadesetih godina prošlog veka, a govori o čoveku koji se rodio kao starac sa osamdeset godina.
    Dobar je film, svidjaju mi se situacije kada je prohodao (smrt propovednika) i
    prvo seksualno iskustvo (prvi susret sa ocem), a ocekivao sam da ce umreti
    od udara groma (zbog matorog koji je ponavljao tu pricu).

    Ipak smatram da su bolji filmovi tog zanra (odnos roditelj dete) :
    Big Fish (2003)
    http://movies.yahoo.com/movie/1808403165/info
    i za sada neprevazidjen
    Magnolia (1999)
    http://movies.yahoo.com/movie/1800023240/info
    a jako dobri su i
    Man from Earth (2007)
    http://movies.yahoo.com/movie/1809935183/info
    Children of Men (2006)
    http://movies.yahoo.com/movie/1808715896/info

    YUroPe
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  12. #567

    Odgovor: Cinema club

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Dobar je film, svidjaju mi se situacije kada je prohodao (smrt propovednika) i
    prvo seksualno iskustvo (prvi susret sa ocem), a ocekivao sam da ce umreti
    od udara groma (zbog matorog koji je ponavljao tu pricu).

    Ipak smatram da su bolji filmovi tog zanra (odnos roditelj dete) :
    ...
    YUroPe
    Bendžamin mi je sada najsvežiji i opet bih ga gledala, a i mnogo volim Cate Blanchett, stroga je i tačna, odlična glumica, možda nema na prvi pogled dovoljno topline i magije koju neke druge glumice poseduju, ali ja je zbog toga baš volim ... mada se slažem u principu za filmove koje si pobrojao, sve sam ih gledala Magnolia je jedan od retkih gde podnosim Toma Kruza. Pogledaću onaj koji si preporučio na prošloj strani kad dođe na red.


    Voces innocentes - Innocent voices (2004)

    Istinita priča. El Salvador, osamdesete, između salvadorske vojske i seljaka izbija rat koji je počeo kao bitka za zemlju. Seljaci su se organizovali u gerilu i sukob je prerastao u dvanaestogodišnji rat sa 75000 žrtava i milion izbeglica... i u svemu tome deca vojnici, regrutovani na silu. Preporuka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #568

    Odgovor: Cinema club

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    anderdog gledah ga pre neki dan na hbo i crkoh od smeha.radi se o mutiranom psu koji moze da priča leti itd.svaka milisekunda filma je smesna
    YouTube - UNDERDOG - Trailer
    Nije mi se ucinio preterano smesnim, ali je lep film. Narocito mi se svidja njegovo ime "Underdog" sto znaci 'autsajder' ili jos gore 'gubitnik, ili predvidjeni gubitnik u borbi ili takmicenju' ili 'zrtva nepravde ili proganjanja'.
    Za kucence koje prolece kroz zgrade neogreban, i spasava druge zrtve,
    'gubitnik' bas i nije prikladan naziv.

    Ako te interesuje prava komedija o super heroju, moja preporuka je
    Superhero Movie (200
    http://movies.yahoo.com/movie/1809267294/info

    YouTube - Superhero - Trailer 2008 ( INSANE HIGH QUALITY )

    YUroPe
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  14. #569

    Odgovor: Cinema club

    The wrestler ( 2008 )

    Nisam Mikijev fan nikad bila, ali preporučujem ovu dramu o pedesetogodišnjem bolesnom profesionalnom rvaču, ne mogu da zamislim nikoga drugog u ovoj ulozi, kao da je pisana za njega. Odlična, srceparajuća priča Darena Afronovskog koju ne treba propustiti, bez obzira koliko vam je odbojan ovaj sport
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #570

    Odgovor: Cinema club

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Mirrors ( 2008 )
    ... nisam smela da idem da piškim jer mi je ogledalo u kupatilu širine metar ipo pa ne mogu da ga obiđem
    OdgledO ! Nije losh filmchich, a malo je horora u poslednje vreme da mi nisu teshko klisheizirano il povrshno njesra... Ima sve stho treba da ima i tek tu i tamo neki nepredvidivi shtrec (shto inache u vechim kolichinama sluzzi da ni od cheg napravi horor)
    Ja sad imam zent od ogledala u veceju, al to je josh od onomadne kad sam izras'o dovoljno visok da mogu se ugledam u njemu... ebi ga nije se lako na ono navichi
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 07.01.2009 u 01:32

Strana 38 od 83 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 16:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 04:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •