Lista nepoželjnih osoba
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Lista nepoželjnih osoba

    Zanima me da li nepozeljna osoba zna da je na necijoj listi nepozeljnih ?
    I zasto moderator nemoze da se stavi na listu nepozeljnih ?

    hvala !

    piter

  2. #2

    Odgovor: Lista nepozeljnih osoba

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me da li nepozeljna osoba zna da je na necijoj listi nepozeljnih ?
    Zna ako joj to kažeš i ako pokuša da ti pošalje privatnu poruku, mislim da je nemoguće da ti ista stigne ukoliko si taj nick stavio na ignore. Takođe, ne bi trebalo da vidiš postove te osobe.

    I zasto moderator nemoze da se stavi na listu nepozeljnih ?
    Zato što sa moderatorom, super moderatorom i administratorom ne možeš da ne komuniciraš. Putem privatnih poruka te neko od njih kontaktira kada je potrebno.

    hvala !
    Služim narodu!

    piter
    SQUAW
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Lista nepozeljnih osoba

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Zna ako joj to kažeš i ako pokuša da ti pošalje privatnu poruku, mislim da je nemoguće da ti ista stigne ukoliko si taj nick stavio na ignore. Takođe, ne bi trebalo da vidiš postove te osobe.
    Zar nije logicno da je nepozeljna osoba ta kojoj ne zelite bilo sta da kazete ?
    Ja postove nepozeljnih osoba ne bi citao ni da mogu, posto bi citanje postova te osobe potpuno porazilo osecaj da je ta osoba nepozeljna.
    Zar ne bi bilo logicnije da ta osoba ne moze da cita moje postove ?
    Privatne poruke vec imaju blokade.
    Citat S kaže:
    Zato što sa moderatorom, super moderatorom i administratorom ne možeš da ne komuniciraš. Putem privatnih poruka te neko od njih kontaktira kada je potrebno.
    to znaci da gore navedene osobe mogu da krse pravila foruma, ucestvujuci u forumima, na nacin koji je protiv pravilnika, a da su clanovi foruma pritom onemoguceni da to komentarisu.
    Znaci ja govorim o moderatorima koji su u ovom slucaju kao i svi drugi clanovi foruma, koji su iz ovih ili onih razloga materijal za nepozeljnu osobu.
    Ja nemam nista protiv moderatorskih privatnih poruka, ukoliko sam ja prekrsio
    pravilo foruma, ali da gledam u odgovore na moje postove clana koji je nepozeljan kao i drugi cije postove ne mogu da gledam, ne zvuci kao pravda.
    Citat S kaže:
    Služim narodu!



    SQUAW
    Zvuci kao prijatan osecaj, sto znaci da je lepo biti ti.

    jew piter

  4. #4

    Odgovor: Lista nepozeljnih osoba

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Ja nemam nista protiv moderatorskih privatnih poruka, ukoliko sam ja prekrsio
    pravilo foruma, ali da gledam u odgovore na moje postove clana koji je nepozeljan kao i drugi cije postove ne mogu da gledam, ne zvuci kao pravda....
    Ne zvuči kao pravda ali je korisno... neprijatelj nikada ne spava, i treba ga držati na oku

    A sad ozbiljno. Gledaj na to ovako.
    Moderator mora da vidi poruke svakog člana. Zar to ne bi bilo nepravedno prema njemu. Neko mu se može stalno obraćati kroz svoje postove, vredjati, spominjati ga na ovaj ili onaj način - on to mora čitati.dok će taj član njega držati na ignore
    prostora za zloupotrebu i nekulturu koliko nećeš

    Moderatori nemaju mogućnost da nekog stave na ignore listu, zašto bi onda drugi imali mogućnosti da stavljaju njih

  5. #5

    Odgovor: Lista nepozeljnih osoba

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Zar nije logicno da je nepozeljna osoba ta kojoj ne zelite bilo sta da kazete ?
    Jeste. Zato si je i stavio na ignore.

    (Bojim delove iz uputstva)

    Lista nepoželjnih se koristi za one članove foruma čije poruke ne želite da čitate. Kada nekoga stavite na listu nepoželjnih, poruke koje vam je poslao biće sakrivene dok čitate poruke.
    Zar ne bi bilo logicnije da ta osoba ne moze da cita moje postove ?
    Privatne poruke vec imaju blokade.
    To je program/skripta koja gura od starta i tako je forum podešen, bez obzira šta se tebi, meni ili bilo kome čini logičnije.

    to znaci da gore navedene osobe mogu da krse pravila foruma, ucestvujuci u forumima, na nacin koji je protiv pravilnika, a da su clanovi foruma pritom onemoguceni da to komentarisu.
    Znaci ja govorim o moderatorima koji su u ovom slucaju kao i svi drugi clanovi foruma, koji su iz ovih ili onih razloga materijal za nepozeljnu osobu.
    Ja nemam nista protiv moderatorskih privatnih poruka, ukoliko sam ja prekrsio
    pravilo foruma, ali da gledam u odgovore na moje postove clana koji je nepozeljan kao i drugi cije postove ne mogu da gledam, ne zvuci kao pravda.


    Ne, to ne znači da navedene osobe mogu da krše pravilnik foruma, one su tu da ga čuvaju. I što je član ekstremniji prema forumu, to će biti i forum prema članu. Nisi onemogućen da to komentarišeš takođe ukoliko misliš da ga neko krši. Evo kako:

    Moderator je član foruma kao i svaki drugi i ima jednako pravo učešća u diskusijama.
    Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka.
    Možeš i prijaviti post klikom na ikonicu pored one za dodelu reputacije.

    Zvuci kao prijatan osecaj, sto znaci da je lepo biti ti.
    Ihhhhhhhhhh Pero, da znaš... ja biK sebe klonirala pa da me ima više i da svet bude lepše mesto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Пошто сте ми без икакве основе дали опомену ( спам форума ) био би и основни ред да се не кријете иза оног модратору нема одговора.

    Ко се иза ............... крије боље да га није !!!!



    plačipička - 1. kukavica i cmizdravac 2. vagin...


    Или само да примите само оне који на ваше оком одговарају скоком, и то смо упознали, па и оно : када је турчину рука ............. до лаката, потурици до рамена .

    Све сретно и берићетно у животу Вам ал искрено жели НИКНИК

  7. #7

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Пошто сте ми без икакве основе дали опомену ( спам форума ) био би и основни ред да се не кријете иза оног модратору нема одговора.

    Ко се иза ............... крије боље да га није !!!!



    plačipička - 1. kukavica i cmizdravac 2. vagin...


    Или само да примите само оне који на ваше оком одговарају скоком, и то смо упознали, па и оно : када је турчину рука ............. до лаката, потурици до рамена .

    Све сретно и берићетно у животу Вам ал искрено жели НИКНИК
    Profile Infraction
    Razlog: spamovanje foruma
    17.02.2009 15:58 Od: SQUAW

    Vama je upozorenje dodeljeno prošle godine, u čemu je sad problem?

  8. #8

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Po naslovu teme ,trebalo bi da napravim listu
    baba Ljubinka ,,,stalno psuje deci tatu
    Rajka Sljivic ..lose prenosi abrove
    Cica ,,stalno mi grdi i nervira kera ...
    "El opet omasih temu

  9. #9

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    Po naslovu teme ,trebalo bi da napravim listu
    baba Ljubinka ,,,stalno psuje deci tatu
    Rajka Sljivic ..lose prenosi abrove
    Cica ,,stalno mi grdi i nervira kera ...
    "El opet omasih temu
    Po naslovu teme rekla bih da je naslov teme omašen...

    ...dobro...malo samo...ali nije strašno

  10. #10

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    Po naslovu teme ,trebalo bi da napravim listu
    baba Ljubinka ,,,stalno psuje deci tatu
    Rajka Sljivic ..lose prenosi abrove
    Cica ,,stalno mi grdi i nervira kera ...
    "El opet omasih temu
    Bez brige Amla ...i meni se chesto deshava da omashim temu, jer uvek vidim vishe nego shto zapravo postoji...samo polako navichi chesh se vech - da se kruto pridrzhavash pravila
    jedno dve tri stotine obrisanih postova i onda che biti ok. Ja sam se navikao ...sedim u lepoj beloj
    tapaciranoj sobi i chekam da mi donesu puding...i odvezhu ruke...

  11. #11

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Profile Infraction
    Razlog: spamovanje foruma
    17.02.2009 15:58 Od: SQUAW

    Vama je upozorenje dodeljeno prošle godine, u čemu je sad problem?
    _________________

    Проблем је у следећем:

    Упозорење - опомемена 1/5 је дата без икакве основано, што врло лако можете проверити са вашом колегиницом ( или погледајте моје поруке у том кратком периоду ) која према мени има лични анимозитет, а ја немам воље да јој подилазим.

    Можда Вама опомена није нешто на шта треба обраћати пажњу, али мени није. ( Но можда сте и у праву, по оном старом: није битно шта је речено него ко је рекао )

  12. #12

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Упозорење - опомемена 1/5 је дата без икакве основано, што врло лако можете проверити са вашом колегиницом ( или погледајте моје поруке у том кратком периоду ) која према мени има лични анимозитет, а ја немам воље да јој подилазим.
    Dotična koleginica više nije sa nama, za vašu informaciju.
    Можда Вама опомена није нешто на шта треба обраћати пажњу, али мени није. ( Но можда сте и у праву, по оном старом: није битно шта је речено него ко је рекао )
    Nemam nameru da gledam postove od prošle godine, imam sadašnjih problema a ako je ona zaključila da ste zaslužili opomenu onda je to tako.

    Što se mene tiče završili smo ovu diskusiju

  13. #13

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Citat najgora kaže: Pogledaj poruku
    dotična koleginica više nije sa nama, za vašu informaciju.
    Nemam nameru da gledam postove od prošle godine, imam sadašnjih problema a ako je ona zaključila da ste zaslužili opomenu onda je to tako.

    Što se mene tiče završili smo ovu diskusiju
    Штета што ми нисте рекли да је покојна ! из вашега поста сам помислио да је одустала од писања на форуму, па сам данс направио грешку због које ми је жао !



    Хвала на љубазности па ћу вас цитирати :

    Što se mene tiče završili smo ovu diskusiju

  14. #14

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Sad vidim da je nemoguće staviti moderatore na ignore listu, uz obrazloženje da se sa njima mora komunicirati zarad poštovanja pravila foruma.

    Al' ne bih ja sve, samo par komaTa.

    Pa ukoliko je moguće uključiti i tu opciju, mislim da bi bilo sasvim u redu.

  15. #15

    Odgovor: Lista nepoželjnih osoba

    Imam jedno pitanjce...
    Ako osobu X stavimo na listu nepozeljnih osoba...da li osoba X moze da laJkuje nase postove???
    Da li postoji mogucnost staviti neku osobu na neku listu da ona ne vidi nase postove?
    OK je kada mi stavimo nekog na listu pa ne vidimo pisanije te osobe...ali, da li moze da bude i u obrnutom smeru?
    Unapred zahvalna na odgovoru
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Parfem otkriva kakva ste osoba
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.12.2011, 23:45
  2. WTA lista
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 11.07.2011, 18:20
  3. Prva osoba sa zvanično neodredjenim polom
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.03.2010, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •